اشلی و جارد وزن در مدیسون بکارت مخفی در ‘کارشناسی’


Ashley Iaconetti and Jared Haibon Weigh in on Madison’s Decision to Hide Her Virginity
اشلی Iaconetti و جارد Haibon حضور والاتر از ‘بعد’ در El Capitan عکس تئاتر در فوریه 18 سال 2020 در لس آنجلس ، AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

در کنار او. اشلی Iaconetti و جارد Haibon مشترک دو سنت را در مورد لیسانس مسابقه مدیسون Prewett‘s تصمیم به پنهان کردن بکارت خود را از پیتر وبر.

“او گفت که او در مورد ایمان خود را چند هفته پیش و او به نظر می رسید پذیرای آن است و می خواستم به رشد در این بخش است. در نه گفتن او در مورد او یک باکره, من می خواهم که احساس خوب” Iaconetti, 31 گفت: ما هفته به طور انحصاری در حالی که بحث در مورد این زن و شوهر با همکاری Ronald McDonald House لس آنجلس. “به نظر می رسد مثل او گفتن او در ابتدا از قسمت بعدی از او می کشد و او را کنار بعد از گل رز, مراسم, و رفتن به, فانتزی, سوئیت.”

او افزود: “تا زمانی که او می داند که قبل از رفتن به فانتزی-مجموعه هفته من واقعا نمی دانم که شما نیاز دارید به او بگویید هر چه زودتر. این یک خصوصی چیزی است که شما احتمالا نمی خواهید به ارمغان بیاورد تا آن نقطه در این عجیب و غریب لیسانس روند.”

Ashley Iaconetti and Jared Haibon Weigh in on Madison’s Decision to Hide Her Virginity
مدیسون از ‘کارشناسی است.’ ABC/Maarten de Boer

Haibon, 31 بخشی از توافق: “من نمی باید موضوع را با او در انتظار به او بگویید.”

اما لیسانس آلوم با اشاره به این که افتضاح می تواند منفجر کردن در Prewett صورت اگر او روش آن را مانند یک مسابقه قبلی. “شما باید صبر کنید و ببینید که چگونه آن را بازی می کند به دلیل آن بسیار جالب خواهد بود اگر این مورد است, که در آن مدیسون می گوید:” من بسیار ناراحت خواهد شد اگر شما خواب با زنان دیگر,” او توضیح داد. “از آنجا که بدیهی است که دقیقا همان نیست, اما آن را نشانی از نوع منعکس مشابه روایت است که اتفاق افتاده است با هانا [قهوه] و لوقا [پارکر] در سال گذشته که در آن او بسیار به او گفت” آیا خواب با هر کس دیگری.’ در حال حاضر بدیهی است که کسانی که دو بسیار افراد مختلف و شرایط متفاوت هستند اما از آن خواهد شد بسیار جالب را ببینید که چگونه بازی می کند.”

پارکر, 25, تنظیم خاموش طوفان در طول فصل 15 از لیسانس زمانی که او را تهدید به شکستن تا با قهوه ای, 25, اگر او با هر کسی که در فانتزی سوئیت. آلاباما بومی معروف ادا “عیسی هنوز هم مرا دوست دارد” پس از صمیمی بودن با وبر 28 در یک آسیاب بادی.

در ضمن Prewett, 23, نشان داد در یک اعترافی مصاحبه در طول چهار شنبه, فوریه 17, قسمت از لیسانس که او خودش برای صرفه جویی در ازدواج است. با این حال او هنوز به وبر در مورد ایمان خود را بر اساس تصمیم گیری.

همانطور که برای Iaconetti او فکر می کند او فصل نمیفهمد. “من فکر می کنم او در حال رفتن به خواب با ویکتوریا [Fuller] در اولین فانتزی مجموعه. من فکر می کنم دوم فانتزی مجموعه در حال رفتن به با مدیسون که در آن او می گوید او نمی خواهند او را به خواب با هر کس دیگری پس از او در حال حاضر با خواب ویکتوریا و پس از آن من نمی تواند پیش بینی کند که دو نهایی خواهد بود اما من می گویم من خیلی رفو مطمئن مدی خواهد بود یکی از کسانی نهایی دو,” او گفت ما. “من فکر می کنم او در حال رفتن به ترک قبل از این که نهایی افزایش یافت مراسم زیرا او فقط نمی تواند مسئولیت رسیدگی به این واقعیت است که او را در خواب با کسی دیگری. من فکر می کنم او نمی را انتخاب کنید هر کسی در آخر و که در “فصل کردن” او در تلاش است برای برنده شدن در مهدیه بازگشت.”

برای برنده شدن در دو تاریخ با Iaconetti و Haibon در حالی که حمایت از Ronald McDonald House لس آنجلس به Prizeo.com/DoubleDate.

لیسانس ايران در ABC دوشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>