به عنوان متحده مبارزه با رای-توسط-Mail “بسیاری از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر” از برگه های رای می تواند Uncounted در نوامبر

ماریا فالون Romo بزرگ شده در یک خانواده که صحبت سیاسی در میز شام. در 53, داکوتای شمالی ویژه معلم آموزش و پرورش فعال بوده است و رای دهندگان برای حدود 30 سال و تا زمانی که به تازگی به حال تجربه نکرده یک مشکل مصاحبه او رای. در سال 2018 و او تصمیم گرفت برای فرستادن یک پست الکترونیکی-در رای گیری برای اولین بار به فکر این امر می تواند راحت تر از معمول در فرد رای بدهند.

دو سال بعد Romo آموخته است که او را تا سال 2018 رای هرگز محسوب می شود. یک انتخابات رسمی با رسمی معیارهای به دنبال تصمیم گرفت که Romo امضا در absentee ballot پاکت نمی خط تا با امضای او غایب رای گیری فرم درخواست — و رای رد شد. “این بسیار تکان دهنده و بسیار مأیوس کننده,” او گفت: رهگیری و نوع تحقیقات است. “فقط مانند بسیاری از دیگر آمریکایی من فکر می کنم زمانی که من رای که رای من به حساب میآید.”

Romo زندگی می کردند با اسکلروز متعدد برای بیش از 20 سال است که می تواند آن را دشوار برای او را به نوشتن مرتب و مداوم. داکوتای شمالی مانند بسیاری از کشورهای نیازی به آموزش های خاص و امضا تطبیق و یا دستور مقامات در نظر گرفتن ناتوانی سن و زبان و یا هر تعداد از عوامل دیگر که می تواند یک فرد را امضا نگاه متفاوت تحت شرایط مختلف. قانون مقامات حتی نمی باید به بگویید Romo که رای رد شد. برای داکوتای شمالی در ماه ژوئن اولیه او گفت: او تا به ذخیره یک تصویر از او امضا در برگه های رای, فرم درخواست شوخی که او می تواند عمل مطابق آن دقیقا در رای گیری.

در این سال به عنوان سیاستمداران حق رای طرفداران و انتخابات کارشناسان برای یک افزایش شدید در استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری برای جلوگیری از گسترش Covid-19, بسیاری از رای دهندگان می تواند پیدا کنید مانند Romo که رای خود را به حساب نمی آوریم. چرا که به طور قابل توجهی گسترش رأی-با-پست الکترونیکی نیز گسترش جهان آرا که طلبه توسط مقامات و تجربه گذشته نشان می دهد که بیشتر موشکافی بیشتر به معنی دریافت برگه های رای دور انداخته گاهی اوقات دلیل خوب است اما گاهی اوقات به اشتباه.

“فقط محض حجم و فقط با فرض وجود دارد ثابت خطا رای — ما در حال رفتن به یک افزایش قابل توجهی در تعداد مطلق تعداد رد” گفت: دانشگاه فلوریدا دانشمند علوم سیاسی مایکل مک دونالد است که دارای تخصص در انتخابات ایالات متحده. “وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از افرادی که در حال رفتن به با مشکلات و ایمیل خود را رای.”

متناقض امضا مطابق با قوانین فقط یک خطر همراه است که رای گیری ایمیل در ایالات متحده است. بر خلاف منظم آراء بازیگران در یک محل رای گیری, رای, بازیگران طریق پست بازرسی هستند قبل از اینکه شمارش. می توان آنها را رد کرد کمیسیون های انتخاباتی برای تعدادی از دلایل: lateness, اشتباهات, متصل, فرم عدم امضا و عدم شهود در میان دیگران. رای دهندگان که ممکن است در غیر این صورت باید پرسید یک نظرسنجی کارگر برای کمک ممکن است اشتباهات را در انتخابات آنها با پر کردن در خانه باعث رای خود را به دفعات مشاهده شده است.

با توجه به محاسبات توسط رهگیری و نوع تحقیقات بیش از 950,000 آرا رد شد توسط مقامات در آخرین انتخابات ریاست جمهوری بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط آمریکا کمک های کمیسیون. این شامل بیش از 300,000 داخلی پست الکترونیکی-در برگه های رای و بیش از 600,000 موقت برگه های بازیگران در پای صندوقهای رای است. خطر رد متفاوت است به طور گسترده ای توسط دولت است. در سال 2016 انتخابات پست الکترونیکی-در رای گیری رد رای در گرجستان شد و در حدود 30 برابر بیشتر از پست الکترونیکی-در رد رای در ویسکانسین. این رقم شامل هر دو داخلی غیابی و رای گیری از پرسنل نظامی و شهروندان در خارج از کشور.

این پنج کشور که در حال حاضر در حال برگزاری الکترونیکی انتخابات — کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا و واشنگتن — به حساب نمی بین 0.7 و 0.9 درصد از پست الکترونیکی-در برگه های رای دریافت کرده است. نیویورک از سوی دیگر دریافت کرده است که به مراتب کمتر پست الکترونیکی-در برگه های رای نسبت به آن رای دهندگان نمی شمارش آراء آن را دریافت و در یک نرخ تقریبا هشت برابر بیشتر از کسانی که در کشورهای دیگر.

برخی از پرجمعیت ترین ایالت در کشور نیز بالاترین نسبت را رد کرد و رای نسبت به اندازه رای خود را نسبت به تجزیه و تحلیل توسط رهگیری و نوع تحقیقات از برگه های رای در سال 2016 در سراسر مربوطه رای گیری انواع — موقت, غایب و خارج از کشور نظامی و غیر نظامی — یافت می شود. اخیر طرح دعوی در دادگاه در نیویورک که در آن 2016 رای-با-ایمیل آراء رد شد در حدود پنج برابر متوسط نرخ برای کشور به عنوان یک کل نشان می دهد برخی از مشکلات که ممکن است در انتظار.

نام دولت 2016 در مجموع میزان مشارکت رای گیری را رد کرد رای گیری را رد کرد/مجموع آراء رد رای نسبت به متوسط ملی
نیویورک 7,793,078 143,627 1.84% 4.95 بار بیشتر
کالیفرنیا 14,610,494 255,663 1.75% 4.70 بار بیشتر
کانزاس 1,223,491 18,131 1.48% 3.98 بار بیشتر
آریزونا 2,722,660 34,826 1.28% 3.43 بار بیشتر
یوتا 1,114,567 11,081 0.99% 2.67 برابر بیشتر

موانع است که همراه با رأی-با-پست لجستیک در حال غیر قابل عبور نیست. ایالات متحده است که رای به طور کامل از طریق پست انجام شده برای برگزاری انتخابات سال بدون مشکلات عمده. تحقیقات نشان می دهد که کشورهای که در آن رای-با-پست الکترونیکی گسترش یافته اند دیده می شود افزایش متوسط در میزان مشارکت و رای دادن طرفداران حقوق به اتفاق آرا در مورد مزایای استفاده از دادن رای دهندگان گزینه های بیشتر به بازیگران خود را رای.

اما با به طور بالقوه میلیون ها رای گیری از طریق پست برای اولین بار به خصوص در میان coronavirus همه گیر حوزه های قضایی عادت کرده اند به قطره ای از پست الکترونیکی-در برگه های رای را یک سیل. بیش از نیمی از ایالات متحده دریافت کمتر از 10 درصد خود را تا سال 2018 رای توسط ایمیل از جمله پرجمعیت متحده مانند نیویورک و تگزاس با توجه به تجزیه و تحلیل توسط Brennan Center for Justice. چند تا از بزرگترین کشور های قضایی خواهد بود در میان بسیاری از تلاش به سرعت در مقیاس بالا رای خود را توسط پست الکترونیکی زیرساخت به تقلید از سیستم های که در کشورهای دیگر مانند واشنگتن سال یا حتی چند دهه به ایجاد. رای دهندگان که نمی دریافت رای غیابی در زمان — مانند بسیاری از در گرجستان در هفته گذشته — هنوز هم ممکن است نشان می دهد تا در فرد به این معنی است که موجود در شخص زیرساخت ها نمی توان رها شده و یا به شدت تثبیت شده. همانطور که نیویورک تایمز با اشاره به مدیران را در اصل باید به انجام دو انتخابات به طور همزمان.

کاهش خطر آرا معتبر بودن پرتاب خواهد شد نیاز به تلاش های قهرمانانه در بخشی از انتخابات مدیران خواهد شد که وظیفه بررسی کنون رای بیشتر از همیشه قبل از. در حال حاضر تیم از کارشناسان و طرفداران تشکیل داده اند برای حفاظت از روند اما آنها نیاز به کار به سرعت و دریافت حمایت سیاسی به موفقیت.

Denise Roberts رهبری به Tioga County, New York, مکان سنجی اولیه در نوامبر 8, 2016 برای جلوگیری از خطوط. اما نام او ذکر نشده در این نظرسنجی کتاب. آن حس را ندارد, او به یاد می آورد در مصاحبه ای با رهگیری و نوع تحقیقات است. او تا به حال نقل مکان به منطقه در چند سال پیش و رای دادند و در همان ایستگاه آتش فقط 12 ماه قبل است. او حتی تا به حال یک کاغذ کارت از هیئت مدیره شهرستان انتخابات تایید که او با ثبت نام در آدرس فعلی.

نظرسنجی کارگران گفته رابرتز که ثبت نام غیر فعال بوده و او را مجبور به رای دادن با استفاده از یک استشهاد رای گیری شناخته شده در کشورهای دیگر به عنوان موقت رای گیری. به جای اینکه شمارش به صورت خودکار انتخابات خواهد بود Romo را بود طلبه پس از روز انتخابات توسط مقامات انتخابات چه کسی خواهد تعیین کند که آیا او رای مشروع بود.

رابرتز تعجب اگر این واقعیت است که او یک زن سیاه و سفید در 95 درصد سفید روستایی شهرستان تا به حال به بازی می آیند. “آن را تحقیر آمیز” او گفت:. “من باور نمی کند که چه اتفاق افتاده بود.” سپس همان چیزی که اتفاق افتاده است به رابرتز دختر در قانون آنجلا که زندگی با او. با وجود اینکه به درستی ثبت شده در آدرس جایی که آنها زندگی Robertses تا به حال بدون اعتماد به نفس است که خود استشهاد آراء را شمارش می شود. سوء ظن خود را درست بودند.

این Robertses بعدها مخلوع در یک رای گیری حقوق طرح دعوی در دادگاه است که جان اختیارات وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون که به نمایندگی از شاکیان به نام “قناری در معدن زغال سنگ” برای تلاش برای گسترش رأی-با-پست الکترونیکی در سال 2020 انتخابات. آن را حول دولت عمل از حرکت مردم را از “فعال” ثبت نام لیست به “غیر فعال” ثبت نام لیست اگر برخی ماشه حوادث رخ داده است. یکی از آن حوادث مهمتر از بازگشت از یک قطعه واحد از انتخابات نامه به عنوان undeliverable.

در آن زمان نام “غیر فعال” ثبت نام در نیویورک نیست فرستاده شده به محل رای و رای دهندگان این مورد نیاز به بازیگران موقت برگه های رای. در این سال آنها ارائه خواهد شد به نظرسنجی کارگران در هر یک دادگاه فدرال سفارش, اما آنها هنوز هم نیاز به رای موقت. این بدان معناست که رای خود را می توانید رد می شود با توجه به اشتباهات در انتخابات و یا گاهی اوقات بدون هیچ دلیل روشنی ندارند. که این مورد با Robertses که مقامات در نهایت بستری شده بود به اشتباه محروم به دلیل خطا اداری. دولت عذرخواهی شد کمی راحتی را برای Denise Roberts. “من هرگز انتظار می رود به تجربه ای که من حق رای خواهد بود دور گرفته شده توسط somebody تصمیم گیری,” او گفت:.

مارک مردیت یک دانشگاه پنسیلوانیا دانشمند علوم سیاسی که شاهد متخصص در مورد محاسبه در زمان که در نیویورک به حال یک نرخ بالاتر از رد موقت برگه های رای در مقایسه با کل تعداد آرا بیش از هر دولت دیگر در آمریکا علاوه بر ده ها هزار نفر از افرادی که مهاجرت در داخل دولت در سال 2016 حدود 45,000 مردم بازیگران موقت برگه های رای خود را با ثبت آدرس نشان می دهد که آنها تا به حال به احتمال بسیار زیاد شده است نادرست تلقی “غیر فعال” توسط دولت است. دهها هزار نفر از اشتباه غیر فعال رای دهندگان شد و در نتیجه قریب به یک فرآیند اداری است که در آن رای خود را به حال یک فرصت خوب بودن دور انداخته. در سال 2016 انتخابات تنها در حدود 51 درصد از موقت آراء بازیگران در نیویورک شد و در نهایت شمارش.

با تکیه بر undeliverable ایمیل به عنوان یک راه برای حفظ دقیق آدرس لیست می تواند بسیار مشکل ساز است. “ما کشف بیش از این دوره از زمان مسائل مهم با قوام اطلاعاتی که ما از اداره پست vis-à-vis که در این محل است که در محل” شهادت در شهر نیویورک مدیره از انتخابات, مدیر اجرایی, Michael Ryan بالا انتخابات رسمی در این شهرستان است. او گفت: وکلا در این مورد که مشکلات روزمره می تواند نتایج فاجعه آمیز به خصوص در مناطق شهری: اگر مرکز قفل شکسته در بانک از صندوق های پستی از یک آپارتمان بزرگ مثلا پستی کارگر قادر نخواهد بود به ترک پست وجود دارد و باعث هر کس در ساختمان برای تبدیل شدن به “غیر فعال” مگر اینکه آنها را به اداره پست در فرد به جمع آوری ایمیل خود را در مدت 14 روز.

در سال 2016 انتخابات تنها در حدود 51 درصد از موقت آراء بازیگران در نیویورک شد و در نهایت شمارش.

“کاملا رک و پوست کنده آن باعث شده است که ما به آن ایمان کمی در قابلیت اطمینان کلی از کیفیت اطلاعاتی که ما از اداره پست” رایان گفت که حرکت می کند به فعال وضعیت به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار دهد افرادی که در زندگی multiunit ساختمان. رایان شکایت کرده است که برای جلوگیری از این “پیامد ناخواسته” از نیویورک ثبت نام قوانین او تلاش می کند برای ارسال پستها مگر اینکه آنها مهم است. گم شده و تقریبا هر قطعه از ایمیل — حتی یک نامه تایید رای دهندگان منتقل شده است به “فعال” وضعیت می تواند باعث یک رای دهنده به لگد کردن “فعال” لیست اگر اداره پست تحویل نمی آن. در نظر قاضی آلیسون ناتان یافت “مرکزی پروکسی که دولت استفاده می کند برای تعیین اینکه آیا یک رای دهندگان منتقل شده است دارای مشکلات جدی با قابلیت اطمینان آن است.”

نیویورک پست تحویل مشکلات جواب ضعیف برای دولت توانایی به سطح شیب دار تا رای-توسط-mail در زمان انتخابات ماه نوامبر ، برخی از رای دهندگان نمی خواهد دریافت پست الکترونیکی-در برگه های رای که حق آنها و دیگر آراء به احتمال زیاد تا پایان در اشتباه رای دهندگان دست.

همان درست است برای کشورهای دیگر عادت به طور منظم به برقراری ارتباط با رای دهندگان است که راه گفت: چارلز استوارت III یک انتخابات متخصص در موسسه تکنولوژی ماساچوست. “آرا توسط ایمیل متحده در حال انجام بسیاری از ایمیل های کسب و کار با رای دهندگان خود را; آنها در حال ارسال یک رای در هر انتخاباتی آنها در حال ارسال اطلاعات رای دهندگان راهنماهای در هر انتخابات آنها در حال تعامل با آرای خود را به مقدار زیادی از طریق پست. و یکی از نتایج آن این است که رای دهندگان خود را رول بسیار تمیز,” او گفت:. “در حالی که هدف از رای دهندگان رول در نیویورک است که برای انجام بسیاری از ایمیل معاملات با رای دهندگان است که چرا از آن ساخته شد. و بنابراین شما به طور ناگهانی قرار دادن یک بار در لیست رای دهندگان که آن را طراحی شده برای خرس.”

Temporary elections workers use a machine to scan signatures and sort mail-in ballots at the King County County Department of Elections in Renton, Washington on November 2, 2016.Washington, Oregon and Colorado are three states that conduct all elections by mail and there are no traditional polling places. / AFP / Jason Redmond (Photo credit should read JASON REDMOND/AFP via Getty Images)

موقت انتخابات کارگران با استفاده از یک دستگاه برای اسکن امضا و مرتب کردن پست الکترونیکی-در برگه های رای در شهرستان کینگ County Department of انتخابات در رنتون واشنگتن در نوامبر 2, 2016.

عکس: Jason ردموند/خبرگزاری گتی ایماژ

پست الکترونیکی-در و موقت رای گیری می شود را رد کرد و به دلایل قانونی مانند می شود رای دهندگان فاقد واجد شرایط بودن. آنها همچنین می توانند رد می شود برای اطلاعات بیشتر ستیز دلایل بسیاری که شامل انسان خطا: عدم ثبت رای عدم یک شاهد که در آن مورد نیاز است و یا اشتباه در فرم است که می رود در کنار انتخابات.

شایع ترین دلیل در سال 2016 شد که باطل ماریا فالون Romo را رای گیری: درک عدم تطابق در امضا بین این رای گیری و رای دهندگان ثبت نام با توجه به گزارش های انتخابات کمک کمیسیون. در بسیاری از کشورهای معیارهای مورد استفاده برای رد کردن آن برگه های رای ضعیف هستند تعریف شده و از چپ به اختیار ندیده انتخابات کارگران است.

این یک پر تلاش: امضا می تواند متفاوت باشد بسته به سن و سلامت ناتوانی نوشتن ظروف و حتی سر و صدا و سطح استرس. هر چند امضای تطبیق کمک می کند تا انتخابات تایید هویت کسی پای صندوق رای از صفحه اصلی به جای از یک محل رای گیری انتخابات, کارشناسان گفت: اثربخشی و دقت — از امضای چک متفاوت است به طور گسترده ای توسط دولت است. برخی از ایالت ها مانند کلرادو باید دقیق راهنمایی در مورد نحوه بررسی رای دهندگان را امضا و بر اساس اصول علمی از بررسی سند قانونی. کشورهای دیگر نیست. تحقیقات نشان داده است که laypeople سه و نیم برابر بیشتر از روت سند قانونی بازرسان به اشتباه شناسایی امضا به عنوان nonmatching. Laypeople نیز بیشتر احتمال دارد به رد معتبر امضا نسبت به مخالف خطا و قبول جعلی امضا.

برخی از ایالت ها مانند کلرادو باید دقیق راهنمایی در مورد نحوه بررسی رای دهندگان را امضا و بر اساس اصول علمی از بررسی سند قانونی. کشورهای دیگر نیست.

تحقیقات همچنین نشان داده است که رای دهندگان از رنگ و زبان اقلیت رای دهندگان هستند بیشتر احتمال دارد که ایمیل خود را در برگه های رای را رد کرد مقامات انتخابات. رای دهندگان که زبان مادری با استفاده از شخصیت های غیر لاتین نمایش بیشتر امضا تنوع که مقامات ممکن است به عنوان تفسیر اقدام به جعل. رای دهندگان از رنگ همچنین ممکن است اطلاعات کمتری در مورد چگونه به بازیگران معتبر انتخابات; a 2014 مطالعه نشان داد که انتخابات شد کمتر احتمال دارد برای پاسخ به Latinx رای دهندگان سوالات در مقایسه با سفید رای دهندگان سوال.

در سال های اخیر lax استانداردهای اطراف امضای تطبیق شده اند به تکرار چالش های قانونی. در 2019, 11th مدار دادگاه مورد فلوریدا را امضا تطبیق قانون بر این اساس است که آن را در معرض رای-با-ایمیل و موقت رای دهندگان به “خطر محرومیت.” دولت فاقد استانداردهای یکنواخت برای آنچه که شمارش به عنوان یک امضا مطابقت و نمی نیاز به هر گونه آموزش و یا مدارک برای انتخابات بازرسان. اجازه می دهد هر شهرستان به اعمال روش خاص خود را دادگاه اکثریت نوشت فلوریدا است که “تقریبا تضمین یک لحاف چهل تکه از اجرای.” فلوریدا پس از تصویب قانون نیاز رسمی امضا-مطابق آموزش برای انتخابات ناظران به عنوان بخشی از بسته اصلاحات.

فلوریدا یک فرایند تجدید نظر به دفاع در برابر ناعادلانه دور انداخته آراء اما اطلاعیه برای برگه های رای می آیند بیش از حد دیر به شرکت در آن. این مشکل می تواند حتی پیچیده رای دهندگان مانند سابق تشکر. پاتریک مورفی, D-Fla., که رای گیری رد شد که آیا فرصتی برای تجدید نظر شود. دادگاه در نتیجه در بر داشت در این روند تجدید نظر شود “گمراه کننده” در برخی از شرایط.

کارشناسان می گویند به همین دلیل بهتر است برای شمارش آرا اولین بار در اطراف. “مردم نمی خواهید برای رفتن به عقب پس از انتخابات به مبارزه خود را برای رای گیری به تعداد داده شده همه چیز آنها را در زندگی خود و با توجه به این واقعیت است که انتخابات شد و در حال حاضر تصمیم گرفت” قدرت گفت. “آنها بیش از حد بر روی صفحه خود را به بازی انتخابات وکیل و پیگیری این پایین که به نظر می رسد مانند یک دانشگاهی ورزش است.”

ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه, یک سازمان است که طرفداران برای تغییر سیاست به آن را آسان تر برای رای دادن از طریق پست را تشویق می کند تمام متحده به اتخاذ مدرن و رای دهندگان پسند تجدید نظر فرآیندهای.

“خطرات وجود دارد در هر دو طرف در اینجا گفت:” استوارت انتخابات متخصص در MIT. “من فکر می کنم راه درست را به فکر کردن در مورد این است که به فکر کردن در مورد خطرات در هر دو طرف و تلاش برای کاهش هر دو خطرات بهداشتی از رای گیری در فرد و کاهش خطرات ناشی از داشتن برگه های رای را رد کرد.”

در ماه مارس به عنوان مرگ و میر ناشی از Covid-19 همه گیر شروع به کوه های انتخاباتی و طرفداران جمع آوری شده توسط تلفن به طرح یک راه حل است. واضح است که بسیاری از هزاران نفر از مردم نمی خواهم به رای دادن در فرد در آینده مقدماتی و یا در ماه نوامبر امسال ، اما اکثر متحده نیست آماده برای یک افزایش بزرگ در رای توسط ایمیل. برای کهربا McReynolds مدیر عامل شرکت ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه این است که یک لحظه بحرانی. او گروه را توسعه داده است یک برنامه تلفن به صورت متمرکز و یا ناحیه ایمیل عملیات تنگ تر هماهنگی با اداره پست و بهبود امضاء تأیید فرآیندهای.

مقامات انتخاباتی در حال کار به سرعت او گفت: “آنها در حال تلاش برای پیدا کردن راه حل برای مشکلات بسیار دشوار. [اما] در بسیاری از آنها یک دست گره خورده پشت سر خود را به دلیل منسوخ قوانین و سیاست.”

گسترش رأی-با-ایمیل محبوب در میان رای دهندگان از هر دو طرف و هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات فرمانداران و وزرای امور خارجه باید از طریق پست و میلیون ها نفر از رای دهندگان غایب رای گیری برنامه های کاربردی اجازه می دهد آنها را به درخواست برای رای دادن از طریق پست در مقدماتی. این امر نه تنها به کاهش خطر انتقال بیماری بین رای دهندگان, اما آن را نیز می تواند کمک به محافظت از نظرسنجی کارگران 56 درصد از آنها بیش از 60 در سال 2016 انتخابات بر اساس یک نظرسنجی بیش از نیمی از نظرسنجی کارگران در سراسر کشور و بسیاری از آنها ارتباط برقرار کردن با صدها نفر از مردم در روز انتخابات. آشکار انتخابات مربوط به انتقال این ویروس مشاهده شده در ویسکانسین و فلوریدا پس از آنها برگزار می شود فرد در انتخابات این بهار.

MILWAUKEE, WISCONSIN - APRIL 07: Voters wait in line to enter a polling place at Riverside University High School on April 07, 2020 in Milwaukee, Wisconsin. Voters waited in line about two hours at the school, one of the few polling places open in the city after most were consolidated due to a shortage of poll workers fearful of contracting COVID-19. (Photo by Scott Olson/Getty Images)

رای دهندگان در صف انتظار برای ورود به یک مکان سنجی در دانشگاه ریورساید دبیرستان در آوریل 07, 2020 در Milwaukee, Wisconsin.

عکس: اسکات اولسون/گتی ایماژ

بسیاری از ایالات در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای یک رای-توسط-mail جزء در ماه نوامبر و در نیمه اول سال 2020 دیده است سراسیمگی از فعالیت های قانونی در اطراف حرکت می کند. در برخی از ایالت رای دهندگان نیاز به یک بهانه های معتبر برای رای گیری از طریق پست هر چند در برخی موارد نیاز است که چشم پوشی از این بیماری همه گیر. (هفت جمهوری خواه به رهبری متحده گسترش یافته اند هیچ بهانه ای رای-با-ایمیل برای افراد مسن رای دهندگان تنها جمعیتی است که اغلب به نفع جمهوری خواهان.) اما این اتهام برای افزایش عظیم در رای گیری از طریق پست نمی باشد که توسط رهبری قانونگذاران خود McReynolds گفت. “رای دهندگان انتخاب در نمایی اعداد به ثبت نام برای دریافت رای گیری در صفحه اصلی این سال,” او گفت:. مقامات نیاز به آماده می شود.

کیم Wyman واشنگتن جمهوری خواه وزیر امور خارجه و انتخابات مدیر صحبت با مقامات انتخاباتی از تمام 50 ایالت و پورتوریکو به منظور به اشتراک گذاشتن درس های از واشنگتن موفق تمام الکترونیکی انتخابات است. مرکز تکنولوژی و زندگی مدنی و مرکز مدنی, طراحی, Brennan Center ملی رای دادن در خانه, موسسه و دیگر سازمان های غیر دولتی به خود جلب کرد تا دقیق نقشه راه برای انتخابات مدیران به مقیاس رای-با-پست الکترونیکی در کشورهای خود را. دانشگاهیان از دانشگاه استنفورد و MIT راه اندازی یک پروژه مشترک برای شناسایی و انتشار بهترین شیوه. و نیروهای وظیفه از کارشناسان سیاسی و مأموران در حال قرار دادن به جلو برنامه های میزبانی وب آموزشی و برگزاری کنفرانس تلفنی.

بسیاری از این برنامه ها شامل کاهش موانع موجود به رای گیری از طریق پست مانند تقاضا است که رای دهندگان باید یک بهانه و یا اجازه می دهد Covid-19-مربوط بهانه و از بین بردن نیاز در برخی از ایالت ها برای شهادت و یا دفتر اسناد رسمی به ثبت نام در انتخابات. کارشناسان همچنین خواستار کمتر مستعد خطا امضا-تطبیق روش های بهبود درخواست تجدید نظر فرآیندهای گسترش رای بازگشت گزینه های پیش پرداخت, پستی بازگشت و پذیرش آراء شهریور روز انتخابات. مدیران ممکن است قادر به اجرای برخی از این رفع بدون تغییرات به دولت و قانون موجود در بودجه اما دیگران ممکن است نیاز به اقدام قوه مقننه و تقسیم بودجه اضافی.

در آوریل Brennan Center for Justice توصیه می شود که کنگره اختصاص “حداقل 4 میلیارد دلار برای اطمینان از تمام انتخابات بین در حال حاضر و در ماه نوامبر هستند, رایگان, عادلانه و امن و امن است.” در ماه مارس این مرکز تا به حال تخمین زده است که پیش پرداخت هزینه تنها هزینه حدود 500 میلیون دلار است. اندکی وجود دارد نشانه این است که جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا را مناسب در هر نقطه در نزدیکی مقدار مورد تقاضا توسط دموکرات ها ، و اگر کنگره, آیا مناسب است که پول ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه McReynolds تردید است که آن را حتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صندوق گسترش ظرفیت. دولت و شهرستان بودجه ویران شده اند coronavirus pandemic, او گفت:, و در بسیاری از موارد آنها نیاز فدرال امداد فقط برای اجرای انتخابات از طرح های توسعه قبل از coronavirus می گویند هیچ چیز از گسترش زیرساخت های موجود است.

اگر و زمانی که ایالات متحده دریافت پول زنجیره تامین نیاز به فعال: شرکت هایی که چاپ ایمیل فله موجود رای-با-ایمیل متحده مانند کلرادو گفته اند که آنها نیاز به تعهدات مالی در پیشبرد ماه نوامبر به منظور گسترش ظرفیت تولید است. یک دستگاه به طور خودکار قرار دادن برگه های رای به پاکت می تواند هزینه تا $1 میلیون و برای مثال فروشندگان نمی خرید اضافی و بدون تضمین می کند که ایالات متحده خواهد قرارداد آنها را به تولید انبوه ایمیل. فروشندگان و مقامات نیاز به طراحی و استقرار سیستم های ردیابی, نظارت و مرتب کردن این حجم عظیم از کاغذ. “این سه ماه دوره ما واقعا در یک زمان بحرانی” گفت: McReynolds.

نیز وجود دارد این سوال که آیا بودجه کافی و overworked ایالات متحده خدمات پستی می توانید مسئولیت رسیدگی به میلیون ها تکه های اضافی از انتخابات ایمیل بدون خطا; هر چند آن هنوز روشن نیست که آیا خدمات پست الکترونیکی و یا انتخابات مدیران مسئول بودند وجود دارد مشکلات این بهار که افرادی که درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای در گرجستان و دیگر کشورهای دریافت نمی کنند و آنها را در زمان. در ویسکانسین به عنوان مثال جعبه پر از تحويل غیابی کشف شد پس از انتخابات هزاران نفر از واجدین دریافت برگه های رای خود در زمان رای گیری و رای گیری شد و از طریق پست اما هرگز شهریور در نتیجه به طور بالقوه تبدیل شدن به نامعتبر است.

در یک ایمیل یک سخنگوی ایالات متحده خدمات پستی گفت: رهگیری و نوع تحقیقات که آژانس آماده خواهد شد در ماه نوامبر. “این پست ایالات متحده به عنوان کارآمد و موثر برای شهروندان و مبارزات برای شرکت در روند انتخابات و خدمات پستی است که متعهد به تحویل انتخابات الکترونیکی در موقع,” او نوشت. دانستن که Covid-19 را بی درنگ بیشتر مردم به رای دادن از طریق پست او افزود: “ما در حال انجام … توسعه با دولت و انتخابات محلی مقامات و وزرای امور خارجه به طوری که آنها می توانید تصمیم آگاهانه و آموزش عمومی در مورد آنچه آنها انتظار می رود که با استفاده از پست الکترونیکی برای رای دادن.”

این سقوط خواهد بود یک تست استرس از آمریکا سیستم به عنوان مدیران کار با نابود بودجه تلاش برای رسیدگی به افزایش عظیم در رای گیری توسط ایمیل در حالی که حفظ حضوری گزینه های رای گیری. با بسیاری از قانونگذاران ایالتی منع مقامات از پردازش غیابی قبل از روز انتخابات, تاخیر در تولید نتایج به احتمال زیاد. این نگرانی وجود دارد که بی نظمی و تاخیر می تواند به تضعیف اعتماد عمومی به نتیجه انتخابات یک مشکل بدتر ساخته شده توسط Trumpian اتهامات گسترده تقلب.

پرتاب کردن بیش از حد بسیاری از آراء ممکن است فقط به عنوان خطرناک به عنوان پرتاب کردن بیش از حد چند به گفته کارشناسان. به عنوان مارک مردیت که در نیویورک طرح دعوی در دادگاه “ساخت پتانسیل رای دهندگان کمتر خاصی که برگه های رای خود را در تعداد آن را کمتر احتمال دارد که آنها رای خواهد داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>