به عنوان مدارس باز می شود، معلمان، والدین، و دانش آموزان در حال عقب زدن به عقب

در On Monday, روز دوشنبه، در بیش از ۲۵ ایالت، هزاران نفر از والدین، مربیان، دانش آموزان و اعضای جامعه در روز ملی مقاومت شرکت می کنند، اقدام های حضوری و مجازی را برای تماس با برنامه های بازگشایی امن، با بودجه خوب و از نظر نژادی فقط مدرسه برگزار می کنند. اقدامات در پاسخ به فشار دولت های ایالتی و کاخ سفید برای از سر گیری یادگیری حضوری به طوری که بچه ها می توانند به کلاس درس و پدر و مادر خود را به کار بازگشت، اما همچنین در حال اجرا در برابر خصوصی سازی مدارس از دولت ترامپ گره خورده است.

در شهر نیویورک، والدین، دانش آموزان و معلمان از مقر اتحادیه خود به اداره آموزش و پرورش راهپیمایی خواهند کرد. در لس آنجلس، فعالان در حال سازماندهی یک کاروان، ابتدا در خارج از اتاق بازرگانی LA و سپس در اطراف ساختمان منطقه مدرسه متحد لس آنجلس هستند. “ما آن را در اتاق LA لگد زدن چون حتی در طول Covid، این زمانی است که بسیاری از شرکت ها و وال استریت در حال ساخت رکورد شکستن سود، توضیح داد: سیلوانا Uribe، سخنگوی لس آنجلس اتحاد برای اقتصاد جدید، یک گروه مترقی شرکت در اعتراض. در فیلادلفیا و بالتیمور، اتحادیه های معلم از شرکت Comcast می خواهد تا کیفیت خدمات خود را بهبود بخشد و آن را برای خانواده ها مقرون به صرفه تر کند. در ققنوس، فعالان در حال برنامه ریزی برای نشان دادن در خارج از ساختمان کنگره دولت خود، که در آن مربیان می توانند نامه به مقامات منتخب خود در مورد چگونگی بازگشت به مدرسه و یا، اگر آنها می خواهند، نوشتن obituaries تصور شده خود را.

ربکا گارلی، مربی علوم و والدین شرکت کننده در اعتراض فینیکس گفت: «دوشنبه اولین روز آریزونا است که به مدرسه برمی گردد، به همین دلیل ما می دانیم که باید در سازماندهی رهبری کنیم زیرا مردم سراسر کشور ما را تماشا خواهند کرد و می آموزند که با بازگشایی ها چه اتفاقی می افتد»

در شیکاگو، فعالان در خارج از سیتی هال و ساختمان دولتی ایالت ایلینوی تجمع می کنند. در میان آنها خواهد شد جیتو براون، مدیر ملی برای اتحاد سفر عدالت، شبکه ای از 30 سازمان های مردم وار که کمک به آبستن شدن روز مقاومت است. وقتی به این واقعیت نگاه کنیم که همین جوامع مدارس دولتی را کرکره کرده اند و زندان های جدید را باز کرده اند، آیا واقعاً فکر می کنیم که وقتی صحبت از بازگشایی می شود، سلامت و ایمنی کودکان سیاه و قهوه ای را اولویت بندی خواهند کرد؟» براون پرسید. “ما می گیم نه، یا فقط اگر ما آنها را به انجام این کار است.”

به عنوان بخشی از سازماندهی خود ، سفر برای عدالت و 501 (ج) (4) وابسته به مرکز مردم سالاری ارسال نامه دوشنبه صبح به رئیس جمهور دونالد ترامپ تخم گذار از 15 خواسته برای بازگشایی امن و برابر ، از جمله تهویه مطبوع و تهویه واحد به طور کامل ، لپ تاپ های رایگان و دسترسی به اینترنت برای هر دانش آموز ، تست کوروناویروس منظم ، و حذف پلیس در مدارس. وزیر آموزش و پرورش بتسی دی ووس، اعضای کنگره، و نامزد فرضی ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن نیز بر روی نامه کپی شده بودند.

در طول ماه گذشته، این سوال که چگونه و آیا بازگشای مدارس به یکی از پرفشارترین و آچارترین سوالات سیاسی تبدیل شده است. در حالی که ترامپ و دیووس هر دو به دنبال فشار به مدارس برای بازگشايي در فرد، حتی تهدید به از دست دادن بودجه از کسانی که نمی کنند، عمده های مربیان، مدیران مدرسه، و والدین در مورد ایمنی کودکان و کارکنان بازگشت به مدرسه ابراز ابهام کرده اند. یک برآورد جدید از محققان دانشگاه تگزاس در آستین نشان داد که بیش از 80 درصد از آمریکایی ها در یک شهرستان زندگی می کنند که در آن حداقل یک نفر با Covid-19 انتظار می رود که در مدرسه 500 دانش آموز و کارکنان در صورتی که مدرسه آغاز شده امروز نشان می دهد.

در اواخر ماه ژوئن، شورای افسران دانشکده های ارشد دولتی، یک گروه غیر انتفاعی ملی متشکل از رؤسای بخش های دولتی آموزش و پرورش، گفت: تا آنجا که 245 میلیارد دلار در حمایت فدرال نیاز خواهد بود به منظور بازکردن مدارس با خیال راحت، با بودجه رفتن در درجه اول به سمت دنده حفاظت شخصی و لوازم تمیز کردن، و همچنین دستگاه های دیجیتال. جمهوری خواهان مجلس سنا آخرین پیشنهاد امداد ی خود را هفته گذشته Covid-19 پرده برداری کرد که شامل 70 میلیارد دلار برای K-12 مدارس و مدارس خصوصی بود، اما بسیاری از این پول را در بازگشایی مدارس برای آموزش های شخصی شرط.

در همین حال، دانشمندان و کارشناسان بهداشت عمومی شده اند صدور مشاوره متناقض، پیچیده توسط این واقعیت است که درک عمومی از انتقال Covid-19 در میان کودکان به تکامل ادامه داده است. در حالی که در اصل فکر می شد که خطر در میان کودکان ابتلا به ویروس یا انتقال آن بسیار کم است، به خصوص در میان کودکان کوچکتر، تحقیقات جدید به تازگی آن فرضیات را به چالش کشیده است. در اواخر ماه ژوئن، آکادمی اطفال آمریکا راهنمایی موقتی در مورد اهمیت تحصیل در فرد صادر کرد، اما چند هفته بعد، گروه بیانیه جدیدی را منتشر کرد، با همکاری اتحادیه های ملی معلم و انجمن سرپرستان مدرسه، از یک «رویکرد یک اندازه متناسب با همه» به بازگشایی ها اصرار کرد. گروه ها می گفتند: «ما باید آن را به کارشناسان بهداشتی بکنیم تا به ما بگید که چه زمانی بهتر است ساختمان های مدرسه را باز کنیم، و به مربیان و مدیران گوش کنیم تا نحوه انجام آن را شکل ببخشند»

اخیرا در ایندیانا، در اولین روز مدرسه، مدیران مدرسه یاد گرفتند که یک دانش آموز مدرسه ای برای ویروس مثبت آزمایش کرده است. دانش آموز و دیگران آنها در تماس با آنها دستور داده شد برای قرنطینه 14 روز. وضعیت مشابهی با یک دانش آموز دبیرستانی در میسیسیپی اتفاق افتاده است.

“شما می توانید یک سال تمام وقت صرف درخواست بچه ها به راه رفتن در سالن، و در عین حال ما به طریقی انتظار آنها را به پوشیدن ماسک به مدت شش ساعت؟” از Marilena Marchetti، یک کاردرمانگر مدرسه دولتی شرکت در راهپیمایی شهر نیویورک پرسید. “شوخی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru