در خلیج گوانتانامو, شکنجه مدافعان پناه خالی کد کلمات و حسن تعبیر

متهم بودند همراهی به دادگاه توسط ماموران پوشیدن دستکش های ساخته شده از لاتکس آبی. مردان قرار داده شد در صندلی یکی پشت دیگر در پنج سطر بعدی به وکلای خود را. ششمین ردیف خالی بود اما زنجیره ای بود و هنوز هم متصل شده و مانع اهداف بلندپروازانه برای یک متهم به طبقه.

خوش آمدید به خلیج گوانتانامو که در آن استفاده نشده غل کوچک است یادآور غیر طبیعی ترکیب به حالت عادی نزدیک به دو دهه پس از اولین زندانیان از “جنگ علیه تروریسم” آغاز شد و پس از رسیدن به اینجا. متهمان در حال حاضر نه زنجیر و آنها به نظر می رسد برای دادگاه در لباس خود را انتخاب اغلب استتار کت یا لباس های سنتی و فرسوده در پاکستان و عربستان یا یمن; هیچ دولت صادر jumpsuits.

در پایگاه نیروی دریایی ایالات متحده که میزبان فوق العاده ای نظامی کمیسیون برای تعقیب post-9/11 بازداشت شدگان یک نظر Sierra Maestra در این فاصله یکی از چند یادآوری است که شما را در کوبا. نیز وجود دارد یک فروشگاه سوغات با خرده ریز است که نشان می دهد سایت در هاوانا شما نمی توانید رانندگی یا پرواز به از اینجا. این است که کوبا.

ارتش ایالات متحده تلاش کرده است برای سال طراحی یک سیستم برای تلاش مردان متهم به سازماندهی و یا کمک به حملات تروریستی علیه امریکا اما بدون دادن آنها را به محاکمه در دادگاه فدرال. این مورد کشیده تقریبا هشت سال بدون محاکمه به طور رسمی شدن جریان است. شده اند وجود دارد 40 pretrial جلسات و تمدید استدلال بیش از آنچه که شواهد می توان به معرفی و مثلا آیا این کلمه “شکنجه” را می توان در رابطه با بازجویی قرار گرفت که در سازمان سیا را بدنام “سیاه سایت.”

دو روانشناسان که کمک به طراحی و اجرای سیا “enhanced interrogation techniques” در حال حاضر در مرکز رسیدگی در گوانتانامو. هفته گذشته دکتر James E. Mitchell شهادت به مدت چهار روز و در روز دوشنبه و سه شنبه شهادت او را ادامه داد. همکارش دکتر بروس یسن است انتظار می رود به شهادت اواخر این هفته. ظاهر خود را تشکیل می دهند یکی از غیر معمول ترین لحظات در 18 سال سابقه از گوانتانامو چون در حال حاضر مردان بودند که در مرکز یکی از بحث برانگیز ترین جنبه های سیاست ایالات متحده در حال دفاع از رفتار خود در دادگاه.

روانشناسان نامیده می شدند در توسط وکیل به نمایندگی از متهم Ammar al بلوچی برادرزاده همکاری متهم و ادعا 9/11 متفکر خالد شیخ محمد. دوشنبه و سه شنبه این تیم دفاع برای محمد بود که waterboarded 183 بار توسط میچل و یسن سوال میچل. در هفته گذشته این بود که وکیل جیمز کانل III, نمایندگی بلوچی که صرف سه روز بازجویی میچل. روانشناس خود را آغاز اولین روز از شهادت مبارز و سپس مومی عاطفی خفگی در یک نقطه زمانی که خواسته در مورد اینکه چرا او به کار گرفت. “من احساس تعهد اخلاقی برای حفاظت از زندگی آمریکایی هرحال موقت ناراحتی از تروریست ها که به طور داوطلبانه در زمان دست به اسلحه در برابر ما” میچل گفت: برگزاری اشک. “من می خواهم تا امروز و دوباره آن را انجام دهد.”

IMG_4560-guantanamo-1579901358

نمایی از اردوگاه عدالت در خلیج گوانتانامو.

عکس: مارگوت ویلیامز/رهگیری

دادگاه در گوانتانامو یک محل که در آن شما گوش معمولا پر از جزئیات جلسات بازجویی در مکان های مخفی: توضیحات حلقه سیلی صورت محتضر استرس مواضع رئیسجمهور در برابر یک دیوار “برنامه های کاربردی” از ارایه کرده (شبیه سازی غرق شدن). برخی از بازداشت شدگان در گوانتانامو برگزار شده است به مدت 18 سال بدون اتهام در برابر آنها و دیگران متهم شده اند با جنایات تروریسم است. چهل مردان باقی می ماند در حضانت 780 برگزار می شود در اینجا از ژانویه سال 2002 که اولین زندانیان 9/11 عصر آورده بودند به این جزیره نگه داشته می شود در آمریکا بازداشت بدون اینکه در امریکا مناسب است.

گوانتانامو بیش از یک دادگاه و زندان ، آن را نیز یک شهر با galleys کارکنان فیلیپینی و جامائیکا کارگران برای اولین بار اجرا فیلم یک مدرسه و سالن مو و محله با خانه های تک خانواده همراه با سربازخانه تریلر و چادر برای سربازان و ملوانان نیروی هوایی تفنگداران دریایی گارد ساحلی اعضا و غیر نظامی کارگران است. و آن است که یک جزیره گرمسیری با سواحل سوسمار و سوسمار نشانه عبور. انتخاب های غذایی شامل مک دونالد و مترو. میخانه محلی است به نام O’Kelly است.

تنها با تعداد انگشت شماری از گزینه های ناهار خوری آن را هیچ جای تعجب است که تیم حقوقی شهادت شهود و بازدید از روزنامه نگاران به نوبه خود در همان محل. روزنامه نگاران که در پوشش جلسات نگه داشته و تداوم به ستاره شاهد در مکان های مختلف در هفته گذشته. راه رفتن گذشته یک جدول از خبرنگاران در نگارخانه (نیروی دریایی lingo برای یک چو سالن) میچل اشتباه من برای خستگی ناپذیر نیویورک تایمز خبرنگار کارول روزنبرگ که تحت پوشش گوانتانامو به مراتب طولانی تر از هر کس دیگری. من استقبال شد مودبانه توسط رئیس دادستان Brig. ژنرال مارک مارتینز در پیتزا مشترک بعدی به کوچه بولینگ; ما استفاده می شود برای شنیدن از Martins تا حدودی به طور منظم تا زمانی که او متوقف دادن جلسات به خبرنگاران در رسانه ها ،

در هفته گذشته مشخص شده 40 جلسات پیش از محاکمه در مجازات اعدام پرونده پنج متهم عاملان حمله 9/11: خالد شیخ محمد ولید بن Attash, Ramzi bin al Shibh عمار آل بلوچی و مصطفی Hawsawi. این پنج متهم بودند که همراهی به دادگاه توسط دستکش سپاه پاسداران است. میچل روانشناس نشسته در سراسر اتاق را از آنها شاهد جعبه.

بزرگ دادگاه شلوغ است: پنج دفاع تیم با چندین وکلا و مشاوران و مترجمین در سمت چپ و حدود ده زندان اسکورت پوشیدن لباس استتار. بسیاری از وکلای مدافع و کارکنان پوشیدن پوشش سر را نیز برای مشتریان خود در روز هنگامی که آنها در حال حاضر; مرد وکیل مدافع تمام فصل عادی وکیل مناسب و روابط. نظامی وکلا و کارکنان ،

بزرگ مشروط از محاکمه وکلای مدافع و کارکنان در حق رهبری Martins همیشه crisply لباس شخصی با یک سینه پر از مدال و نشان. شجره نامه خود را غیر قابل بحث است: Martins دارای درجه از غرب نقطه آکسفورد و دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد. نیروی هوایی ارتش قاضی سرهنگ W. شین کوهن, نشستن روی نیمکت سوم به ریاست قاضی در این مورد; او منصوب شد و در ماه ژوئن گذشته.

داوران جعبه خالی است در حال حاضر. این جلسات در خارجی در جریان بوده است از سال 2012. وقتی دادگاه شروع می شود در حال حاضر مجموعه توسط کوهن برای ژانویه 11, 2021 پانل ساخته خواهد شد تا از افسران نظامی پرواز در اقدامات.

در عقب دادگاه پشت یک دیوار شیشه ای یک گالری با چهار ردیف صندلی برای رسانه های غیر دولتی ناظران و نظامی خود را اسکورت. نیز وجود دارد یک بخش متعلق به خانواده های قربانیان این حملات است. ده خانواده با حضور روزانه در هفته گذشته و یک پرده کشیده شده بود بین آنها و دیگر ناظران.

گالری را می بیند زندگی می کنند اما می شنود دادرسی در 40 ثانیه تاخیر با مبادلات تعویض به سر و صدا سفید اگر طبقه بندی شده مسائل ذکر شده است. آن را گیج کننده عینک: حرکات دیده می شود در مانیتور در گالری و کلمات که با آنها عقب چه چیزی اتفاق می افتد در مقابل چشمان شما. زمانی که قاضی خواستار شکستن ما گفت: ما اسکورت به افزایش حتی اگر مانیتور بالای سر ما نشان می دهد قاضی هنوز هم نشسته است.

آن سخت است جو است. ناظران نظارت توسط دوربین های نصب شده بر روی دیوار و نظامی مراقبین در گالری. هیچ دستگاه الکترونیکی مجاز است. خبرنگاران خط ناخوانا با عصبانیت در خود notepads به عنوان یک هنرمند طرح برخوردار او سایه (او طرح باید به تایید و مهر توسط یک افسر امنیتی اطلاعات قبل از او می تواند آنها را در خارج از دادگاه و نمی توان آنها را تغییر داده و پس از آن).

هفته گذشته کانل دفاع وکیل دنبال سوالات گرفته شده از میچل 2016 کتاب “پیشرفته بازجویی” و کتاب های دیگر توسط کارکنان سابق سازمان سیا که قرار گرفته بودند prepublication نقد و بررسی توسط آژانس. اما در یک پیچ و تاب و عجیب و غریب یک طبقه بندی جدید راهنمایی redacts دسته بندی اطلاعات در آن کتاب است. این به این معنی است که اگر چه این کتاب حاوی اطلاعاتی است که در دسترس است به هر کسی با یک کارت کتابخانه و یا پول کافی برای خرید یک کپی دفاع وکلا سعی کنید نه به ذکر است ممنوع دسته بندی.

کشورهای که در آن متهم و دیگران برگزار شد در سیاه سایت ها پردهی توسط طبقه بندی ارشاد به عنوان محل 2, محل, 3, محل, 4, و غیره. آنها شناسایی شده و در سنا در سال 2014 گزارش شکنجه توسط رنگ, مثلا, کبالت, سبز و آبی. اخبار و کتاب در مورد برنامه شکنجه سازمان سیا محل آن سه سیاه سایت ها در افغانستان و تایلند و لهستان (وجود حداقل پنج نفر دیگر در کشورهای مختلف).

سیاه سایت برگزار شد که برخی از این زندانیان در گوانتانامو در 2003-2004 بود تنها یک شایعه تا زمانی که مجلس سنا گزارش اما در حال حاضر می توان نام برد در دادگاه. میچل بود debriefer که در آن سایت برای چند ماه ساخت یک تمایز از مکان های که در آن در عبارت “enhanced interrogation techniques” شد “استفاده شود.” میچل و یسن را در نقش های متعدد به عنوان بازجوی, debriefer و روانشناس و وضعیت خود را به عنوان پیمانکاران در سایت ها سوال توسط دفاع به عنوان پتانسیل در تضاد است.

تعبیری است که یک پایه از ساختار. حتی Mitchell برافراشته در برابر برخی از کلمات استفاده شده توسط دولت برای توصیف برنامه او به دنبال: “شما می خواهید به تماشای استفاده از تعبیری برای آنچه شما انجام می دهند. آیا نمی شود فریب خورده با ‘پیشرفته بازجویی” شما در حال انجام سرکوبگر فیزیکی تکنیک های,” او گفت: هفته گذشته است. بنابراین وجود یک تعبیری برای این تعبیری که در زبان ساده است ،

تعبیری است که یک پایه از ساختار.

به عنوان شهادت ادامه حسن تعبیر وجود دارد. وجود کلمات کد برای مکان به عنوان به خوبی به عنوان کد شماره و نام مستعار برای نام. یک پوشش روانی اصطلاحات تلاش می کند تا به روش و دلیل به نمونه هایی از سوء استفاده فیزیکی. این عبارات استفاده می شود: “اطلاعات مورد نیاز” “سوء استفاده drift” “اقدامات متقابل به” مقاومت “Pavlovian پاسخ” “درماندگی آموخته شده,” “تقویت منفی,” “مطبوع استراتژی” نمودار “اخلاقی متارکه.” شکنجه گران با استفاده از یک تکنیک شناخته شده به عنوان “دیوارها” که در آن یک زندانی انداخته است در برابر یک دیوار که از آن به عنوان “امن” به دلیل آن است که ساخته شده از تخته سه لا ساخته شده و به “گزاف گویی.” زمانی که دیوارها استفاده شد و یک حوله ساحل بود protectively پیچیده در اطراف زندانی گردن و بعد شد “Pavlovian” ابزاری است که بازداشت شدگان می تواند نشان داده شده است به او یادآوری از درد و رنج او را تحمل. این است چگونه شکنجه گران صحبت می کنند cloaking اقدامات خود را در anodyne زبان.

در طول جلسات سازمان سیا کابل بودند یا فلش در بالای سر مانیتور اگر آنها شده بود محرمانه و یا باقی مانده از نظر ما اگر آنها هنوز هم راز بازشماری تعدادی از سیلی ساعت و روز محرومیت از خواب ، زمان سنج و شمارش waterboard غرق شدگی در این دور از “دیوارها.” اثر کشنده به ناظر; به نظر می رسد بخشی از یک بوروکراسی از کابوس.

فقط متری از شهود متهم در حال گوش دادن به عربی ترجمه کردند. آنچه که آنها فکر می? یک وکیل برای Hawsawi والتر رویز گفت که زمانی که او خواسته مشتری خود را برای واکنش به میچل به عنوان یک شاهد Hawsawi گفت: “متکبر.”

روز جمعه Hawsawi مجبور به ترک دادگاه برای دریافت یک دوز ترامادول برای درد او رنج می برد پس از بازداشت خود در یک سایت در افغانستان (شناخته شده به عنوان کبالت در گزارش سنا یا محل 2 در دادگاه را lingo). دیگر از وکلای مدافع تا به حال هیچ نظر از مشتریان خود را, اما گفت که از دیدن بازجو بود دشوار است برای آنها را حتی بیش از یک دهه پس از خود ،

میچل شهادت هفته گذشته متمرکز بر درمان Ammar al بلوچی در سازمان سیا سیاه سایت در افغانستان است. میچل هم شرکت نمی کنند که در بازجویی شد و حاضر به بحث در مورد “سوء استفاده رانش” از دیگر سیا بازجوی. این مرد که به زودی پس از بازنشستگی اش در سال 2003 مشخص شد توسط واشنگتن پست بیش از پنج سال پیش به عنوان چارلی عاقلانه بود اما نه به نام در دادگاه در طول چند پرسش و پاسخ در مورد اقدامات خود را. در دادگاه او با اشاره به تنها به عنوان “NX2” و میچل او را به نام “جدید کلانتر.” عاقلانه انجام شده در این جلسه از “دیوارها” همراه با چهار نفر از کارآموزان.

“آن نگاه مانند آنها استفاده می شود مشتری خود را به عنوان یک آموزش سرپا نگه داشتن” میچل گفت بلوچي وکیل. میچل به دنبال برای قرار دادن فاصله بین تیم او و عاقلانه گفت: “ما نمی باید آنها را تمرین بازداشت شدگان است.”

یک محرمانه سیا گزارش داده است كه شاهد و مانیتور در دادگاه و گالری توصیف چه اتفاقی افتاده است: “پس از جلسه عمار بود در بازگشت به سلول خود و قرار داده شده در ایستاده محرومیت از خواب موقعیت دست ها در سطح چشم جایی که او باقی خواهد ماند تا زمانی که بازجویی جلسه روز بعد.” بلوچی ظاهرا ایستاده بود در آن موقعیت برای 44 ساعت است.

روز جمعه پس از اشاره به یک اکتبر 2001 بیانیه توسط ناشناس جورج دبلیو بوش رسمی که “دستکش های” کلمه “شکنجه” شد و در نهایت صحبت رویز آموخته مشاور برای Hawsawi بیش از اعتراض توسط دادستان.

“من می دانم که شکنجه یک کلمه کثیف” رویز گفت. “من به شما بگویم چه, قاضی, من قصد دارم برای پاکسازی این برای نگرانی های خود را.”

رویز توصیف آنچه که انجام شد به Hawsawi در طول بازجویی (نه توسط Mitchell اما گفته می شود توسط یکی دیگر از بازجوی سیا). Hawsawi قرار گرفتند “حمام” که در آن خود را “الاغ” و “توپ” (کلمات استفاده شده توسط رویز در دادگاه) و سپس در صورت پاک شد با یک برس سفت و او برهنه آویزان از سقف; چهره او سیلی زد; او قرار داده شده در موقعیت های استرس; و او فرو برد و با آب سرد است. میچل پس از شرکت در یک ارزیابی روانی Hawsawi که نمایش داده شد در دادگاه. Hawsawi تنها متهم در دادگاه تماشای در زمان.

“آیا این موضوع در ارزیابی خود را که آقای آل Hawsawi شکنجه شده در این راه بسیاری?” رویز پرسید. “آیا این موضوع به شما؟”

میچل اعتراض به خصوصیات Hawsawi درمان به عنوان “شکنجه.”

کوهن قاضی پاسخ داد: “البته او می گوید هیچ دلیل او فکر نمی کند که این شکنجه است.”

رویز پس از آن نشان داد یک ویدئو کلیپ از یک سال 2018 پادکست که در آن میچل گفت: “ما هرگز با استفاده از کلمه ، به دلیل شکنجه یک جنایت است.”

گوانتانامو است که در یک جزیره گرمسیری است که گرایش به خوشبو اما شدید آب و ناشناخته نیست. روز چهارشنبه و پنج شنبه هفته گذشته بوم چادر مسکن غیر دولتی ناظران و روزنامه نگاران شد شلاق های آخرالزمانی و وزش باد و روز سه شنبه در 2:10 pm لرزش از زلزله در دریای کارائیب را لرزاند دادگاه. پس از یک مکث کوتاه به شنیدن ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>