اشلی گراهام توصیف بهبودی پس از زایمان: من در حال تغییر من خود پوشک’

بررسی واقعیت! اشلی گراهام مشترک پرده اعترافات در مورد بهبودی پس از زایمان با Instagram followers پس از استقبال پسرش اسحاق.

“بالا بردن دست خود را اگر شما نمی دانید که شما می خواهم به تغییر خود را پوشک بیش از حد” مدل 32 با عنوان یک روز شنبه, فوریه 10, آینه عکاسی از خود. “بعد از این همه سال در مد من هرگز می تواند حدس ام که یکبار مصرف لباس زیر خواهد بود مورد علاقه من, قطعه ای از لباس اما ما اینجا هستیم! هیچ کس مذاکرات در مورد بهبود و شفا (بله حتی کثیف قطعات) مادران جدید را از طریق رفتن. من می خواستم به شما نشان می دهد بچه ها که این همه رنگین کمان و پروانه ها! آن سخت بوده است.”

Ashley Graham Postpartum Realness
حسن نیت ارائه میدهد از اشلی گراهام/Instagram

در صادقانه اجتماعی رسانه ها از یک مدل جدید نویسنده نشان داد او سر معده در حالی که با پوشیدن سیاه و سفید نابود و لگدمال بالای مخزن و خاکستری ،

نبراسکا بومی اعلام کرد در ماه گذشته که او و همسرش جاستین اروینبود, استقبال, پسر بچه خود را. “در 6:00 p. m. روز شنبه در زندگی ما تغییر برای بهتر” مادر جدید زیر نویس او Instagram داستان آشکار در آن زمان است. “با تشکر از همه شما برای عشق و حمایت خود را در طول این زمان باور نکردنی. 1.18.2020.”

Ashley Graham Postpartum Realness
اشلی گراهام. Kristina Bumphrey/StarPix/شاتر

در اوایل این ماه به زیبایی آمریکایی ستاره میزبان توصیف طبیعی, زایمان در خانه, گفتن اروین, 31 در او “بسیار زیادی” پادکست: “در حال حاضر که من به هنگام تولد و من آن را به طور طبیعی و احساس کردم همه چیز من احساس می کنم هیچ چیز وجود دارد من نمی تواند انجام دهد. مثل هیچ چیز وجود دارد که می تواند راه من آمده که در آن من می گویند که بیش از حد سخت است. من نمی تواند مسئولیت رسیدگی به آن است.’ من رفتم از طریق کار برای شش ساعت به طور طبیعی در خانه. سمت راست وجود دارد در یک استخر قدیمی. نگران نباشید آن را بر روی فرش.”

زن و شوهر پسر ساخته شده و اولین بازی خود را در ماه فوریه در قسمت پرستاری در حالی که پدر و مادر خود را نشان داد معنای نام خود را.

این فیلمساز با اسحاق در مدرسه و او و گراهام انتخاب نام وسط Menelik و جیووانی (در نسخه ایتالیایی جان هر دو از پدربزرگ خود نام همراه. اروین توضیح داد: در آن زمان: “همه چیز به نام او با اشاره به میراث, آیا آن را اسحاق با ابراهیم و اسحاق و یعقوب یا Menelik بودن سلطنتی آفریقایی ریشه و سپس جیووانی.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net