به عنوان Coronavirus بافندگی در فدرال بازداشت افراد در داخل در حال رد قانون اساسی حق صحبت با وکلای

به عنوان بسیاری از شهر نیویورک و رسانه با تمرکز بر دم coronavirus فاجعه در این شهر زندان در Rikers Island, موازی بحران بلندی است در زندان های فدرال واقع در شهر: شهری مرکز تادیبی در پایین منهتن و شهری بازداشتگاه در بروکلین.

در سراسر کشور, با توجه به دفتر زندان آمار تعداد موارد مثبت coronavirus در فدرال زندان و زندان منفجر شد توسط 8,600 درصد در دو هفته از تاریخ 20 آوریل — افزایش که به خصوص مورد با توجه به آسیب پذیری مردم قفل شده است و در شرایط آنها را کنترل نمی کند. توسط اداره زندان تخمین می زند حدود یک سوم از افراد زندانی در MDC و MCC در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید توسط مرکز کنترل بیماری استانداردهای.

مقامات زندان در حال برگزاری نه بر روی تست برای می خواهید از تشکلات مردم نشان دادن علائم هشدار دهنده: مشتریان باید گفت: وکلا که خود واحد مسکن پر از سرفه مردم است.

آن است که به سختی اطمینان بخش است که تا کنون چند زندانی مردم در هر دو مرکز آزمایش مثبت است. مقامات زندان بستری شده در هفته گذشته تنها به دلیل یک قاضی را — که آنها انجام می دهند تقریبا هیچ تست. به عنوان جمعه تنها هفت نفر از جمعیت حدود 1,700 تا به حال تست شده در MDC از آنها دو آزمایش مثبت است. از حدود 760 نفر برگزار شد در MCC تنها پنج تا به حال تست شده از آنها چهار آزمایش مثبت است.

با همه حساب های مقامات زندان در حال برگزاری نه بر روی تست برای می خواهید از تشکلات مردم نشان دادن علائم هشدار دهنده: کمی اطلاعات به trickling از قفل-کردن امکانات, اما مشتریان باید گفت: وکلا که خود واحد مسکن پر از سرفه مردم است.

به عنوان وکلای شتافت به فایل وثیقه برنامه های کاربردی به آسیب پذیر مشتریان منتشر شده از این پتانسیل مرگ تله دادستان فدرال در برابر استدلال با راست چهره که بیمار و سالمند در واقع بهتر است در داخل. در مارس 1 دادگاه فدرال تلفنی قبل از قاضی کوین کستل در منطقه جنوبی نیویورک دستیار آمریکا وکیل لوئیس Pellegrino به دادگاه گفت که جیمز Woodson — HIV مثبت ضعف سيستم ايمنی فرد با فشار خون بالا و مزمن ریه شرایط — نباید اجازه را زودتر از خود برنامه ریزی دسامبر تاریخ انتشار.

Pellegrino با اتکا بر کم بودن تعداد آزمون مثبت در داخل MCC — نادیده گرفتن فوق العاده کم تعداد کلی آزمون به استدلال می کنند که Woodson باید زندانی باقی می ماند. با تنها چهار تست مثبت بیش از 700 زندانی در مرکز Pellegrino گفت: زندان عفونت نرخ تنها یک و نیم درصد است. “در خارج از دیوارهای زندان های همه گیر در حال افزایش است به میزان, مانند, 14 درصد در هر روز” پلگرینو گفت. “شانزده درصد از NYPD افسران هستند. و در برخی از – من حدس می زنم 30 کد پستی در نیویورک وجود دارد به میزان 58 به 77 درصد تست مثبت در خارج از زندان است. بنابراین ما فکر نمی کنم اضطراری وجود دارد به طوری که آقای Woodson, حتی با افزایش عوامل خطر است برای رفتن به هر گونه بهتر از MCC. هر MCC مشکلات شده اند هر دو در طول تاریخ و در سالهای اخیر به نظر می رسد آنها به انجام یک کار بسیار خوب حاوی این عنوان در مقایسه با جهان خارج است.”

پتانسیل متمم ششم نقض

به عنوان وکیل مدافع سعی کنید به فایل وثیقه برنامه های کاربردی آنها صالح توسط این واقعیت است که مقامات زندان در حال ساخت آن غیر ممکن است حتی صحبت کردن با مشتریان خود را. با توجه به فدرال مدافعان نیویورک مدافع عمومی سازمان حدود نیمی از وکیل درخواست برای صحبت با مشتریان برگزار شد در MDC یا MCC شده اند به طور کامل نادیده گرفته شده از تاریخ 13 مارس دریافت هیچ پاسخی در همه.

در ضمن شرقی و مناطق جنوبی نیویورک متوقف برگزاری واقعی محاکمه در ماه گذشته اما قانونی تصمیم گیری با ریسک بالا عواقب آن برای مردم قفل شده در داخل هنوز هم اتفاق می افتد هر روز. بنابراین انکار زندانی مردم از دسترسی به وکلای خود را نه تنها باعث می شود آن را دشوار است به مردم آسیب پذیر در خارج از زندان بلکه لطمه می زند متهمان در همه دیگر خود را در جریان مسائل حقوقی.

مردم رو به سرمایه اتهامات مثلا هنوز هم باید برای دیدار با ضرب العجل به فایل کاهش اظهارات این استدلال که چرا آنها نباید به مرگ قرار داده. دادستان هنوز indicting مردم و آماده سازی موارد و وکلای دفاع در حال دریافت کشف مواد — دادستان’ شواهد در این مورد — که آنها نمی تواند به طور کامل درک کنید مگر اینکه آنها را نقد و بررسی آن با مشتریان خود را.

“شما نمی توانید فقط زندان آنها را و بگو: ما به عقب بر گردیم به شما در کل راست-به-یک-وکیل چیز.'”

این مقدار به یک قانون اساسی تخطی از متمم ششم تضمین حق وکیل است که شالوده آمریکا سیستم عدالت گفت: David Patton, مدیر اجرایی فدرال مدافعان نیویورک در مصاحبه. “شما هم می توانید در زندان مردم در قانون اساسی و یا شما نمی توانید در زندان آنها را” پاتون گفت. “شما نمی توانید فقط زندان آنها را و بگو: ما به عقب بر گردیم به شما در کل راست-به-یک-وکیل چیز.'”

در عین حال تا کنون “ما به شما” است که تقریبا دقیقا همان چیزی است که اداره زندانها گفت. زمانی که مقامات زندان شروع به گرفتن گلوگاه دسترسی به وکیل به عنوان همه گیر شتاب فدرال مدافعان بازگشایی پرونده آنها برای اولین بار ثبت در زمستان سال 2019 زمانی که MDC مقامات قطع قانونی بازدید در طول یک هفته طولانی و سیاه و سفید کردن و حرارت دادن بحران در زندان است. مدافعان به درخواست دادگاه به سفارش اداره زندانها کارکنان به مردم در زندان دسترسی به وکیل. اما ایالات متحده وکیل برای منطقه شرقی نیویورک — که در علاوه بر این به تعقیب مردم برگزار شد MDC و MCC همچنین نشان دهنده اداره زندانها به عنوان یک مشتری — استدلال کرد که حکم دادگاه الزامی دسترسی به مشاور حقوقی یک ایده بد بود. در عوض وزارت دادگستری وکلا استدلال مقامات زندان باید با توجه به یک مطالعه وضعیت برای درک بهتر فقط به همین دلیل هر گونه مشکلات با ارتباط ممکن است وجود داشته باشد.

دادگاه منصوب میانجی در مورد دولت اوباما دادستان کل Loretta Lynch خودش سابق آمریکا وکیل برای منطقه شرق, برای کمک به حل و فصل اختلاف. اما در اولین گزارش خود را به دادگاه و در یک کنفرانس تلفنی در جمعه لینچ به نظر می رسد بیشتر با تمرکز بر حصول اطمینان از سالم گفت و گو بین طرفین و ایجاد یک سیستم برای ردیابی و گزارش دسترسی به تلفن از ساخت زندان مقامات قانونی ارائه دسترسی بلافاصله. “من خوشحالم که به گزارش گفتگو و تعامل با هر دو طرف باقی مانده است باز آن باقی مانده است قوی” لینچ گفت: دادگاه است. “این نظر من است که هر دو طرف باید یک تعهد قوی برای برخورد با آن بسیار مهم است و مسائل جدی.”

حتی تماس های تلفنی

با هیچ یک از اعمال معنی دار مسئوليت مقامات زندان همچنان مبهم اطمینان و شکستن وعده های خاص ساخته شده اند. در مارس 25, تماس با لینچ و فدرال مدافعان اداره مسئولان زندان گفت: آنها راه اندازی یک سیستم اجازه می دهد تا ویدئو کنفرانس برای مردم برگزار MDC و وکلای خود را; در مارس 31, مقامات گفت: آنها قادر خواهد بود به جای 10 تصویری-کنفرانس تلفنی یک هفته. که معلوم نیست درست باشد. با وجود تعداد زیادی از درخواست ها برای تصویری جلسات MDC کارکنان تنها مورد تایید سه ویدئو کنفرانس هفته گذشته است. MCC در ضمن به لغو ویدئو کنفرانس در دسترس نباشد.

در حالی که تماس های ویدئویی هستند و بهترین جایگزین برای فرد بازدیدکننده داشته است برای افرادی که نیاز به بررسی اسناد و مدارک خود را با وکلا و حتی اساسی تلفنی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار است. در یک دادگاه جداگانه تلفن کنفرانس هفته گذشته MDC سرپرست درک لبه اظهار داشت که دو زندان بین آنها باید حداکثر قابلیت 15 تا 20 تماس تلفنی در هر روز. این تعداد به نظر می رسد سخت به توجیه مدافعان می گویند با توجه به اینکه هر واحد مسکن یک تلفن. لبه برآورد می افزاید: تا به سختی یک یا دو تماس در هر واحد در هر روز. تادیبی کارکنان وحشت از این بیماری رشد که محل کار خود را تبدیل شده اند در واقع شروع به تماس بیمار کاهش در دسترس کارکنان است. اما از آنجا که این زندان را تعطیل, تمام, خانواده, حقوقی و ملاقات آن مشخص نیست که چرا تعداد کمی از بسیاری از نگهبانان مورد نیاز برای تسهیل بازدید می کنید مردم در اتهام خود را به یک تلفن.

این همه بحث در مورد فرایند و واقعیت-پیدا کردن ابهام فرو اساسی قانون اساسی موضوع گفت: وکیل شان Hecker که به نمایندگی از دولت فدرال مدافعان در کت و شلوار خود را. Hecker گفت: قاضی مارگو برودی در یک کنفرانس تلفن جمعه “اگر BOP نمی تواند اطمینان معنی دار وکیل دسترسی برای افراد در بازداشت آنها نیاز به آزادی مردم به اندازه کافی در زندان خود را به اطمینان حاصل شود که کسانی که وجود داشته ششم خود را اصلاح حقوق محترم شمرده شود.”

او افزود که اداره زندانها به سادگی نشده ساخته شده و دسترسی به مشاور حقوقی یک اولویت است: “پس از دو هفته است که ما در حال صحبت کردن در مورد جمع آوری داده ها است که اجازه می دهد تا ما را به درک چرا ما نمی توانیم وکیل تماس و یا تصویری-همایش برنامه ریزی شده ؟ با احترام است که انعکاسی از هر گونه حس اضطرار.”

“وجود دارد بسیاری از افرادی که سرفه و تب. وجود دارد مقدار زیادی از ترور بسیاری از مردم نمی مراقبت های پزشکی.”

اگر مردم نیست که مجاز به صحبت کردن با خود وکلای وزارت دادگستری نمی تواند حمل به عنوان اگر همه چیز عادی Hecker به دادگاه گفت. “دولت نمی تواند همچنان به تعقیب پرونده های جنایی و سپس به ما بگویید که ما نمی تواند مطمئن باشد که ما می توانیم یک تماس تلفنی با مشتریان ما در یک دوره دو روزه” او گفت:. “است که می تواند نمی شود چگونه این کار می کند.”

Hecker قاضی به تماس مقامات زندان’ بلوف و سفارش آنها را اگر آنها قادر به ارائه به موقع تماس های تلفنی به وکلا به حداقل یک قسم بیانیه ای توضیح داد که چرا آنها قادر به انجام این کار. وکلای دولت bristled در این پیشنهاد که آنها محدود می شود به دستور دادگاه.

“انجام این کار از طریق فرایند میانجیگری اجازه دهید این روند ادامه یابد ما اجازه می دهد برای جمع آوری داده ها” ست Eichenholtz از باراک اوباما برای منطقه شرق گفت: دادگاه است. “ما نمی تواند انجام دهد که در این زمینه حکم دادگاه. آن را بسیار متفاوت پیگیری و آن را بیش از حد سفت و سخت یک ساختار است.”

برودی تصمیم به صدور حکم فدرال مدافعان کرده بودند اما با لينک مستقيم مقامات زندان به گزارش روز شنبه چگونه بسیاری از تماس های تلفنی آنها می تواند به جای هر روز که آنها تا به حال تا کنون حاضر به انجام حتی تحت قاضی پرسش مستقيم.

در این میان مردم در داخل MDC و MCC صبر قطع از خانواده ها و وکلا و به طور فزاینده ای نومید. “وجود دارد بسیاری از افرادی که سرفه و تب” گفت: Deirdre فون Dornum وکیل-در-مسئول منطقه شرق برای فدرال مدافعان نیویورک است که به مردم گفته شده به داخل امکانات و که نظارت وکلای دیگر که نیز انجام شده است. “در بسیاری از ترور بسیاری از مردم نمی مراقبت های پزشکی بسیاری از وحشت کارکنان و رشد حس در میان زندانیان همانطور که در خاموشی در سال گذشته است که ما مانده است در اینجا به مرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>