به عنوان پلیس حمله معترضان در مینیاپولیس, گمانه زنی ها در مورد “غیر خودی” قرعه کشی مملو تاریخچه

به عنوان آتش سوخته در سراسر مینیاپولیس, شب جمعه و معترضان سوگواری قتل جورج فلوید, محله سازمان دیده بان داوطلبان یافت سه نوجوانان غارت Skol سبز چند بلوک از شهر سوخته سوم حوزه. داوطلبان مشغول به کار برای سرخپوستان آمریکایی جنبش گشت یکی از چندین گروه های اجتماعی در تلاش برای حفظ صلح در این شهرستان است. داوطلب اجازه از شهردار یعقوب فری برای محافظت از سرزمین مادری یک سازمان گفت. زمانی که آنها کشف غارت هدف گشت گرد کردن نوجوانان به حال آنها به دروغ بر روی زمین با سلاح های خود را و سپس ارسال عکس های خود را به Facebook, همراه با یک ویدیو از روبرو می شوند. آنها همچنین به نام پسران’ پدر و مادر در, Eau Claire, Wisconsin, یک 90 دقیقه رانندگی از مینیاپولیس.

به عنوان مردم در شهرهای دوقلو از خواب بیدار شدم به شهرستان را ویران آخر این هفته دولت و مقامات محلی قرار دادند و با این ایده که این آسیب بیشتر بود مرتکب شده توسط خارجی ها — یک مفهوم است که طولانی و پر سابقه در جهانی جنبشهای اعتراضی. در حالی که ویسکانسین نوجوانان بودند یک نقطه داده حمایت از این ادعا دیگر شواهد وجود نداشت. و شنبه شب مقامات مجبور شدند به راه رفتن به عقب ادعای خود را پس از خبرنگاران محلی بررسی سوابق دستگیری و متوجه شد که بسیاری از افراد بازداشت شده در روز جمعه و اوایل روز شنبه در شهرستان Hennepin شد در واقع در ایالت مینه سوتا ساکنان.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در صبح روز شنبه, St. Paul شهردار ملوین کارتر گفت که هر فرد دستگیر شده در روز جمعه در شهر خود آمد از خارج از دولت — بیانیه ای که jibed با سخنان شهردار یعقوب فری و رژیم صهیونیستی است. تیم Walz. مینه سوتا Fusion مرکز بخشی از یک شبکه اطلاعاتی-های سازمان های ایجاد شده در پی 9/11 که در گذشته نظارت سیاه زندگی موضوع اشغال و ایستاده سنگ معترضین ادعا کرد که به عنوان بسیاری از 75,000 “آشوبگران” شد و در مسیر به دولت با توجه به استار تریبیون.

پس از گزارشگران تابیده بیش از بازداشت سوابق هر چند کارتر در زمان به عقب خود نظر کرد و گفت او می خواهم داده شده اطلاعات نادرست توسط پلیس است. “و گفت که آنها نیروهای خارجی است که برای منحرف کردن و گفتن ما ندارد و یک مشکل” Walz گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح روز یکشنبه پس از خبرنگاران از او پرسید در مورد اطلاعات غلط.

اما این است که چگونه چنین ادعا طول تاریخ استفاده شده است. این تصور که خشونت مرتکب شده توسط خارجی ها است که بریدن در هر عمده جنبش اعتراضی در آمریکا جنبش حقوق مدنی ، از آن رانده شده و در گذشته تظاهرات در شرق میانه; فرگوسن میسوری; ایستاده راک رزرو در Dakotas; و اخیرا توسط دولت چین در هنگ کنگ است. برای برخی از منتقدان سرزنش غیر خودی راه منحرف از معترضان’ خواسته های مشروع. در یک تجمع در مینه سوتا امور خارجه کنگره آمریکا روز یکشنبه سخنرانان با اشاره به این که ساختمان های آتش می تواند جایگزین. این بود عدالت است که آنها می خواستند.

آنچه روشن بود در مینیاپولیس آخر این هفته این بود که این تظاهرات در حالی که در مرکز جورج فلوید را به قتل گرفته بود در دیگر ابعاد سیاسی. در تظاهرات هزاران نفر از مردم بعد از ظهر روز شنبه, Derrick Stevens پیشنهاد کرد که برخی از اقدامات شعاری و اسپری-رنگ دسته پیشنهاد مردم با دیگر انگیزه بودند درگیر شدن. “وجود دارد دیگر افراد درگیر در این اعتراض که باید در دستور کار خود گفت:” استیونس که با این نسخهها کار به عنوان مدیر تولید برای ایستگاه های رادیویی محلی در جریان است.

فری و مینه سوتا امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون سرزنش سفید supremacists. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده تا متفاوت مقصر است. “این ANTIFA و رادیکال چپ” او هنوز توییتی.

در خیابان در مینیاپولیس هر چند قابل لمس خشم شد و هنوز هم به پلیس. دوم تصویری از فلوید کشتار حال ظهور آنلاین نمایش سه افسر نشسته بر فلوید به عنوان او در زمان خود آخرین نفس — نه فقط درک چوین افسر به اتهام سوم-قتل درجه. “این است نتیجه, مینیاپولیس, پلیس در قتل آن مرد جوان گفت:” فرانک پارو مدیر شرکت هدف شکل گرفته است که در سال 1968 در پاسخ به خشونت پلیس. این محله در جنوب مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد شهری است که قلب مینه سوتا بومی جامعه است. پارو افزود: “این زمین هند. این است که جامعه ما است.”

IMG_8670-edit1

فرانک پارو مدیر شرکت جنبش سرخپوستان آمریکایی نگرانی که بیشتر خشونت های پلیس می تواند دوباره آتش خشم در مینیاپولیس.

عکس: مارا Hvistendahl

پارو است که کمک به هماهنگی جنبش بومیان آمریکا گشت به تلاش های نشسته بر روی یک صندلی تاشو خارج Pow Wow زمینه یک کافی شاپ در مینیاپولیس شرق خیابان فرانکلین به عنوان نقاب داوطلبان جریان گذشته حمل مواد غذایی اهدا. قبل از تظاهرات در این منطقه در حال حاضر ضربه سخت شده توسط coronavirus همه گیر و یک تانک اقتصاد است. در حال حاضر آن را از دست داده و از آن فروشگاه های مواد غذایی به غارت. به عنوان پارو توضیح داد که چگونه گشت زنی در شبکه عمل می کند, یک مرد فرار دلار به طور کلی در سراسر خیابان با یک کیسه از غارت. فروشگاه تا به حال سوار کردن ویندوز, اما کسی تا به حال ظاهرا نادیده گرفته شده برای قفل کردن درب. “که مرد فقط باز که درب بالا!” پارو فریاد زد. او شروع به پریدن کرد به ماشین خود را که تا به حال نشانه ای ضبط به درب مطلب “هدف گشت” و سوار در سراسر خیابان, جایی که او پارک شده به خارج دفع بالقوه دیگر عاملان.

دیگران اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تشدید مسائل تحریک نفرت — با توهین به تظاهرات به عنوان یک کل و ظاهری به یک چراغ سبز برای خشونت علیه تظاهرکنندگان. چارلز اندرسون محلی نشان دهنده افزایش اختلاف بین مغلوب ساختن پیشی جستن درمان اصطلاح بازگشایی اعتراضات و تظاهرات در برابر پلیس به قتل. تظاهرات خواستار بازگشایی این کشور بارها برجسته مسلح مردان سفید محوری خارج ساختمان های عمومی از جمله مینه سوتا دولت ، “او گفت که آنها بسیار خوب مردم گفت:” اندرسون. “و سپس او می گوید: ما با اراذل و اوباش است.”

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “هنگامی که غارت شروع فیلمبرداری آغاز می شود” یک عبارت با یک نژادپرست تاریخ است. اندرسون گفت که واکنش dogwhistle برای رئیس جمهور نژادپرستانه هواداران به بسیج. “این یک فراخوان مردم برای آمدن به مینه سوتا — این است که در آن پایین آمدن” گفت: استیون. “این, شما می دانید, ‘بیایید برخی از گه.'”

IMG_8652-edit

داوطلبان Layne Knutson (سمت چپ) و صلاح علی (راست) رفت و برگشت آب را به آتش کشیدند Wells Fargo bank در مینیاپولیس.

عکس: مارا Hvistendahl

در طول تعطیلات آخر هفته گروه های محلی در ادامه به سازماندهی تظاهرات مسالمتآمیز از جمله یکی که به ضعف سيستم ايمنی مردم گزینه برای رانندگی در. در خارج از خانه محلی دادستان شهرستان Hennepin وکیل مایکل فریمن مردم رقصید به N. W. A. s “Fuck tha Police” و صحبت در مورد مسائل اساسی نارضایتی مانند کمبود مسکن مقرون به صرفه و تفکیک مدارس. در جای دیگر در این شهر مردم بريدن اطراف مبس (مبس) و سطل و پاک گرافیتی به دیوار و از کسب و کارهای محلی و یا جاروب آب از آب گرفتگی کسب و کار.

به عنوان تعطیلات آخر هفته, عینک, دولت, گشت و سرباز گارد ملی جریان به شهرستان. مینه سوتا گارد ملی توییتی در شنبه شب که آنها “در حال حرکت به سمت 10,800” نیروهای نظامی در این منطقه است. روز جمعه و شنبه شب وجود دارد گزارش از اجرای قانون اشک کشتار با گاز روزنامه نگاران و پزشکان و همچنین تظاهر کنندگان. یک کاربر توییتر ارسال شده یک ویدیو از سرباز گارد ملی راهپیمایی را از طریق یک محله مسکونی و شلیک پرتابه در ساکنان محلی از خود porches. “نور ‘اونا تا!” یک افسر فریاد در این ویدئو قبل از فرار ساکنان در داخل خانه. در یک نمونه از یک راش از حملات علیه مطبوعات مستقل عکاس به ضرب گلوله کشته شد در چشم با آنچه که او معتقد است که یک لاستیک گلوله شلیک شده توسط پلیس و بعید است که به بهبود بینایی خود را.

مینیاپولیس ساکنان تماشا به عنوان افزایش تظاهرات علیه خشونت پلیس بودند در نوبت ملاقات با خشونت پلیس. در LynLake منطقه مینیاپولیس الهام Flandrick و کریس جونز گفت که آنها به تماشای خود را از پنجره آپارتمان در حدود ساعت 1 صبح روز جمعه شب به عنوان مأموران اجرای قانون کشیده یک زن و شوهر از ماشین خود را به ضرب گلوله آنها را با گلوله های لاستیکی و سپس به ضرب گلوله به لاستیک خودرو است. “این افراد در این خودرو بودند و مردم بی گناه رانندگی, تلاش برای رفتن به صفحه اصلی و یا هر آنچه که آنها انجام می دهند” گفت: Flandrick. یک روز بعد ماشین هنوز مسدود کردن مرکز و خیابان و دیگری ساکن شد و هدایت ترافیک.

مردم در این ساختمان تا به حال نیز شاهد غارتگران محیط آتش به dumpsters گرد تا دوچرخه و آزادسازی آنها در یک کامیون و توفنده ماشین به یک قطب در بلوک خود را. در عین حال اجرای قانون را نشان می دهد از زور چیزی بود که اکثر آنها را ناراحت. جونز پرستاری کبودی ناشی از لاستیک گلوله از تظاهرات او حضور داشت شب قبل از.

برخی از ترس که پلیس با استفاده از زور باعث ایجاد یک چرخه معیوب است که می تواند منجر به هرج و مرج بیشتر. “آنچه که من از ترس است که اگر پرسنل اجرای قانون کشته و یک نفر دیگر آن را فقط رفتن به دوباره آن گفت:” پارو هدف سازمان. هدف گشت زنی به نام دور شنبه شب پس از سرباز گارد ملی آب گرفتگی خیابان مینیاپولیس با توجه به وب سایت از کشور هند امروز.

استیونس محلی رادیو مدیر تولید که دیدم معترضان انگیزه گسترش ترس تمرکز می تواند کشیده و دور از پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید. “من واقعا امیدوارم که ما اجازه نمی دهد تمرکز shift,” او گفت: “از آنجا که به دلیل خشم و سرخوردگی و آزار قرار داده بود در خارج وجود دارد در وهله اول — از آنجا که ما به تماشای یک مرگ در فیلم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de