اشلی سیمپسون ‘افتخار’ از جسیکا و خاطرات

خواهر! اشلی سیمپسون نمی تواند خودمان افتخار, big tits, خواهر جسیکا سیمپسونپس از این خواننده و بازیگر او منتشر شد خاطرات کتاب بازدر اوایل این ماه.

“من بسیار افتخار از من شجاع و مهربان و دوست داشتن خواهر!!!” اشلی, 35 نوشت طریق Instagram در یکشنبه 16. “این زیبا برای دیدن شما های حقیقت خود را با جهان است. شما بسیار الهام بخش است. من شما را خیلی دوست دارم. شما در حال #1 بهترین فروش نویسنده 😜”

از “اراده آزاد” خواننده 39 که باز در مورد روابط گذشته, مبارزه با اعتیاد به الکل و تجربه سوء استفاده جنسی به عنوان یک کودک در آن چشم باز کتاب به خواهرش فریاد بیش از حد.

“من نمی تواند انجام داده اند هر یک از این بدون عشق ابدی و بی پایان پشتیبانی!!!” این طراح اظهار نظر در Ashlee عکس. “شجاعت خود را در زندگی به من آموخت که چگونه به پانسمان تا من بال و پرواز 🦋 من شما را دوست دارم 💚”

این Ashlee و اوان آلوم شوهر , Evan Ross, همچنین نشان داد و حمایت خود را برای جسیکا کتاب موفقیت است. “بسیار شگفت انگیز!! تبریک @jessicasimpson به شما افتخار sis” این ستاره آلوم 31 نوشت طریق خود Instagram داستان در روز یکشنبه.

جسیکا قبلا خطاب به او سوء استفاده در دوران کودکی طی یک مصاحبه با Dr. Oz Show on February 6 — و هدف خود را برای محافظت از خواهر و برادر کوچکتر او.

“پس خواهر من خواهد بود وجود دارد و من همیشه می خواستم برای محافظت از خواهر” جسیکا گفت میزبان, Dr. Mehmet Oz طی مصاحبه ای مورد سوء استفاده قرار گرفت که در طول sleepovers با خانواده, دوست, دوست دختر زمانی که آنها هر دو “5 یا 6” ، “بنابراین من می خواهم او فشار از راه و در وسط چون من می دانستم که آنچه در حال اتفاق است.”

مادر سه اضافه شده: “من ترجیح درد اتفاق می افتد به من نسبت به خواهر من. حتی اگر من به دوست دیگری وجود دارد من همیشه مطمئن شوید که من می خواهم به خواب در کنار دختر به طوری که او هرگز آن را به هر کس دیگری.”

The Dukes از خطر ستاره گفت: ما هفته به طور انحصاری که حتی اگر بسیاری از موضوعات در کتاب او سنگین است او امیدوار است او باز بودن کمک خواهد کرد که کودکان خود را به یک زندگی بهتر.

“من باور دارم در به طور کامل باز و صادقانه و من امیدوارم که آنها می توانند یاد بگیرند که از برخی از اشتباهات من – اما از همه مهمتر یاد بگیرند که هیچ زندگی کامل است, چالش های ما ابزار و آن را یادگیری از اشتباهات ما است که باعث می شود ما قوی تر” نویسنده گفت: ما در فوریه 10, دختر ماکسول, 7 و مرغک, 10 ماه و آس 6 که او سهام با اریک جانسون. “وجود دارد برخی از موضوعات در کتاب من فکر نمی کنم آنها به اندازه کافی بالغ به هضم نشده است, اما در زمان مقتضی من به اشتراک گذاری همه چیز با آنها.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>