‘لیسانس’ آلوم میشل پول دختر صحبت کردن پس از تصادف

برگشت به خود قدیمی خود را! میشل پول‘ثانیه پدر Brielle بیدار است و صحبت کردن در دو هفته پس از یک اسکیت بورد حادثه فرود آمد او در ICU با یک ضربه به سر.

لیسانس آلوم دختر, 15, شده است نقل مکان کرد به اعصاب تروما در بیمارستان و با توجه به یک Instagram update از پول شوهر سابق رایان پولدر روز دوشنبه 13 آوریل “شخصیت او تغییر نکرده است.”

دو روز قبل از رایان رسانه های اجتماعی به روز رسانی, نوجوان بود صحبت نمی کنم اما در حال حاضر او را برای بازگشت به روش های قدیمی با توجه به پدرش.

‘Bachelor’ Alum Michelle Money’s Daughter Is Talking, Asking for Ice Cream in Hospital
میشل پول و دختر Brielle حسن نیت ارائه میدهد از میشل پول/Instagram

“هنگامی که FaceTiming اشلی و بچه ها خاکستر از او پرسیدم اگر من سرگرم کننده بود و او گفت:” او به من رانندگی دیوانه,'” او نوشت: از طریق Instagram روز دوشنبه از یک مکالمه همسرش, اشلی, تا به حال با Brielle. او همچنین توضیح داد که او دختر است ولع مصرف “نارگیل, Red Bull, رژیم غذایی کک و بن و جری بستنی.”

میشل سابق نشان داد که دختر خود را در حال حاضر او برای اولین بار مواد غذایی در بیش از دو هفته — ماست غلیظ Powerade.

مشاهده این پست در Instagram

به روز رسانی دوشنبه, مارس 13 ما نقل مکان کرد به NTU و Brielle آمده است در اسلحه یک blazin. کاملا مطمئن است که ما با اطمینان می توان گفت که شخصیت او تغییر نکرده است. 48 ساعت پیش ما تا به حال شنیده نشده صحبت های او….و در حال حاضر این است. زمانی که FaceTiming اشلی و بچه ها خاکستر از او پرسیدم اگر من سرگرم کننده بود و او گفت: “او به من رانندگی دیوانه.” او همچنین می خواهد “نارگیل redbull”, “رژیم غذایی کک” و “Ben & jerry’s بستنی” بسیار بد است. او در حال حاضر دارای 3 سرگرمی های مورد علاقه: به کادر پزشکی و خودم یک زمان سخت صحبت کردن در مورد آنچه که او می خواهد به نوشیدن و یا خواب. به عنوان او را پدر من نمی توانم به شما بگویم که چگونه شاد این باعث می شود من. او همچنین اولین غذایی در بیش از 2 هفته است. او تا به حال برخی از ماست و برخی ضخیم Powerade. او به رسمیت شناختن بسیاری از مردم در این عکس که در اتاق خود. به فکر می کنم در مورد تمام سوالات ما تا به حال در مورد او و میزان صدمات این کمک می کند ما می دانیم که برخی از چیزهایی که مهم است. ما قطعا از جنگل و در عین حال در همه این اما برای شنیدن صحبت های او را متقارن عبارات خوردن و حرکت همه اندام ها در درمان فیزیکی است و به معنای واقعی کلمه چیزی کمتر از یک معجزه است. Brielle پیشرفت در 24 ساعت گذشته کاملا کمک به شما نماز است. من سپاسگزار برای شما. من گریه چند بار فکر کردن در مورد چگونه سپاسگزار هستم. با تشکر از شما! (اگر شما نگاهی به ساعت این گرفته شد در 12:40am می باشد). #briellestrong

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط RyanMoney (@rcmoney) در

“او است که شناخت بسیاری از مردم در این عکس که در اتاق او گفت:” پیروان خود را. “ما قطعا از جنگل و در عین حال در همه این اما برای شنیدن صحبت های او را متقارن عبارات خوردن و حرکت همه اندام ها در درمان فیزیکی است و به معنای واقعی کلمه چیزی کمتر از یک معجزه است.”

وی افزود: “Brielle پیشرفت در 24 ساعت گذشته کاملا کمک به شما نماز است. من سپاسگزار برای شما. من گریه چند بار فکر کردن در مورد چگونه سپاسگزار هستم. با تشکر از شما!”

یک روز قبل از این Bachelor Pad زاج را در شوهر سابق به روز شده این جفت ارز را با دوستان و پیروان پس از Brielle — که تحت عمل جراحی برای برداشتن مایع از مغز او نزدیک به دو هفته قبل از آن — منتقل شد از ICU در روز شنبه, آوریل 11.

رایان به روز رسانی می آیند روز پس از میشل تصمیم به گرفتن یک رسانه های اجتماعی به تمرکز صرفا بر سلامت.

“همانطور که او مادر من فقط این احساس نیاز شدید به فقط در حال حاضر با او در طول این فصل بعد از زندگی” میشل گفت: در یک ویدیو ارسال شده از طریق Instagram در سهشنبه, مارس 10. “این داستان برای گفتن. این داستان او است.”

سابق واقعیت تلویزیون ستاره اضافه شده: “او در حال رفتن به خوب خواهد بود. او خوب میشه. ما در حال رفتن را از طریق این.”

میشل — که رقابت در براد Womack‘s فصل دوم از لیسانس — تا به حال شده است با نگه داشتن پیروان خود در حلقه میان دختر او را به بيمارستان سفر نکات اسکیت سواری تصادف در مارس 30 که سمت چپ او را با جمجمه شکسته.

به محض ورود خود را در بیمارستان, نوجوان قرار داده شد به پزشکی ناشی از کما به “از بین بردن فشار در مغز او” بود که به دنبال یک عمل جراحی برای خلاص شدن از تجمع مایع.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>