مقامات منتقل شده صدها نفر از مردم بین سایه مهاجرت زندانها نادیده گرفتن Coronavirus تهدید

توسط اواسط ماه مارس مشخص بود که coronavirus رونق در نزدیکی فیزیکی به خصوص در داخل خانه و زندان بودند تیک تاک بمب ساعتی از عفونت است. در اطراف آن زمان اداره فدرال زندانها اعلام کرد سیاست به طور موقت توقف انتقال زندانیان بین امکانات مختلف با هدف متوقف کردن گسترش ویروس.

این ممنوعیت نه گسترش جنایی بیگانه مورد نیاز و یا ماشین زندانها سایه شبکه از امکانات نظارت توسط اداره زندانهای اما اجرا به طور کامل توسط پیمانکاران خصوصی و منحصرا به خانه غیر شهروندان خدمت فدرال جملات اغلب برای جرائم مربوط به مهاجرت. ماشین امکانات تمایل به زیر رادار پرواز در بحث بیش از شرایط فدرال زندانها و یا یخ بازداشتگاه با توجه به منطقه خاکستری در آنها ساکن بین مهاجرت و جنایی در بازداشت است.

به عنوان یک زندان تفت تادیبی نهاد در شهرستان کرن ایالت کالیفرنیا آماده برای بستن در پایان آوریل صدها نفر از مردم منتقل شدند و ارسال در سراسر کشور غافل از Covid-19 تهدید.

افراد منتقل شده از تفت و اعضای خانواده صحبت کرد که با رهگیری شرح داده شده بسته بندی شده خطوط هوایی پرواز از فرودگاه گچساران با صدها سرنشین. بسیاری فرستاده شد به شمال دریاچه Correctional Facility در میشیگان, اجرا خصوصی, زندان, غول جغرافیایی ، با توجه به مردم در داخل زندان دولت به طور کامل آمادگی برای مقابله با هجوم.

صدها نفر از مردم منتقل شدند از تفت تادیبی موسسه و ارسال به سراسر کشور غافل از Covid-19 تهدید.

گیل که می گوید: او بخشی از یک گروه از 120 نفر نقل مکان کرد و از تفت به دریاچه شمالی در آوریل خواسته اصلاحات افسر اگر دریاچه شمالی خواهد بود بیشتر نقل و انتقالات. “آنها گفتند:” ما در حال گرفتن نیست هیچ بیشتر مردم است.’ بنابراین ما از آنها بپرسید که چرا آنها ما در اینجا آورده. او گفت که اورژانس بود زیرا آنها تعطیل [تفت] زندان” گفت: گیل که خواسته خود را با نام کامل استفاده نمی شود به خاطر ترس از انتقام در برابر توسط کارکنان زندان است. “آنها گفت: آنها نیست برای ما. … یک روز آنها را به کار می کنند, و به آنها گفت, ” هی, ما در حال گرفتن 500 نفر در اینجا, بنابراین شما بچه ها رو آماده می شود.'”

BOP سخنگوی امری نلسون گفت که در حالی که آژانس تا به حال در واقع متوقف نقل و انتقالات در مارس 12 در پاسخ به کروناویروس بحران مردم منتقل شدند “اجازه می دهد تا برای تعمیرات لازم و ساخت و ساز به پایان خواهد رسید در تفت تسهیلات است.” او افزود که مردم از تفت “به اکران مطابق با دستورالعمل CDC قبل از خروج از مرکز” و آنها که قرنطینه به محض ورود در مراکز جدید با علامتی بازداشت شدگان در حال آزمایش برای ویروس.

اما مردم در داخل و اعضای خانواده خود را می گویند که در حالی که جدید نقل و انتقالات در حال نگه داشته و به غیر از جمعیت عمومی بسیار دیگری در حال انجام است به کنترل برای گسترش coronavirus. ریکاردو لیمون, که گفت که او نقل مکان کرد و با یک گروه از حدود 130 زندانی از تفت گفت که آشپزخانه شد و کارکنان توسط یک گروه از زندانی افرادی که در خدمت هر دو تفت نقل و انتقالات و بقیه از زندان است. با توجه به اصلاحات افسران حذف کرده بود coronavirus مثبت فرد از انتقال جمعیت تنها به بازگشت او هفت روز بعد و محل او را با همبندان.

“ما درخواست شد” چرا شما آوردن او اگر شما می دانید او مسری است ؟ “و او گفت:” ما نمی دانیم که اگر او مسری است یا نه.’ بنابراین من گفت: “شما در حال آوردن او و فقط او دعا نمی کند آلوده ما؟'” لیمون به یاد می آورد گارد پاسخ, “من نمی باید در هر نقطه قرار داده و او را به درمانگاه کامل است و او با کمترین علائم است.”

امیلیو مارتینز توصیف همان تجربه از دیدگاه مخالف است. او گفت که او می خواهم منتقل شده از تفت به دریاچه شمالی در تاریخ 2 آوریل و مارس 22 او می خواهم آزمایش مثبت برای Covid-19. “حدود دو هفته [پس از ورود به] من شروع به احساس تب استخوان من صدمه دیده است من خسته و خواب آلود,” او گفت:. او را بردند به یک منطقه متعلق به علامتی بازداشت شدگان که در آن او گفت که او نگه داشته بود برای دو هفته با تنها حداقل نظارت. “آنها می آیند در من از حرارت و بگو:” آن را OK کنید و سپس آنها می خواهم و ترک. آنها نمی چک شما تمام روز فقط در صبح و بعد از ظهر. تمام شب را بدون هر کسی که برای بررسی در. شما می توانید از مرگ وجود دارد.”

با وجود آنچه که او گفت: یک مناجات از مسائل مربوط به سلامت از جمله دیابت و فشار خون بالا و کلسترول بالا و جایگزینی هیپ او شرح داده شده تنها بودن داده آسپرین برای مقابله با تهاجمی بیماری تنفسی است. در حال حاضر در جمعیت عمومی او هنوز هم نمی تواند طعم و مزه و یا بوی هر چیزی و باقی می ماند خسته و در تمام ساعات. “آنها به من گفتند به نوشیدن مقدار زیادی آب و ورزش” او تمسخر. او مطمئن است اگر او هنوز عفونی در هنگام بازگشت به گروه بزرگتر.

در یک جلسه با سطح بالاتر از افسران و یک عضو از زندان مدیریت لیمون و افراد دیگر برگزار می شود و در شمال دریاچه پیشنهاد شده است که هر کس آزمایش می شود که یک مقام رسمی پاسخ داد: “ما اصلا بودجه برای انجام تست هر کس آن را به عنوان آسان نیست که شما فکر می کنم.” (Nelson, BOP سخنگوی کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از مردم تا به حال تست شده در شمال دریاچه و دیگر ماشین زندانها.) لیمون است به خصوص اضطراب برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض داده شده است که او قراردادی دره تب یک عفونت قارچی است که ریه ها تاثیر می گذارد در حالی که زندانی در تفت. “اگر من مبتلا به کروناویروس با این دره تب مسائل من, من قصد دارم به مرگ,” او گفت:.

گیل و برخی از اعضای خانواده از مردم برگزار شد در ماشین زندان به طور مستقل آورده تا نگرانی با مردم بودن قرار داده و به طور کلی و جمعیت روز بعد از حذف شدن به دلیل Covid-19 و با عدم تست. گیل گفت: “یک مرد در غلاف بود علامتی برای چهار روز قبل از او برداشته و آزمایش شده و سپس با آورده کمتر از یک هفته بعد. چند نفر نیز به ارمغان آورد تا کمبود مواد از جمله دستور به شستن مشترک مناطق با آب حاوی فقط کمی رقیق سفید کننده.

“اگر من مبتلا به کروناویروس با این دره تب مسائل من, من قصد دارم به مرگ است.”

در حالی که بخش عمده ای از آخرین نقل و انتقالات شمالی دریاچه بودند از تفت برخی از افراد ظاهرا در انتقال از سایر زندانها نیز هست. امی (که خواست دلایل حفظ حریم خصوصی به شناسایی تنها با نام کوچک) که شوهر خدمت فدرال حکم غیر قانونی و هنگام ورود دوباره پس از تلاش برای بازگشت به ایالات متحده خود را در خانواده پس از اخراج گفت: او برگزار شده بود در دشت بزرگ تادیبی موسسه در اوکلاهما تا “این تمام موضوعات آغاز شده outbreaking. که زمانی که آنها نقل مکان کرد و او را به میشیگان.” در اوکلاهما او گفت: او تا به حال ملاقات افرادی که به تازگی سمت چپ کالیفرنیا برخی از آنها را در راه خود را به میشیگان.

دشت بزرگ بود اولین اذعان سنبله از Covid-19, موارد, میان, ماشین, زندان و در حال حاضر است دوم تنها به شمال دریاچه که تا به حال یک گزارش در مجموع 104 موارد 91 از آنها را “بازیافت” با توجه به BOP از این هفته. تا کنون حداقل دو نفر زندانی در شمال دریاچه فوت کرده اند از Covid-19 و یکی بیشتر در McRae تسهیلات در گرجستان است. با توجه به گیل حداقل یکی از آنها انتقال از تافت.

هر دو نفر برگزار شد که وجود دارد و BOP موافقم که هیچ coronavirus موارد در تفت تسهیلات به این معنی که کسانی که نقل مکان کرد و به اوکلاهما و شمال دریاچه ممکن است به خوبی قرار داده شده است در راه آسیب است با این نقل و انتقالات به خصوص با توجه به unpreparedness مقصد امکانات.

شمال دریاچه تسهیلات به تازگی بازگشایی شده است به عنوان یک ماشین زندان در اواخر سال گذشته پس از عمل به حداکثر امنیت زندان های کشور تا زمانی که آن را بسته در اواسط 2017. بخشی از مشکل در هماهنگی موثر پاسخ به کروناویروس به نظر می رسید به یک فرهنگ است که حفظ وضعیت حداکثر امنیت حتی اگر زندان دیگر است.

یک زن کانادایی که شوهرش شده است و در شمال دریاچه از ماه فوریه گفت: رهگیری است که او صرف هفته در سلول انفرادی پس از اینکه متهم به کمک به سازماندهی یک اعتصاب غذا در داخل مرکز و محل سکونت شکایت علیه یک گارد که تهدید او. “او را در وجود دارد در تلاش برای حمایت از این افراد و کمک به آنها,” او گفت:. “آنها فقط اساسا انداخت او را در یک سیاه چال.”

پس BOP شروع به استفاده از همه غیر شهروندی زندانیان در اواخر دهه 1990 این مراکز باید در عمل یک نوع نقطه کور برای هر دو مهاجرت ناظران که تمایل به تمرکز بر روی یخ بازداشت و عدالت کیفری ناظران که عمدتا تمرکز بر استاندارد فدرال زندانها. این واقعیت است که مراکز اجرا توسط پیمانکاران اما نظارت به طور کلی توسط BOP اجازه می دهد تا هر دو گروه به استخدام استراتژی (بارها استفاده در یخ بازداشت زمینه) منحرف سرزنش دیگر برای هر کاستی.

در خواست اظهار نظر در مورد آماده سازی برای حرکت تمام زندانیان از تفت سخنگوی مدیریت و آموزش شرکت خصوصی پیمانکار زد که تسهیلات — نوشت: “BOP تعیین و مختصات همه زندانی جنبش از جمله کسانی که در نقل و انتقالات است که شما با اشاره به.” یک نماینده GEO گروه اجرا می شود که هر دو بزرگ دشت و دریاچه شمالی نوشت: “به عنوان یک ارائه دهنده خدمات به دولت فدرال شرکت ما هیچ نقشی در تصمیم گیری های مربوط به تخصیص انتشار و یا انتقال افراد از پیمانکار اداره فدرال زندانها.” خواسته در مورد مرگ و میر در شمال دریاچه و اتهامات که عفونی مردم قرار داده شد و پشت به جمعیت عمومی جغرافیایی گروه و BOP هر مراجعه کننده سوال دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>