به عنوان برگ برنده تصادفا در Coronavirus کارشناسان بهداشت هشدار می دهند در برابر مرز تعطیلی

در حالی که او فاقد تخصص در هر زمینه مربوط جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز خودداری از ساخت اظهارات در مورد مبارزه با بیماری های عفونی. “آنها را نگه دارید از اینجا!” مغلوب ساختن پیشی جستن tweet-نعره میکشید در مورد آمریکا کارکنان مراقبت های بهداشتی در غرب آفریقا بودند که آلوده به ویروس ابولا در سال 2015 خواستار خشن و کنترل مرز به نوار مسافران از هر “ابولا آلوده کشور است.”

به عنوان جهان چنگ زدن با گسترش یک کروناویروس جدید شناخته شده به عنوان Covid-19 تهمت هنوز هم به نظر می رسد برای نگه داشتن اعتقادات مشابه در مرزها. Flirted در هفته گذشته با پیشنهادات خود را برای مرز محدودیت هایی که احتمالا بیش از آسیب خوب. اما کارشناسان هشدار می دهند که برخی از اژدهایی مداخلات بهداشت عمومی — مانند به طور کامل بسته می شود — می تواند به سرعت تبدیل معکوس. هنگامی که یک بیماری گرفته شده نگه دارید در داخل یک کشور بهترین گزینه های داخلی و مداخلات توسط دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی با پشتیبانی کافی از سطح فدرال.

“من امیدوارم که رئیس جمهور تهمت است نه فکر کردن در مورد بستن مرزها به طور کامل و سپس شما واقعا باید یک وضعیت که در آن ما نمی تواند کمک به کشورهای دیگر و بیماری خواهد بود با اینحال در اینجا گفت:” امی Fairchild یک ethicist بهداشت عمومی مورخ و دین از دانشگاه ایالتی اوهایو دانشکده بهداشت عمومی. “ما تنها در نهایت به ایجاد آسیب پذیر محروم جمعیت در این کشور و ما را تشدید چالش های ارائه کمک به کشورهای آفریقایی و آسیایی است که بیشتر شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی.”

جمعه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به امکان بسته شدن مرز ایالات متحده با مکزیک. “ما به دنبال همچنین در مرز جنوبی” او گفت:. “ما دریافت کرده اند مقدار زیادی از قدرت در مرز جنوبی بیش از چند سال گذشته از دادگاه. اما ما به دنبال که در آن بسیار به شدت.” این ایده — که احتمالا بیشتر به پیشبرد تهمت ضد مهاجرت در دستور کار تر از مبارزه با یک بیماری عفونی کرده و تکرار توسط نخبگان محافظه کار که رئیس جمهور گوش.

“بنابراین در حالی که ما بسته اند و کنترل درگاه ما در بنادر از ورود ما رو این باز درگاه ما در مرز جنوبی است که ما را در معرض بیماری های همه گیر مانند این زمینه گفت:” سابق کانزاس وزیر امور خارجه کریس Kobach “فاکس و دوستان آخر هفته.” “به عنوان کسی که به مبارزه برای کنترل مرزها برای مدت زمان طولانی من می گویند:” هی فراموش نکنید که ما هنوز هم که باز درب عقب می باشد.”

حتی فاکس نیوز اشاره کرد که وجود داشته اند صفر موارد گزارش شده از Covid-19 در دره ریو گراند و شمال مکزیک به تاریخ. وجود داشته اما مورد بوده است در ایالات متحده هم مرز با مکزیک از جمله کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس.

هنگامی که یک بیماری گرفته شده نگه دارید در داخل یک کشور بهترین گزینه های داخلی و مداخلات توسط دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی با پشتیبانی کافی از سطح فدرال.

مارگارت هریس, یک سخنگوی سازمان بهداشت جهانی و پزشکی, دکتر, در حال حاضر درگیر در Covid-19 پاسخ تکرار نگرانی در مورد غلط راحتی از بسته شدن مرزها.

“شما منحرف کردن مقدار زیادی از منابع زمانی که شما در حال تمرکز بر بسته شدن مرزها به جای تمرکز بر حفاظت از سلامت کارگران خود را آماده سیستم های سلامت و بهبود بیماری خود را نظارت,” او گفت: رهگیری. “شما به اشتباه فکر می کنم” من ما بسته مرزهای ما. ما خوب است.’ اما مردم این حس که آنها دشمن هستند که آنها را مشکل می سازد مردم پنهان به دلیل تبدیل شدن آنها بسیار وحشت از عواقب. آنها مطمئن نیستید که شناسایی خود را با مقامات خواهد بود چیزی است که عواقب خوبی برای آنها را به عنوان ما شاهد با ابولا.”

اصطلاح قرون وسطی روش های کنترل بیماری — قرنطينه بسته شدن مرز به دام انداختن مردم در شیوع مناطق کار می کنند حداقل برای یک زمان. مداخلات مانند جلوگیری از ورود غیر آمریکایی که به تازگی در چین ممکن است در ابتدا آهسته گسترش Covid-19 در ایالات متحده است. “ما از طریق برخی بسیار خوب زود تصمیم گیری — تصمیم گیری شد که در واقع تمسخر در آغاز. ما بسته تا مرزهای ما به پرواز در آمدن از برخی مناطق که آمار coronavirus و ضربه بسیار سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنجشنبه گذشته. “بسیاری از مردم فکر می کردند ما نباید آن را انجام داده اند که در اوایل و ما انجام داد و آن را تبدیل به یک چیز بسیار خوب است.”

در حال حاضر ایالات متحده آمریکا است که گسترش به کارگیری روشهای غربالگری برای Covid-19 از جمله دما چک در فرودگاه. این همان نوع از commonsense بهداشت عمومی اقدامات در استفاده از زمانی که رهگیری بررسی گذرگاه های مرزی بین جمهوری دموکراتیک کنگو و رواندا در طول شیوع ابولا در سال گذشته است. اما غربالگری تلاش در عمده نقاط عبور بودند که تضعیف خشن محدودیت های اعمال شده توسط رواندا نظامی در محله و غیر رسمی پا گذرگاه. کسانی که محدودیت های سخت شکست خورده است چرا که آنها را تشویق مخفی گذرگاه که در آن وجود دارد نمایش در تمام; ابولا تا به حال این فرصت را به گسترش غیر قابل تشخیص است. “مردم همیشه رفتن به پیدا کردن یک راه برای عبور” گفت: Aurelien Pekezou Tchoffo که پزشک متخصص در اورژانس آمادگی که قاطعانه دلسرد بستن جمهوری دموکراتیک کنگو-رواندا مرز. “آن را فقط آن را مشکل تر برای صفحه نمایش مردم است.”

به همین دلیل مبارزه با این بیماری در داخل کشور و نه فقط در مرزها بسیار مهم است. “در حال حاضر ما نمی دانیم که اگر ما در حال رفتن به میلیون ها نفر در شش ماه تا یک سال و یا اگر ما قصد داریم به هزاران مرده — اگر آن را برای رفتن به مانند امروز خوکی یا آنفلوآنزای 1918” گفت: Fairchild با اشاره به سال 1918 اسپانیایی شیوع آنفولانزای که به کشته شدن 50 میلیون و 100 میلیون نفر است. “چیزی که ما نمی خواهید برای انجام شده است به عقب نگاه در این لحظه در زمان و می گویند ما تا به حال فرصتی برای صندوق مداخلات بهداشت عمومی است که کمک خواهد کرد تا مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد و ما آن را.”

مراکز کنترل بیماری معتقد است که گسترش این بیماری اجتناب ناپذیر است. “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید گفت:” نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی, آخرین چهارشنبه. اما در مورد خواسته آن را یک روز بعد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده کاملا متناقض قضاوت. “من فکر نمی کنم آن را اجتناب ناپذیر” او آغاز شد و قبل از راه اندازی به meandering پاسخ. واقعیت طرح میتوانست رئیس جمهور نامنسجم اظهارات به عنوان کلمه به زودی پدید آمده است که Covid-19 احتمالا گسترش کشف نشده برای حدود شش هفته در واشنگتن که در آن برای اولین بار در ایالات متحده مرگ و میر ناشی از آن گزارش شد این آخر هفته گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن می کند در حال حاضر اعتراف می کند که “موارد اضافی در ایالات متحده به احتمال زیاد.”

با توجه به vacillations آن را دشوار است به تشخیص آنچه که رئیس جمهور معتقد است در مورد بستن مرزها در برابر بیماری است. در انتخابات سال با بازار سهام در سقوط آزاد و برخی از نخبگان محافظه کار خواستار مرز تعطیلی این امکان وجود دارد که او را به اصرار شدیدی “آنها را نگه دارید از اینجا!” اقدامات برای مبارزه با گسترش بیماری همه گیر. و این به احتمال زیاد خواهد بود حواس پرتی.

پرسید چه توصیه او را مغلوب ساختن پیشی جستن در صورت Covid-19, Fairchild بدون ابهام بود. “قرار دادن یک دانشمند مسئول شیوع — کسی مثل Anthony Fauci و او را مهار رایگان. همچنین, سعی کنید برای جلوگیری از ضربه به وزن از طریق توییتر.” متاسفانه رئیس جمهور قرار است معاون رئیس جمهور مایک پنس مسئول پاسخ و در حالی که Fauci سر از ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که پنس را coronavirus نیروی کار وجود دارد گزارش می دهد که او در حال “محدود” برای تناقض رئیس جمهور. (رهگیری تلاش برای ترتیب یک مصاحبه با Fauci ناموفق بودند).

Fairchild مشاوره اشاره شده است. “قرار دادن منابع به این بیماری همه گیر سیستم های مانیتورینگ که ایجاد شد پس از شیوع بیماری ابولا است که برای کمک به شناسایی, تست و کنترل این بیماری در کشورهایی که شیوع بیماری رخ می دهد به جای تفکر است که ما می توانیم با تقویت در مرز” او گفت:. “که در حال حاضر یک کهنه مفهوم است که ما قصد داریم برای محافظت از خودمان در مرز.”

در پایان Fairchild گفت: آن را به پایین آمده به جامعه و تلاش برای مبارزه با ویروس. “این چیزها بازی کردن در سطح جامعه” او گفت:. “این جوامع نیاز به منابع است. ما در حال صحبت کردن در مورد وضعیت سلامت ادارات و ادارات بهداشت محلی.” بسیاری از محلی و دولتی ادارات بهداشت و بیمارستان در حال حاضر از درد و رنج های اخیر کاهش بودجه ها نه تنها کم بودجه و پرسنل بلکه در معرض کمبود بحرانی منابع از جمله تخصصی ماسک صورت شناخته شده به عنوان N95 ماسک و coronavirus تست تشخیصی کیت.

“ما نیاز به منابع به ایالات متحده برای اطمینان حاصل شود که وجود دارد عرضه, ماسک از آزمون از ماسک و رفتن به نیاز به سرمایه گذاری در بهداشت عمومی و زیرساخت” Fairchild اشاره کرد. “این نمی تواند انجام شود در یک اپیزودیک راه است. آن را برای رفتن به نیاز به یک پایدار تلاش کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im