دادستان کل Barr حاضر به انتشار 9/11 اسناد به خانواده های قربانیان


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

ماه بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده برای باز کردن فایل های FBI برای کمک به خانواده از 9/11 قربانیان در یک دعوی در دادگاه مدنی علیه دولت عربستان به وزارت دادگستری است و دو برابر کردن آن ادعا می کنند که اطلاعات یک راز است.

در یک سری از براده درست قبل از نیمه شب دادگاه مهلت روز دوشنبه دادستان کل ویلیام Barr; سرپرست مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell; و دیگر مقامات ارشد اصرار به یک قاضی فدرال در پرونده های مدنی که بیشتر آشکار در مورد عربستان اتصال به 9/11 طرح خواهد مخاطره امنیت ملی است.

اما دولت اصرار داشت در دادگاه براده که حتی توجیه آن است که برای پنهان کاری نیاز به باقی می ماند ، چهار اظهارات به دادگاه توسط اف بی آی و وزارت دادگستری مقامات در زمینه مهر و موم به طوری که آنها می تواند دیده نمی شود ، اضافی پنج نفر از جمله یکی از سازمان سیا به اشتراک گذاشته شد تنها با قاضی است و نمی توان به عنوان خوانده شده حتی توسط شاکیان وکلا.

بر اصرار به دادگاه عمومی است که بحث در این موضوع “را نشان می دهد اطلاعات است که می تواند بسیار مضرات من ادعای دولت اسرار امتیاز در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از.”

چه مختلف سازمان های امنیتی در حال تلاش برای پنهان کردن یک راز باقی مانده است.

پس از شاکیان پرونده دعوی خود را در دادگاه منطقه ای فدرال در نیویورک در سال 2017 تمرکز اصلی خود را بر روی رابطه بین هواپیماربایان و نسبتا سطح پایین مقامهای سعودی. کسانی که شامل حداقل دو سعودیها که عبور از مسیر در جنوب کالیفرنیا با دو القاعده هایی که فرستاده شد به ایالات متحده توسط اسامه بن لادن در مه سال 2000.

در عین حال این طرح از هواپیماربایان’ اتصالات به آن دو مقامهای سعودی — دیپلمات در پادشاهی لس آنجلس کنسولگری و یک مظنون به جاسوسی عربستان زندگی به عنوان یک دانش آموز ارز در سن دیگو ساخته شده که علنا سال شناخته شده است. اف بی آی به اشتراک گذاشته هزاران صفحه از فایل های خود را در طرح با دو حزبی 9/11 کمیسیون که به بررسی آنها در سال 2004 گزارش.

“در طول فوق العاده است که آنها در حال رفتن به اینجا نشان می دهد که وجود دارد باید برخی از اعماق تاریک و راز است که آنها هنوز هم تلاش بسیار سخت برای مخفی کردن پس از تقریبا 20 سال” گفت: وکیل خانواده, Steven Pounian. “اما چه کسی آنها محافظت ؟ چیزی است که ممکن است یک دولت سعودی ، اما چگونه می توانید این بود اسرار است که هنوز هم نیاز به نگه داشته می شود از مردم آمریکا بعد از این همه وقت؟”

وزارت دادگستری محرمانه است برخی از اطلاعات در مورد نقش عربستان در 9/11 و مشترک آن با وکلای شاکیان در زیر یک محافظ جهت است که اجازه می دهد تا آنها را به آن را بخوانید اما نه آن را ، اما این بخش نمی خواست وکلا برای به دست آوردن امنیت گواهی عدم سوء پیشینه برای مشاهده سایر مواد به عنوان نسبتا شایع است, در موارد مربوط به امنیت ملی آمریکا و شهروندان خارجی که حقوق اساسی در موضوع است.

کر ارشد امنیت ملی مقامات نوشت که در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اسرار ادعا می کنند به نظر می رسد برای پاسخ به وزارت دادگستری دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت اوباما در سال 2009. این قوانین در نظر گرفته شده برای جلوگیری از بیش از حد پرخاشگرانه استفاده از امتیازی که دولت جورج دبلیو بوش به حال اغلب ذکر شده پس از 9/11 برای جلوگیری از چالش های قانونی به سیاست های خود در شکنجه و فوق العاده تفسیر و ضمانت نظارت است.

بر ذکر آن محدود تر دستورالعمل در بیانیه خود به دادگاه منطقه اشاره کرد که در آنها ممنوع است دولت از دفاع از یک دولت اسرار ادعا می کنند به منظور پنهان کردن illegalities یا بالقوه خجالت. او مطمئن دادرس قاضی در مورد سارا Netburn که کسانی که دستورالعمل های برآورده شده بود.

در یک مراسم جمع آوری در کاخ سفید آخر سپتامبر. 11 نمایندگان خانواده های کشته شدگان در این حملات بارها و بارها خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن برای فولر دسترسی به اف بی آی فایل های مخفی در این مورد. با توجه به بیش از یک و نیم دوجین مردم بودند که در جلسه او اطمینان داد چند تن از آنها به او کمک خواهد کرد.

“او ما را در چشم در 9/11 او را تکان داد دست ما در کاخ سفید گفت:” من قصد دارم برای کمک به شما آن را انجام داده,'” یاد می آورد یکی از کسانی که در حال حاضر برت Eagleson یک بانکدار که پدرش کشته شد در مرکز تجارت جهانی. “من فکر می کنم 9/11 خانواده ها از دست داده اند و همه امیدواریم که رئیس جمهور در حال رفتن به مرحله و انجام کار درست است. او بیش از حد مدیون به عربستان سعودی.”

کاخ سفید دفتر مطبوعاتی بلافاصله پاسخ پنج شنبه به درخواست برای اظهار نظر در خانواده’ از خصوصیات این نشست بود. یک روز پس از آن برخورد مقامات وزارت دادگستری موافقت کردند به انتشار نام از یک سطح میانی عربستان مذهبی رسمی که بسته به مورد در یک FBI سند بود که تا حدی محرمانه پیش از آن. در همان زمان, اما, بار تأکید اسرار دولتی امتیاز برای محافظت از دیگر اسناد FBI به دنبال خانواده. آخرین سراسیمگی از اظهارات حمایت از این ادعا پاسخ به چالش ها از شاکیان.

اگر چه اتحاد نزدیک بین ایالات متحده و عربستان سعودی جان سالم به در بی شماری لحظات تنش آن ساییده شده در ماه های اخیر در راه است که می تواند اثبات مفید برای شاکیان در 9/11 طرح دعوی در دادگاه.

در هفته های اخیر سناتور جمهوریخواه از ایالت شده اند که ضربه توسط سقوط قیمت جهانی نفت با انتقاد از دولت سعودی با شدت در حال رشد. در مارس 25, قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مذاکره یک برش در عربستان تولید نفت دیابت لیزا Murkowski آلاسکا اشاره به قانون که تحت آن 9/11 خانواده ها اجازه داده شد به شکایت دولت عربستان به عنوان یکی از اهرم فشار است که ایالات متحده می تواند با استفاده از اگر پادشاهی را به حساب آمریکا و نگرانی است.

در نامه ای در روز دوشنبه و سه سناتور با نفوذ دیگر خواسته وزارت دادگستری بازرس کل برای بررسی در عمق چرا FBI حاضر به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد عربستان اتصالات به طرح در پاسخ به احضاریه ظ توسط 9/11 خانواده ها در سال 2018 است.

کسانی که سناتور چارلز Grassley این آیووا جمهوریخواه و دو دموکرات رهبر اقلیت چارلز شومر از نیویورک و ریچارد بلومنتال کانکتیکات ذکر شده اخیر گزارش تحقیقی توسط ProPublica و مجله نیویورک تایمز که مطرح شده سوال جدید در مورد اف بی آی پرس و جو به نقش عربستان در این حملات است.

“11 سپتامبر نشان دهنده منحصر به فرد و تعریف تراژدی در تاریخ ملت ما” سناتور نوشت: به بازرس کل وزارت دادگستری, Michael Horowitz. “نزدیک به 20 سال بعد, 9/11 خانواده ها و مردم آمریکا هنوز موفق به دریافت کامل و شفاف حسابداری منابع بالقوه برای حمایت از این حملات که به آنها برخوردار هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im