به عنوان تماس های پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس رشد بلندتر جو بایدن می خواهد به آنها بیشتر پول

به عنوان ده ها هزار نفر از آمریکایی ها نازل شده به خیابان ها برای نزدیک به دو هفته در اعتراض به خشونت های پلیس آنها را بیان روشن و تقاضا در میان خواستار عدالت و پاسخگویی: پال خواستار قطع بودجه دولت ،

در چند روز تقاضا برخی از گروه ها شده است افزایش برای سال — که مقامات reallocate منابع از پلیس وحشت جوامع به سرمایه گذاری در طرح ها و خدمات اجتماعی است که حفظ آن جوامع امن شد پاره ای که تحت فشار قرار دادند شوراهای شهر به ارزیابی مجدد بودجه خود را پیشنهاد و برخی از شهرداران که در ابتدا خوار و این ایده را در. برای بیشتر قسمت ها, کمپین پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس را هدف گرفته در دولت های محلی است که کنترل ادارات پلیس و بودجه خود را — برخی از 100 میلیارد دلار سالانه در سراسر کشور.

اما در پنج شنبه, presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در یک قابل توجه رد از رشد جنبش خواستار استفاده بهتر از دلار یادآوری آمریکایی نیز وجود دارد که مقدار زیادی از پول برای پلیس که از دولت فدرال که به نام او برای اضافی $300 میلیون در فدرال مشوق “به تقویت جامعه مدنی و مردمی در کشور ما است.”

“من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس” بایدن نوشت: در یک op-ed برای ایالات متحده آمریکا امروز. “بهتر است پاسخ این است که به ادارات پلیس و منابع آنها نیاز به اجرای اصلاحات معنی دار و به وضعیت دیگر فدرال دلار در تکمیل این اصلاحات. … هر اداره پلیس باید پول آنها نیاز به موسسه اصلاحات واقعی.”

به عنوان نیروی پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت حرکت گرفته شده توسط برخی از تعجب بایدن به ندرت شده است تنها سیاستمدار به دنبال به دفاع از وضع موجود است. حتی یک رقیب دیابت برنی ساندرز نشان داد در مصاحبه اخیر خود که اعتراض او تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ، “من فکر می کنم ما می خواهید به دوباره تعریف کردن آنچه ادارات پلیس انجام آنها را به حمایت آنها نیاز به شغل خود را بهتر تعریف” گفت: Sanders. “بنابراین من معتقدم که ما باید به خوبی آموزش دیده و تحصیل و پرداخت حرفه ای در ادارات پلیس.”

آنچه که مقامات وعده داده اند برای سال. طرفداران پلیس اصلاحات از جمله برخی از کسانی که نشستن در بایدن را عدالت کیفری نیروی کار شده اند تبادل راه حل ها به خشونت پلیس که شامل منابع بیشتر برای پلیس حداقل پس از سال 2014 پلیس به قتل مایکل براون در فرگوسن میسوری است. این تظاهرات که به دنبال طلیعه در عصر سرمایه گذاری عظیم و بسیار از آن با فدرال دلار برای پرداخت برای چیزهایی مانند تعصب آموزش و همچنین دوربین های بدن و به خصوص بیشتر افسران به کارکنان “جامعه محور” طرح جاری شدن سیل در حال حاضر بیش از ای اداره محلات و مدارس.

این طرفداران معمولا تماس برای “رویه” اصلاحاتی که انجام کمی برای مقابله با مشکلات اساسی از نهاد خود گفت: Alex حیاتی و نویسنده کتاب “پایان Policing.”

“عدالت رويهای است این ایده که اگر پلیس را هم به توضیح آنچه آنها انجام می دهند شنیدن سمت خود را از داستان عمل در شیوه ای حرفه ای است که مردم در حال رفتن به قبول اقدامات پلیس” حیاتی گفت: رهگیری “و به همین دلیل است که شما می توانید اصلاحات پلیس آنها را حرفه ای تر و بهتر است و مردم نمی خواهد از آنها سوال و یا اعتراض آنها و آنها به شما اجازه پلیس بازگشت به انجام آنچه انجام می دهند با هیچ بازجویی وجه یا نه چه پلیس در حال انجام است که در واقع درست است.”

در حالی که یک صنعت از مشاوران دارای بالندگی در اطراف پلیس اصلاحات کسانی که خواستار پایان دادن به خشونت های پلیس برای سال می گویند پلیس اصلاحات بایدن بار دیگر پیشنهاد در حال حاضر شکست خورده است. مینیاپولیس که با شروع در سال 2014 دریافت میلیون ها دلار در بودجه فدرال به عنوان بخشی از خلبان ابتکار ملی برای ساختمان جامعه اعتماد و عدالت است که یک کودک پوستر برای چنین شکست و اعضای جامعه وجود دارد را خواستار شده است و تا کنون برنده — بسیار بیشتر رویکرد اساسی برای پایان دادن به خشونت های پلیس با کاهش حضور پلیس در دسترس نباشد.

“پلیس برنامه کمک کرده است رسوب پلیس بحران است که ما خودمان را پیدا کنید در امروز. این پول است که باید رفته اند به طور مستقیم به مردم به جای پلیس.”

اما همانطور که جوامع در سراسر کشور خود را فشار مقامات محلی به redraw سال آینده بودجه تعدادی از گروه ها نیز شروع تماس در کنگره به انجام بخشی خود را به پال خواستار قطع بودجه دولت ،

در نامه این هفته به کمیته قضایی مجلس ائتلاف ملی حمایت محلی و سازمان های مردمی را به نام نمایندگان به “برای همیشه پایان و بس هر بودجه برای اجرای قانون محلی در هر فرم.”

به طور خاص این گروه به نام در کنگره پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس برنامه — که مخفف “جامعه گرا پلیس خدمات” — فدرال ابتکار که منتقدان به مدت طولانی متهم به پنهان شدن پشت شیرین صدایی مفهوم پلیس در حال توسعه روابط با جوامع در حالی که عملا جاری شدن سیل در آن جوامع بیشتر افسران. “پلیس برنامه کمک کرده است رسوب پلیس بحران است که ما خودمان را پیدا کنید در امروز” گروه نوشت. “این پول است که باید رفته اند به طور مستقیم به مردم به جای پلیس.”

پلیس برنامه تاسیس شد به عنوان بخشی از سال 1994 لایحه جرم و تاریخ اعطا کرده است بیش از 14 میلیارد دلار به دولت های ایالتی و محلی بسیار از آن استفاده می شود به استخدام بیشتر پلیس است. در چند سال اول از وجود آن را باعث تورم از سازمان های اجرای قانون محلی توسط برخی از 100,000 افسران. این برنامه همچنین تامین تجهیزات جدید و تکنولوژی های پلیس در سراسر کشور است و منجر به تشدید نظامی با مگس کش زدن تیم حتی در شهر های کوچک بخش است.

فقط در هفته گذشته به این کشور وضعیتی وخیم از تاثیر Covid-19 بحران و تظاهرات علیه خشونت پلیس خروشان به پلیس اعلام کرد که تقریبا 400 میلیون دلار در کمک های مالی به استخدام نزدیک به 3,000 جدید افسران پلیس در بیش از 500 سازمان در سراسر کشور است. و 300 میلیون دلار بایدن در حال حاضر خواستار می آید علاوه بر 300 میلیون دلار بود که فقط اختصاص به پلیس به عنوان بخشی از عمل قهرمانان برای Covid-19 امداد.

“چه شده است به خصوص موذی در مورد پلیس برنامه است که به نام ماسک آنچه که واقعا اتفاق می افتد این است که ما اساسا فقط جاری شدن سیل در خیابان ها در جوامع کشور ما با بیشتر و بیشتر پلیس تحت پوشش آن است که رفتن به جامعه گرا” گفت: Kumar رائو مدیر عدالت برنامه تحول در مرکز محبوب دموکراسی یکی از این نامه را امضا کرده اند ، “واضح است به هر کسی که زندگی در جوامع در سراسر این کشور هستند که به شدت تحت کنترل است که شده است وجود دارد هیچ چیز در مورد پلیس شده است که در جامعه گرا و اقداماتی از این در هفته گذشته نشان داد که در مد دراماتیک و حتی افرادی که زندگی می کنند و این سنگین پلیس دستگاه.”

در حالی که پلیس فدرال فراهم می کند انگیزه برای دولت های محلی به استخدام پلیس بیشتر کسانی که دولت ها هستند و سپس از چپ به پرداخت برای هزینه های نگه داشتن افسران زمانی که بودجه فدرال منقضی خواهد شد. “بنابراین ما در حال گرفتن 100 میلیون دلار از پول ‘آزاد’ به استخدام افسران پلیس گفت:” رائو. “اما دو سال بعد از آن شما باید یک دوجین جدید افسران پلیس در نیروی, و شما نیاز به پرداخت حقوق و حقوق بازنشستگی خود را و اضافه کاری و خشونت شهرک با پول محلی.” در برخی از شهرستانها هزینه پلیس در حال حاضر می خورد تا بیش از 50 درصد از بودجه های محلی.

Defunding پلیس بخشی از گسترده تر فشار توسط تعداد فزاینده ای از گروه های, برای از بین بردن و جایگزین 1994, جرم, لایحه خود را. این تنها یکی از چندین فدرال از طرح های است که طرفداران می خواهند برای پایان دادن به دیگر وزارت دفاع 1033 برنامه که انتقال تجهیزات از نظامی به پلیس و که منتقدان می گویند کمک به جوامع خاص ادراک از پلیس به عنوان یک نیروی اشغالگر. طرفداران نیز خواستار پایان دادن به عملیات تعقیب بی امان یک $71 میلیون ابتکار که معرفی شد و توسط دادستان کل لایحه بار در ماه دسامبر و با هدف افزایش تعداد قانون فدرال افسران هفت “از کشور خشن ترین شهرهای” با توجه به اف بی آی اعلام ابتکار. و آنها می خواهند کنگره برای بازبینی بایرن یادبود عدالت کمک گرانت برنامه و دیگر کمک های مالی فدرال که صندوق یک سیستم عدالت کیفری آنها می گویند به مدت طولانی موفق به تحویل یا ایمنی یا عدالت.

“فدرال منابع است که در ادامه به تداوم خشونت پلیس و آسیب در برابر سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع باید پایان یابد” اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نوشت: در بیانیه ای در اوایل این هفته به عنوان آن را نیز به نام برای defunding پلیس و دیگر برنامه ها. “کنگره باید سرمایه گذاری مجدد آن دلار به منابع که در پایان سیستمیک نژادپرستی و نابرابری و تفاوت در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. کنگره باید سرمایه گذاری در ایمنی و سلامت در جوامع است که برای بیش از حد طولانی شده است صدمه وضعیت موجود است.”

Protesters carry a "Defund the Police" sign on West Division Street during the March of Justice from Union Park to Cabrini-Green on Saturday, June 6, 2020 in Chicago to demand police accountability. (Brian Cassella/Chicago Tribune/Tribune News Service via Getty Images)

یک معترض حمل “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” ثبت نام در غرب تقسیم و خیابان در طول ماه مارس عدالت از اتحادیه پارک به Cabrini سبز در 6 ژوئن 2020 در شیکاگو به تقاضای پلیس پاسخگویی.

برایان Cassella/شیکاگو تریبون/تریبون سرویس خبری via Getty Images

آموزش از مدارس

به عنوان جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس از حرکت کسانی که به دنبال یادگیری از تجارب گذشته divestment مبارزات می توانید نگاهی به تلاش برای به دست آوردن پلیس از مدارس به عنوان یک طرح. یکی از فوری ترین نتایج از مینیاپولیس تظاهرات بود و این تصمیم توسط هیئت مدیره مدرسه محلی برای پایان دادن به رابطه آن با مینیاپولیس اداره پلیس. روز بعد مینیاپولیس شورای شهر اعلام کرد قصد دارد برای از بین بردن این گروه در دسترس نباشد.

“در چند هفته گذشته ما دیده ایم ناگهان یک انعکاس از defunding پلیس روایت در سراسر کشور گفت:” دیمیتری Holtzman مدیر آموزش و پرورش عدالت مبارزات در مرکز محبوب دموکراسی است. “اما که در آن برخی از خاص ترین مفصل و سیاست هل اطراف گسترده تر defunding پلیس چارچوب بدست بیشترین کشش شده است در هیئت مدیره مدرسه در سطح و به طور خاص در اطراف پلیس-رایگان مدارس.”

مدارس هستند که در آن تماس به تغییر مسیر وجوه از پلیس به طرح های که نگه داشتن دانش آموزان امن و پر رونق بود و سلامت روان, مشاوره و برنامه ها شده اند طولانی ترین در حال اجرا و موفق ترین.

“مدرسه کوچک از جامعه,” او اضافه شده است. “در واقع وجود دارد یک مسیر روشن به سمت لغو پلیس در مدارس است که من فکر می کنم ارائه فرصت برای گسترده تر جنبش به عنوان ما در مورد فکر می کنم defunding پلیس به طور گسترده تر.”

از طریق 1994, جرم, لایحه, دولت فدرال نقش برجسته ای در تشدید مبتنی بر مدرسه ، پلیس به عنوان مثال ارائه شده است برخی از $1 میلیارد دلار برای اجرای قانون طرح در مدارس بیشتر از آن است نسبت به استخدام “مدرسه افسران ایمنی.” به عنوان رهگیری است که قبلا گزارش شده مبتنی بر مدرسه پلیس را تا حد زیادی کمک به این جرم از فرزندان و حضور خود را ثابت کرده است ویرانگر به خصوص به دانش آموزان از رنگ و فاقد مدارک دانش آموزان است.

اما مدارس نیز که در آن تماس به تغییر مسیر وجوه از پلیس به طرح های که نگه داشتن دانش آموزان امن و پر رونق بود و سلامت روان, مشاوره و برنامه ها شده اند طولانی ترین در حال اجرا و موفق ترین. در میلواکی, به عنوان مثال, دانش آموزان سیاه پوست به رهبری یک کمپین برای بازنویسی سیستم مدارس دولتی را نژادپرستانه و انضباط کد. آنها همچنین برنده 1 میلیون دلار سرمایه گذاری از مدرسه مبتنی بر پلیس کاهش تعداد افسران پلیس در مدارس از 16 تا شش گفت: Dakota سالن, مدیر اجرایی, از رهبران اشتعال تحول گروه جوانان در پشت این تلاش است. این گروه در حال حاضر پیوست و دیگران در سراسر کشور در فراخوانی برای پایان دادن به فدرال مشوق به پلیس به ویژه مبتنی بر مدرسه و برای سرمایه گذاری مجدد از بیش از 300 میلیارد دلار به K-12 آموزش و پرورش است.

“کنگره بود برای پیدایش بسیاری از این با برنامه های خود را در ’90s که سخت در جرم” گفت: سالن اشاره به جرم جوانی از رنگ. “به طوری که آنها نقش بسیار مهمی بازی در defunding از ادارات پلیس و همچنین از بین بردن پلیس از مدارس.”

سالن اشاره کرد که میلواکی دانش آموزان بودند در ادامه به تحت فشار قرار دادن دولت و مقامات محلی برای مثال فراخوانی برای لغو یک “گریز جلو گیری و سرقت سرکوب” دولت قانون که مقرر که میلواکی مدارس باید پلیس. اما کنگره وی افزود: نیاز به انجام بیشتر.

“پاسخگویی قرار داده شده بر روی شانه ها از مقامات محلی” او گفت:. “و بسیاری از سناتورها در کنگره افرادی که هنوز در دفتر که رای دادند برای این اسکناس پشت در ’90s … آنها قطعا باید پاسخگو نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im