وکلای مدافع از اتحادیه متلاشیکننده شرکت های حقوقی در حال پرتاب حمایت جو بایدن

در حالی که لیستی از اتحادیه های کارگری حمایت سناتور. برنی سندرز برای رئیس جمهور در حال رشد بوده است دیگر با 200,000-عضو آمریکایی پستی اتحادیه کارگران اعلام حمایت خود را از این هفته معاون رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری شده است پذیرش کمک های مبارزات انتخاباتی از وکیل در قانون شرکت با ضد کارگر تاریخ. حمایت خود را شامل حداکثر کمک های مالی از همکاران در جکسون لوئیس یکی از بدنام ترین اتحادیه متلاشیکننده شرکت در کشور است. حداقل پنج تن از بایدن را bundlers افرادی که مطرح شده اند حداقل 25.000 دلار برای مبارزات انتخاباتی متصل به اتحادیه متلاشیکننده شرکت از جمله یکی که میزبان یک دلار جمع آوری کمک.

یک تجزیه و تحلیل مقدماتی توسط مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست یافت که وکیل در قانون شرکت با ضد کارگر تاریخ تا حد زیادی پرتاب خود را حمایت مالی پشت بایدن. سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq را نیز دریافت حمایت برخی از همکاران در ضد اتحادیه شرکت های, اما هر دو را دریافت کرده اند به مراتب کمتر از این شرکت های حقوقی از بایدن نشان می دهد که شرکت های بایدن به عنوان نامزد بیشتر در خط با منافع خود را.

بایدن در زمان در مجموع 4200 $در از وکلای کار با لوئیس جکسون با توجه به براده با کمیسیون انتخابات فدرال قدرتمند مستقر در نیویورک شرکت AFL-CIO است به نام “شماره 1 اتحادیه شکن در امریکا است.”

در سال های اخیر, خرده فروش مبلمان IKEA, کالج آیوی لیگ و Adecco یک شرکت نیروی انسانی است که قرارداد کار به گوگل و دیگر شرکت فنی باید همه در آورده جکسون لوئیس برای کمک به تخریب خود کارگران unionization تلاش. یک سال 2017 Village Voice مقاله در مورد شرکت تاخت و تاز کردن به نیویورک سیاست مطرح برخی از قابل توجه ترین ضد اتحادیه از جمله نقش آن در decadelong تلاش برای ضرب و شتم یک unionization تلاش در کارولینای جنوبی باتری کارخانه.

“آنها در حال نوشتن سخنرانی, آموزش سرپرستان ساخت ویدئو و وب سایت برای انتقال ضد اتحادیه پیام” جان لوگان استاد و مدیر کار و اشتغال به تحصیل در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو گفت: خروجی. “آنها اسکریپت همه چیز است.”

این CEPR تجزیه و تحلیل که بر اساس FEC براده و دیگر اطلاعات در دسترس عموم نیز یافت می شود که بیش از 10 Cozen اوکانر کارکنان اشباع کمک به بایدن کمپین از جمله آن مدیر عامل شرکت مایکل Heller, رئيس جمهور و مدیر عامل شریک وینسنت R. McGuinness و یوسف کوین یک عضو از شرکت روابط کار و اختلافات گروه. با توجه به Cozen اوکانر وب سایت شرکت کمک می کند تا کارفرمایان “آماده برای پاسخ دادن به اینجا اعتصاب lockouts و اقتصادی دیگر تاکتیک” در علاوه بر این به کمک به شرکت ها “جلوگیری از unionization از طریق مثبت روابط کارکنان و دوباره nonunion وضعیت زمانی که کارکنان نشان می دهد که آنها دیگر مایل به اتحادیه-نشان داده شده است.” کارکنان از مورگان لوئیس و Bockius و O’Melveny و مایرز فراهم می کند که “اتحادیه-اجتناب” مشاوره را نیز به بایدن انتخاباتی.

زمانی که بایدن لگد کردن انتخابات ریاست جمهوری در ماه آوریل گذشته او را با $2,800-یک-صفحه جمع آوری کمک در خانه Comcast اجرایی ارشد و معاون رئیس جمهور, دیوید کوهن در فیلادلفیا در کنار استیو Cozen, بنیانگذار Cozen اوکانر و کن Shihan, بالارد Spahr شریک و لابی. در ماه دسامبر بایدن کمپین منتشر شده یک لیست از bundlers بود که همه به ارمغان آورد در حداقل $25,000 — از جمله کوهن Cozen و Shihan. جالب اینجاست که معاون رئیس جمهور سابق اعلام کرد خود را یک “اتحادیه مرد” در اولین کمپین تجمع برگزار شده توسط انجمن بین المللی آتش نشانان. این بایدن کمپین, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Buttigieg در ضمن بیش از 20 اهداکنندگان از بارنز و Thornburg, یک شرکت که اعلام کرده است آن را به یک هدف را به “تعامل با مشتریان در اتحادیه اجتناب فعالیت های قبل از یک کمپین واقعی.” چهار نفر از اهدا کنندگان همکاران در شرکت ملی و اشباع شده.

اندرو Luger یک شریک در ضد کارگر شرکت حقوقی جونز روز مطرح شده حداقل $25,000 Klobuchar انتخاباتی با توجه به لیست bundlers. (ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن ندارد bundlers یا خصوصی بالا-دلار جمع آوری اعانه به طوری که آنها لازم نیست که مشابه, لیست به انتشار.)

“کارکنان این شرکت طیف وسیعی از همکاران به مدیر عامل و از پایین دلار اهدا کنندگان به bundlers اما حمایت خود را از این نامزدها ممکن است اشاره است که کار سیاست آنها انتظار از یک بایدن (یا Buttigieg) دولت بیشتر کارفرما پسند تر از آنچه که اتحادیه های کارگری در حال انتظار” CEPR نوشت.

“حداقل این شرکت ممکن است به دنبال نفوذ استراتژیک انتصاب در ادارات و سازمان ها مانند وزارت کار و ملی روابط کار هیئت مدیره که در آن دلسوز اعضای هیئت مدیره می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که مشتریان شرکت اقامت اتحادیه رایگان.'”

اگر چه اتحادیه عضویت در نیروی کار آمریکا کاهش یافت و به حدود 10 درصد است که هنوز هم 14.6 میلیون نفر و حمایت در میان اتحادیه های کارگری مهم باقی می ماند برای نامزدهای سیاسی به خصوص برای canvassing و تلفن-بانکی تلاش در اوایل متحده است.

اکثر ملی اتحادیه های کارگری باقی مانده اند در حاشیه این انتخابات اولیه چرخه. این نشانه یک تغییر از ریاست جمهوری قبلی اولیه چرخه زمانی که کارگران سازمان یافته را بیچون و وفاداری به دموکراتیک استقرار منجر به تاثیر گذار ترین اتحادیه های کارگری پوشش پشت presumptive نامزد هیلاری کلینتون در اوایل. اما در حالی که ملی اتحادیه های برگزاری شده است در ساخت تاییدیه این زمان در اطراف محلی اتحادیه های کارگری’ پشتیبانی از ساندرز شده است snowballing.

در علاوه بر این به پستی و کارگران این هفته ورمونت سناتور دستگیر کرده است با مشخصات بالا تاییدیه از پرستاران ملی ایران, بزرگترین پرستاران اتحادیه در کشور با آن 150,000-به علاوه عضویت; ایالات معلمان لس آنجلس دومین معلمان محلی در این کشور و ایالات برق و رادیو و دستگاه کارگران آمریکا که نشان دهنده 35,000 کارگران صنعتی.

در اوایل بایدن برداشت حمایت از انجمن بین المللی آتش نشانان که قاطعانه مخالف مدیکر برای همه است. روز چهارشنبه او تایید شده توسط 130,000-عضو انجمن بین المللی پل سازه های زینتی و تقویت آهن کارگران است.

ساندرز کمپین نیز تایید و منطقه ای وابسته به مانند Roofers, Waterproofers & متحد کارگران محلی 36 در لس آنجلس; Teamsters پنسیلوانیا فدراسیون اخوان تعمیر و نگهداری از راه کارکنان بخش; و ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 230 در Ottumwa, Iowa. در ماه سپتامبر اتحادیه ملی کارکنان بهداشتی درمانی تایید هر دو ساندرز و وارن. نه Buttigieg و نه Klobuchar دریافت کرده است هر اتحادیه کارگری تایید نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>