Ava DuVernay ورود و مسیر گرفته شده

چرا شما باید مراقبت از

چون کیفیت واقعی همیشه برنده است.

در کالج در 1990s, Ava DuVernay شناور وجود دارد و پس از آن در راه است که نسبتا معمولی برای کودکان و نوجوانان آمدن سن در آنچه که طولانی ترین دوره رشد در تاریخ آمریکا است. از دو رشته زبان انگلیسی روشن و آفریقایی مطالعات در UCLA DuVernay تصمیم به ایجاد علامت خود را به عنوان یک روزنامه نگار. فقط در زمان برای پوشش یکی از مهمترین دلیل پیچیده محاکمه ’90s ها: OJ سیمپسون محاکمه.

مدیتیشن در مسابقه و شهرت محاکمه هر دو مجموعه سیمپسون رایگان از اتهامات او به قتل خود را, سفید, همسر سابق نیکول و دوست او ران گلدمن و سوار DuVernay را از روزنامه نگاری — بر روی یک مسیر ساخته شده است که او یکی از چراغ های پیشرو از کمی جامع تر هالیوود با سوزاننده 2016 مستند در جرم حبس 13thظاهر به عنوان یک باید به سازمان دیده بان برای متن در پست-جورج فلوید تظاهرات roiling ملت است. در این خبر پس از آن به جای گزارش آن.

“من علاقه مند بود که” DuVernay یک بار گفت: Elle magazine. این “که” ؟ “راه سخت news یکپارچه celebrity news.” یک انزجار است که در حالی که آن را به انجام او را به دور از اخبار او را سوار مستقیما به افراد مشهور طرف معادله. اول به مباحث به عنوان یک تاریخ نگار در 20th Century Fox و چند نفر دیگر و در نهایت به خود او روابط عمومی کسب و کار. است که کسب و کار از گفتن جهان در مورد, همه چیز فوق العاده این فیلم کسب و کار و هر کس در آن انجام شد.

او باعث می شود همه چیز را به او باعث می شود کاملا طنین انداز با هدف.

میشل ادواردز cineast و صنعت veteran

این یک راه خوب برای ایجاد یک زندگی اما نه لزوما یک راه عالی برای ایجاد یک زندگی خوب در طول تعطیلات کریسمس در سال 2005 DuVernay چیزی فقط کمی … متفاوت است. او در زمان 6000 دلار ساخته شده و یک فیلم آزادانه در مادر و یک سفر به فروشگاه مواد غذایی. این فیلم شنبه شب زندگی ضربه جشنواره فیلم مدار و هیچ چیز خواهد بود و اساسا همین کار را برای DuVernay هرگز دوباره.

608c6cf689d211e3b5da0e6b3b18b30f_8

با ادامه هجوم به فیلم های مستند — ساخته شده می تواند ارزان تر و سریعتر و به طور معمول داستان هیچ کس تکان شدید و سخت از — DuVernay او را نگه داشته بعد اما این فیلم چیزهای چیدن سرعت. عنوان شد که بودجه توجه کنید و بعد از پس از کار کارگردانی کلاس و کمک به او را از طریق سه طرفداران در نهایت به اندازه کافی پیشرفت است که ساخت فیلم به جای کمک به آنهایی که در حال حاضر ساخته شده او شد جام جم. تحسین و جوایز برای فیلم هایی مانند سلما و Netflix سری زمانی که آنها را ببینید ما در گرفت.

“او یک عدالت اجتماعی جنگجو در هر راه” گفت: cineast و صنعت دامپزشک میشل ادواردز که مشغول به کار با DuVernay از بازگشت هنگامی که او یک تاریخ نگار. “او باعث می شود همه چیز را به او باعث می شود کاملا طنین انداز با هدف.”

پس چه خوب است آن را به او را در راس 100 میلیون دلار محصولات کشیدن در جایزه اسکار و گلدن گلوب را برای فیلم است که در تمام احتمال نمی تواند/نمی شود ساخته شده توسط مظنونین (دفعات بازدید: سفید دیدن) و ارسال برای Nipsey Hussle مستند در Netflix بکشد ؟

بسیار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>