به عنوان تجارت Dept. شروع به تنظیم برخی از تفنگ صادرات کارشناسان نگران آن نیست که تمام اطلاعات آن نیاز

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

هنگامی که یک شرکت ایالات متحده می خواهد به صادرات سلاح گرم, فروش نیاز به مجوز از دولت فدرال و در دهه های وزارت امور خارجه شده است و مسئول صدور تاییدیه برای بسیاری از انواع سلاح های پس از آن مورد بررسی قرار داده است هر گونه تاثیر بر امنیت ملی یا سیاست خارجی.

در حال حاضر پس از سالها بحث وزارت بازرگانی قرار است به بیش از صادرات برای کنترل سهم قابل توجهی کوچکتر اسلحه که شرکت های آمریکایی از فروش به خریداران خارجی است. تغییر در نظر گرفته شده است به اجازه وزارت امور خارجه به تمرکز تلاش های خود و تخصص در آغوش در نظر گرفته است که مهم ترین به ایالات متحده آمریکا امنیت ملی مانند موشک و تانک. سلاح های دیگر که کم و یا هیچ اظهار داشت: نظامی ارزش خواهد بود را به وزارت بازرگانی که در حال حاضر مقررات صادرات طیف گسترده ای از محصولات از جمله تفنگ ساچمه ای و سایر “ورزشی” سلاح.

اما ترس از تغییر باز خواهد شد شکاف در نظارت بر صادرات سلاح به این دلیل که وزارت بازرگانی نیست و در عین حال دسترسی به فهرست پیگیریهای است که وزارت امور خارجه سال ها صرف ساختمان.

در سال گذشته دولت دفتر پاسخگویی به این نتیجه رسیدند که بدون وزارت خارجه این لیست که بیش از 200 ، 000 نوشته های وزارت بازرگانی ممکن است فاقد اطلاعات مهم به طور موثر روی صفحه نمایش ،

حتی به عنوان تغییر تعیین شد برای رفتن به اثر این هفته وزارت امور خارجه گفت: در روز جمعه که آن را تنها در “مراحل اولیه انتقال” لیست خود را به وزارت بازرگانی برای استفاده در غربالگری متقاضیان برای سلاح های صدور مجوز است.

ائتلافی از کشورها به رهبری ایالت واشنگتن است که به چالش کشیدن یک عنصر از قوانین جدید: که سازمان را تنظیم 3D-چاپ فایل های تفنگ. روز جمعه یک قاضی فدرال در سیاتل به طور موقت متوقف هر گونه تغییر در قوانین و مقررات از نرم افزار و ویژگی های داده های مورد استفاده برای چاپ سلاح گرم است.

اما بقیه تغییرات حرکت مقررات صادرات بیشتر از اسلحه نیمه اتوماتیک به وزارت بازرگانی رفت به اثر روز دوشنبه با انتقال اطلاعات از وزارت امور خارجه هنوز یک کار در حال پیشرفت است و هیچ تاریخ تعیین شده برای آن به پایان خواهد رسید.

ProPublica می خواستم به بررسی پتانسیل شکاف است که جلب توجه گائو اما از آنجا که دولت و تجارت لیست عمومی هستند و ما نگاه در لیست های دیگر که عمومی است و دولت فدرال استفاده در بررسی صلاحیت افراد و کسب و کار. یکی از آنها وزارت بازرگانی را تثبیت غربالگری لیست و یا CSL تمرکز بر پرچم قرمز خاص به صادرات است. دیگر وارد شده توسط خدمات عمومی دولت است و به مراتب گسترده تر در علائم هشدار دهنده آن را به نظر می رسد.

CSL شامل کمی بیش از 11,000 نوشته در حالی که GSA لیست سیستم برای جایزه مدیریت یا سام شامل بیش از 140 ، 000 احزاب هستند که محروم از دریافت قراردادهای دولتی از روز شنبه.

یک ProPublica تجزیه و تحلیل نشان داد بیش از 200 نفر و یا کسب و کار است که قرار داده شد در سام لیست به دلیل نگرانی های امنیت ملی و یا محکومیت های کیفری در ارتباط با دفاع قراردادهای اما نه در تثبیت غربالگری لیست.

کایل “خاکی” Foggo یک بار بالا سیا رسمی است در میان نامها گم شده از بازرگانی عمومی غربالگری لیست. Foggo یکی از هفت نفر به اتهام در دفاع پیمانکاری رسوایی او محکوم شد در سال 2009 به مدت سه سال در زندان فدرال. همچنین از دست رفته حداقل 10 از 20 نفر و کسب و کار است که دفتر بازرس ویژه برای بازسازی افغانستان یافت می شود در سال 2012 به “به طور فعال در حمایت از یک شورش.”

بودن در یک لیست به طور خودکار مانع یک فرد یا شرکت از صادرات سلاح گرم است. اما این امر می تواند یکی از عوامل در نظر گرفته شده در این نقد و بررسی توسط وزارت بازرگانی و یا در مورد استفاده از سلاح های خودکار و توسط وزارت امور خارجه که در ادامه خواهد داد برای تنظیم صادرات از آنچه در نظر گرفته شده است درجه نظامی قدرت شلیک.

بریتنی Benowitz یک وکیل که مشغول به کار به عنوان یک دفاع مشاور در سنا گفت که او در مشکل با تغییرات.

وزارت بازرگانی او گفت: “بیشتر معافیت از دولت نیستند غربالگری برابر به عنوان بسیاری از پایگاه داده ها و به عنوان یک نتیجه از این آن را بسیار مشکل تر برای به اجرا درآوردن تخلفات و قاچاق بسیار بیشتر احتمال دارد اتفاق می افتد.”

توماس McVey یک وکیل متخصص در تجارت بین المللی و صادرات کنترل می گوید: وزارت بازرگانی نیست نگران با یک فرد بد گذشته رفتار به عنوان طولانی به عنوان فرد یا شرکت پاک شده است به انجام کسب و کار.

“افرادی که بکشد که با هم تنها نگرانی در مورد صادرات گفت: McVey یک شریک در شرکت ویلیامز مولن. “آنها واقعا فکر می کنم در مورد دیگر سازمان های قوانین و مقررات و آنها باید در موارد خاص.”

سخنگوی وزارت بازرگانی گفت که به دلیل چالش قانونی آژانس نمی تواند اظهار نظر در مورد تغییرات قانونی یا Marketplace یافته است.

کوین گرگ یک وکیل که تحت نظارت صادرات دولت در وزارت بازرگانی در دولت اوباما گفت: این سازمان بهتر است مجهز به تنظیم نوع سلاح آن است که وارث از وزارت امور خارجه. گرگ یک شریک در Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP در واشنگتن دی سی گفت که او مطمئن است مجوز فرایند بررسی خواهد گرفتن احزاب Marketplace موجود در آن تجزیه و تحلیل. گرگ که تمرین تمرکز بر صادرات و اسلحه تنظیم ترافیک گفت: وزارت بازرگانی را تثبیت غربالگری لیست تنها بخشی از فرآیند صدور مجوز. “آن را به ابتدا یا انتهای آنها چه بررسی در تصمیم گیری برای اعطای مجوز است.”

منتقدان از این تغییر ابراز داشته اند چندین نگرانی: وزارت بازرگانی ماموریت ترویج رشد اقتصادی می تواند در نهایت در تقابل با حصول اطمینان از حقوق بشر و یا امنیت ملی; گروه نمی خواهد که به گزارش مهمات صادرات به کنگره به عنوان وزارت امور خارجه می کند; و صادرکنندگان خواهد شد و دیگر مجبور به ثبت نام با دولت فدرال است.

“یک اسلحه می تواند کشتن بارهای و بارهای از مردم به سرعت گفت:” راشل Stohl همکاری نویسنده از “بین المللی تجارت سلاح” و “اسلحه کوچک تجارت است.” “اساسا برای من, آن را می سازد هیچ حس که شما را کمتر نظارت کمتر شفافیت کمتر کنترل بیش از موارد است که می تواند بسیار به سرعت بسیار بی ثبات کننده اثر است. ما دهه از تاریخ این حال این سلاح ها استفاده می شود که در نقض حقوق بشر و علیه نیروهای آمریکایی.”

سناتور. رابرت منندز D-N. J., رتبه بندی عضو کمیته روابط خارجی تا به حال نگرانی های مشابه. او در نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo در ماه فوریه و دسامبر سال گذشته ابراز نگرانی خود را در مورد از دست دادن کنگره برای نظارت و پتانسیل گسترش 3D-چاپ تفنگ اطلاعات است.

در بیانیه ای به Marketplace, منندز گفت: این تغییرات به “کنگره و مردم آمریکا دید کمتر به فروش این سلاح های خطرناک. به من ابراز داشته اند در گذشته این اسلحه خطرناک باید به اقدامات سختگیرانه تر و نه کمتر.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>