به عنوان Coronavirus Ramped تا خدمات مالی پیمانکار گفت: انبار کارگران آنها مجاز نیست به بیمار

M. بود در نیمه راه از طریق شیفت 12 ساعته در اواخر ماه مارس مرتب سازی اسناد مالی در یک کاورنو لانگ آیلند انبار هنگامی که یک سرپرست متوقف شد و دست او یک بروشور. چند روز قبل در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تا به حال یک فرمان اجرایی را امضا بستن اکثر کسب و کار, اما, M. انبار باقی مانده بود باز از آنجا که هدف آن پستی و حمل و نقل — تعريف شد ضروری است.

این بروشور نوشته شده در دلسرد کارگران در TMG ایمیل راه حل های پستی و چاپ پیمانکار برای کسب و کار از پوشیدن دستکش و ماسک مگر اینکه آنها بیمار بودند و یا تا به حال سیستم ایمنی بدن. در نامه این توجه نیز هشدار داد: “اگر شما نمی نشان می دهد تا برای کار شما پرداخت نمی شود و پس از دو روز به شما خواهد شد در نظر گرفته شده اند رها شده و کار خود را.”

بنابراین صبح روز بعد هنگامی که محمد از خواب بیدار شد با اندکی تب او رفت و به کار در شیفت 12 ساعته بدون پوشیدن یک ماسک و دستکش. او گفت که این شرکت تا به حال برقرار نیست هر اجتماعی فاصله اقدامات و او را خوردند و او ناهار در شلوغ کافه تریا های یک جدول با حدود 10 دیگر همکاران. در عرض یک هفته او را از رفتن به بیمارستان و چند روز پس از آن تشخیص داده می شود با Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید فشار آورده است که جهان اما نمی M. انبار — به توقف سنگ زنی.

“چه کاری می تواند انجام دهد ؟ ما مرعوب. ما می ترسند از کار. ما مجبور به پرداخت اجاره بها بنابراین ما باید به رفتن نگه دارید.”

انبار اجاره توسط Broadridge راه حل های مالی جهانی شرکت خدمات مالی با حدود 4.4 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته است که در استخدام هزاران نفر در سراسر جهان است. اما حتی به عنوان Broadridge در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفاظت از کارکنان خود را در انبار خود فروشنده TMG شد که یک تندرو رویکرد که در معرض خطر نیروی کار خود را. نه تنها TMG کارگران دلسرد از ماندن در منزل و زمانی که بیمار و یا حفاظت از خود را با توجه به چندین کارکنان آنها نیز نبودند مطلع شود که همکاران خود را مریض شدم.

Coronavirus بحران وارد شده و در یکی از شلوغ ترین زمان از سال برای پست الکترونیکی و حمل و نقل انبار — با طولانی خسته کننده ساعت برای کارکنان. نوع تحقیقات و رهگیری مصاحبه 14 کنونی و سابق کارگران در TMG تقریبا همه آنها به اشتراک گذاشته احساسات مشابه: آنها ترسیده بودند به فشار علیه این شرکت به دلیل نیاز به آنها شغل خود را.

“چه می توانیم بکنیم ؟” یکی از کارگران گفت. “ما مرعوب. ما می ترسند از کار. ما مجبور به پرداخت اجاره بها بنابراین ما باید به رفتن نگه دارید.”

رهگیری و نوع نیست شناسایی زمان TMG کارگران مصاحبه برای این داستان با نام چرا که آنها از ترس اقدامات تلافی جویانه.

یک Broadridge سخنگوی گرگ روزنبرگ گفت که این شرکت تا به حال مطلع شده است که TMG کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 و Broadridge تا به حال “نقشه برداری مخاطبین خود و مطلع می شود هر یک از کارکنان خود را که در تماس مستقیم با دستورالعمل های خود شده است.” او گفت: TMG است که انتظار می رود به اطلاع کارکنان خود.

TMG جواب نداد سوال در مورد اینکه آیا هر یک از کارکنان خود را تا به حال تست مثبت و اگر چنین است آیا تا به حال مطلع دیگر کارگران است. یکی دیگر از کارگران گفت: رهگیری و نوع تحقیقات که به آنها گفته شد به قرنطینه توسط یک سرپرست داشته TMG ارائه شد با توجه به دفتر اظهارات توسط یک سرپرست در TMG پیشنهاد کارگر را در معرض خطر بود. James T. Prusinowski یک وکیل به نمایندگی از TMG نیست به آن پاسخ خاص نماید. او گفت که این شرکت “را قاطعانه رد هر گونه اتهام و یا استنتاج است که آن را لازم و اقدامات مناسب و یا به دنبال CDC دستورالعمل مربوط به کارکنان آن مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.”

در میان خدمات Broadridge ارائه می دهد که سرمایه گذار ارتباطات که شامل چاپ و حمل و نقل از اسناد مالی — گزارش های سه ماهه, نماینده, اظهارات — از Brentwood, New York, انبار. بسیاری از افرادی که در انجام این کار هستند, لاتین, مهاجران مانند محمد که کسب 13 دلار در ساعت به عنوان کارکنان TMG که دفتر بعدی به انبار و که با همکاری Broadridge می رود دهه.

کارگران شیفت های طولانی در طول سال چندین کارکنان گفت: اما به خصوص در طول دوره از ژانویه تا مارس به آنها تماس بگیرید “ال پروکسی” — زمانی که پروکسی اظهارات دولت موظف اطلاعاتی اسناد و مدارک برای سهامداران داد و ستد عمومی شرکت های چاپ شده و از طریق پست. کارگران گفت که در طول ال پروکسی تغییرات می تواند تا 14 ساعت و برخی می تواند سال بدون یک روز مرخصی. یکی از کارکنان سابق گفت که در طول پنج ماه او را برای این شرکت در سال گذشته سه نفر غش در حالی که بر روی خط. (TMG کاهش یافته است به آدرس که اتهام و Broadridge گفت: این از آن غافل شد.)

در روز سه شنبه قانون شرکت از Getman, Sweeney & Dunn ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در دادگاه فدرال در مقابل TMG و Broadridge به نمایندگی از حدود 200 TMG کارکنان در انبار ادعا که TMG نتوانست به درستی جبران کارکنان به صورت غیر استاندارد ساعت کار و اضافه کاری به عنوان مورد نیاز توسط نیویورک قانون کار. (یک وکیل برای TMG گفت: این شرکت پایبند به همه قوانین کار. Broadridge نماینده روزنبرگ گفت: “این شرکت بود غافل از چنین اتهامات و خواهد شما مراجعه به TMG می پردازد که کارکنان خود را به طور مستقیم.” نه شرکت بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پس از طرح دعوی در دادگاه واصل شد.)

روز بعد از او از خواب بیدار شد با یک تب خفیف و به کار می رفت به هر حال M. احساس گرمتر اما او دوباره رفت در تعیین آن را از طریق تغییر دیگری. او دوباره ارائه نشده یک ماسک و دستکش و گفت که این شرکت هنوز هم تا به حال گرفته شده هر اجتماعی فاصله گرفته است. او صرف ناهار او در یک جدول کامل.

“من حفظ کار به دلیل آنها گفت: اگر ما نمی توانیم به نگه داشتن کار ما خواهد بود از کار اخراج شدند.” او گفت:. اما بعد از ظهر M. به سختی می تواند ایستادن. بدن او سوختن بود ، او گفت: سرپرست او است که او را به دست کار می کنند.

در خانه او فرو در بستر جایی که او به صرف چهار روز آینده مبارزه با تب و بدن درد. او سرفه خونی. به زودی مادر و شوهر بودند رنج می برند علائم و همچنین. یک هفته پس از او می خواهم دریافت بروشور, M. و مادر او رفت و به یک بیمارستان محلی برای آزمایش coronavirus. M. مشترک نامه ای از بیمارستان حاکی از این است که او نیاز به معاف از کار. چهار روز پس از بازدید خود از بیمارستان به نام به او بگویید که هر دو آنها تا به حال قرارداد Covid-19. محمد گفت: او پس از آن به نام TMG و اطلاع آنها از نتایج. M. ترس او نمی خواهد اجازه بازگشت به کار خود را زمانی که او به طور کامل بهبود.

Prusinowski وکیل به نمایندگی از TMG پاسخ نمی دهند به طور خاص به سوالات در مورد بروشور اما نوشت که شرکت “است نه تغییر و یا اصلاح آن سیاست ها و روش های به ضرر کارکنان خود را در طول این زمان سلامت و بحران اقتصادی است.” او همچنین گفت که شرکت “است و همچنان مطابق با همه قوانین قوانین کار از جمله کسانی که مربوط به ساعت و روز کار و پروتکل های ایمنی.”

روزنبرگ از Broadridge گفت که این شرکت با این نسخهها کار با فروشندگان متعدد و درخواست کرده بود که همه آنها فراهم بیمار و قرنطینه پرداخت برای کارکنان به عنوان Broadridge می کند و این که او آگاه از سیاست های مشخص شده در بروشور هشدار کارگران که آنها می تواند از دست دادن شغل خود را اگر آنها از دست رفته دو روز کار می کنند.

flyer

بروشور از TMG.

تصویر: ارائه شده به نوع و رهگیری

به عنوان M. کشتی با بیماری شایعه از Covid-19 شیوع گردش در میان TMG کارگران تغذیه شده با آخرین غیبت. “همه ما در حال صحبت کردن در مورد کوروناویروس” گفت: K. a TMG کارمند. “همه از ما می ترسند.”

با موارد coronavirus نصب در سراسر کشور K. تصمیم به انجام تحقیقات خود را و کشف کرد که دو نفر از همکاران او را — و نه از جمله M. — تا به حال در واقع قرارداد Covid-19. زمانی که رسیده رهگیری و نوع تحقیقات هر دو کارگران گفت که آنها تا به حال به این بیماری و این که آنها تا به حال خود را به اشتراک گذاشته نتایج آزمون از طریق تلفن با TMG. یک کارگر تنها می تواند صحبت می کنند چند کلمه در یک ردیف قبل از توقف و نفس نفس زدن برای هوا.

“همه ما در حال صحبت کردن در مورد کوروناویروس. همه از ما می ترسند.”

یکی دیگر گفت که آنها تا به حال هشدار داده که شرکت در آخرین هفته از ماه مارس همان روز M. تب در مجموعه. راهنمای کارفرمایان از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دولت است که “اگر یک کارمند تایید شده است به COVID-19 عفونت کارفرمایان باید به اطلاع هموطنان کارکنان خود را ممکن است قرار گرفتن در معرض.”

خواسته در مورد ایمنی محل کار در طول Covid-19, روزنبرگ به Broadridge نماینده گفت: این شرکت بود “با در نظر گرفتن دقیق ترین اقدامات احتیاطی ممکن است برای ادامه به نگه داشتن همه همکاران سالم و امن” که شامل کاهش تولید نیروی انسانی با نصف فعال اجتماعی فاصله و ضد عفونی کار فضاهای چند بار در روز. کافه تریا بسته شد در مارس 27, او گفت:, و جعبه ناهار ارائه شد شروع مارس 29. روزنبرگ اضافه شده است که این شرکت در برنتوود انبار همراه با دیگر کوچکتر در نزدیکی مرکز را در محل کادر پزشکی برای همکاران و درمان کارگران با بیماری که ظهور در محل بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها به کار گرفته شده توسط Broadridge یا پیمانکار.

تهدید مطرح شده توسط Covid-19 به انبار کارگران بوده است متحرک سازی نیروی در تظاهرات اخیر توسط آمازون کارگران که به انتقاد از این شرکت تلاش برای حفاظت از آنها. دوشنبه گذشته آمازون کارگران برگزار اعتصاب در یک جزیره استاتن انبار. (که در همان روز آمازون اخراج یکی از مرکزی کارگر, سازمان ادعا او نقض اجتماعی فاصله قوانین; کارگر و فعالان در زمینه شلیک به عنوان تلافی جویانه.) به تازگی آمازون موافقت کرده است به برخی از تغییرات از جمله 2 دلار افزایش و پرداخت بیمار زمان برای کارگران که قرارداد Covid-19 یا خواسته شده است به خود شده است. کارگران گفت: اخبار رسانه های آنها مشاهده تغییرات به عنوان کافی نیست.

در TMG, کارگران در حال, اگر هر چیزی بیشتر آسیب پذیر است. همه از هشت کارگران در حال حاضر در مصاحبه های رهگیری و نوع تحقیقات گفت که در صورت عدم پرداخت مرخصی استعلاجی و با تهدید اخراج از دست رفته پس از دو روز آنها احساس تحت فشار برای حفظ و نشان دادن تا برای کار.

در مارس 18, Cuomo قانون را امضا کرد که بلافاصله موثر تضمین پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارکنان است که Covid-19 یا دستور داده شده است به قرنطینه. رهگیری و نوع تحقیقات به خارج از ایالت نیویورک دفتر دادستان کل است که نظارت بر درمان و ایمنی کارکنان در طول همه گیر برای راهنمایی در مورد اینکه آیا TMG یا Broadridge ممکن است نقض قانون است. دفتر دادستان کل نیست که اظهار نظر در قانونی بودن Broadridge و TMG را انجام, اما یک سخنگوی این سازمان گفت: این دفتر در حال حاضر به دنبال اتهامات و صحبت کردن با TMG کارگران است.

به تازگی پس از رهگیری و نوع تحقیقات به سوالات با Broadridge در مورد ایمنی کارکنان از شرکت دست از دستکش و ماسک و ژل ضد عفونی کننده دست به TMG کارکنان با توجه به زمان کارگر. یک Broadridge نماینده همچنین اعلام کرد که ابتدا در مارس 6 درجه حرارت از تمام انبار کارگران خواهد بود گرفته شده توسط Broadridge و هر کسی که با یک تب خواهد بود به خانه فرستاد. برای K. جدید اقدامات شد خبر خوش — اما آنها بیش از حد دیر است. “این چیزی است که آنها باید انجام داده اند مدت ها پیش” K. گفت: “قبل از هر کس آلوده شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>