مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مقصر چین برای ویروس کاخ سفید Aide باعث می شود شوخی نژادپرستانه به خبرنگار

در صورت وجود هر شکی نیست که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تحریک نژادپرستی توسط سرزنش چین برای جهانی coronavirus همه گیر و با اشاره به پاتوژن به عنوان “چینی ویروس” یکی از دستیاران ساخته شده یک شوخی نژادپرستانه به یک خبرنگار آمریکایی در کاخ سفید در روز سه شنبه.

“صبح امروز یک مقام کاخ سفید با اشاره به کروناویروس به عنوان “کونگ آنفولانزا’ به صورت” CBS News خبرنگار Weijia جیانگ گزارش شده در توییتر. “باعث می شود من تعجب می کنم آنچه که آنها خواستار آن پشت سر من” اضافه شده جیانگ که در چین متولد شد اما مطرح در غرب ویرجینیا.

در طول یک بعدی کنفرانس خبری تهمت دفاع از خود استفاده مکرر از عبارت “چینی ویروس” آن را توجیه پاسخ به ترویج تئوری توطئه چینی سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian که این ویروس ممکن است معرفی شده اند به چین توسط یک سرباز آمریکایی در طول نظامی جهان بازی در ووهان چین در ماه اکتبر.

اگر خواسته برچسب ویروس است که راه سوخت نژادپرستانه واکنش در برابر آسیایی ها در حال حاضر در حال پخش از مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد که آن را انجام داد.

به عنوان او اغلب می کند رئیس جمهور جذب این nativist نقطه صحبت از مورد علاقه خود را کانال تلویزیونی فاکس نیوز. هفته گذشته Tucker Carlson باز خود را نشان می دهد با یک مونولوگ خروشد با خشم در این ایده که آن را نژادپرستانه او را به تماس با پاتوژن “چینی Coronavirus.”

این فرصت را به هر دو مقصر چین برای بحران و مسخره لیبرالها برای جرم بودن در نژادپرست لایههای منجر فاکس برای پر کردن امواج رادیو و تلویزیون با چنین زبان.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo استفاده از اصطلاح “ووهان ویروس” در اخیر ظاهر “فاکس و دوستان” صبح نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن مصرف مذهبی است.

سناتور. الیزابت وارن سابق ریاست جمهوری, نامزد, توصیه کاخ سفید و فاکس نیوز که یک کشنده بیماری های عفونی نمی توان مبارزه با تعصب.

تشکر. تد ازای یک دموکرات از کالیفرنیا و سناتور. Tammy Duckworth یک دموکرات از ایلینوی نیز محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن برای تحریک نژادپرستی.

فاکس همچنین ارائه یک پلت فرم در ماه گذشته به بهداشت ، تام پنبه یک جمهوری خواه از آرکانزاس که در حمله مقامات چینی تلاش برای مهار شیوع بیماری های شناور این تئوری توطئه که چین ممکن است ایجاد ویروس به عنوان یک سلاح بیولوژیکی.

هفته گذشته سخنگوی چین وزارت امور خارجه در پاسخ به اصرار خود در توییتر دنبال به حاشیه بازدید از وب سایت کانادایی که این باورند که این ویروس ممکن است ایجاد شده در آمریکا سلاح های بیولوژیکی در آزمایشگاه.

در میان افزایش تنش ها بین چین و ایالات متحده و چین و وزارت امور خارجه نیز انصراف مطبوعات اعتبار از خبرنگاران آمریکایی که گزارش های واشنگتن پست و نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im