به عنوان Coronavirus نابسامانی نیویورک, NYPD است که بازداشت کودکان و نوجوانان برای فروش آب نبات

بیش از 10 ، 000 ساکنان شهر نیویورک درگذشت از coronavirus در هفته های اخیر. زندگی در این شهر شده است طرح میتوانست به جای حقیقی سکون و بی ناله آمبولانس آژیر. اما برای اداره پلیس نیویورک آن را تا حد زیادی از کسب و کار به عنوان معمول است.

در شب جمعه یک گروه از افسران پلیس فیلم برداری شده بود در هارلم ایستگاه مترو به عنوان آنها را برداشت و مهار یک کودک که ظاهرا فروش چیپس و آب نبات. در این ویدئو افسران دیده می شود مبارزه با این پسر که گریه و لگد زدن به یک کیسه از تنقلات او نگه داشتن در حالی که یک زن ادعا می شود مادر کودک التماس آنها به او اجازه دهید برود و تماشاگران با عصبانیت فریاد که او “یک پسر بچه کوچک است.” این حادثه ساعت پس از گروه دیگری از افسران برداری شده بود با خشونت دستگیری یک مرد در ایستگاه مترو, بنا به گزارش ها پس از آنها گفت: مردم در انتظار یک قطار شلوغ پلت فرم است که آنها نیاز به پراکنده و مرد پاسخ داد که هیچ راهی برای انجام این کار است.

“دولت و کسب و کار به شدت اصلاح شیوه برای محدود کردن تماس فیزیکی و در عین حال که در عمل اجرا نشده است توسط NYPD.”

حوادث مانند این ها به سختی و بی سابقه در نیویورک اما به عنوان شهر هایش با بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی و نیویورک گفت: برای به حداقل رساندن هر گونه تماس با یک دیگر, بسیاری از را سوال منطق و ایمنی پلیس در ادامه به اجرای سطح پایین دستگیری و جسمی افزایش مداخلات است که حتی در زمان عادی به نظر می رسد غیر ضروری در بهترین حالت. در نامه هفته گذشته به شهردار, بیل د Blasio و کمیسر پلیس درموت درخت روغن قلم, وکیل مدافع در کمک حقوقی جامعه به نام شهر شکست برای جلوگیری از غیر ضروری دولت در این زمان “بسیار غیر مسئولانه است.”

“ما عمیقا نگران آن است که ما در شهر نیویورک مقامات دولتی باید تغییر نیست و یا مجددا چگونه NYPD تعامل با در حال حاضر آسیب پذیر جوامع” می خواند این نامه که به اشتراک گذاشته شده با رهگیری. “در هر جنبه ای از زندگی ما در حال انتظار برای عمل مسئولانه به منظور صاف منحنی. به عنوان بخشی از یک هماهنگ Covid-19 پاسخ توسط شهردار de Blasio دولت و کسب و کار به شدت اصلاح شیوه برای محدود کردن تماس فیزیکی و در عین حال که در عمل اجرا نشده است توسط NYPD. در شهرستانها در سراسر کشور ما مقامات منتخب در حال هدایت پلیس برای استفاده از اختیار را تنها ‘تماس با ما’ و آهسته بازداشت. شهردار de Blasio ساخته شده است و هیچ گونه مشابه درخواست NYPD.”

NYPD و دفتر شهردار نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

تعداد دستگیری ها در این شهرستان کاهش یافته است و در هفته های اخیر به عنوان جرم و جنایت کاهش یافت. اما به خصوص در محله های فقیر که خانه را به بسیاری از کارگران ضروری — محله که در آن خطر ابتلا به ویروس کمترین و تهاجمی که در آن پلیس شایع ترین است — دستگیری بیش از جزئی بدون خشونت جرائم و “کیفیت زندگی” سنگین ادامه داده اند. به عنوان رهگیری گزارش داد اوایل این ماه پلیس در حال حاضر نیز یک دلیل جدید برای توقف و دستگیری مردم: شکست اجتماعی به دور است. حدود 15 نفر که نقض فاصله اقدامات گزارش شده است دستگیر شده تا کنون.

“آنچه ما از این نگران است که NYPD است که با استفاده از منابع خود را به صورت سطح پایین اجراي کیفیت زندگی جرائم به جای تمرکز و جابجایی منابع خود را به آنچه که در واقع باید یک اولویت در این بیماری همه گیر” Jennvine وانگ کارکنان وکیل در کمک های قانونی به پلیس پاسخگویی پروژه گفت: رهگیری. “سطح پایین اجرای مثل یک بچه فروش آب نبات در یک ماشین مترو باید در اولویت پلیس همیشه و به خصوص در وسط یک بیماری همه گیر. … اینها مسائلی است که می تواند بهتر از این خطاب با جامعه جایگزین با بهداشت عمومی جایگزین اتصال کسی به منابع است. آن چیزی است که بهترین خطاب با پلیس و جرم.”

در نامه خود کمک حقوقی وکلای خواسته مسئولان شهرستان به ممنوعیت جرم از شکست به لحاظ اجتماعی فاصله — یک شکست است که در واقع نه یک جرم و جنایت و د Blasio قول داده بود که منجر به جریمه در اکثر. آنها همچنین به نام در شهر خودداری از انجام نوردد بی خانمان encampments اگر آن را نمی تواند ارائه فردی واحد مسکن برای کسانی که آن را پراکنده و کاهش وادار سازد بازداشت و تعدادی از افسران وظیفه و ارائه هر در-افسر وظیفه با شخصی دنده محافظ. در حالی که این گروه به تازگی ارائه شده ماموران با ده ها هزار نفر از ماسک و دستکش, پس از شکایت این شهرستان بزرگترین اتحادیه پلیس برخی از افسران هنوز هم گشت و حتی ساخت بازداشت بدون محافظ دنده. آنها همچنین به طور منظم عدم عمل اجتماعی فاصله حتی با 20 درصد از نیروی خواستار بیمار در هفته های اخیر و پس از نزدیک به 7 درصد بیش از 2400 نفر تست مثبت برای ویروس. در حالی که برخی از حوزه منتقل روزانه خود را رول تماس در خارج از منزل در تلاش برای ترویج بهتر فاصله نه همه حوزه انجام داده اند و ماموران در ادامه به نگه داشتن تماس نزدیک با یک دیگر حتی بدون ماسک.

“NYPD مسئولیت به مردم و به افسران خود را به تصویب سیاست های که منعکس کننده توصیه های بهداشتی کارشناسان” کمک حقوقی نوشت. “NYPD تغییر نکرده پروتکل های خود را حتی در نور از این به سرعت در حال گسترش ویروس که در آن ميزان عفونت در میان NYPD پرسنل هشت بار که از شهر نیویورک و 10 برابر بیشتر از بقیه ایالت نیویورک است.”

پلیس یک بیماری همه گیر

پلیس نیویورک نیست به تنهایی به عنوان آنها همچنان به بازداشت که به نظر می رسد به زودی همه منطق و بهداشت عمومی توصیه. هفته گذشته فیلادلفیا حمل و نقل سازمان معکوس آن سیاست الزامی پوشش صورت برای سواران پس از چهار فیلادلفیا افسران پلیس بودند فیلم برداری به زور کشیدن یک unmasked مرد یک شهر, اتوبوس, بیش از شکست خود را به پوشش صورت خود را. و در میامی یک دکتر که در حال کار برای کمک به افراد بی خانمان در طول همه گیر بازداشت شد در حالی که بارگذاری خود را ون زمانی که پلیس فکر کرد که او “به طور غیر قانونی تخلیه زباله.”

“آن را بومی از کلی overreliance پلیس در فرهنگ آمریکایی برای حل تمام مشکلات اجتماعی” گفت: وانگ. “و در این مورد سعی کنید به پلیس راه ما را از این بیماری همه گیر است که ما فقط نمی تواند.”

اما حداقل در نیویورک پلیس را در پاسخ به همه گیری متفاوت بسته به محله. اگر در بخش هایی از این شهر نقش جدید خود را تبدیل به “شکستن جمعیت در تریدر” در دیگران ساکنان عادت به تهاجمی پلیس احساس می کنید که بسیار تغییر کرده است.همه در همه ،

کمک های حقوقی, نقشه برداری, تمام 311 تماس های ساخته شده و در دو هفته اول ماه مارس که برچسب گذاشته شده توسط عنوان مربوط به “اجتماعی فاصله” و در بر داشت که بسیاری از آمد gentrified محله مانند هارلم Greenpoint و ویلیامزبرگ. اما این تجزیه و تحلیل همچنین نشان داد که پلیس تمایل به پاسخ به آن دسته از تماس های بیشتر در محله های فقیر به عنوان مثال در برانکس. “حتی اگر این محله که در آن مردم در حال snitching با همسایگان خود برای پلیس اقدام به ویژه در محله های بیش از دیگران” گفت: وانگ افزود که اطلاعات محدود است به آنچه در گزارش پلیس عموم می کند و شامل اطلاعات در مورد احضار آنها مسئله است ،

بیش از 700 افسران دیدم وظایف خود را تغییر اجتماعی فاصله اجرای برای ساکنان در حال حاضر به شدت تحت کنترل محله های اجتماعی فاصله تبدیل شده است و فقط یک دلیل بیشتر برای پلیس آنها را متوقف کند. “این همان نوع اجرای آنها فقط در حال توسعه یک چرخش جدید در آن” میک Schommer که زندگی در هارلم گفت: رهگیری.

برای ساکنان به شدت تحت کنترل محله های اجتماعی فاصله تبدیل شده است و فقط یک دلیل بیشتر برای پلیس آنها را متوقف کند.

در اواخر ماه مارس Schommer یکی از چند نفر که فیلم برداری یک گروه از افسران پلیس به عنوان آنها بازداشت یک مرد در یک پیاده رو در هارلم. این روشن نیست که تصویری از آنچه اتفاق افتاده است قبل از این مرد دستگیر شد — برخی از تماشاگران گفت Schommer که او صحبت کردن به شخص دیگری و دیگران گفت که او برای متوقف تف کردن در پیاده رو. یکی از افسران شنیده می شود گفتن کسی که پرسید چرا پلیس برگزاری این مرد است که آن را “به دلیل coronavirus.” Schommer اضافه شده است که شده است با پوشیدن یک ماسک اما که او از دست داده و ماسک خود را به عنوان دو افسر unmasked بازداشت او را. پلیس گفت: تماشاگران که آنها در حال انتظار برای یک آمبولانس برای مرد اما به جای لود او سر به پلیس ون.

“اگر این نقض, چرا هفت پلیس را با یک مرد پرتاب او را در مقابل دیوار demask او و سپس او کمپرسی به patty واگن به عنوان یک راه برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله گفت:” Schommer. “آن امتداد خط اعتبار, اما این نیز غیر معمول نیست.”

Schommer اضافه شده است که در روزهای پس از این حادثه او بارها و بارها دیده می شود پلیس در هارلم سفارش افراد جوان برای متفرق کردن حتی به عنوان مردم در خط در فروشگاه های مواد غذایی ایستاده نزدیک به یکدیگر است. “من را دیده اند آشکار پلیس و ungloved پلیس شکستن تا مردم به صورت اجتماعی فاصله و نه با پوشیدن ماسک زمانی که آنها خود را نمی,” او اضافه شده است.

اما آنچه او را زده بود روشن اختلاف در جهات اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته شد بسته به نژاد و آشکار ثروت از کسانی که نقض آن است. “من زندگی می کنند در نزدیکی مارکوس Garvey پارک و پارک مرکزی” Schommer اشاره کرد به عنوان مثال. “پارک مرکزی بسته بندی شده است پر از مردم در حال اجرا به صورت عادی و راه رفتن به صورت عادی. مارکوس Garvey پارک خالی است به دلیل سازگار گشت زنی پلیس.”

“شما می توانید از طریق راه رفتن در هر نقطه مرکزی هارلم و شما می توانید صدها نمونه از این اختلاف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>