عایشه کاری به نظر می رسد در آینده پس از بسته شدن موقت از رستوران

رو به جلو. عایشه کاری نشان داد از طریق یک سری از Instagram داستان که تمام پایگاه های خود را بین المللی, دود, رستوران, امپراتوری است که در یک تلاش مشترک بین او و آشپز مایکل مینارا به طور موقت بسته با توجه به شیوع کروناویروس. برخی از مکان های, اما هنوز هم ارائه را خارج و تحویل.

“من فقط می خواهم به اجازه دهید همه بدانند من دعا برای همه و که قلب من می رود به هر کسی از طریق این عجیب و غریب ژرف انتقالی زمان — هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید” 30 ساله restauranteur آغاز شد. “من امیدوارم که همه سالم ماندن.”

Ayesha Curry Looks Ahead After Temporary Closure of Her Restaurants
عایشه کاری. حسن نیت ارائه میدهد عایشه کاری/Instagram

Pivoting به کسب و کار کامل صفحه نویسنده اظهار داشت: “برخی از شما ممکن است شنیده ام که ما تصمیم گرفتیم به طور موقت تعطیل بین المللی ما دود مکان های خارج از ایمنی کارکنان ما به عنوان مردم به دنبال یک محل به غذا خوردن. ما می دانیم چقدر مهم آن این است که در حال حاضر به لحاظ اجتماعی فاصله خودتان و ما نمی خواهید برای اضافه کردن به این مشکل است.”

کانادا مادری که اضافه شده است که او را “قلب می رود” به کارکنان که در حال حاضر از کار او را به نگاه به آینده. “این فقط و من نمی توانم صبر کنید تا ما از این طریق دریافت کنید بنابراین ما می توانیم به عقب بر گردیم به مهمان نوازی است که ما می دانیم و عشق” او توضیح داد.

او همچنین اشاره کرد که او را درک بسیاری دیگر از restauranteurs و تجار در همان قایق است. به عنوان او آن را “من به خوبی آگاه است که ما نه تنها آنهایی که در این موقعیت در حال حاضر, بنابراین من قلب من نماز تمام افکار من در حال رفتن به همه کسب و کار به طور یکسان که در حال رفتن را از طریق همان چیزی که. ما از این طریق دریافت کنید و امیدوارم یک روز همه ما می تواند نشستن یک لیوان شراب و نگاه کردن به این به عنوان یک حافظه دور. عشق به همه شما.”

با وجود امضای کردن با یک بوسه چاشنی زندگی نویسنده ادامه داد: او انعکاس لحظه بعد ها و به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد چرا او را دوست دارد کسب و کار رستوران. “هر کسی که در صنعت رستوران و صنعت مهمان نوازی فقط می داند که هدف این است که مردم را خوشحال برای خدمت به مردم و وقتی که از شما گرفته شده این فقط احمقانه ترین چیز در جهان است,” او ادامه داد. “من فقط دعا, برای این که تمام می شود و من نمی توانم صبر کنید برای همه به عقب بر گردیم به انجام آنچه آنها را دوست دارم.”

انجام شده آشپزی شکل است که به بازیکن حرفه ای بسکتبال Stephen Curryبه پایان رسید در یک همدلانه و صمیمی داشته باشید. “راستش من نماز و افکار واقعا از صمیم قلب و با همه در مینا گروهی در داخل بین المللی دود خانواده و هر کسب و کار دیگر خارج وجود دارد. من اصلا کلمه است. من متاسفم.”

Ayesha Curry and Stephen Curry attend the ESPY Awards Ayesha Curry Looks Ahead After Temporary Closure of Her Restaurants
عایشه کاری و Stephen Curry حضور ESPY Awards در لس آنجلس در 12 جولای 2017. Jim Smeal/شاتر

در اوایل این ماه عایشه و استفان 32 سرفصل های ساخته شده زمانی که آنها اعلام کرد که آنها ساخته شده یک سهم به آالمدا کانتی بانک مواد غذایی خود را از طریق خوردن. یاد بگیرند. بازی. پایه و اساس. کمک خواهد کرد که ارائه 1 میلیون وعده های غذایی به مدرسه بچه ها در اوکلند کالیفرنیا. با مدارس در اوکلند بسته در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus اهدا خواهد شد کمک به کودکانی که مورد استفاده برای تغذیه در مدرسه همچنان به خوردن.

“ما به تازگی متوجه شده که اوکلند Unified School District بسته شدن درهای خود را برای آینده قابل پیش بینی” طلایی رزمندگان امور خارجه نگهبان گفت: در یک ویدیو ارسال شده به حساب توییتر خود را در روز جمعه, مارس 13. “بنابراین ما می خواهیم به شفاعت از طرف بچه ها که تکیه روزانه خود خدمات و سعی کنید برای کمک به در هر راه که ما می توانیم.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im