به عنوان ویروس در فدرال زندانها مردم در داخل توصیف هرج و مرج در حالی که خانواده ها در تاریکی چپ

ریچارد Carrillo راه می رفت خارج از فدرال تادیبی موسسه در Otisville احساس عصبی. آن را مارس 24 و او آماده شدن برای هیئت مدیره یک اتوبوس شاتل در میدلتاون نیویورک به 70 مایل سفر به بندر مقام در منهتن — پا برای اولین بار از یک سفر طولانی به خانه. “من فکر نمی کنم آن امن بود و در همه صادقانه به شما بگویم” او گفت:. کاریلو شده بود پس از اخبار. او می دانست که شهر نیویورک در حال تبدیل شدن به کانون coronavirus بیماری همه گیر. “منظورم این است که من فقط از BOP و میخوای به من ارسال به منهتن به صبر در ترمینال اتوبوس برای یک, دو, سه پنج ساعت؟”

کاریلو سفر شده بود مرتب ماه زودتر قبل از coronavirus گریبانگیر کشور است. اما در مارس 18, روز, U. s. اداره زندانها تایید آن دو موارد FCI Otisville تا به حال تعلیق در ملاقات رفته و به “اصلاح مستند” کاهش دسترسی به تفریح و غذاخوری به یک واحد مسکن در یک زمان. تلاش در اجتماعی فاصله بیهوده بودند. در میان امکانات امنیتی که در آن Carrillo قرار بود مردان بودند دو bunked با بیش از 100 نفر در هر واحد. تنها چند روز قبل از آزادی او گفت: مردان در واحد خود قرار گرفتند و به طور تصادفی آزمون breathalyzer که مورد نیاز باد به یک قیف کوچک متصل به یک دستگاه قابل حمل. “هیچ راهی وجود دارد شما به من بگویید در حال حاضر که میکروب ها یا ذرات نیست میخوام منفجر کردن در صورت خود را,” او گفت:.

کاریلو دستگیر شد فدرال اتهامات سلاح در 2013 است. خود را بر پایه اعتقادات قبلی او محکوم به 8 1/2 سال تحت مسلح حرفه ای عمل مجرمانه اما برنده اولیه پس از انتشار بخشی از این قانون خلاف قانون اساسی اعلام شد. بازگشت به خانه در مورهد, مینه سوتا, او در بر داشت یک کار خانه به دست آورده و جزئی حضانت دختر خود را. او همچنین به مشارکت در جامعه خود را; در سال 2019 او به سازماندهی اولین Juneteenth جشن در مورهد ظاهر می شود در اخبار محلی. اما بعد که تابستان Carrillo نقض شرایط خود را مشروط شدن با نوشیدن با برخی از بچه ها که نیز تا به حال جنایات را در سوابق خود را. پس از 20 ماه موفق در خارج از او فرستاده شده بود بازگشت به زندان است.

با استفاده از آزمون برای Covid-19 کمیاب در خارج وجود دارد دلیل کمی برای Carrillo به انتظار به تست قبل از انتشار از Otisville. کارکنان فقط در زمان دما و فرستاده او را در راه خود را. در بندر اقتدار اتوبوس ترمینال “کل شش پا فاصله تقریبا پرتاب از پنجره به بیرون” او گفت:. مردم آمدن و رفتن برخی با نزدیک شدن درخواست برای تغییر. پس از بیش از چهار ساعت در ایستگاه او سوار یک تازی اتوبوس برای یک روز سفر با توقف در پیتسبورگ شیکاگو و میلواکی و مینیاپولیس. “ما نمی شد و تعهدی که در اتوبوس در همه. در همه.”

کاریلو را به مقصد بود در نیمه راه خانه در فارگو داکوتای شمالی فقط در طول رودخانه از مورهد. در راه خود او به نام مرکز که توسط یک سازمان غیر انتفاعی به نام مرکز, Inc., و هشدار داد یک مدیر برنامه است که او به تازگی در شهر نیویورک است. هنگامی که او در نهایت وارد در اواخر شب در مارس 26, او دوباره به حال خود حرارت گرفته شده و گفته شد او را قرنطینه می شود. به جای او قرار می گیرد در یک اتاق با یک مرد که به تازگی از یک زندان فدرال — و “من قادر به ممزوج و مخلوط با هر شخص دیگر در ساختمان از جمله کارکنان.”

حتی بیشتر نگران کننده به Carrillo او گفته شد برای شروع به دنبال کار که به معنای بیرون رفتن برای مصاحبه شغلی. ولی انتخاب به پیروی از آن است که شرط آزادی او. در 31 مارس همان روز BOP اعلام کرد که 14 روز قرنطینه در سراسر آن زندانها Carrillo رفت و به یک مصاحبه در یک فروشگاه در مرکز شهر. بعدها او به نام او که حیرت زده شد. “او گفت:” من فکر نمی کنم آنها قرار است به انجام آن است.'” کاریلو گفت که او به طور خلاصه جدا شده و پس از او نگرانی. اما آن را بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. اگر او آلوده در نیویورک “شما فقط در معرض کل شهرستان و در کل این نیمه راه خانه” Carrillo گفت.

در یک ایمیل BOP سخنگوی سو آلیسون گفت که پزشکی غربالگری و قرنطینه در حال حاضر مورد نیاز برای مردم انتقال به جامعه اما او به طور خاص آدرس در نیمه راه خانه. او در پاسخ به سوال در مورد BOP انجام آزمون breathalyzer.

مرکز Inc. مدیر اجرایی جاش Helmer گفت: در نیمه راه خانه بود پس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل. تازه واردان هستند “قرار داده شده در یک اتاق خواب های تعیین شده برای قرنطینه مطابق با CDC توصیه ها و نظارت بر وظیفه, کارکنان,” او نوشت:, و اضافه کرد که “ساکنان قرنطینه به صورت جداگانه به عنوان طولانی به عنوان کافی در اتاق وجود داشته باشد. اگر لازم ساکنان که در قرنطینه به دلیل سفر که تصویب غربالگری می تواند قرنطینه با یک هم اتاقی.” همانطور که برای مصاحبه شغلی “ساکنان می تواند تایید شده برای شرکت در مصاحبه telephonically و/یا در فرد با اقدامات احتیاطی مناسب در محل” او گفت:. اما Carrillo که تا به حال در یک مصاحبه دیگر در یک فروشگاه مواد غذایی در روز دوشنبه گفت: در نیمه راه خانه ارائه نشده ماسک برای چنین گردش.

امروز Carrillo می گوید: این قوانین به نظر می رسد به رشد کمی سختگیرانه تر پس از ورود خود را. او نه نشان دادن علائم Covid-19. اما او و خانواده اش را دلیل دیگر برای نگرانی است. برادر کوچکترش شاون زندانی در های مختلف فدرال تسهیلات FCI آتلانتا. به تاریخ 16 نفر در زندان باید آزمایش مثبت برای Covid-19 از جمله سه کارکنان. در یک ایمیل به Carrillo ماه گذشته برادرش نوشت که چیزهایی که بودند ، آنها به سختی به اندازه کافی مواد غذایی و یا کاغذ توالت و تا به حال هیچ دسترسی به این هنر به منظور خرید صابون. “او می رود” اگر شما نمی شنوید از من در چند روز آینده می دانید من شما را دوست دارم می دانم که من در مورد مراقبت از شما و خدا به شما برکت دهد. من صحبت کردن به شما به عنوان به زودی به عنوان من می توانم.'”

This undated photo provided by the Bureau of Prisons shows the Federal Correctional Institution, Otisville in Mount Hope, N.Y. President Donald Trump’s former lawyer and fixer, Michael Cohen, is due to report to the facility on Monday, May 6, 2019, to begin serving a three year sentence for tax evasion, lying to Congress and campaign finance crimes. (Bureau of Prisons via AP)

فدرال تادیبی موسسه Otisville در کوه امید n. y.

عکس: اداره زندانها از طریق AP

نبرد دشوار

به عنوان coronavirus شیوع گسترش یافته در داخل کشور زندان ها و زندان های مردم در داخل و خارج BOP امکانات توصیف یک سیستم فرو رفته در هرج و مرج است. خانواده ها می ترسند و بیشتر در تاریکی. “آنها باور نکردنی تاکید کرد” گفت: Kevin حلقه جمهور از خانواده ها در برابر اجباری حداقل است. “و آنها وحشتناک, وحشتناک, داستان چه اتفاقی می افتد.”

این غم و اندوه و اضطراب هستند و نه کاملا جدید. اگر چه تهدید مطرح شده توسط Covid-19 است که قطعا بی سابقه ای آن را نیز یک نسخه بزرگ شده از یک مبارزه است که همه بیش از حد معمول است. آن است که اغلب غیر ممکن است تحت شرایط عادی برای دریافت به موقع و یا اطلاعات قابل اعتماد در مورد عزیزان در داخل. دفاع برای بهبود شرایط و یا مراقبت های پزشکی همواره نبرد دشوار اجازه دهید به تنهایی برای زود یا دلسوز انتشار.

به عنوان بحران را تشدید کرده که BOP است نورد از یک سری از “برنامه عمل” با هدف مبارزه با این ویروس را گسترش. بازديد حذف شده است و نقل و انتقالات را تا حد زیادی متوقف شده است. اما بسیاری از اقدامات احتیاطی را دیر می آیند و اگر آنها اجرا شده اند. همه در همه ، در بخش BOP وب سایت ردیابی Covid-19 نفر از این تعداد در حال افزایش است هر روز. در Otisville, 13 موارد تایید شده است پس از Carrillo منتشر شد از جمله پنج کارکنان. از 14 آوریل BOP تایید کرده بود 694 مجموع موارد — 446 تشکلات مردم و 248 کارکنان. چهارده زندانی که مردم از Covid-19 تا به امروز با توجه به این اداره است.

چهار نفر از این تلفات شده اند در FCI الکتون در اوهایو که در آن جدید مرگ گزارش شد و سه شنبه شب ، این هفته اوهایو عدالت و سیاست های مرکز و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از اوهایو واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از مردان زندانی در الکتون که توصیف تنگ unhygienic شرایط. یک مرد گفت: پرسنل پزشکی شد “با در نظر گرفتن درجه حرارت با استفاده از همان دماسنج برای چند نفر و تنها پاک کردن آن را با یک نوار بهداشتی.” این درخواست به دنبال آزادی فوری افراد آسیب پذیر به ویروس را همراه با کسانی که نزدیک به تاریخ انتشار.

طرح دعوی در دادگاه می آید بر روی پاشنه از اخلال تصویری ثبت قاچاق تلفن همراه و ارسال شده on Facebook, که نشان داد یک مرد در الکتون با پوشیدن یک ماسک و گفت که آنها در حال از چپ به مرگ. معاون اخبار بعد از شناسایی این مرد به مأموران زندان گفت: او منفی بود برای Covid-19 و محروم ترین ادعاهای خود را.

در آوریل 6, روز است که معاون داستان شکست برندا کوپر را به نام او از زندان است. او از او خواست اگر او می خواهم دیده می شود این ویدئو پس صبر کردم در حالی که او آن را. “به نظر من این فقط وحشتناک,” او گفت:. “من نمی خواهم به از دست دادن شوهر من است.”

کوپر است که توسط یک نام مستعار برای حفاظت از شوهر هویت زندگی در منچستر, کنتاکی, جایی که او با این نسخهها کار در یک کارخانه است. در سال های پس از شوهرش به زندان رفت او تنها قادر به سفر به دیدن او یک بار در سال. زندان در لیسبون, اوهایو است که صدها مایل دور. بین هتل و گاز و وعده های غذایی “من نمی باید پول برای رفتن وجود دارد در همه زمان ها,” او گفت:. “من را $9.50 یک ساعت.”

“این یک بیماری است که آنها نیاز به اقدامات جدی است. و آنها نیست.”

این وضعیت احساس می کند همه بیشتر بی معنی داده برخی از گزینه های نزدیک به خانه. این گیاه که در آن او کار می کند نشسته در سایه FCI منچستر رسانه-امنیت BOP زندان است. اگر وجود دارد به جای در اوهایو او می تواند درایو را در 15 دقیقه. “این واقعا سخت است که آنها جای همه” او گفت:. “آن را مانند آنها سعی کنید به صدمه زدن به خانواده به عنوان مقدار به عنوان آنها می توانند.”

زمانی که کنگره امضا اولین مرحله عمل در سال 2018 یکی از آن نقاط روشن قرار بود یک ماده است که اجازه می دهد مردم در زندان فدرال به نقل مکان کرد و نزدیک به خانه. اما تا کنون این قانون به نیست زندگی به آن وعده داده است. انتقال تکیه بر اختیار BOP که باعث می شود مسکن تصمیم گیری بر اساس عوامل متعددی از برنامه نویسی موجود در یک موسسه نیاز به نگه داشتن متهم جداگانه. حلقه بود که ابزاری در حصول اطمینان از عبور از آن ارائه شده است نا امید با, چگونه آن را ایفا کرده است. “من فکر می کنم استثنا است که هنوز هم در بلع حکومت,” او گفت:.

برای کوپر آن را نمی خواهد ساخته شده اند تفاوت به هر حال. ارائه اعمال می شود تنها به افراد زندانی بیش از 500 رانندگی مایل از خانه. شوهرش این است که برخی از 430 مایل دور.

کوپر می سازد هیچ بهانه ای برای شوهرش گذشته است. “او در مورد مواد مخدر و او وحشی است. او من را از طریق جهنم دو سال گذشته او بود.” اما او در حال حاضر متفاوت با رفتاری خوب رکورد, او گفت:. او خواسته است که BOP می تواند آزادی بیشتر مردم است. “اجازه دهید آنها را می پوشند بند مچ پا شما می دانید خانه حبس. آنها خیلی شلوغ هم هیچ راهی وجود دارد که [ویروس] نه میخوام رفت و برگشت از طریق وجود دارد. … من بماند خراب عصبی در مورد او به هر حال” او گفت:. “اما به نظر من این یک بیماری است که آنها نیاز به اقدامات جدی است. و آنها نیست.”

در نیمه راه خانه

در حالی که Carrillo بود در راه خود را به نیمه راه خانه در فارگو در مارس 26, U. s. دادستان کل ویلیام Barr صادر یادداشت کارگردانی BOP به انتقال برخی از “زندانیان واجد شرایط” از زندان به خانه بردهاند. “بسیاری از زندانیان در امان خواهند بود در BOP امکانات که در آن جمعیت کنترل شده است و دسترسی به پزشکان و مراقبت های پزشکی” او نگهداری می شود. اما برای دیگران از جمله افراد مسن مستعد ابتلا به این ویروس در خانه حبس خواهد بود “بیشتر موثر است.”

که همان روز خانواده در برابر اجباری حداقل با ارسال نامه ای به وزارت دادگستری. به 2 تریلیون دلار coronavirus محرک تصویب در اواخر ماه مارس اجازه می دهد تا BOP به گسترش مقدار زمانی که یک فرد در بازداشت قرار می گیرد می تواند در خانه حبس حلقه نوشت. معمولا آن را نمی تواند بیش از شش ماه یا 10 درصد از یک فرد حکم اما مراقبت در عمل اجازه می دهد تا برای آرامش این قانون است. حلقه خواست BOP به “سرعت انتقال زندانیان که در معرض خطر عوارض ناشی از Covid-19 به خانه بردهاند.”

هفته بعد بر صدور دوم یادداشت اجازه گسترش خانه حبس تحت مراقبت عمل می کنند. BOP در حال حاضر می گوید آن را منتشر کرده است بیش از 1000 نفر به خانه حبس از مارس 26 اما این رقم گمراه کننده است در بهترین حالت. برای یک, نقل و انتقالات تنها انجام شده پس از 14 روز قرنطینه در داده BOP تسهیلات — و مورد تایید بودن به این معنا نیست که بلافاصله قرنطینه. یک تعداد بی حد و حصر هستند و هنوز در انتظار. چه چیزی بیشتر خانواده ها توصیف کرده اند یک روند هرج و مرج در سراسر کشور با عزیزان تایید شده برای صفحه اصلی سلول قرار داده شده در همان واحد مسکن ویژه به عنوان افراد جدا شده با توجه به علائم. در متن پیام این هفته کوپر نیز تکرار آنچه دیگران با عزیزان در الکتون توصیف کرده اند: که اکثریت مردان گفت: به قرنطینه در زندان در آماده سازی برای خانه حبس بوده اند بازگشت به سلول های خود را.

“من نمی دانم چرا آنها را تمیز کردن در نیمه راه خانه. … این مردم هستند که نزدیک به درب.”

اگر چه سخت است می دانم که دقیقا چگونه بسیاری از مردم در واقع بدست صفحه اصلی حلقه می گوید آن است که تقریبا قطعا کسری از کل رقم ذکر شده توسط BOP. و با وجود بر این پیشنهاد که کسانی که مسن تر هستند و بیشتر آسیب پذیر خواهد بود و اولویت بندی برای صفحه اصلی سلول به جای آن شده است بیشتر کسانی که در زمان خدمت برای سطح پایین جرائم که در حال نزدیک شدن به تاریخ انتشار. وقتی که می آید به نیمه راه خانه “من فکر نمی کنم من می دانم آنچه را که سیاست این است که حتی اگر یکی وجود دارد” حلقه گفت. در حال حاضر هر مرکز به نظر می رسد در ساخت آن قوانین خود را با بسیاری از ساکنان توصیف شرایط شلوغ. “من نمی دانم چرا آنها را تمیز کردن در نیمه راه خانه” حلقه اضافه شده است. “به نظر من در نیمه راه خانه در حال بدتر اجتماعی فاصله در بسیاری از موارد از زندانها هستند. و این مردم هستند که نزدیک به درب.”

Helmer مرکز Inc. مدیر گفت: “ما باید ملاحظه ای افزایش استفاده ما از خانه حبس برای کمک به کاهش هر گونه امکان گسترش ویروس از جمله کسانی که آسیب پذیر هستند.” اما Carrillo گفته شده است که سلول یک گزینه نیست, حتی اگر او در حال حاضر در مچ پا مانیتور — و حتی اگر او دارای یک, خانه, دقیقه, دور, جایی که او به راحتی می تواند خود شده است. در 42 او است نه در گروه سنی در معرض بیشترین خطر اما او که سابقه تشنج است که می تواند سازش سلامت خود را. اگر چه Helmer گفت که هیچ یک دارای آزمایش مثبت در هر مرکز Inc. امکانات قوانین خودسرانه و عدم احتیاط Carrillo توصیف ایجاد مخاطره آمیز محیط زیست است. پس از ترساندن در مورد امکان قرار گرفتن در معرض در نیمه راه خانه در شب جمعه همسایه به ارمغان آورد او را به شام عید پاک بیش از آخر هفته Carrillo گفت که او قادر به دریافت در پارکینگ. یک منبع ضد عفونی کننده دست کاهش یافته است برای او مصادره شد حاوی الکل است.

Easter

کاریلو 8 ساله و دختر در عید پاک سال جاری است.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از دنیس جانسون

کاریلو مادر دنیس جانسون, زندگی در مورهد. او امیدوار بود برای قرار دادن با هم یک خوش آمدید صفحه اصلی شام برای Carrillo بیش از آخر هفته عید پاک اما این طرح در انتظار نگه داشته به طور نامحدود. او را از داشتن یک زمان سخت در توضیح وضعیت به Carrillo 8 سال که زندگی با او. و او را با مشکلات بهداشت و درمان خود او. جانسون هموکروماتوز داشته باشد, یک اختلال خونی ارثی. “این در واقع کشتن من به آرامی,” او گفت:. هر چند هفته او را به رفتن به یک کلینیک برای درمان است که برگ های او خسته شده است. معمولا او به ارمغان می آورد نوه او اما زیر جدید Covid-19 پروتکل های این ممنوع است. “من شمارش ریچارد به تماشای دختر خود را, اما در حال حاضر او نمی تواند حتی از نیمه راه خانه به آن را انجام دهد.”

جانسون است که به خصوص در مورد او نگران جوانترین پسر شان. جالب اینجاست که این رفتار خوب است که فرود آمد و او در شرایط فعلی. او در روند انتقال به پایین-امنیتی نهاد هنگامی که او رشته در FCI آتلانتا. یک دوست خانوادگی به یاد گرفتن یک سری از هشدار دهنده ایمیل در ماه گذشته. در یکی شان نوشت: “این بیماری نمی خواهد مرا بکشند. من سالم به علاوه خداوند یک طرح برای زندگی من است.” اما در بعدی پیام او پرسید: برای کسب اطلاعات در مورد این ویروس مانند علائم و مرگ و بقاء.

کاریلو تا حدودی مقصر می داند خود را برای برادر خود را حبس. “او به من,” او گفت:. “و صادقانه شما می دانید برادر من نمی خواهد در این وضعیت او اگر او نبود نگاه کردن به من است.” جانسون گفت: او پسر بود “بیشتر از یک پیرو از او یک رهبر است.” او فقط 19 سال زمانی که او دستگیر شد در مبارزه با مواد مخدر توطئه اتهامات عنوان شده علیه.

در یک ایمیل جانسون دریافت شده از شاون در مارس 29, او گفت: این ویروس تا به حال بدست داخل زندان. “وجود دارد یک فرصت واقعا خوب برای آن را به گسترش” او گفت:. “من اعتماد به خدا به تحویل من, اما شما هرگز نمی دانید.” او ساخته شده برخی از درخواست ها در مورد او درگذشت. او می خواست به خاک سپرده شود نه سوزانده. او همچنین می خواستم مطمئن شوید که نوشتن خود را حفظ شد. آن را ذخیره شده در یک روشن سبز تله حافظ, او گفت:. “شاید شما می توانید با استفاده از این چیزهایی که برای کمک به دیگران, اگر بدترین اتفاق می افتد به من.” او گفت که مادرش او را دوست داشت — و “نمی شود در حال اجرا در اطراف. نگه داشتن خود را امن و اعتماد به خدا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>