آسیایی, خشم: یک مدل اقلیت بیشتر

دقیقا یک ماه قبل از قرنطینه من به اندازه کافی خوش شانس برای نگاهی سریع دختران سفر. به عنوان من نشسته در ساحل کارائیب, آرام, sipping کوکتل در یک روز روشن, دوست من, بررسی تلفن و دست هایش را.

او سپس به اشتراک گذاشتن یک شوخی در مورد “دور ماندن از کره” به دلیل coronavirus. هیچ کس واکنش نشان داد.

که تنها زن آسیایی در این سفر آن را قطعا آمار من متفاوت است و من سمت چشم او زیر سایه. آیا او فراموش کرده بودم آسیایی ؟ من از دوستان نزدیک 15 سال ؟ What the fuck? من نمی خواهم به کشتن پرنیان, هر چند, بنابراین من متاسفانه نمی هر چیزی می گویند. این بود که ما برای اولین بار بعد از تعطیلات.

من شنیدن در مورد سایر جرایم ناشی از نفرت و حملات علیه آمریکایی های آسیایی تبار — من عصبانی و ترس در راه است که من با آن آشنا نیست.

Emelyn2

من نمی تعامل با او تا آنجا که من به طور معمول هر چند از آنجایی که ما در حال حاضر در لرزان نظر و سپس پس از چهار روز دوست داشتنی از تعطیلات از آن زمان به خانه می آیند. در فرودگاه من به سرعت متوجه شد که خدمه من و من خیلی خیلی تنها زیر 50 غیر سفید مسافران وجود دارد. چیزی است که من و بسیاری از افراد از رنگ من می دانم توجه داشته باشید در یک محیط جدید و این صحنه خیلی سریع به عنوان خوانده شده.

ما به عنوان منتظر در بلند مدت امنیت خط من تعجب اگر من تصور کثیف به نظر می رسد. من نبود. ما یک گروه از حرف, شاد زنان از مخلوط نژادها وجود دارد که, اما من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که تنها در اتاق بود و من گاو-چشم?

در انتظار منطقه وجود دارد تلویزیون های پراکنده در اطراف همه جریان ایسنا — گسترده نوار قرمز و سفید درشت خواندن متن چیزی شبیه به کروناویروس در آمریکا.

داشتن شده است به دور از تلویزیون ما به طور کامل آگاه از آنچه اتفاق می افتد و چگونه به سرعت. من برگزار شد در یک سرفه.

یک هفته یا بیشتر بعد, در یکی از آخرین رفت و آمد به محل کار نشسته در قطار یک نفره, آسیایی, زن بود و آماده شدن برای خروج احتمالا در آینده متوقف شود. یک میانسال و زبر و خشن مرد ایستاده بود و پشت سر او.

همانطور که ما با نزدیک شدن به ایستگاه او عطسه پوشش دهان او. درب باز شد و او به عنوان راه می رفت خاموش, مرد پشت سر او شروع به فریاد و به عنوان او به دنبال او.

“بازگشت به کشور خود با آن گه از اینجا دریافت کنید! شما با آسیایی, سگ ماده!”

قطار شروع به ترک و من دیدم که از پنجره به عنوان زن فریاد زد پشت در زبر و خشن مرد, جوش, خشم, دم درون من. من می خواستم برای محافظت از او. او می توانست با مامان tita (عمه) و یا لولا (مادربزرگ) و او بود که به سادگی در تلاش برای رسیدن به محل کار مانند هر کس دیگری.

و در حال حاضر ؟ در حال حاضر او نیاز به دفاع از خودش بودن ، من افتخار می کنم که با او جنگیدند اما می ترسم از آنچه اتفاق می افتد به او. من به تازگی خواندن نزنی که به طور معمول دارای عوارض جانبی و تنها اسپرز در حمله. راه واقعی به آنها را به عقب پایین است اگر اطرافیان مراحل بالا اما چگونه اغلب این اتفاق می افته ؟ این روزها اطرافیان سریعتر برای ثبت حادثه و نه بسیار دیگری.

و من از شنیدن در مورد دیگر نفرت جنایات و حملات علیه آمریکایی های آسیایی تبار — من عصبانی و ترس در راه است که من با آن آشنا نیست. از دوست من نظر این حادثه من شاهد به بیشتر حملات جدی است که من شنیده ام در مورد از دوستان و دوستان دوستان من می ترسم آن را به توقف در هر زمان به زودی.

من هم به خصوص نا امید است که این اتفاق می افتد در نیویورک است.

به عنوان نسل اول فیلیپینی آمریکایی متولد و بزرگ شده در Jamaica, Queens, خیابان های نیویورک, شهر من مطرح شده و من وحشت زده به راحتی. من یک نمونه ملکه عمومی-بچه مدرسه. من از دیدن خواننده های رپ مثل عقیق LL Cool J and 50 Cent — که همیشه ترویج خود mixtapes — در جامائیکا خیابان و اغلب برش طبقه به قدم زدن در اطراف روستا.

این شهر من بی باک و من آن را می پوشند مانند یک نشان افتخار. به احساس ترس ؟ آن را حقیقی و من نه تنها این را به عنوان اتفاق می افتد در همه جا حجم نژادی تحریک حوادث و تورم از ترس نور من اجتماعی خوردها.

بله ما دیده ایم نصب پوشش حمله, داستان است. مطمئن Cardi B انجام یک Instagram Live گفتن طرفداران او نمی شود نژادپرستانه علیه و 45 توییتی نمی شود نژادپرستانه علیه آمریکایی های آسیایی تبار (پس از استفاده از واژه “چینی” ویروس چندین بار) اما چه خواهد شد این کار در سطح محلی که این حادثه در واقع اتفاق می افتد ؟

Emelyn

به عنوان آسیایی خود ما بین روابط. فیلیپینی بوده است underdog نه به عنوان شناخته شده و یا “جشن” را به عنوان, چینی, کره ای یا ژاپنی, حداقل تا همین اواخر به لطف برخی از قابل توجه شخصیت, اما ما تا به اینجا بوده است. ما همه دسته جمعی شده است در اینجا و در حال حاضر پیوند هم به دلیل تعصب را توده ما را به همان چک باکس.

من فکر نگه داشتن زن در قطار که من مطمئن بود فیلیپینی و تصویر او فریاد با صدای بلند بر روی پلت فرم خشم خود را لمس در حالی که هر کس را در سکوت. من می دانم که حادثه را ترک کرده است یک تصور در او بیش از حد و من امیدوارم که او را OK.

اما چگونه ما انتقال است که ما نه دشمن ؟

دشمن یک جوانه بد گروه از آنها را که در حال گسترش در سراسر جهان است. آمریکایی های آسیایی تبار بودند اغلب دیده می شود به عنوان “مدل اقلیت”: همیشه در حاشیه زیر قوانین. در حال حاضر ما به هدف. که نازک خط نقطه چین بین ترس و نفرت به راحتی عبور در زمان ترس و وحشت در حال عبور است.

من در نهایت در مواجهه دوست من, و آن را آسان مکالمه ما در بر داشت زیر دیگر مسائل به بحث در مورد. او عذرخواهی کرد برای نظر. او گفت که او نمی دانم که من بود “آنقدر حساس است.”

آن را به ارمغان آورد دیگر نگرانی های من در مورد دوستی ما را به بازی. شاید به این دلیل که چگونه من احساس در مورد وضعیت جهان او را یک نظر حمل وزن بیشتر با من (و دوستی ما) از آن باید. شاید.

همه من می دانم این است که هر بار که من را به خارج رفتن من را در نامرئی کت زره پوش هستم و در دفاع بیش از حد آگاه, اما پس از آن نیست و همه ما به برخی از درجه? معدن فقط دارای یک لایه اضافه شده.

من آرزو می کنم من می دانستم که چه چیزی برای انجام با این ترکیب جدید از احساسات این ترس برای من خانواده و جامعه آمریکا. به عنوان کسی که مدیتیشن روزانه من معمولا “اهم” همه چیز. در این زمان چند ؟ من در یک بیت از یک دست دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>