عزیزم شماره 2? Jessica Chastain, شوهرش, گام به گام با فرزند جدید

خانواده چهار ؟ جسیکا چاستین و همسرش, Gian Luca پسی د Preposuloممکن است استقبال فرزند دوم با هم.

در فیلم ارسال شده توسط صفحه شش در پنج شنبه, مارس 26 43 ساله Zero Dark Thirty بازیگر پا با پسی د Preposulo, 37, در سانتا مونیکا کالیفرنیا در چهار شنبه, مارس 25. اسکار نامزد همسر خود را تحت فشار قرار دادند 23-ماه-پیر دختر Giulietta در یک پرسه زن. در ضمن Chastain کشف شد راه رفتن با کودک دیگری در یک حامل در قفسه سینه خود را.

ما هفتگی تایید کرد در ماه نوامبر سال 2018 که Chastain و پسی د Preposulo مخفیانه استقبال دختر Giulietta با هم. E! اخبار گزارش شده که کودک وارد توسط قائم مقام در مارس 4, 2018.

Jessica Chastain and Gian Luca New Child
جسیکا چاستین و جیان لوکا پسی د Preposulo می رسند 76th سالانه جوایز گلدن گلوب در بورلی هیلتون هتل در 6 ژانویه 2019 در بورلی هیلز کالیفرنیا.76th Annual Golden Globe Awards – Arrivals, بورلی هیلز, ایالات متحده آمریکا – 06 Jan 2019 اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

ماه قبل از کمک به بازیگر برانگیخته نوزاد حدس و گمان که او دیده می شد هل دادن یک نوزاد پرسه زن را به مجموعه. در این روزها که به دنبال Chastain کشف شد و با پاسی د Preposulo به عنوان او به ارمغان آورد یک ماشین کودک صندلی به یک هتل.

The Dark Phoenix ستاره شروع آشنایی پسی د Preposulo در سال 2012. زن و شوهر گفت: “من” در ماه ژوئن سال 2017 در املاک در ترویزو ایتالیا که متعلق به مد اجرایی ، آن هاتاوی و امیلی بلانت در میان کسانی که در جلسه حضور داشتند.

در حالی که زن و شوهر از آن ساخته شده به محراب ازدواج نیست همیشه بخشی از Chastain طرح. در سال 2018 او نشان داد به وال استریت ژورنال. مجله چرا او “هرگز” می خواستم به این مرحله آنچه که او را منجر به یک تغییر از قلب است.

“او می دانست که ازدواج چیزی نیست که من علاقه مند بود. و سپس به عنوان ما می دانیم هر یک از دیگر, ایده, ازدواج, منتقل, برای من,” او توضیح داد. “وجود دارد برخی از چیزهایی که ارزش جشن — و او را به ارزش جشن گرفتن.”

Jessica Chastain and Gian Luca New Child
جسیکا چاستین و جیان لوکا پسی د Preposulo حضور سالانه “دوربین طلایی” آلمانی فیلم و تلویزیون جوایز در decommissioned برلین Tempelhof فرودگاه در مارس 30, 2019 در برلین آلمان است. Hannibal Hanschke/AP/شاتر

این خانم اسلون بازیگر ادامه داد: “در واقع من دوست دارم که ازدواج کرده است. من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم, اما این یک دیدنی انسان بودن و من جشن که من برای به اشتراک گذاشتن زندگی من با او.”

هر چند Chastain ساخته شده است آن را به لیست او اذعان کرده است که او را دوست ندارد تمام توجه می آید که با یک هنرمند مشهور. “من نمی باید یک شیوه زندگی سایت. من علاقه مند به شهرت بودن شخصیت” او توضیح داد: به InStyle در ژانویه 2015 داستان پوشش. “برخی از مردم هستند و آنها آن را دوست دارم و آن را بزرگ برای آنها است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im