رأی آستین به “تصور دوباره” پلیسی اعلام تهدید از مقامات دولتی

-جلوتر از در اواسط ماه اوت، کتی میچل، یک سازمان دهنده جامعه طولانی مدت و لابی گر مردم، “اساسا ً هفته را در یک اضطراب عمیق و گسترده به سر برد، او گفت. “من فقط هفت روز ماضطراب بودم”

در خطر بود که اعضای شورا، شهردار و مدیر شهر از طریق زوم در 12 اوت برای جلسه ای 14 ساعته که شامل صدها نفر از ساکنان شهرستان منتظر دقیقه خود را برای صحبت کردن ملاقات وجود دارد. برای سال ها، گروه های اجتماعی برای تغییر در اداره پلیس آستین تشوش. آن تماس ها در اواخر آوریل پس از آن که پلیس آستین مردی به نام مایک راموس را کشت، بلندتر شد و هنوز هم در ماه مه، هنگامی که شهر، مانند بسیاری دیگر در سراسر کشور، در پی کشته شدن جورج فلوید در مینیاپولیس، در اعتراضات یورش برد. تظاهرات در آستین در زمان با خشونت از پلیس روبه رو شد؛ حداقل دو نفر بعد از اينکه افسرها به اصطلاح مهمات کشنده اي به سرشون شليک کردن، دچار جراحات ي تهديد کننده ي زندگي شدن

میچل که با رهبران شهر برای تصویب یک بلوک از اصلاحات پلیس کار می کرد، خوشبین انهاست اما هنوز هم در زمانی که جلسه بودجه نزدیک می شد، نامشخص بود. “اوه، مرد. من عادت دارم که هرگز رای هایم را تا روزی که مردم رای می دهد، حساب نکنم.” در پایان، شورای ده عضوی به اتفاق آرا رأی به قطع، “جدا کردن”، و توزیع مجدد تقریباً ۱۵۰ میلیون دلار از بودجه ۴۳۴ میلیون دلاری APD داد. میچل گفت: «هیچ سوالی نیست که این لحظه بزرگ در آستین است»

در واقع، میچل و دیگران می گویند که آنچه در آستین اتفاق افتاد، لحظه ای بزرگ برای بقیه کشور بیش از حد، به طور بالقوه ارائه یک نقشه راه برای شهرداری های دیگر که متعهد به کاهش بودجه پلیس و یا از هم پاشیدن بخش های خود را در پی کشتار فلوید است، اما که تا کنون موفقیت محدود تر داشته است.

شورای آستین رای به بسته سه لایه ای از کاهش به APD. اول، در مجموع حدود 21 میلیون دلار، مستقیم، کاهش بودجه فوری است. سه کلاس بعدی افسری لغو شده اند – مگر اینکه تا زمانی که بخش می تواند آکادمی خود را اصلاح کند، که برای انگبین یک ذهن پلیس یجنگجو که خارج از مرحله با خدمات عمومی است، خوانده شده است. موقعیت های خالی قطع شده اند، اضافه کار شده است curtailed، قراردادهای مختلف (برای چیزهایی مانند لوازم اداری) بریده بریده، و بودجه برای خوانندگان خودکار پلاک محور شده است. گلدان از وجوه است که به توسعه نیروی کار اختصاص داده شده, مسکن برای بی خانمان ها, و درمان سوء مصرف مواد, و همچنین برای آدرس دادن به امنیت غذایی و افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

دومین قابلمه پول، حدود 80 میلیون دلار، صندوق دکوپلینگ است. در درجه اول تلاش های غیر نظامی به رهبری مانند آزمایشگاه جرم آستین (که تحت APD در رسوایی به طوری که آن را در عملیات خود را در سال 2016 شاتر شده بود) ، خدمات قربانی ، و 911 مرکز تماس از کنترل پلیس حذف خواهد شد. رهبران شهر همچنین هدف از تغییر راه پلیس خود پلیس هستند، با حرکت APD امور داخلی و واحد تحقیقات ویژه در خارج از بخش است. جزئیات در مورد چگونگی آن انتقال اترات اتفاق خواهد افتاد، خدمات تجدید نظر شده چه شکلی خواهد داشت، و چه کسی آنها را کنترل خواهد کرد در ماه های آینده کار خواهد کرد.

سومين گلدان پول، حدود 49 ميليون دلار، در صندوق ايمني دوباره تصور کن، با هدف از بين بردن وظايف اضافي- مانند اجراي ترافيک و پاسخ به بحران هاي بهداشت رواني- از پليس قرار داده مي شود. که پول به جای آن خواهد رفت “به سمت اشکال جایگزین ایمنی عمومی و حمایت جامعه،” با توجه به سند جمع آوری شده توسط اعضای شورا.

ناتاشا هارپر-مدیسون که تنها عضو سیاه شورا است و در لبه پیشروی تلاش های شهر در اصلاحات قرار گرفته است، گفت: «این همه پیچیده و پیچیده است و متغیرهای زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود» “من فکر می کنم مردم نیاز به دانم که هیچ چیز اتفاق افتاده است که توسط راه عمل شورای ی که ساده بود، یا آسان، و یا بدون به رسمیت شناختن از برهنگی در اینجا وجود دارد.”

“پلیس نمی تواند شهر را اداره کند”

تا به امروز، شهرهای دیگری که عهد کرده اند امنیت عمومی را دوباره تصور کنند، بیشتر گام های متواضعانه تری برداشته اند یا به بلوک های گستاخ ضربه می زنن. در نیویورک، به عنوان مثال، رای به کاهش یک میلیارد دلار از بودجه 6 میلیارد دلاری پلیس نیویورک به عنوان بودجه ای از دست انتقاد شده است، در حالی که بخش عمده ای از 150 میلیون دلار کاهش بودجه پلیس لس آنجلس از کاهش اضافه کار آمده است. در مینیاپولیس، جایی که فلوید کشته شد، هنوز کاهش بودجه شناسایی نشده و تلاش برای منحل کردن اداره پلیس متوقف شده است، به احتمال زیاد تا حداقل سال آینده. در حالی که اکثریت شورای شهر سیاتل طرح ی را برای استرداد پلیس تا ۵۰ درصد تایید کرده اند، کاهش ها به مراتب پایین تر از آن باقی مانده است و اعضای شورا مقداری گرما گرفته اند، از جمله از بلک جانز ماده سیاتل کینگ کانتی برای یک رویکرد مشت به هم که به طور ابهت بار اولین رئیس پلیس زن سیاه پوست شهر، کارمن باست، را مجبور به استعفا کرد.

در مقایسه، اولین تلاش آستین در جهت تعریف بلندمدت ایمنی عمومی بتن تر بوده است. اما این اتفاق یک شبه رخ نداده است، یادداشت اسکات هنسون، یک بازپرس دادگستری کیفری دیرینه و نویسنده وبلاگ با نفوذ گریتس برای صبحانه. در عوض، بذر تغییراتی که هفته گذشته روی آن رای داده شده بود سال ها پیش کاشته شده و به طور مدبره ای توسط ائتلاف رو به رشد طرفداران در سراسر شهر به آن گرایش داده شده است. در پی کشتار راموس و فلوید، او گفت: “ما در حال حاضر ائتلاف و دستور کار” برای عمل آماده بود.

بسیار مهم به رای گیری شورای به اتفاق آرا هفته گذشته، می گوید هنسون، مبارزه ای بود که در سال 2017، هنگامی که فعالان به رهبری ائتلاف عدالت آستین تصمیم به گرفتن در اتحادیه پلیس محلی، انجمن پلیس آستین بود. اصلاح طلبان می خواستند یک کرسی در جدول به عنوان شهر مذاکره قرارداد جدید با اتحادیه به منظور اطمینان از تصویب نظارت معنادار و سیاست های شفافیت مربوط به روند انضباطی. اتحادیه مقاومت کرد و در پایان، شورا به یک قرارداد تقریباً ۸۳ میلیون دلاری رأی داد. با وجود اینکه اتحادیه در پاشنه خود کنده شده، مذاکرات را قطع کرد، و پیش بینی کرد که نمرات افسران استعفا خواهد داد، که اتفاق نمی افتد. در عوض، همه در نهایت عقب می ایستند و قراردادبا اصلاحات قابل توجهی برای پول های خیلی کمتر تصویب شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im