اشتون کوچر و میلا کونیس, راه اندازی قرنطینه شراب برای خیریه

ساخت یک تفاوت. اشتون کوچر و میلا کونیس اعلام کرد که آنها در حال دادن به در یک راه اصلی با راه اندازی یک جدید شراب.

مزرعه آلوم 42 و فراموش کردن سارا مارشال بازیگر 36 در زمان به رسانه های اجتماعی بر روی پنج شنبه, مارس 19 نشان می دهد که آنها با همکاری Nocking نقطه شراب برای تولید قرنطینه شراب جدید 2018 Pinot نوآر ترکیب برای خیریه. صد در صد از درآمد حاصل خواهد شد به اهدا چهار سازمان های مختلف در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“این بی سابقه بار است که ما در حال زندگی در” کوچر شروع در یک ویدیو ارسال شده به یوتیوب. “بی سابقه بار تماس برای …”

“بیشتر نوشیدن” Kunis گفت: قطع ،

“من که قرار بود به می گویند اقدامات بی سابقه اما شما گفت: “بیشتر نوشیدن” من آن را دوست دارم” کوچر ادامه داد. “در شب ما می خواهم به انجام مجازی تاریخ و مجازی hangouts با دوستان و یکی از چیزهایی که ما می خواهم به انجام در آن مجازی خرما, نوشیدنی, غذا خوردن, به اشتراک گذاری یک لیوان شراب اویختن مجدد.”

به هیچ رشته های متصل ستاره رفت و به اشتراک گذاری است که دیگر چیزی از این زن و شوهر که ازدواج در ماه جولای سال 2015 شده اند “کار سخت در حال کمک به بسیاری از سازمان های خیریه.”

“یافته ایم خیریه شده اند که با تمرکز بر گرفتن PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] به کشور, تغذیه کودکان, کمک به خانواده هایی که از دست داده ام شغل خود را از کسب و کار است که در پریشانی و میلا آمد تا با ایده درخشان از ترکیب دو چیز” کوچر گفت.

این حدس می زنم که بازیگر و Kunis در ادامه توضیح داد که قرنطینه شراب است “تعاملی برچسب” است که می تواند شخصی را به “هر کس که شما می خواهید برای تست به.” نوشیدنی برای خرید در دسترس است با شروع در $50 برای دو بطری در این جفت ارز رسمی شراب وب سایت.

زن و شوهر, که پدر وایت, 5, و, پسر, دیمیتری, 3, تصمیم به اهدا سود به GiveDirectly مستقیم امداد خط مقدم پاسخ صندوق و مواد غذایی در امریکا صندوق در حمایت از خط مقدم کارگران و خانواده های نیازمند کمک کنند.

“صد درصد درآمد حاصل از رفتن به یک تعداد انگشت شماری از سازمان های خیریه که ما باید انجام مشق شب در, به دلیل سعی و کوشش شماری را به مطمئن شوید که خود را سربار به اندازه کافی کم است که آنها در واقع انجام کار آنها قرار است به انجام,” Kunis توضیح داد. “که در آن نتیجه خود را قابل مشاهده است.”

این که 70 را نشان می دهد آلوم پیوستن به یک میزبان از دیگر مشاهیر از جمله هیلاری داف, Michael Che, Diddy و ریس ویترسپونکه انتخاب کرده اید را در راه منحصر به فرد به عنوان COVID-19 است wreaked ویران در سراسر جهان است. بیماری های دستگاه تنفسی آلوده بیش از 2.3 میلیون نفر در سطح جهان و ایجاد بیش از 164,000 مرگ و میر با توجه به سی ان ان.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>