Babyface نشان می دهد او و خانواده اش آزمایش مثبت برای Coronavirus

در بهبود. Kenneth “Babyface” ادموندز نشان داد که هر دو او و خانواده اش آزمایش مثبت برای coronavirus به تأخیر انداختن خود از قبل برنامه ریزی شده موسیقی نبرد با تولید تدی رایلی.

11-بار برنده جایزه گرمی را به توییتر برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی با پیروان خود را در روز جمعه 10 آوریل خود 62 تولد.

“من می خواهم به گرمی با تشکر از همه برای همه خواسته های تولد امروز” را آغاز کرد. “من احساس می کنم خیلی خوش شانس می شود قادر به جشن تولد یکی دیگر. من تست مثبت برای Covid19 آیا به عنوان خانواده من. آن را فوق العاده ترسناک ترین چیزی که از طریق دوستان من است.”

ادموندز رفت تا نشان دهد که او و نوزادان در حال حاضر آزمایش منفی و “در راه ما بازگشت به سلامت کامل.” R&B جانباز سهام یک دختر با همسر خود شش سال, نیکول Pantenburg و دو پسر با همسر سابق تریسی ادموندز.

“من کودک شما امشب” تولید کننده نیز در لمس Instagram زنده مرحله نهایی مسابقات با رایلی 52 بود که به تعویق افتاد و پس قبلا که به جای برنامه ریزی شده در مارس 5. جنگ در حال حاضر شده است موکول به صورت مارس 18 در 6 p. m. PT/9 p. m. ET ادموندز گفت.

“من می خواهم به طور رسمی قبول دعوت از افسانه ای Swizz Beatz & Timbaland به شرکت با برادر کوچک من, تدی رایلی در آنچه که من می خواهم به تماس یک جشن موسیقی سیاه و سفید برتری در – عروسکی مقابل Babyface…” او ادامه داد.

ادموندز خواست طرفداران خود را به “آماده شدن برای یک شب شیار و عشق است.”

“خانم… قرار دادن بر روی لباس…نور شمع پور برخی از شراب و فراموش نکنید که به کفش های رقص خود,” او نوشت. “تدی!! اجازه دهید آنها را نشان می دهد آنچه هیپ هاپ/R&B موسیقی واقعا به معنی جهان!”

به “پایان راه” hitmaker یکی از چندین مشاهیر از جمله تام هنکس, صورتی, ریتا ویلسون و ادریس البابرای تست مثبت برای رمان بیماری است که باعث 18,700 مرگ و میر در ایالات متحده است و بیش از 500,000 موارد تایید شده در سراسر کشور.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDCباز می شود در پنجره جدید., کهباز می شود در پنجره جدید., و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومیباز می شود در پنجره جدید.. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>