به عنوان Coronavirus موج در یخ بازداشت یک پیام در آسمان می گوید: “آزادی”

خوشه در میان نشانه از مرکز شهر لس آنجلس در حال افتضاح بسیاری از ساختمان اختصاص داده شده به زندانی کردن مردم است. برج های دوقلو که ادعا می کند تمایز مشکوک بودن بزرگترین زندان نشسته در کنار مردان, مرکزی و در نزدیکی وجود دارد شهری مرکز بازداشت یک مرکز فدرال و همچنین مهاجرت و گمرک (ICE) در زمینه دفتر و دادگاه مهاجرت.

دیروز بعد از ظهر یک صورت فلکی از کلمات به نظر می رسد بالاتر از این رویداد قابل مشاهده برای مایل در اطراف شهرستان. “مراقبت های قفس” “CHINGA TU MIGRA,” “لغو کن” و دیگر عبارات ظهور در یک دایره در پشت یک ناوگان از هواپیماهای. این skywriting بخشی از یک هنرمند در سراسر کشور مداخله تحت عنوان “در چشم ساده” طراحی شده برای جلب توجه به صدها نفر از مکان ها در جوامع در سراسر کشور که در آن مهاجران و دیگران بازداشت شده در هر روز. بیشتر پیام ها را نشان می دهد تا بیش از سایت های مختلف امروز و فردا.

بالاتر از لس آنجلس هواپیما بودند در پشت برنامه. قبلا در این روز اعضای مهاجر محلی حقوق گروه های جمع آوری شده با هنرمند Beatriz کورتز در لبه پارک مک آرتور به گچ “پال خواستار قطع بودجه دولت یخ” در آب نبات رنگ در وسط یک خیابان. یک marimba گروه بازی روز رشد کرد و در نهایت هر کس بیشتر به خانه رفت صبر کنید تا ببینید کورتز خود عبارت “بدون قفس هیچ JAULAS,” معلق در دادگاه مهاجرت در مرکز شهر.

پیام های سیاسی در آسمان به نظر می رسد به عنوان طبیعی به عنوان یک روز آفتابی در لس آنجلس در حال حاضر زمانی که من رفتم به ساحل برای اولین بار در ماه در اوایل ماه ژوئن یک هواپیما کوچک buzzed بیش از کشیدن یک بنر اعلام “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” پس از قتل جورج فلوید همه کلاه شعارهایی در اعتراض به خشونت های پلیس و تایید سیاه زندگی در همه جا — در ویندوز ضبط به شیشه اسپری رنگ در مجسمه سرنگون دوزی بر روی ماسک صورت آویزان بر روی ورق dangled از overpasses. البته این نوع از قارچ معمولی است در گرم لحظات اعتراض اما نشانه هایی متفاوت رزونانس در حال حاضر در یک زمان هنگامی که ما در حال خاموش, ما, ماسک, داخل خانه نگهداری می شود توسط ویروس. تبدیل شدن آنها به یک راه گفت: من وجود دارد با شما (یک پیام فقط به عنوان به سرعت coopted توسط شهرداران اجازه نقاشی های دیواری و برندها راه اندازی آثار هنری خود را برای سوار کردن فروشگاه ویندوز).

“برای ایستادن در همبستگی با مردمی که می گفتند آنها می خواهند برای لغو یخ بدان معنی است که ما نیز تا به حال به تعامل با سابقه خشونت و حبس در آمریکا”

در این راه “در چشم ساده” متناسب با حق به لحظه و فرد در تجمعات مانند کورتز برجسته به عنوان او آن را “آمریکای مرکزی گروه شده اند که برای مبارزه با این چیزها برای از 40 سال است.”

“به جای اینکه یک اثر هنری در مورد مهاجرت این است که یک اثر هنری است که به دنبال به خدمت و تقویت بر روی زمین کار می کنند که آن را انجام شده توسط ما سازمان های همکار” گفت: Cassils که تاسیس این پروژه همراه با یکی دیگر از لس آنجلس بر اساس هنرمند, rafa اسپرزا. “در چشم ساده” متولد شد از یک گروه متن با هنرمندان که کار ساخت در اعتراض به جدایی از خانواده در مرز و دیگر موارد نقض حقوق بشر است, اما این ایده برای استفاده از skywriting آمد به Cassils زمانی که Cassils تا به حال فقط در بازگشت از اروپا و دیدم یک هواپیما طلسم “مبارک 4هفتم” در ماه ژوئیه گذشته یک چشم است که برانگیخته شده و برای آنها یک “نظامی نمایش میهن پرستی.”

“چه آن را مانند” آنها گفت: “به غصب و اصلاح این ایده از آنچه در آن است به میهنی در 4th جولای در این کشور, در این لحظه؟”

این vaporous نامه skywriting در یک بار زودگذر و numinous و خوش kitschy را به دادگاه تجدید نظر به هنرمندان برای دهه هر چند هزینه باعث می شود استفاده از آن نسبتا نادر است. (از لحاظ فنی چه “در چشم ساده” استفاده نشده است skywriting — یک هواپیما حلقه اطراف به حروف الفبا شکل — اما skytyping که در آن چند هواپیما پرواز در شکل گیری و هدایت توسط یک کامپیوتر برای پف کردن دیجیتال نقطه در فرم از حروف.)

تکنیک استفاده شده برای تبلیغات 1920s و محبوبیت برندها مانند پپسی بود که ناوگان خود را از چرخش رسولان. اما Instagram ساخته شده است skywriting نمایی با ارزش تر از موقت نمایش زندگی در هر رهگذر را پست و مطبوعات مواد “در چشم ساده” تاکید کرد آن ‘grammable طبیعت — مانند بسیاری عمومی هنر, پروژه ادغام تجاری تاکتیک های هنری قصد نام بردن آگاهی است. Cassils تا به حال انجام شده است برخی از کار برای پوما و زده شد مقدار زیادی از پول که رفت به سوی یک کمپین تبلیغ برای کفش.

“به عنوان عملکرد هنرمندان ما در حال برخورد با بسیار کمی به معنی” گفتند. “اما بعد از دیدن این جسارت از پول صرف شده در کفش و یادگیری درباره جنون از مشکل [از بازداشتگاه های اداره مهاجرت] و دامنه و مقیاس ما فکر کردم ما نیاز به ایجاد این تالار. ما با نزدیک شدن به skytyping شرکت اینجا را در لا و ما آنها را پرسید که ” آیا بزرگترین فرفره شما تا کنون انجام می شود؟’, و گفتند: خوب ما انجام داده ایم مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور از 80 پیام در سراسر کشور برای Geico.’ بنابراین ما تصمیم ما را برای آن.”

اغلب مرموز عبارات است که بیرون آمدن از دم هواپیما توسط برچسب #xmap هدایت مردم را به وب سایت نشان دادن صدها نفر از مهاجرت بازداشتگاه در سراسر کشور و ارائه اتصال به محلی حقوق مهاجر و دیگر گروه های سازماندهی برای پایان دادن به بازداشت.

“برای ایستادن در همبستگی با مردمی که می گفتند آنها می خواهند برای لغو یخ بدان معنی است که ما نیز تا به حال به تعامل با سابقه خشونت و حبس در آمریکا گفت:” اسپرزا. که به معنای دعوت از پیام ها از سیاه و بومی هنرمندان و فعالان و همچنین ژاپنی-آمریکایی هنرمندانی که بستگان شده بود در اردوگاه های اقامت اجباری در جنگ جهانی دوم است. پس از جورج فلوید قتل او گفت: “برای ایستادن در همبستگی با جنبش برای زندگی, من نمی خواهد آن را یک محوری ما فقط همیشه آن را به حال.”

برخی از پیام ها به صورت هدفمند مبهم یا مرثیهای مانند نام کارلوس ارنستو Escobar الله مهاجرانی فرد برای اولین بار به مرگ از Covid-19 در مهاجرت بازداشت انتخاب شده توسط بیم اسکات به پرواز بیش از مجسمه آزادی در حالی که بیش از شهری بازداشتگاه در بروکلین یکی دیگر از هنرمند ارسال خواهد شد Mejia خواهر کلمات مورد مرگ او: “من درد خیلی بزرگ است.” اسپرزا همکاری با تیجوانا مبتنی بر هنرمندان برای سه پیام در نزدیکی مرز: “NO TE RINDAS” (don’t give up); “لا فرنترا NOS CRUZO” (مرز عبور us); و “سویا NUBE د اسپرانزا” (من یک ابر امید).

دیگران شفاف: بسیاری از تغییرات بر روی “لغو یخ” یا “YER مالیاتی $ قفس کودکان و نوجوانان” در سراسر سن دیگو یخ زمینه ،

که به فوریت مورد نیاز است. بیش از 22,800 مردم در حال حاضر در بازداشت است. در حالی که بسیاری از هزار نفر کمتر از آن بود که قبل از coronavirus زده — در سال 2019 به طور متوسط روزانه بازداشت شده جمعیت آن در حدود 50000 — در بسیاری از موارد آن را گرفته و پرونده های حقوقی به نیروی این سازمان به مردم است. فقط در هفته گذشته یک قاضی دستور دولت برای انتشار کودکانی که تا به حال برگزار شده است برای هفته ها با پدر و مادر خود را.

“خانواده مراکز اقامتی در آتش هستند و هیچ زمان بیشتری را برای نیمی از اقدامات” قاضی نوشت.

ترس پاره پاره از طریق مهاجر در بازداشتگاه به عنوان ویروس با مردم در داخل به شدت اعتراض غیربهداشتی و شرایط شلوغ و عدم توجه پزشکی است. نگهبانان ملاقات تظاهرات با اقدامات تلافی جویانه از جمله فلفل-اسپری سلول انفرادی و انتقال به امکانات مختلف. اخیرا مواردی در یخ بازداشت, شروع به پریدن کرد — یک مرکز در الوی آریزونا و متعلق به اداره شده توسط پیمانکار خصوصی CoreCivic گزارش 222 تایید عفونت هفته گذشته است. پیام بیش از الوی? یک کلمه: “آزادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>