مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان تهدید پلیس مخفی استقرار در سراسر کشور دموکرات بحث گسترش نظارت قدرت و پول جدید برای DHS

سرکش استقرار مخفی پلیس فدرال و نیروهای در پورتلند اورگان جدید اضافه کرده است عارضه به مذاکرات بیش از reauthorizing تهمت و دولت را گسترده و نظارت قدرت و تصاحب پول جدید برای وزارت امنیت داخلی. در ماه مارس گسترده ای از مقامات دولتی برای نظارت بر مردم در ایالات متحده تمام شده و کنگره همچنان به بحث چه محدودیت قرار داده شود باید چنین قدرت قبل از reauthorizing آنها. و خانه بحث بعدی آن DHS لایحه بودجه با کنگره حزبی مترقی هل دادن رهبری به آن را برای رای داده مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده از قدرت و DHS عوامل’ نقش در پورتلند بازداشت.

خانه رهبران دموکرات اما با توجه به اینکه در DHS بودجه با تخصیص بودجه برای وزارتخانه های کار و بهداشت و خدمات انسانی ساخت آن را سخت تر برای مترقی دموکرات برای مخالفت. تشکر. Pramila Jayapal D-بشویید. گفت که CPC اصرار رهبری یا نه مطرح کردن این لایحه در همه و یا برای شکستن آن از زايمان-HHS و اجازه می دهد تا به صورت جداگانه رای دادن.

“چه شما در حال دیدن این غول تهمت مدیریت ماشین deputize هر بازوی دولت برای تعامل در دستور کار خود را در هزینه از دموکراسی و قانون اساسی وجود ندارد مرزهای سنتی دیگر برای هر یک از این قطعات از قانون” Jayapal گفت. “هر استدلال در مورد, آیا شما می خواهید به ابزار بیشتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای از بین بردن قانون اساسی ما?”

اما بحث بر سر نظارت دولت قدرت است که اتفاق می افتد در یک کفن از سردرگمی به عنوان قانونگذاران معلوم نیست دقیقا چه جامعه اطلاعاتی در حال حاضر نظر حقوقی با توجه به طبقه بندی طبیعت از عملیات. به بیرون درز صحبت کردن امتیاز جمهوریخواه نشان می دهد جامعه اطلاعاتی است فشار برای قانونی برکت تور یا دام نظارت و توانایی استفاده از داده ها در آن dragnets — به پایه های موجود و تحقیقات با حکم اما برای شروع جدید.

ایران صحبت امتیاز برای اولین بار به دست آمده توسط Gizmodo و تصویب توسط کمیته قضایی مجلس سنا نشان می دهد که محققان می تواند با استفاده از “داده ها در اینترنت به عنوان یک نقطه شروع” در راه اندازی یک بررسی. که خروج رادیکال از آنچه که درک می شود قانونی و اجازه می دهد که وزارت امنیت داخلی برای جمع آوری داده ها در مثلا هر کسی که بازدید از یک سایت دلسوز به تظاهرات در پورتلند و سپس شروع به نظارت هر یک از این افراد شکار برای یک جرم و جنایت است که می تواند توجیه دستگیری — بازداشت که پس از آن می تواند انجام شود توسط ناشناس فدرال آمريکا رانندگی بینام و وانت.

نقطه صحبت کردن بیشتر مربوط به آزادی های مدنی طرفداران ساخته شده در اطراف یک فرضی مورد مربوط به یک بمب ساز: “بدون این اطلاعات برای ساخت یک علت احتمالی مورد این قانون همسترینگ دولت از دنبال بمب سازنده با داده ها در اینترنت به عنوان یک نقطه شروع است.”

در روز سه شنبه Sens. پت Leahy, D-Vt., و مایک لی R-یوتا با ارسال نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr و مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe خواستار تضمین دولت است و دیگر انجام نظارت تحت منقضی شده مقامات و پرسیدن که آیا دولت معتقد است این اقتدار به انجام چنین نظارتی وجود ندارد و این قانون. این نامه شامل یک مرجع به یک اضافی-حقوقی جرم جمع آوری اطلاعات پروژه بر خود مجاز در اداره مبارزه با مواد مخدر زمانی که او در خدمت به عنوان دادستان کل تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش.

زیرا خیلی از اطلاعاتی فعالیت دخیل قانون نهفته در پشت حجاب طبقه بندی قانونگذاران چپ به بازنویسی قوانین چیدمان با هم سرنخ. این به بیرون درز نکته است که شاید مهم ترین نشانه آن است که سرویس های اطلاعاتی به دنبال توانایی انجام ضمانت تور یا دام جستجوهای — و یا در حال حاضر انجام این کار است. همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمایل به استقرار بینام فدرال نیروهای پلیس در برابر اراده دولت و مقامات محلی و فشار برای گسترش نظارت سازمان نگران کننده است به آزادی های مدنی در ایران ، “راز نظارت نمی تواند همزیستی با پلیس مخفی در یک جامعه آزاد. هر دو ذاتا مشکل ساز و خطرناک است اما هم تهدید بی اندازه است. آن را سخت برای فرار از این نتیجه گفت:” شان Vitka ارشد سیاست های مشاور با تقاضای گروه, پیشرفت, است که فشار برای محدود کردن دامنه از مقامات.

بحث بازی های برگزار شده است در بین دموکرات در کنگره آدام شیف صندلی از خانه کمیته اطلاعات و متحد از اینتل جامعه و اورگن ایالت Ron Wyden که یک منتقد از توده نظارت و رتبه حزب دموکرات در کمیته اطلاعات مجلس سنا.

در سنا Wyden تحت فشار قرار دادند اصلاحیه co-اسپانسر شده از طرف سناتور. استیو Daines R-Mont., که نوار مقامات فدرال از با استفاده از یک تور یا دام برای جمع آوری جستجو و تاریخچه مرور. اصلاح کاهش یافت و یک رای از 60 مورد نیاز برای پیشبرد اما مبارزه برای آن را بیش از. دو سناتور که از دست رفته, رای, پتی موری از واشنگتن و برنی ساندرز از ورمونت گفته اند که آنها در حال حمایت و سن. تام Carper D-Del., همچنین ممکن است gettable در یک رای جدید به او گفت که او رای دادند و هیچ در اندازه گیری از آنجا که به او گفته شد توسط دموکراتیک خانه رهبران که متمم به طور موثر انجام دور با FISA که درست نیست.

در هر صورت یک همراه متمم معرفی شد در خانه, led توسط مظنونان حمله به دانشگاه Zoe Lofgren D-کالیفرنیا و وارن Davidson, R-اوهایو. پیش از رای در قوه قضائیه کمیته در صندلی جری Nadler ناگهان لغو جلسه نگرانی در میان حامیان این لایحه که Lofgren داشته آرا به تصویب خود اصلاحات.

مجلس نانسی پلوسی دستور شیف و Lofgren به مذاکره یک راه رو به جلو و رسیدن به یک زندگی سازش که نوار مانند تور یا دام جستجوهای “از ایالات متحده آمریکا نفر است.” Lofgren نیویورک تایمز گفت که این زبان محروم تور یا دام جستجوهای آن را به عنوان غیر ممکن است برای تضمین کند که چنین جستجو نمی جمع آوری اطلاعات در آمریکایی است. بر اساس این تفسیر Wyden تایید اندازه گیری. اما پس از آن شیف نیویورک تایمز گفت که او تفسیر زبان متفاوت گفت که تا زمانی که عوامل نمی عمدا هدف آمریکایی ها, اتفاقی, مجموعه خوب بود. پس شیف گفته است Wyden در زمان غیر معمول گام برداشت خود را پشتیبانی می کند. “اکنون روشن است که هیچ توافقی با خانه هوش کمیته به تصویب درست حمایت آمریکایی ها از حقوق برابر یا دام مجموعه ای از فعالیت های آنلاین است که چرا من باید در مخالفت با این اصلاحیه همراه با زیر بنایی بیل و اصرار مجلس به رای اصلی Wyden-Daines متمم” Wyden گفت.

بسیار مهم است به درک این قانون است که تعریف “ایالات متحده به فرد است.” به آژانس امنیت ملی است و روشن است که اصطلاح صدق نمی کند به همه مردم در ایالات متحده, اما تنها به شهروندان و “بیگانه بستری قانونی برای اقامت دائم.” دریافت کنندگان IF — این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه در نظر گرفته نمی قانونی پذیرفته اما نه قادر به باقی می ماند در کشور با رسیدگی به اخراج از کشور به طور نامحدود به تعویق افتاده. مهاجران مستند نشده, هم, می گیرند خارج از آن حمایت اما این بدان معنا نیست که آنها تنها کسانی نیستند که در معرض خطر است. سازمان های اطلاعاتی تحت شیف تفسیر زبان می تواند از نظر قانونی هدف IF گیرندگان برای ضمانت تور یا دام نظارت که پس از آن هر چه اطلاعات آنها نیز جمع آوری شده در شهروندان آمریکایی قانونی نتیجه اتفاقی مجموعه است. که اطلاعات محرمانه می تواند تبدیل به مخفی پلیس فدرال که می تواند افراد را بازداشت از بینام و وسایل نقلیه.

به جای حل و فصل درگیری, مجلس رای به رفتن به یک کنفرانس کمیته برای مذاکره با مجلس سنا اما سنا هنوز به انجام همان به عنوان اصلاح طلبان بر این باورند اهرم خود را افزایش می دهد هر روز مقامات همچنان منقضی شده است.

در بودجه طرف کنگره اسپانیایی انجمن هل دادن خانه رهبری برای رای دادن در DHS تخصیص بودجه لایحه داشتن امن یک کاهش در تعداد تخت های موجود برای بازداشت مهاجر. اما دیگران در این جلسه استدلال کرد که برنده است و کمتر از آن به نظر می رسد که مقامات نیاز کمتری تخت از قبل داشتن موفقیت تبعید بسیاری از بازداشت. داخلی CHC رای نزدیک بود و ستیز با توجه به دو نفر از اعضای کنگره آشنا با بیرون کشیده شده مذاکرات به این معنی است که حزبی’ فشار برای رای کمتر از واحد.

در هر صورت کنگره تقریبا قطعی به تصویب قطعنامه های پیوسته به صندوق دولت به جای تخصیص بودجه مستقل صورتحساب بنابراین بحث بر سر بودجه تا حد زیادی نمادین است. Jayapal گفت که تصویب پول جدید در حال حاضر برای DHS است “اضافه کردن توهین به جراحت برای مهاجران در سراسر کشور بلکه معترضان مسالمت آمیز در برابر سفید برتری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im