‘کارشناسی: گوش دادن به قلب شما’: فریب چهره های جدید و عشق پنتاگون

این افراد به وضوح نمی فهمم معنی یک اواز یا موسیقی دو نفری. دوشنبه, مارس 20 قسمت از لیسانس: گوش دادن به قلب خود بازی بیشتر شبیه گروه تمرین نسبت به آغاز بعدی Sonny and Cher.

جیمی اولین کسی بود که دریافت یک تاریخ کارت و او بی درنگ پرسید: تروور به همراه او busking در تفریحگاه ساحلی در ساحل ونیز. در طول تاریخ خود جیمی باز کردن در مورد در حال خیانت در روابط گذشته در حالی که او ادعا کرد که آخرین بار او را عاشقانه جدی به پایان رسید چرا که او و سابق خود بودند سازگار نیست.

در این عمارت یک زن به نام Natascha وارد — او فقط تا اتفاق افتاده به دوستان با ترور را سابق سیرا. Natascha ادعا که ترور فریب خورده و به دروغ سابق خود و او می خواست به هشدار جیمی بود که در حال حاضر احساس قوی در ارتباط با ترور.

Natascha بلافاصله مواجه ترور و او بستری عاطفی — اما نه جسمی — تقلب در سابق خود. او گفت که او در نظر گرفته شده برای گفتن جیمی حقیقت, اما زنان در خانه در حال حاضر پر او را در و او را شکست در فکر فریب خورده دوباره. جیمی روشن ساخته است به ترور است که خیانت بود مقابله شکن برای او, اما او موافقت کرد و به او اعتماد پس از این حادثه اتفاق افتاد بیش از یک سال پیش.

Listen to Your Heart recap
براندون و ساوانا ABC/جان Fleenor

در ضمن جولیا پاره شد بین شریدان و برندن. او رفت و در یک تاریخ با شریدان و آنها تا به حال زمان انجام یک رادیو, نشان می دهد, اما او اعتراف کرد که او هنوز هم می خواستم به دیدن که در آن همه چیز رفت و با برندن. شریدان بود blindsided با پذیرش و نگران است که او نقل مکان کرد و خیلی سریع با او.

هر چند جولیا بود که برخی از براندون را انتخاب کنید او نیز تا به حال ساوانا و مل به او علاقه مند. او در زمان ساوانا در یک تاریخ به یک کلوپ جاز و تکیه داده بود به سمت او برای او افزایش یافت اما مل او را بوسید بیش از حد نمایش است که او هم تا به حال احساسات او.

رودیبرای او در نظر گرفته است تا با Ryanاما او در بر داشت خود را در خرید به بی دست و پا. پس با وجود او هفته یک حساب از متاو رفت و پس از او دوباره شوخی سیلی و بوسیدن او پیش از مراسم رز. در پایان حرکت خود را پرداخت می شود به عنوان او دریافت مت افزایش یافت.

در ظاهر سالم, ارتباط, اخبار کریس و Bri رفت و در تاریخ اول خود را در یک فروشگاه موسیقی و گفت: هر یک از دیگر آنها در حال سقوط در عشق است. اگر چه هر دو آنها تا به حال مسائل اعتماد آنها احساس اعتماد به نفس در اوراق قرضه خود را به خصوص پس از او چگونه او نامزدی به پایان رسید و با او نامزد گفتن او را به خرید لباس عروسی.

در رز مراسم چهره های جدید روبی, ماریانا و Natascha — که در ارتباط با رایان — در بلوک سفت. براندون انتخاب خود ساخته دادن یک گل سرخ به دشت. اما او بعدها گفت: جولیا که پذیرفته شریدان رز که او هنوز هم می خواستم به شکل همه چیز را با او ترک او را گیج تر از همیشه است. در نهایت مل چینن و ماریانا به خانه فرستاده شدند.

لیسانس: گوش دادن به قلب شما پخش در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>