لیسانس ملت در واکنش به Colton آندروود مثبت Coronavirus تشخیص

ارسال گل سرخ! لیسانس ملت مشترک خود را با عشق و حمایت Colton آندروود پس از او نشان داد که او آزمایش مثبت برای coronavirus.

سابق لیسانس ستاره 28 ساله اعلام کرد در جمعه 20 مارس که او موفق به دریافت یک امتیاز مثبت برای تشخیص این بیماری پس از آزمایش چند روز قبل و تلویزیون واقعیت خانواده خود بازگشت.

“دریافت و مرد! استراحت کردن! ما نگه داشتن به روز شده!” بلیک Horstmannکه در سابق فوتبال بازیکن فصل لیسانسنوشت: در آندروود را Instagram تصویری.

لیسانس ملت, تبه کار, لوک پارکر, تا به حال چیزی جز عشق برای کلرادو بومی پس از یادگیری در مورد سلامت خود ،

“دنگ تو سختی فرض نگه داشتن مبارزه” پارکر, 27, نوشت طریق Instagram. “من برای شما دعا برادر!”

آندروود توضیح داد به دنبال او در روز جمعه که پس از علائم آغاز شده است: “چند روز پیش” او کشف کرد که او باید این ویروس شد و “زیر اجتماعی فاصله قوانین” به منظور به سرعت گسترش در میان مردم در اطراف او.

او اضافه کرد که او در هانتینگتون بیچ کالیفرنیا در دوست دختر خود را Cassie رندولف‘ثانیه پدر و مادر و خانه است که ویروس “لگد زدن الاغ خود را.”

“من حدس می زنم دلیل من به اشتراک گذاری این نه به علت ترس یا وحشت اما به شما را تشویق بچه ها برای انجام بخشی خود را” ورزشکار گفت: در پیام ویدئویی خود.

سابق واقعیت تلویزیون ستاره نتایج مثبت آمد روز پس از Randolph, 24 نشان داد که او نیش زده توسط یک stingray و تا به حال برای رفتن به ER برای واکنش های آلرژیک.

“پس از 2 روز در خانه ما تصمیم به رفتن در امواج (نگران نباشید, ساحل بسیار خالی) و من رو نیش زده توسط یک stingray. خیلی دردناک” کالیفرنیا بومی زیر نویس تصویری از خودش در درد پس از نیش دوشنبه, مارس 16. “من در حال حاضر خوب رو دارو و تورم است که به آرامی نشست.”

آندروود بود توسط دانشجوی گراد را در کنار هر مرحله از راه به عنوان او مبارزه را از طریق درد.

“مادر طبیعت به ما ارسال هشدار به عقب بر گردیم در داخل 😉 من سعی کردم تا ذهن خود را از آن با بازی UNO (آن کار نمی کند)” او نوشت: از طریق Instagram در مورد این حادثه. “کاس انجام شده است بسیار بهتر♥️ ایمن ماندن میشم!”

حرکت زیر برای دیدن لیسانس کشور در واکنش به این ورزشکار سابق را مثبت coronavirus تشخیص است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im