آدری Roloff توصیف ورم پستان و لگن جدایی زیر تولد پسر

جاده به بازیابی. آدری Roloff مفصل دردناک علائم فیزیکی او با تجربه پس از او پسر جواب تبریک تولد.

“من تا به حال مطرح شد و ورم پستان و” این مردم کمی بزرگ جهان آلوم 28 گفت: ما هفته به طور انحصاری از بافت پستان التهاب در دوشنبه, فوریه 24. “من در حال حاضر آن را به حال چهار بار.”

Audrey Roloff Describes Mastisis and Pelvis Separation Following Son Bodes Birth
آدری Roloff و پسر بوده. حسن نیت ارائه میدهد آدری Roloff/Instagram

در بالا از آن, اورگان, مادری که به هنگام تولد به دختر اخگر در حال حاضر 2 در ماه سپتامبر 2017 گفت: ما که او “خیلی بیشتر درد لگن در این زمان” در اطراف. سابق واقیعت ستاره توضیح داد: “من چه پزشک و فیزیوتراپ در تماس هستند … اصل جدایی از لگن خود را, [ناحیه سمفیز] است که یک چیز طبیعی به یک اندازه در حاملگی و بارداری. البته شما می خواهید نوزاد را به بیرون می آیند به طوری که اتفاق می افتد اما من فقط نمی رفته بازگشت. بنابراین من لگن و استخوان عانه فقط درد نکنه واقعا بد هنوز هم. آن را کاملا قابل تحمل درد. من می توانم راه رفتن در اطراف خوب, آن را فقط به بالا و پایین رفتن از پله یا ایستادن روی یک پا و یا [رفتن] واقعا فاصله دور [زمانی که] واقعا لطمه می زند.”

سابق TLC شخصیت افزود: “من در واقع تا به حال یک X-ray امروز به ببینید که چگونه از هم جدا شده من فقط به من یک ‘OK این مورد چقدر دیگر استراحت و بهبودی شما باید قبل از اینکه شما می توانید از سرگیری فعالیت های عادی که البته من می خواهم به انجام, اما من نمی خواهم به علت هر گونه آسیب طولانی مدت به بدن من.”

هورمون و عاطفی هر چند آدری احساس “باور نکردنی” یک ماه پس از زايمان.

او و همسرش جرمی Roloffبستن گره در سپتامبر 2014 و استقبال دختر خود را سه سال بعد. جواب وارد ماه گذشته و زن و شوهر گفت: ما در آن زمان: “اخگر ژان بسیار هیجان زده به یک برادر کوچک و ما هیجان زده می شود یک خانواده چهار! ما خدا را شکر برای یک نوزاد سالم و ما قدردانی از همه حمایت در طول این زمان!”

زن و شوهر نوزاد اخبار آمد شش ماه پس از خود Instagram بارداری اعلام. “کودک #2 در حال آمدن است در ماه ژانویه!!!” آدری و جرمی زیر نویس خود را در ماه جولای نشان می دهد. “اخگر است میخوام یک خواهر بزرگ! ما بسیار سپاسگزار و هیجان زده برای این برکت و رحمت برای پیوستن به ما خانواده است.”

با گزارش توسط اینگرید Meilan

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im