به عنوان برگ برنده خواستار پزشکان به دروغ در تلویزیون زنده فدرال رسمی می گوید که او از کار اخراج شد برای محدود کردن هیدروکسی کلروکین استفاده از

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم و شکست خورده در روز چهارشنبه به اجبار دو دولت را بالا کارشناسان پزشکی برای تایید ادعای خود را که موج دوم Covid-19 عفونت در پاییز بعید است ساعت پس از کاران فدرال گفت که او از کار اخراج شده توسط دولت برای محدود کردن استفاده از یک اثبات نشده دارو و درمان تبلیغ شده توسط رئیس جمهور.

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در Covid-19 pandemic رئیس جمهور برای عموم نمایش داده می شود فشار سیاسی او قرار می دهد در دولت توسط دانشمندان badgering دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ به توافق با او گلگون طرح که ویروس “ممکن است دوباره در همه.”

“دکتر به شما نمی گویند, شانس خوب وجود دارد که Covid نمی خواهد آمد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Birx. به عنوان او شروع به پاسخ گفت: “ما نمی دانیم–” مغلوب ساختن پیشی جستن قطع و او را به اضافه کردن “و اگر از آن می آید و آن را در یک بسیار کوچک و محدود منطقه ای که ما قرار داده است.”

“نکته مهم این است که ما قادر به پیدا کردن آن قبلا” Birx گفت دیپلماتیک کاهش به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن غیرعلمی تئوری. بهترین سناریو او اضافه شده است که نظارت گسترده از عفونت های جدید را فعال کشور “به ماندن در مهار” حالت بعد از آن در سال, به جای اینکه مجبور به مستندات به بررسی گسترش عفونت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست خورده تلاش برای قرار دادن کلمات در دکتر را به دهان آمد و چند دقیقه پس از او تا به حال فشرده دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری به تبری جویند نظرات او در روز سه شنبه به واشنگتن پست زمانی که او هشدار داد که “احتمال که حمله این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت.” دلیل است که این روزنامه به نقل از Redfield عنوان کرد و گفت که “ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان.”

پس از رئیس جمهور ادعا کرد که Redfield شده بود نقل قول نابجا در او به نام دکتر به تریبون به ایجاد یک بیانیه. انتخاب کلمات خود را با دقت Redfield گفت: “من نمی گویم که این خواهد بود بدتر از من گفت این بود که بیشتر … دشوار است و به طور بالقوه پیچیده است چرا که ما باید آنفلوآنزا و کروناویروس در گردش در همان زمان.”

لحظاتی بعد هنگامی که جاناتان کارل از ABC خواندن اخبار کامل نقل قول از روزنامه به Redfield های CDC مدیر اذعان کرد که او تا به حال شده است “با دقت به نقل از واشنگتن پست.”

“ما باید coronavirus در پاییز, من معتقدم که” دکتر Anthony Fauci گفت: در مدت کوتاهی پس از Redfield را گالیله لحظه. “چه اتفاق می افتد با آن بستگی دارد چگونه ما قادر به مهار آن را هنگامی که آن رخ می دهد. آنچه که ما در حال گفت این است که در پاییز ما خواهد بود بسیار بهتر آماده برای انجام این نوع مهار در مقایسه با آنچه برای ما اتفاق افتاده این زمستان.”

این نمایش زنده از فشار سیاسی از رئیس جمهور در دولت دانشمندان فقط بعد از یکی از کشور های پیشرو در توسعه واکسن کارشناسان دکتر ریک روشن متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از شلیک او را به خاطر او حاضر به تایید و استفاده گسترده از داروی هیدروکسی کلروکین بود که به شدت ترویج شده تا زمانی که به تازگی با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” برای Covid-19 بيمار.

در بیانیه منتشر شده توسط خود وکلا و روشن گفت که او برداشته شد و این هفته به عنوان مدیر بخش بهداشت و خدمات انسانی’ پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار یا بردا و به عنوان معاون دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش در اقدامی تلافی جویانه برای اصرار بر محدود کردن استفاده از هیدروکسی کلروکین.

روشن منتقل شد به نقش کمتری در موسسه ملی بهداشت. “من معتقدم که این انتقال بود که در پاسخ به من اصرار که دولت سرمایه گذاری میلیاردها دلار اختصاص داده شده توسط کنگره به آدرس COVID-19 pandemic به امن و علمی بررسی راه حل و نه در مواد مخدر واکسن و دیگر فن آوری است که عدم شایستگی علمی” روشن گفت. “من صحبت کردن در آنجا برای مبارزه با این ویروس مرگبار, علم — و نه سیاست یا cronyism — اتحاد منجر به راه است.”

“من نیز در برابر تلاش ها برای صندوق به طور بالقوه خطرناک مواد مخدر ترویج شده توسط کسانی که با ارتباطات سیاسی” روشن اضافه شده است. “به طور خاص و بر خلاف دستورات غلط من محدود گسترده استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین و ترویج توسط دولت به عنوان یک اکسیر اما که به وضوح عدم شایستگی علمی.”

دکتر همچنین گفت که او “در برابر تلاش برای ارائه یک اثبات نشده به مواد مخدر در تقاضا به آمریکا” و “اصرار داشت که این داروها ارائه شده تنها برای بیماران بستری با تایید COVID-19 در حالی که تحت نظارت یک پزشک.”

“این مواد مخدر” روشن اشاره کرد: “باید جدی و بالقوه خطرات مرتبط با آنها از جمله افزایش مرگ و میر مشاهده شده در برخی از مطالعات اخیر در بيماران مبتلا به COVID-19.”

به عنوان رهگیری گزارش داد اوایل این ماه در کالج آمریکایی قلب و عروق منتشر ارشاد هشدار داد که ترکیبی از هیدروکسی کلروکین یک داروی معمول برای درمان مالاریا و لوپوس همراه با آنتی بیوتیک آزیترومایسین را افزایش می دهد خطر ابتلا به برخی از بیماران خطرناک نامنظم بودن ضربان قلب است که می تواند کشنده باشد.

“من درخواست خواهد شد که بازرس کل وزارت بهداشت و خدمات انسانی بررسی شیوه ای که در این دولت سیاسی کار بردا و من تحت فشار و دیگر وجدان دانشمندان به صندوق شرکت با ارتباطات سیاسی و همچنین تلاش است که عدم شایستگی علمی” روشن گفت. “عجله کورکورانه به سمت اثبات نشده مواد مخدر می تواند فاجعه آمیز و در نتیجه بی شماری مرگ و میر بیشتر. علم در خدمت به سلامت و ایمنی مردم آمریکا باید همیشه مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست است.”

“عجله کورکورانه به سمت اثبات نشده مواد مخدر می تواند فاجعه آمیز و در نتیجه بی شماری مرگ و میر بیشتر” روشن گفت.

روشن وکلا دبرا کاتز و لیزا بانک ها که قبلا نشان داده کریستین Blasey فورد هنگامی که او متهم پس از آن-دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh از تجاوز جنسی و گفت که آنها برای دکتر “غیر قانونی انتقال اجباری” را در انتظار قرار داده در انتظار بررسی توسط بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل.

روشن است شکایت پس از یک پانل از کارشناسان برگزار شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی توصیه می شود در برابر درمان Covid-19 بیماران با ترکیبی از هیدروکسی کلروکین یک معمولا استفاده می شود antimalaria دارو و آنتی بیوتیک آزیترومایسین — یک اثبات نشده درمان تهمت توصیه می شود بارها و بارها تا زمانی که در هفته گذشته.

در حالی که نتایج حاصل از کارآزمایی بالینی دارو درمان هنوز در یک مطالعه پرونده 368 امور جانبازان بیماران در روز سه شنبه منتشر یافت “هیچ مدرکی” که هیدروکسی کلروکین با یا بدون آزیترومایسین نگه داشته و کسانی که مبتلا به Covid-19 از نیاز به هواکش. این مطالعه همچنین نشان داد که 27.8 درصد از کسانی که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین به تنهایی درگذشت, در مقایسه با 11.4 درصد کسانی که موفق به دریافت استاندارد درمان بدون دارو.

فقط چند هفته پیش هیدروکسی کلروکین بود مغلوب ساختن پیشی جستن عزیزم مخدر است. رییس جمهور شیفته شد با دارو که استفاده شده است برای مالاریا که او به نام “یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی” در یک صدای جیر جیر که ترجمه بیش از 100 ، 000 بار. وقتی پرسیده شد که در مارس 5 کنفرانس مطبوعاتی در مورد پرتاب حمایت خود را پشت اثبات نشده درمان او به خبرنگاران گفت که مواد مخدر “نمی کشتن مردم” رفتن به درخواست او مطرح شده به عنوان یک سوال: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

کمتر از سه هفته بعد پس از بيمارستانهای داده اند هیدروکسی کلروکین به هزاران ناگفته coronavirus بیماران ما در پاسخ به این سوال در قالب این مطالعه نشان می دهد که جانبازان بودند که تحت درمان با دارو بودند به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به مرگ از کسانی که آن را دریافت. بنابراین با وجود چه تهمت توصیف کرده است خود را به عنوان “توانایی طبیعی” به درک علوم پزشکی معلوم می شود این دارو در واقع ممکن است کشتن به شدت بیمار Covid-19 بيمار — و یا حداقل به طرز چشمگیری افزایش شانس خود را از مرگ.

کوتاه و ناامید کننده داستان این یکی ممکن است coronavirus درمان افزایش مییابد بسیاری از خطرات ناشی از داشتن یک رئیس جمهور است که یک دکتر نیست اما گاهی اوقات در نقش یکی در تلویزیون و به طور گسترده تر از اجازه دادن به اعتیاد به مواد مخدره و سیاست به جای علم درایو تصمیم گیری پزشکی. در میان پرسش های ما نیاز به پرسیدن در میان ناامیدی برای مبارزه با کروناویروس جدید است و نه فقط آنچه بیماران ممکن است به از دست دادن از گرفتن مواد مخدر بر اساس شور و شوق و نه از علم, اما آنچه که دیگران ممکن است برای به دست آوردن.

بردا بخش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی چراغ روشن تا زمانی که در این هفته است که در قلب دولت, پاسخ به همه گیر. متهم با توسعه درمان و پیشگیری از گزینه های در برابر طیف گسترده ای از مشخص تهدیدات آن در حال حاضر صادر شده حداقل 25 قرارداد به ارزش حدود 1.5 میلیارد دلار برای محصولات مرتبط با coronavirus. پس از 2019 وقتی بردا بودجه $بود 561 میلیون دلار آن هزینه شده تقریبا سه برابر شده است.

بزرگترین کمک های مالی به ارزش بیش از $939 میلیون — رفته به Janssen و مدرن درمان برای کار خود را در پتانسیل coronavirus واکسن. در حالی که وجود دارد بیش از 70 نامزدها برای coronavirus واکسن معیار برای انتخاب این شرکت ها به بودجه و شرایط خود را به توافق معلوم نیست. این بردا قرارداد نیست باز به مناقصه به عنوان بسیاری از دیگر قراردادهای دولتی هستند و ممکن است شامل معمول نظارت و پاسخگویی برای حمایت از مالیات دهندگان تحت Bayh-Dole عمل می کنند. و بردا نه آنها را ساخته است. یک درخواست قانون آزادی اطلاعات برای قرارداد از رهگیری در حال بررسی است.

در حالی که وجود دارد بیش از 70 نامزدها برای coronavirus واکسن معیار برای انتخاب این شرکت ها به بودجه و شرایط خود را به توافق معلوم نیست.

جیمز عشق, مدیر, دانش, محیط زیست, بین المللی ناظر بر ثبت اختراع دارویی سوء استفاده گفت که او نگران بود در مورد عدم شفافیت در بردا. “آنها شده ایم تمایلی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات اولیه برای ایجاد این سازمان و پیمانکاران آن پاسخگو” گفت: عشق.

“شده است وجود دارد بسیاری از احترام به موسسات که کار بر روی این مسائل پزشکی با این فرض که آنها بالاتر از سرزنش. اما با چیزی شبیه به این که رئیس جمهور فکر می کند کل انتخابات لولا در این بیماری آن را سیاسی تر از همیشه.”

در حالی که علم در پشت بردا تصمیم گیری باقی می ماند و مبهم آن را روشن است که تعدادی از شرکت هایی که اخیرا قرارداد باید حمایت شخصی از رئیس جمهور. مدیران از مدرن درمان Regeneron و Johnson & Johnson, شرکت مادر Janssen که به تازگی موفق به دریافت بودجه برای coronavirus مربوط به محصولات از طریق بردا بودند و در میان تعداد انگشت شماری از دارویی مدیران که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در اوایل ماه مارس. رئیس جمهور گفت که این شرکت به عنوان “بزرگترین در جهان معتبر ترین آنهایی که به خط پایین بسیار به سرعت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که در حال حاضر به حال یک رابطه با جانسون و جانسون مدیر عامل الکس Gorsky, خاص که شرکت به عنوان “در میان بزرگترین در جهان است.” بعد که ماه دولت اعلام آن به شرکت 456 میلیون دلار قرارداد برای کار بر روی “یک واکسن جدید دارایی” برای ویروس.

با توجه به مارس 29 انتشار اخبار از HHS دفتر روشن, کمک, اجرا, Sandoz مواد مخدر تولید کننده اهدا 30 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین به استراتژیک ملی ذخایر مجموعه ای از نجات تجهیزات برای سلامت عمومی در شرایط اضطراری است که نظارت بردا و بایر اهدا 1 میلیون دوز از دارو. پیش از آن در ماه مارس, بایر نیز اهدا 3 میلیون قرص از مواد مخدر خود را Resochin یک کلروکين فسفات درمان توسعه یافته در سال 1934 که به تازگی در دسترس بوده و تنها در پاکستان است. FDA گزارش تحت فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اضطراری با استفاده از مجوز برای اهدا هیدروکسی کلروکین و کلروکين استفاده می شود در ایالات متحده است.

قانون مالیات اجازه می دهد تا برای کسر خیریه کمک به دولت “اگر کمک یا هدیه ساخته شده است به طور انحصاری برای اهداف عمومی.” با توجه به قانون کسر است که به طور کلی در پوش 10 درصد از یک شرکت درآمد.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن را برای ملاقات و 40 دقیقه با افرادی که در حال بهبود از Covid-19 پس از مصرف هیدروکسی کلروکین و فشرده آنها را به اعتبار او برای touting مواد مخدر است.

“بنابراین شما در زمان هیدروکسی او پرسید: یکی از بازماندگان است. “چرا شما را هیدروکسی? چرا شما انجام این کار ؟ شما آن را دیدم در تلویزیون است؟”

“بنابراین شما ممکن است گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده شوهر از یک آفریقایی-آمریکایی بیمار که برداشت او نسخه ای برای هیدروکسی کلروکین در اواخر شب “هنگامی که شما آغاز شده است که راه رفتن و یا اجرا, ‘جهنم چیست و آیا من باید به از دست دادن؟’ درست است؟”

“شما می دانید من عبارت ‘چه من به از دست دادن؟'” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید: اشاره به یک عبارت او برای اولین بار استفاده می شود به اصرار سیاه رای دهندگان به حمایت از او در سال 2016 به تازگی repurposed برای ترویج تجربی هیدروکسی کلروکین در درمان.

“من در مورد آن فکر — آنچه شما گفت:,” او گفت. “آره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>