حداقل 19 کودکان در شیکاگو سرپناه برای مهاجرین بازداشت شدگان را آزمایش مثبت برای COVID-19


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

حداقل 19 کودکان و دو نفر از کارکنان در شیکاگو سرپناه برای مهاجرت جوانان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در روزهای اخیر در آنچه به نظر می رسد بزرگترین شیوع این ویروس در کشور در پناهگاه برای افراد زیر سن قانونی بدون همراه.

با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به کارکنان یکشنبه, قلب انسان, خدمات مراقبت از مقامات گفت: اولین تست مثبت شد در آن Bronzeville سرپناه روز جمعه که موارد دیگری وجود دارد تایید بیش از آخر هفته.

روز دوشنبه مقامات از Heartland داد که چتر سازمان غیر انتفاعی است که نظارت پناهگاه برنامه تایید مثبت آزمایش و گفت: آنها انتظار وجود خواهد داشت بیشتر موارد.

“ما عامل تحت این فرض که ما را دید مثبت دیگر تشخیص به عنوان ما دریافت نتایج از آزمون های دیگر که تجویز شده است و گام های ما برای اطمینان از سلامت و ایمنی ما شرکت کنندگان و کارکنان بر اساس آن فرض” Mailee گارسیا, یک سخنگوی سازمان نوشت: در بیانیه ای. “پیش آگهی برای تمام کودکان در مراقبت از ما بسیار خوب است و ما در ادامه به تمرکز بر ما فعالان سلامت و رفاه است.”

همانطور که از چهارشنبه گذشته تنها شش COVID-19 موارد تاييد شده بود در میان کودکان و نوجوانان مستقر در پناهگاه در سراسر کشور, با توجه به دفتر اسکان مجدد پناهندگان که نظارت بر این کشور پناهگاه برنامه. تمام شش شد و در پناهگاه در نیویورک است.

ORR گفته شد نیز وجود دارد که 39 “خود گزارش” مثبت COVID-19 آزمون در میان پرسنل وابسته به پناهگاه برنامه در شش کشور از روز شنبه. ORR ارائه نشده به روز رسانی آمار و ارقام با وجود درخواست های مکرر از جمعه.

COVID-19 کمتر تهدید جدی سلامت کودکان از آن است که به بزرگسالان است.

Heartland با توجه به کپی از این ایمیل به دست آمده توسط ProPublica, ایلینوی, شروع “در تلاش برای امن آزمون” برای کودکان در Bronzeville سرپناه پس از برخی از آنها نمایش داده شود “COVID-19-علائم مانند” نوشت: دیوید jan jansson, مدیر اجرایی Heartland انسانی خدمات مراقبت.

ایمیل نیست جزئیات علائم و زمانی که آنها آشکار شد و یا زمانی که کودکان مورد آزمایش قرار گرفتند. اما جمعه Heartland مقامات متوجه شدند که یکی از آن “شرکت کنندگان” — به عنوان کودکان و جوانان مهاجر نامیده می شود — تا به حال آزمایش مثبت است.

روز شنبه مقامات گفته بودند که سه فرزند اضافی به حال آزمایش مثبت است. توسط صبح روز یکشنبه آنها را دریافت مثبت COVID-19 تشخیص اضافی 15 کودکان آوردن مجموع به 19. با توجه به ایمیل 10 از 19 کودکان بدون علامت هستند. دو تن از اعضای هیات نیز آزمایش مثبت است.

“ما درک می کنیم که با دریافت این خبر ممکن است در شما احساس نامشخص و ترس” jan jansson نوشت: به کارکنان. “من می خواهم شما بدانید که ما متعهد به فراهم کردن شما با اطلاعاتی که شما نیاز به دانستن به منظور نگه داشتن شما و عزیزان خود را سالم و امن است.”

معلوم نیست چه پیر آلوده کودکان هستند و یا جایی که آنها هستند. اما Bronzeville پناهگاه چهار داستان تبدیل خانه سالمندان است که می تواند نگه دارید تا 250 پسران و دختران مجوز به خانه کودکان از نوزادی تا 17 سال.

مقامات گفتند که “بلافاصله” حرکت کودکان به یک محیط جدا زمانی که آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای از هر گونه بیماری از جمله COVID-19 به حداقل رساندن هر گونه خطر از جامعه گسترش یافته است. پس توصیه افزوده است “پیشرفته اجتماعی ما فاصله اقدامات” در پناهگاه برای محدود کردن تماس با ما در میان کودکان و بين فرزندان و کارکنان گارسیا گفت.

در ایمیل jan jansson نوشت که همه کودکان باقی مانده در تاسیسات در حال آزمایش و که او انتظار می رود نتایج آن روز سه شنبه. او همچنین از تمام کارکنان شاغل در این طبقه که در آن کودکان که تست مثبت بودند زندگی به ماندن در خانه با پرداخت هزینه برای دو هفته. کارکنان که انجام “فعالیت های خاص” با کودکان ارائه خواهد شد N95 ماسک ، روپوش و دستکش و در حال غربالگری برای COVID-19 علائم قبل از هر شیفت.

Heartland گفته آنها در حال حاضر قرارداد با اضافی پرستار شاغل در پناهگاه برای هر تغییر. آنها همچنین کاوش در خانه پدر و مادر که می توانست یک زیر مجموعه از کارکنان توان در محل به صورت تمام وقت در آمدن زن و شوهر از هفته, مقامات گفت.

Heartland گفته مقامات این سازمان است که در تماس نزدیک با ORR و شهرستان مقامات بهداشت عمومی.

یک پیام به این شهر در بخش بهداشت و درمان بود بازگشت و دوشنبه.

گارسیا گفت: “سازمان “انجام تمام است که ما می توانیم برای حمایت اضافی تست کیت برای شرکت کنندگان و کارکنان در برنامه های ما است.” او افزود: “تیم ما شده است ستارگان و قهرمانان شجاع در طول این همه گیر متعهد به هر دو سطح بالایی از کیفیت مراقبت و خلاق بودن و به حمایت از یکدیگر در طول این زمان به چالش کشیدن. آنها قهرمانان واقعی.”

ایلینوی گروه از کودکان و خانواده خدمات که مجوز پناهگاه ابلاغ شده است که کودکان در این مرکز آزمایش مثبت است. “ما شده است در تماس و ما در حال ارائه کمک” گفت: آژانس سخنگوی Jassen Strokosch.

Heartland مقامات گفت: حرفه تمیز کردن شرکت انجام شده است متعدد شستشو تسهیلات در هفته گذشته و ادامه خواهد داد برای انجام بارگیری در این هفته عمیق شستشو.

با توجه به ORR هدایت به معنای محدود کردن گسترش COVID-19 کودکانی که علائم و توصیه می شود برای تست جدا شده از کودکان دیگر در انتظار نتایج آزمون. پناهگاه برنامه های مورد نیاز برای انجام دو بار در روز متوسط چک از کودکان مهاجر و هشدار ORR اگر یک کودک دارای دمای بالاتر از 100 درجه است. ORR نیز اجباری اجرا چک دما برای هر کسی که وارد یک پناهگاه به گفته مقامات.

ORR نیز متوقف و قرار دادن کودکان در پناهگاه در کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن با محدود استثنا و گفته است که تلاش برای پیدا کردن پناهگاه های محلی برای تازه وارد کودکان مهاجر برای محدود کردن مسافرت هوایی. قبلا فرزندان منتقل شدند به پناهگاه های سراسر کشور که در آن تخت در دسترس بودند.

حدود 2800 کودکان برگزار می شود در این کشور پناهگاه های سیستم. وجود دارد 69 کودکان در سه پناهگاه های اجرا شده توسط انجامید. این سازمان قبلا عمل پنج پناهگاه همه در شیکاگو است اما تثبیت این برنامه در پاسخ به COVID-19. “ما سرشماری پایین تر بود و تحکیم سایت به ما اجازه داده است برای اجرای اقدامات … به منظور حفاظت از سلامت کارکنان و شرکت کنندگان در” یک سخنگوی گفت.

بدون کودکان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در گروه دیگری از پناهگاه در ایلینوی اجرا شده توسط Maryville, آکادمی کاتولیک سازمان رفاه کودکان گفت: خواهر کاترین رایان, Maryville, را, مدیر اجرایی. حدود 30 ساله در حال حاضر قرار دارد در دو مریویلل پناهگاه است.

“من بسیار سپاسگزار است که همه فرزندان ما هستند خوب” رایان گفت. “بدیهی است که ما در حال گرفتن بسیاری از اقدامات احتیاطی را به آن را نگه دارید که راه.”

وکلا و طرفداران برای بازداشت کودکان مهاجر می گویند که آنها بوده ام نگران شیوع خواهد رخ می دهد در یک پناهگاه. وکلا به دادگاه رفت و در اواخر ماه مارس به درخواست دولت فدرال برای سرعت بخشیدن به انتشار کودکان در آن بازداشت هستند.

“آن بوده است نگرانی ما در تمام طول به عنوان طرفداران که زندان و زندان و بازداشتگاه حتی مجوز پناهگاه بازداشت این که در آن ما در حال رفتن به شیوع گسترده و آن را به صورت تصاعدی بالاتر در جامعه گسترده تر گفت:” هالی کوپر مدیر شرکت قانون مهاجرت درمانگاه در دانشگاه کالیفرنیا ،

کوپر گفت: او به ویژه نگران کودکانی که شرایط موجود است که مشخص نشده اند توسط پناهگاه مقامات یا ORR و آنها را بیشتر در معرض COVID-19.

“هدف” او گفت:, “این است که به بچه ها از جمع مراقبت به دلیل وجود دارد هیچ راه آن می تواند با رعایت [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] هدایت حتی اگر شما با استفاده از ضد عفونی کننده دست در جهان است.”

Duaa Eldeib کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>