در این ترامپ-مورد علاقه, موسسه خیریه مالی گزارش سوال برانگیز است و خودی تجاری در

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این انتخابات یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاثیر گذار ترین طرفداران 26 ساله چارلی کرک که دارای یک پیوند منحصر به فرد با خانواده است. محافظه کار ستاره dines با رئیس جمهور در Mar-a-لاگو و رنگ ها را در سال جدید وجود دارد. در طول هر یک از دو زمستان, او با استفاده از این باشگاه برای برگزاری رسمی جمع آوری کمک برای سازمان های غیر انتفاعی, نقطه عطف, ایالات متحده, که, ویژه, Donald Trump Jr.

در یک نقطه عطف رویداد در ماه ژوئن رئیس جمهور خطاب به جمعیت گفت: “ما همچنین نشان دادن قدردانی ما به دوست خوب من چارلی. من به شما بگویم, Charlie است برخی از قطعه کار است که بسیج یک نسل جدید از نرم افزار-آمریکایی فعالان دانشجویی.” در یک نقطه عطف صفحه وب درخواست, کمک های مالی, Trump Jr., یک دوست نزدیک از کرک است و نقل است گفت: “من متقاعد شده است که این کار توسط نقطه عطف ایالات متحده آمریکا و چارلی کرک پیروز خواهد شد آینده آمریکا است.”

معاف از مالیات موسسه خیریه می گوید ماموریت آن این است برای آموزش “دانش آموزان در مورد اهمیت مسئولیت مالی, بازار آزاد و سرمایه داری.” به عنوان مشخصات آن افزایش یافته است درآمد خود را تا حد رواج رسیدن به $28 میلیون sevenfold افزایش چهار سال است.

اما پشت صحنه نقطه عطف ایالات متحده آمریکا وارد شده به سوال ترتیبات مالی به خصوص مربوط به کرک مربی ویلیام مونتگمری کمتر شناخته شده از بنیانگذاران است که با اعتبار کشف کرک. Montgomery, 80, ایلینوی کارآفرین و زمانی چای حزب فعال است که یکی از سه نقطه عطف خودی که برنده معاملات پر سود از این گروه برای رسیدگی به آن چاپ پردازش حقوق و دستمزد و مالی است.

غیر انتفاعی نیز اظهارات گمراه کننده در مورد منابع مالی خود را به دولت و تنظیم کننده فدرال با توجه به مصاحبه ها و آزمون های مالیاتی و سوابق کسب و کار.

موسسات خیریه موظف به انجام سالانه ممیزی مستقل و مدارک خود را به کتاب های صوتی به منظور جمع آوری پول در بیش از یک دوجین متحده است. اما شرکت حسابداری نقطه عطف استفاده می کند تا درگیر در کسب و کار و روابط با Montgomery که برای سال ها خدمت خود را به عنوان خزانه دار. پویا کارشناسان می گویند imperils استقلال و تضعیف اعتبار نقطه عطفی صورتهای مالی از جمله آن اظهارنامه مالیاتی فدرال — موضوع اهمیت در یک لحظه بیشتر و بیشتر نقدی است و جریان را به سازمان خزانه.

“این افزایش واقعی سوال در مورد مشروعیت بازگشت” فیلیپ Hackney دانشگاه پیتزبورگ دانشکده حقوق استاد که قبلا در IRS’ مشاور رئیس دفتر گفت ProPublica. “این باعث می شود آن را دشوار است به اعتماد به آنچه که گزارش شده و شروع به بالا بردن احتمال این که آن را به یک بیانیه جعلی.”

IRS نیاز به تحت قانون مجازات پیمان شکنی که موسسات خیریه گواهی دهند که آیا آنها دریافت ممیزی مستقل. هر دو کرک و بنیانگذاران امضا کرده اند در نقطه عطف را براده.

در پاسخ به پرسش از Marketplace سالی Wagenmaker یک وکیل برای غیر انتفاعی گفت که پرداخت برای کسب و کار متعلق به سازمان مقامات “ارائه شده قانع کننده عملیاتی سود در نقطه عطف بهترین و منافع دیگر است” و آنها “در تطابق کامل با TPUSA را IRS-سازگار با سیاست تضاد منافع.”

اندرو Kolvet یک نقطه عطف گفت کسب و کار ارتباط بین این گروه و حسابرس و خزانه دار سابق است و نه قابل توجه و نگهداری حسابداری شرکت در واقع یک شرکت مستقل. یکی دیگر از پتانسیل مسئله ProPublica در بر داشت این است که مجوز این شرکت تمام شده در اواخر سال 2018 هر چند که شخصا متعلق به شریک مدیریت این شرکت است.

نقطه عطف تاسیس شد و در سال 2012 با کرک و سپس 18 و مونتگمری که سرمایه گذاری در فعال جوان پس از شنیدن حرف های او در کالج در دولت است. در جمهوری 2016 ملی کنوانسیون کرک ملاقات Trump Jr. و به زودی او را در جاده ها به عنوان یک دستیار. به عنوان نقطه عطف است رونق کرک و دستمزد افزایش یافته است از $27,000 به حدود 300.000 دلار و او دیگر زندگی با پدر و مادر خود را — در ماه مه گذشته او خریداری یک $855,000 دو اتاق خواب و دو حمام oceanfront سکونت در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید فلوریدا املاک شهرستان سوابق نشان می دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک نقطه عطف ایالات متحده آمریکا کنفرانس در وست پالم بیچ فلوریدا در دسامبر. 21, 2019. (Eva Marie Uzcategui Trinkl/Anadolu Agency طریق گتی ایماژ)

در سال گذشته رئیس جمهور تحویل بیانات در سازمان کنفرانس سه بار جداگانه. در این گروه در ماه دسامبر 2018 Mar-a-لاگو امر رئیس جمهور پسر ارشد کمک این مسافت در حدود 5 میلیون پرونده های مالیاتی نشان می دهد. به تازگی کرک انتشار یک کتاب به نام “MAGA دکترین” که تهمت و ترویج در توییتر.

برای مونتگمری که Facebook عکس پروفایل ویژگی های او را از حالت Trump Jr., چپ نقطه عطف در ماه آوریل گذشته که Kolvet گفت: مدت خود را به عنوان عضو هیئت مدیره به پایان رسید. دو ماه بعد کرک effusively ستایش مونتگمری در یک پست وبلاگ جشن خود بی نظیر کمک به سازمان های غیر انتفاعی. “به هر کسی که تحت تاثیر فیلم های من, پادکست, TPUSA ما فصل, ادبیات, حوادث, همایش, زمینه, برنامه, و یا هر سخنرانی من داده اند” کرک نوشت: “شما باید لایحه مونتگمری با تشکر برای سرمایه گذاری در یک 18 ساله با یک چشم انداز — هنگامی که هر کس دیگری فکر می کردم آن را غیر ممکن است احمقانه و تلقی برای شکست است.”

Montgomery Kolvet گفت Marketplace “باقی می ماند در یک سازمان است.”

نقطه عطف تقویت کاخ سفید پیام به طور منظم به tweeting الگوهای رفتاری و یک آستر حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست یا سیاست به صدها نفر از هزاران نفر از پیروان توییتر و این رسانهها مشابه پیام های ارسال شده توسط کرک که پس از نزدیک به 2 میلیون نفر است. در ضمن کرک و گروه توييتها اغلب ترجمه توسط رئیس جمهور ترویج رهبر جوان را آتش زا اظهارات به بیش از 82 میلیون پیروان از جمله شرح COVID-19 به عنوان “چین virus.”

کرک کشت تصویر یک جوان جدی اجرایی علاقه دکمه پایین پیراهن و کت ، او revels در تحریک چپ متمایل فعالان و دانش آموزان در همه چیز از نزاع اسرائیلی-فلسطینی به اثرات “امتیاز سفید” که او خواستار یک “نژادپرستانه دروغ است.” نقطه عطف ترویج کلیپ از دانشگاه خود درگیری در رسانه های اجتماعی به طور معمول مباهات است که کرک شده “نابود” نالایق دشمن.

کرک حضور یک مراسم برای امضای یک فرمان اجرایی در مورد آزادی بیان در محیط های دانشگاهی در 21 مارس 2019. (تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

نقطه عطف می گوید که در حال حاضر دارای فصل در بیش از 2000 دانشگاه 272 کارکنان و وابسته و غیر انتفاعی تا حد زیادی متمرکز بر حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال به عنوان سازمان گسترش آن در مواردی است که مرکز بحث. سیاسی یافت که نقطه عطف اتحاد ساخته نفوذ خود در کالج انتخابات است. و در سال 2017, The New Yorker جلب توجه به یک فرهنگ سازمانی است که به نظر می رسد گرفتار نژاد پرستی و بی تفاوت نسبت به قوانین منع کرده است که موسسات خیریه از درگیر شدن در بیان سیاسی وکالت. این مجله به دست آمده متن پیام های نوشته شده توسط این گروه میدان سابق مدیر که گفت: “من نفرت مردم سیاه و سفید. مثل بچه همه آنها را…من نفرت از سیاه پوستان است. پایان داستان است.” (فرستنده متن استعفا داد و Kirk گفت: مجله “نقطه عطف ارزیابی وضعیت و در زمان اقدام قاطع در عرض 72 ساعت از آگاه ساخته شده از موضوع است.”)

ProPublica را بررسی نقطه عطف منابع مالی را افزایش می دهد سوالی در مورد راه این گروه اجرا شده است قابلیت های آن را آشکار و رویکرد خود را به قوانین و مقررات حاکم بر سازمان های غیر انتفاعی.

نقطه عطف ثبت شده است به جمع آوری پول در ده ها تن از کشورها در سراسر کشور است. چرا که این گروه اندازه به طور کلی وکیل و وزرای امور خارجه در 15 متحده — از جمله نیویورک و پنسیلوانیا جدید مکزیک و کانزاس — نیاز به آن را به فایل ممیزی به باقی می ماند در ایستاده خوب است. کار هر دولت قانون همواره مشخص باید انجام شده توسط “مستقل حسابدار خبره عمومی.”

IRS نیازی نیست که چنین ممیزی, اما آن را می پرسد در مورد ممیزی وضعیت. در نقطه عطف گذشته چهار اظهارنامه مالیاتی فدرال مطابق با آن دولت براده و پوشا یک دوره را پوشش می دهد که جولای 2015 از طریق ژوئن 2019 در این گروه ادعا میکند که صورتهای مالی خود را در حال “حسابرسی مستقل حسابدار.”

اما نقطه عطف حسابداری شرکت استاپلتون گروه مستقر در اورلند پارک ایلینوی قابل توجهی کراوات به موسسه خیریه. Montgomery, موسسه خیریه بنیانگذاران خدمت کرده است به عنوان یک “توسعه کسب و کار مشاور” برای استاپلتون کمک به مشتریان را به شرکت. شرکت مدیریت شریک رابرت استاپلتون که دستگیره نقطه عطف را در بازده کار کرده است به عنوان مونتگمری شخصی preparer مالیاتی با توجه به استاپلتون. این شرکت که در استخدام یک تعداد انگشت شماری از مردم گنجانیده شده بود توسط همان حومه شیکاگو وکیل که سوابق نشان می دهد تشکیل یک نهاد کسب و کار مونتگمری استفاده می شود به جمع آوری اجاره و مشارکت سیاسی.

رابرت استاپلتون و استاپلتون گروه پاسخ نمی دهند به طور مستقیم به ProPublica. در عوض این شرکت ارائه نظرات از طریق Kolvet.

استاپلتون شد نقطه عطفی را حسابرس پس از مونتگمری معرفی شرکت به سازمان ارجاع که مونتگمری نبود جبران استاپلتون گفت: از طریق سخنگوی. در صفحه مربوط و در یک بیوگرافی که یک بار زندگی می کردند در نقطه عطف وب سایت, Montgomery, خود را شناسایی اتصال به استاپلتون شرکت; در سابق آن را می گوید وابستگی در سال 2010 آغاز شد و همچنان ادامه دارد و تا به امروز.

مونتگمری دریافت “هیچ پاداش” از شرکت و “عمل در کسب و کار توسعه ظرفیت در اوقات فراغت خود و در کمیسیون تنها” در سال 2011 با توجه به استاپلتون. نقطه عطف Kolvet گفت: “با اعتماد به نفس است در استقلال از هر گونه خدمات ارائه شده توسط استاپلتون ،

در بیانیه این شرکت گفت: “استاپلتون گروه فلسطين بالاترین سطح از یکپارچگی و استقلال در حالی که انجام ممیزی و بررسی برای بسیاری از کسب و کار و سازمان ها از تمام اندازه ها.”

تا بهار سال گذشته سوابق نشان می دهد Montgomery خدمت در نقطه عطف و هیئت مدیره به عنوان دبیر و خزانه دار به او نظارت از نقطه عطف مالی کتاب و بازداشت بیش از آن شرکت سوابق با توجه به آیین نامه. در یک نقطه او تنها مسئول جمع آوری کمک های مردمی و هزینه از نقطه عطف نقدی با توجه به خیریه سوابق ثبت شده در نیومکزیکو.

“اگر مونتگمری یک رابطه قوی با حسابرس پس از آن وجود دارد روشن است تضاد وجود دارد” گفت: Tzachi Zach یک دانشگاه ایالتی اوهایو حسابداری استاد. “دیگر از حسابرس استخدام می شود باید وجود داشته باشد هیچ دیگر رابطه بین حسابرس و غیر انتفاعی.”

جیمز فیشمن سابق دستیار دادستان کل در نیویورک دادستانی کل گفت که در مورد استقلال, نقطه عطف را تفتیش تنظیم “عبور نمی کند بوی آزمون. اگر یک وکیل به طور کلی نگاه از نزدیک آنها را در پیدا کردن آن نیست و مستقل است.”

در نامه ای به تاریخ جولای 7 و ارائه شده توسط Kolvet رابرت استاپلتون نوشت: به مونتگمری در سربرگ شرکت درخواست او را به “بلافاصله صحیح” مشخصات مربوط به خود را که ادعا کرد که او “در ارتباط با استاپلتون ، نامه ای به تاریخ دو هفته پس از Marketplace اولین پرسش در مورد مونتگمری در روابط به شرکت حسابداری; مونتگمری در پروفایل LinkedIn هنوز شناسایی او به عنوان یک “توسعه کسب و کار مشاور” برای استاپلتون.

غیر انتفاعی های اخیر در دسترس عموم حسابرسی امضا شده توسط “این استاپلتون گروه” در مارس 2019 ارائه یک موضوع دیگر است. این شرکت مجوز برای تمرین تمام شده در اواخر سال 2018 با توجه به Illinois Department of مالی و حرفه ای مقررات آژانس دولتی است که تنظیم شغلی مجوز. در ایلینوی دولت قانون ممنوع خبره حسابداری عمومی شرکت با expired license از انجام ممیزی.

استاپلتون گفت: شرکت “آگاه است و در روند اصلاح موضوع” و از طریق Kolvet ارائه یک کپی از خود را شخصی CPA مجوز به ProPublica. Wagenmaker این نقطه عطف وکیل نمی خواهد با ارائه یک کپی از این گروه اخیر حسابرسی است که هنوز رتبهدهی نشده است, عمومی و قطاری از غیر انتفاعی منابع مالی از طریق ژوئیه گذشته. او نیز انرا تایید اینکه آیا آن را انجام استاپلتون ،

مونتگمری نشده در پاسخ به تماس ها و ایمیل ها به دنبال نظر.

در طول مونتگمری زمان در نقطه عطف او شخصا بهره مند از چند تا از این گروه کسب و کار ترتیبات. بین ژوئیه ژوئن 2017 و 2019, پرونده های مالیاتی نشان می دهد نقطه عطف پرداخت بیش از $430,000 به یک فروشگاه چاپ متعلق به مونتگمری و به او اضافی $25,000 به صورت اجاره یک فضای کوچک. جبران شد در بالای درآمد مستقیم او از دریافت نقطه عطف که به دست آورده او را نزدیک به $200,000 در طول همان دوره است.

داگ De Groote سازمان در هیئت مدیره اتاق گفت: فروشنده پرداخت به مونتگمری “نشان دهنده ارزش منصفانه بازار و یا پایین تر برای تجارت خدمات دریافت کرده است.” او افزود: “این تصمیمات ساخته شد با آقای مونتگمری recused و با این سازمان بهترین بهره اهمیت است.”

نقطه عطف مشابه گفت که یک معامله بهتر با استفاده از پردازش حقوق و دستمزد شرکت متعلق به سازمان فعلی خزانه دار تام Sodeika. در اواخر 2018, غیر انتفاعی شنود گذاشته از خدمات خود را کوچک, ایلینوی-شرکت بر اساس دقت و دستمزد از امریکا است. نقطه عطف پرداخت دقت $51,072 برای خدمات خود را از اواخر سال 2018 از طریق ژوئیه گذشته با توجه به سوابق مالیاتی. مقدار Kolvet گفته بود “در تخفیف قابل توجهی پایین تر از نرخ بازار و در انطباق کامل با نقطه عطف جنگ از منافع سیاست.”

در ماه ژانویه Sodeika به فروش می رسد این شرکت واگذار تمام سمت های اجرایی وجود دارد. نقطه عطف نمی خواهم بگویم چقدر Sodeika به فروش می رسد دقت و یا به او فروخته است Kolvet گفت ProPublica که “قبل از فروش شرکت” در آن خدمات ارائه شده به نقطه عطف “در تخفیف از نرخ بازار است.”

نقطه عطف را خزانه نه تنها خودی که در حال احرام از پاداش های مالی از سازمان های غیر انتفاعی. همچنین به نظر می رسد به سازی پول اضافی به پرداخت بسیار کارکنان از طریق شرکت با مسئولیت محدود کسب و کار, سوابق نشان می دهد.

استیسی شریدان نقطه عطف را “پیشرفت ارشد مدیر” دریافت حقوق و دستمزد بیش از $180,000 با توجه به آخرین براده مالیاتی که همچنین نشان می دهد بیش از $200,000 جریان به دو نهاد کسب و کار — GSM استراتژی LLC و Lionrock Ventures LLC — که پرداخت می شود برای جمع آوری کمک های مالی. بازگشت فاش نمی کند که در پشت هر دو شرکت نه که یک وب سایت است. اما شرکت های بزرگ سوابق GSM و Lionrock شامل شریدان نام و آدرس در ارتباط با او.

وقتی پرسیده شد که در مورد LLC پرداخت نه Kolvet و نه شریدان ارائه دهید. خود به خود حجاب ترتیبات ممکن است با تصویب قانونی جمع اوری اما Hackney سابق IRS گفت: “آنها می تواند بخشی از یک بزرگتر نگران الگوی.

“به عنوان تعدادی از خود علاقه مند معاملات بالا برود” او گفت: “پتانسیل بالا می رود برای این احتمال که این سازمان در حال بهره برداری برای منافع خصوصی از کسانی که کنترل سازمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im