به عنوان بروکلین ترقی خواهان تلاش برای سرنگون تشکر. ایوت کلارک شورشیان کمپین Isiah جیمز Sputters

این کمپین از Isiah جیمز کاریزماتیک بروکلین کنگره نامزد شده flamed ، جیمز در زمینه اجرا برای دفتر برگزار شد با تشکر. ایوت کلارک نیویورک دموکرات در 22 ژانویه 2019 جذب علاقه از فعالان محلی. در طول این دوره از سال 2019 با این حال او فقط $3,341.90 در مبارزات انتخاباتی خود با توجه به مبارزات انتخاباتی خود در امور مالی آشکار و خریداری شده بدون رای دهندگان داده و آن را غیر ممکن است برای مبارزات انتخاباتی خود را به هدف قرار دادن رای دهندگان.

بیشتر مشکل برای زنده ماندن از مبارزات انتخاباتی خود او هنوز به فایل جمع آوری کمک های مالی پرونده برای سه ماهه اول سال 2020 طراحی ملامت از تنظیم کننده فدرال. “در آن آمده است به توجه کمیسیون انتخابات فدرال که ممکن است شما موفق به فایل اشاره شده در بالا گزارش رسید و پرداخت و یا موفق به فایل گزارش پوشش کل دوره گزارش به عنوان مورد نیاز توسط فدرال انتخابات عمل” می خواند نامه ای به جیمز مبارزات انتخاباتی در 30 آوریل. “شکست به موقع فایل کامل گزارش ممکن است در نتیجه پول مدنی مجازات ممیزی و یا اجرای قانونی عمل است.”

جیمز یک کهنه سرباز که مبارزه در عراق و افغانستان تا به حال متعهد به اجرای مردمی طراحی مسکن-سیاست-تمرکز مبارزات انتخاباتی شد و این موضوع از یک رهگیری مشخصات در ماه سپتامبر. هفته گذشته او منتشر زندگینامه مبارزات انتخاباتی آگهی. دموکراتیک سوسیالیستی او با هدف به لبه Adem Bunkeddeko که نزدیک به مقامش را از دست بدهد کلارک در سال 2018 برای نقش پیشرو و مترقی چلنجر در اصلی. جیمز کمپین هرگز در زمان خاموش در حالی که Bunkeddeko مطرح شده بیش از $320,000 نشسته در $117,000 پول نقد در دست می زنیم به هفته های پایانی اولیه است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 23. Bunkeddeko اتحاد سوگند یاد کردن سهم از شرکت های بزرگ عمل سیاسی کمیته ها و توسعه دهندگان املاک و مستغلات دومی پرداختن به یک انتقاد از خود لینک کلیک کنید برای صنعت است که تا به حال حباب فعال در محافل آخرین چرخه.

شمال بیشتر و یک جفت از شورشیان دموکرات به طور مشابه به duking آن را به عنوان نخست اولیه چلنجر به وقت تشکر. الیوت انگل که نشان دهنده بخش هایی از برانکس و Westchester. ملی و محلی مترقی زیرساخت های دارای صف پشت جمال بومن یک مدیر مدرسه در حال اجرا بر روی یک پلت فرم مدیکر برای همه, سبز جدید معامله و قراردادهای جدید برای مسکن و آموزش و پرورش. مترقی Andom Ghebreghiorgis در حال اجرا بر روی یک شبیه پلت فرم با تاکید بر سیاست خارجی هدف قرار دادن انگل متهاجم رکورد به عنوان رئیس کمیته روابط خارجی مجلس. Ghebreghiorgis که تا به حال ارائه شده بیشتر در امضا طومار از بومن به واجد شرایط برای رای گیری در همین حال باقی می ماند در مسابقه پس از مطرح $202,861 به بومن $540,330 و متصلب تا کنون کمتر تاییدیه.

“ما مفتخریم که بسیج بخش هایی از این منطقه شده اند که نادیده گرفته شده برای دهه” Ghebreghiorgis در بیانیه ای گفت به رهگیری. Ghebreghiorgis گفت: مبارزات انتخاباتی خود رسیده است و ده ها هزار نفر از رای دهندگان در برانکس و Westchester که در آن تنها 10 درصد از ثبت نام دموکرات ها تبدیل به رای در منطقه 2018 اولیه.

افزایش چپ می توانید استطاعت به outspent و یا تحت پوشش در رسانه ها اما نمی توانیم به outmaneuvered اولیه استراتژی است.

این سوال برای ترقی خواهان و برای داوطلبان در هر دو مسابقه است که چقدر استراتژیک به سمت چپ مایل می شود وقتی که می آید به سیاست های انتخاباتی که منجر می شود که به اتهام. در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری میانه های پیت Buttigieg و ctq پیوست توسط Beto o’rourke شروع به پریدن کرد از نژاد پس از کارولینای جنوبی اولیه جرقه توده تحکیم پشت جو بایدن به عنوان فوق العاده روز سه شنبه. نتیجه این شد سریع ترین, عمیق ترین نظرسنجی نوسان مدرن در مبارزات انتخاباتی تاریخ بایدن در حال ظهور به عنوان presumptive نامزد با کمی سازماندهی و یا داوطلب زیرساخت — چیزی مخالفان خود را به طور معمول طلبه بیش از. افزایش چپ است که یک راه طولانی از غالب در داخل حزب دموکرات می تواند به outspent و یا تحت پوشش در رسانه ها اما نمی توانیم به outmaneuvered اولیه استراتژی است. در عین حال بدون قدرت چپ فاقد اهرم فشار نامزدها از نژادها آنها دیگر می توانید برنده شوید. آنها هیچ کس از رئیس جمهور سابق باراک اوباما در قامت که می تواند یک بازی در حال تغییر تلفن تماس بگیرید. این ضعف در حال ظهور نقطه درد به عنوان کنگره حزبی مترقی بارها موفق به ایجاد یک هماهنگ فشار به دیدن آن اولویت متوجه شدم در coronavirus امداد بسته با وجود lobbing سخت انتقاد در هر مرحله تا کنون.

نزدیکترین ترقی خواهان ممکن است به چنین kingmaker می تواند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز که نشان دهنده منطقه بعدی به انگل است و کاملا علاقه مند در نبرد برای کنترل از نیویورک سیاست است. او مداخله در منطقه کوئینز وکیل مسابقه تقریبا رو مدافع تیفانی Cabán به ناراحتی پیروزی (او رهبری در روز انتخابات از دست داد اما در حساب از رای غیابی و یک بحث بازشماری آرا). Ocasio-کورتز راه اندازی تایید شده در فوریه اختصاص داده شده به حمایت از رقبای اصلی یک وزنه تعادل به DCCC فهرست سیاه رقبا به امتیازهای سال گذشته او شده است محافظه کار در ساخت تاییدیه.

تا کنون Ocasio-کورتز تنها تایید یکی نیویورک کنگره نامزد Samelys لوپزدر حال اجرا در یک صندلی در برانکس. هیچ تضمینی وجود ندارد که یک تماس تلفنی از Ocasio-کورتز را متقاعد جیمز یا Ghebreghiorgis به تحکیم پشت Bunkeddeko یا بومن اما این واضح نیست که هر کسی دیگری را حتی یک جلسه. در ضمن بازی در پشت صحنه نقش مهمی در کمک به سرنگونی دموکراتیک حزبی همکار خصوص یکی از نیویورک هیئت نمی تواند بدون داخلی خانه عواقب برای خودش و به طور بالقوه او را دستور کار قانونگذاری. در پی هر جمله واحد هدایت نیروی دموکراتیک چالش ها از سمت چپ رقابت اصلی مبارزات در حال ترک خوردن دور در یکی دیگر در حالی که تلاش برای اهداف مشابه.

WASHINGTON, DC - FEBRUARY 04: House Speaker Rep. Nancy Pelosi (D-CA) (L) speaks with Rep. Val Demings (D-FL) and Hakeem Jeffries (D-NY) after the State of the Union address in the chamber of the U.S. House of Representatives on February 04, 2020 in Washington, DC. President Trump delivers his third State of the Union to the nation the night before the U.S. Senate is set to vote in his impeachment trial. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

مجلس Rep. نانسی پلوسی صحبت می کند با مظنونان حمله به دانشگاه وال Demings و Hakeem Jeffries پس از دولت از آدرس اتحادیه در فوریه. 4, 2020, در واشنگتن, d. C.

عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ

کلارک در پیشنهاد او برای انتخاب مجدد است و مبتلا به هیچ گونه تفرقه در میان متحدان او. پس از تشکر. جویس بیتی جان سالم به یک چالش از عدالت دموکرات حمایت مورگان هارپر, پارچه مبلی. Hakeem Jeffries, که همچنین نشان دهنده بروکلین در کنگره و صندلی خانه دموکراتیک کمیته های پارلمانی افتخار است که کلارک برنده خواهد بود. “بحران? ما نیست. تبریک @JoyceBeatty در قاطع 36 نقطه پیروزی در اوهایو دموکرات کنگره اولیه! تا بعد @VoteYvette @LacyClayMO1.”

Jeffries افزایش دموکراتیک ستاره بود که یکی از اعضای خانه مدیریت روند استیضاح حال توصیه Bunkeddeko به اجرا در طول یک جلسه در شخص در این شهرستان قبل از سال 2018 اولیه نیویورک تایمز گزارش داد. این بار’ هیئت تحریریه تا به حال تایید شده Bunkeddeko یک هفته قبل از. پس از لیست چه کلارک گفته شد بزرگترین قانونی دستاوردهای هیئت تحریریه نوشت, “عمده موفقیت های قانونگذاری شده اند متاسفانه دور بین در دوره تصدی خود را در کنگره است. ساکنان Brownsville, پارک, شیب, چشم انداز Lefferts باغ Flatbush, Sheepshead خلیج و تاج ارتفاعات شایسته تر و پر انرژی مدافع در واشنگتن است.”

Bunkeddeko زد در برابر Jeffries مشاوره و کلارک آمد عرض 6 درصد — کمتر از 2000 نفر رای از مجموع 30,552 — از دست دادن. Bunkeddeko یک تاج ارتفاعات بومی و مسکن سازمان که خدمت در بروکلین جامعه مدیره مشغول به کار برای دولت امپراتوری توسعه شرکت ایالت نیویورک کسب و کار دست است.

Jeffries پیشنهاد کرده بود Bunkeddeko در نظر گرفتن یک سطح پایین تر کار زیر را در صدای پای اوباما و یا مظنونان حمله به دانشگاه سابق چارلی B. Rangel یا شرلی Chisholm که به نمایندگی قطعات کلارک منطقه به عنوان کشور اول زن انتخاب شده به کنگره است. Jeffries گفت: بار او هشدار داد Bunkeddeko در برابر جایگزین: اجرا و از دست دادن. “اگر آن را خوب به اندازه کافی برای آنها” Jeffries به یاد می آورد به بار “باید آن را خوب به اندازه کافی برای هر کسی است.”

تشکر. حداکثر افزایش یافت, یک دموکرات از استاتن آیلند ساخته شده مشابه تماس به Bunkeddeko در ماه فوریه گذشته. رز که انتخاب شد در سال 2018 به نمایندگی از منطقه برگ برنده برنده با 10 درصد ساخته شده است یک نام برای خود به عنوان یک عضو از میانه آبی سگ. رز توصیه Bunkeddeko به رها کردن قبل از آینده اولیه و به او پیشنهاد یک کار اگر او, شهرستان و دولت گزارش شده است. با توجه به Bunkeddeko آن کار در وزارت امور سربازان بازنشسته. رز همچنین پیشنهاد کرد که در ابتدا Bunkeddeko اجرا برای چیزی بیشتر امکان پذیر مانند شورای شهر.

“مقدار زیادی از مردمی که آمده به من گفتن من برای گرفتن یک پیاده روی.”

در ماه اکتبر Bunkedekko شد و در پایان دریافت از ایمیل عصبانی از سابق بروکلین حزب دموکرات صندلی فرانک Seddio که استعفا داد و در ماه ژانویه در میان اتهامات تقلب در نیوجرسی و 2 میلیون دلار در بدهی مربوط به کنتاکی زنجیره طلایی کررل رستوران. در پاسخ به یک ایمیل جمع آوری کمک Bunkedekko فرستاده انفجار نیویورک هیئت نمایندگان کنگره برای مبارزه سخت به اندازه کافی برای مستاجران’ حقوق Seddio نوشت یک ایمیل به عقب به عنوان گزارش شده توسط New York Daily News. “چگونه یک کنگره در واشنگتن مبارزه برای اجاره مسائل” Seddio نوشت. “شما باید در مورد فکر می کنم در حال اجرا برای مجلس یا سنا. و یا متوقف کردن bullshitting مردم در مورد آنچه شما می توانید انجام دهید.”

“مقدار زیادی از مردمی که آمده به من گفتن من برای گرفتن یک پیاده روی” Bunkeddeko گفت: به رهگیری.

در ژانویه مستقل محله دموکرات دیرینه محلی بروکلین سیاسی باشگاه رای به دقت به تایید کلارک. او تقریبا از دست داده و تایید آخرین چرخه هر دو شرم آور مبارزات انتخاباتی او و خدمت به عنوان یک زن از خواب بیدار کردن تماس. این مسابقه بود نزدیک تر از بسیاری از دیگر آرا که شب IND بروکلین افسر کارن جانسون قبلا بروکلین رئیس ستاد سابق تشکر. اد شهرهای گفت: رهگیری.

بروکلین IND جمهور Jason صدفی کاهش یافته است به می گویند که او رای به تایید اما تایید کرد که این مسابقه برگشت تایید مبارزه رقابتی دوباره این چرخه. “مردم صحبت کرد و در هر دو طرف مردم صحبت کرد و هر دو برای فاینورد و برای کنگره برای ایوت,” صدفی گفت. “وجود دارد و یک بحث خوب.”

کلارک پس از آن نیویورک عضو شورای شهرستان انتخاب شد به کنگره در سال 2006 پس از آنچه این بار به عنوان یک “نژاد به اتهام” اولیه مسابقه. در سال 2001 او به ارث برده شورای صندلی از مادر اونا کلارککه برگزار می خواهم آن را از سال 1992 عامل برای چندین دهه به عنوان یکی از قدرتمند ترین سیاستمداران در بروکلین. این اولین مادر و دختر جانشینی در این شورا ، اونا کلارک نوع, نیویورک شهرستان, سیاسی, افسانه است که مقامات محلی می گویند آنها آموزش داده طناب. محلی شناخته شده به عنوان Momma کلارک او هنوز رئیس جمهور مترقی دموکرات انجمن سیاسی در بروکلین یک سازمان, شهردار, بیل د Blasio دارای اعتبار خود را برای انتخابات و نشسته در هیئت دانشگاه شهر نیویورک است. “من نمی تواند شهردار شهر نیویورک اگر آن را برای PDPA” de Blasio گفت: در طول یک سال 2017 جشن تجلیل اونا کلارک و سازمان است.

اونا کلارک بود یک نماینده به کنوانسیون ملی دموکرات ها در سال 1992 و بعد از آن سال منصوب به عنوان یک نماینده به کالج انتخاباتی است. در سال 2001 سابق رژیم صهیونیستی. جورج Pataki منصوب او به عنوان بروکلین مدیر Empire State توسعه شرکت دادن او فوق العاده ای نوسان بیش از صنعت املاک و مستغلات یک مرکز اصلی قدرت در نیویورک است.

د Blasio به ستایش اونا Clarke, در میان چیزهای دیگر “برای آوردن ما ایوت Clarke.” پس از پیوستن به شورای ایوت کلارک بود قابل اعتماد مترقی و خواهان ملی توقف مجازات اعدام و مخالفت با جنگ عراق. اما او بیش از 13 سال در کنگره او نشده ساخته شده سر و صدا در هر چیزی به طور خاص است. به طور کلی قابل اعتماد دموکراتیک رای در سال 2010 او را شکست صفوف و یکی از 36 دموکرات ها به رای در برابر حزب دموکرات حمایت, لایحه, افزایش, افشای, الزامات مورد نیاز برای شرکت هزینه در انتخابات است. (او بعدها پشتیبانی یک اصلاح نیاز به افزایش آگهی تکذیبنامهها برای منافع خاص در تلاش برای تاثیر انتخابات از خارج داده شده منطقه و یا دولت است.)

Rep.Yvette Diane Clarke and Adriano Espaillat members of the U.S. House of Representatives representing New York's announced a new legislative proposal that ties a pathway to citizenship for Dreamers young immigrants who entered the country without authorization as children and Temporary Protected Status holders together. Washington, D.C. March 6, 2019. (Photo by Aurora Samperio/NurPhoto via Getty Images)

مظنونان حمله به دانشگاه ایوت کلارک و آدریانو Espaillat اعلام یک پیشنهاد قانونی که روابط یک مسیر به شهروندی برای کسانی که وارد کشور بدون مجوز به عنوان کودکان در واشنگتن دی سی در تاریخ 6 مارس 2019.

عکس: شفق قطبی Samperio/NurPhoto/گتی ایماژ

در حالی که او به تازگی شرکت با حمایت تعدادی از مترقی اولویت های سیاست از جمله مدیکر برای همه, the Green جدید مقابلهو لغو یخاو نمی پیوست و همکاران او در امضای اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی وعده در برابر گرفتن شرکت تایید شده و یا پول نفت و گاز. مصاحبه سال گذشته به صورت یک مقاله در دموکرات در کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته که او معاون صندلی کلارک گفت که او نمی باید یک موقعیت در مصرف پول نفت و گاز. پرسید که آیا او فکر آن را ارائه تضاد منافع او گفت: “در صورتی که تعیین چگونه شما رای دادن و یا چگونه شما شکل سیاست و سپس آن را قطعا یک جنگ است.” او گفت که او تا به حال مورد بررسی قرار گرفت که آیا آن را تا به حال ارائه چنین درگیری برای این کمیته در گذشته اما این کمیته دموکرات تا به حال شده است به طور کلی یکپارچه در برابر بد بازیگران.

بخشی از Bunkeddeko چالش کلارک قابل اعتماد رای گیری دموکراتیک رکورد اما او استدلال می کند که سیاست عدم ضرورت مورد نیاز به اندازه کافی رسیدگی به بحران های رو به منطقه و کشور است.

یکی از اعضای سابق دفتر منطقه کارکنان موافقت با آن توصیف کرد و گفت که کلارک بود و قابل ملاحظه ای فعال تر در سال های اخیر است. “من قطعا فکر می کنم مردم باید دیده قوی سربازان ارتش در حضور او” سابق کارمند گفت: درخواست ناشناس ماندن داده شده است که آنها هنوز هم کار می کنند در سیاست های محلی. “او واقعا نمی تصویب هر قانون و مردم ساخت توجه داشته باشید که. اما در دو سال گذشته او شده است در همه جا.”

چه که چرا که او در مواجه با چالش جدی در سال 2018 یا به دلیل “شرایط جهان بسیار متفاوت هستند” یک سوال باز سابق کارمند گفت.

پرسید که چه او می گوید به ترکیبات که می گویند او انجام نشده به اندازه کافی در طول زمان خود را در کنگره کلارک گفت: رهگیری او بود و به او افتخار کار “را به شما معرفی حامی, حامی و تصویب لوایح که نشانی از بی عدالتی در سیستم بهداشت و درمان مقرون به صرفه مسکن و مهاجرت سیستم به نام چند.” در طول زمان همه گیر کلارک گفت: او را پشتیبانی طرح برای از بین بردن اقتصادی از عوامل استرس زا رو مستاجرها صاحبخانه و کسب و کارهای کوچک و سیاه و قهوه ای و ترکیبات خاص و همچنین “تامین منافع مستقیم به آسیب پذیرترین اعضای جامعه ما است.” مانند هر خانه دموکرات دیگر از Ocasio-کورتز Clarke رای دادند coronavirus بسته های محرک که به عنوان کمک مالی شرکت های بزرگ به جای رفع نیازهای آسیب پذیر ترین آمریکایی است.

کلارک گفت که او ساخته شده است ائتلاف بر روی زمین به نشانی این منطقه در حال تحول جامعه و دارای تخصص لازم برای فشار برای تغییرات در واشنگتن است. “موثر قانون فراتر از نوشتن نامه و معرفی و یا عبور صورتحساب آن طول می کشد جمع آوری اطلاعات و ائتلاف ساختمان” کلارک گفت. “داشتن متولد شده و بزرگ شده در جامعه است که من در حال حاضر نمایندگی, من منحصر به فرد در هماهنگی با مسائل ما در یک روز به روز همراه با بهترین راه به مدافع تغییر در این خانه است.”

مانند جیمز Bunkeddeko را کانون مرکزی است که مسکن به عنوان یک حق و یک منطقه او می گوید کلارک کوتاه کاهش یافته است در حالی که به نمایندگی از نقاط شهر در کانون مقرون به صرفه مسکن. در حالی که کلارک مشخصات در واشنگتن افزایش یافته است, بخش هایی از منطقه را تضعیف عمیق تر به این بحران است. در حالی که اجاره موشک وار رفتن برای برخی از ساکنان توسعه دهندگان سود برداشت. برخی از کسانی که توسعه دهندگان مجبور به مدت طولانی پشتیبانی از کلارک. و در حالی که یک محصول جدید به تازگی انتخاب مترقی مسئولان شهرستان بوده و در مقابل مبارزه برای مستاجران’ حقوق و مقرون به صرفه مسکن کلارک بوده است آهسته به گرفتن.

مسکن یکی منطقه ای که در آن نامزد نیاز به کسب رای دهندگان اعتماد Josué Pierre دموکراتیک منطقه رهبر برای 42nd مجمع منطقه — که در کلارک منطقه — و یک نامزد برای شورای شهر گفت: رهگیری در مصاحبه.

“من فکر می کنم تعهد است که در هر دوی این نامزدها برای بیان و نشان می دهد که چگونه آنها در حال رفتن به مبارزه.”

“شما باید یک جمعیت است که احساس می کند که آن را از دست دادن زمین هم از نظر مسکن و آموزش و پرورش و در سطح ملی” Pierre گفت. ساکنان نیاز به احساس “منافع ما در حال دفاع نقل مکان کرد و در طول برنامه. و من فکر می کنم تعهد است که در هر دوی این نامزدها برای بیان و نشان می دهد که چگونه آنها در حال رفتن به مبارزه.”

Bunkeddeko در حال اجرا بر روی desegregating مدارس مدیکر برای همه, سبز جدید مقابله اصلاح وثیقه سیستم و قانونی کردن ماری جوانا, لغو, یخ, واژگون شدن شهروندان آمریکا و ممنوعیت کمپین کمک های مالی از دولت فدرال لابی شرکت های بزرگ و فوق العاده PACs.

Bunkeddeko گفت کلارک انجام داده است و اخیرا برای تغییر نام یک اداره پست پس از اواخر Rep. عمده اونز و قرار دادن یک مجسمه تجلیل Chisholm نسبت به تصویب معنی دار شد. “که واقعا پرسیدن سوالات جدی در اینجا؟” Bunkeddeko گفت.

در طول یک Facebook Live پخش در ماه مارس کلارک بحث برانگیز ترویج استفاده از Wi-Fi کیوسک برای مردم مبارزه با دسترسی به اینترنت در خانه در طول بیماری همه گیر. “در حالی که بسیاری از نیویورکی ها پناه در داخل کنگره ایوت کلارک او پیشنهاد تشکیل یک رمان راه به قرارداد coronavirus” نیویورک پست نوشت. کلارک کمپین گفت: پست داستان ناعادلانه خصوصیات نظرات او اشاره کرد که او را تشویق مردم به ادامه اجتماعی فاصله در همان پخش.

Bunkeddeko زدم درب به عنوان یک سازمان با خانواده های شاغل در بروکلین و بعدها در کار با خانواده های کم درآمد به عنوان یک همکار در بدفورد Stuyvesant شرکت مرمت و ادامه این کار در دولت امپراتوری توسعه شرکت. او به عنوان یک عضو از بروکلین هیئت مدیره جامعه #8 نمایندگی تاج ارتفاعات پراسپکت هایقتس و Weeksville. او خود را راه اندازی 2018 کمپین پس از دریافت MBA از دانشکده کسب و کار هاروارد.

او در مواجهه با انتقاد از فعالان پیشرو در آخرین اولیه بیش از سهم خود را در مبارزات انتخاباتی پذیرفته شده از توسعه دهندگان املاک و مستغلات و مدیران وال استریت. کمپین بازگشت املاک و مستغلات مشارکت پس از انتخابات. Bunkeddeko گفت: این یک اشتباه بود او آموخته و آن این کمپین خواهد بود بیشتر مراقب باشند این چرخه. او همچنین انتقاد خود را برای پشتیبانی از مدارس یک نقطه درد در سمت چپ.

باد صبا Teachout که primaried رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در سال 2014 و فرار برای دولت و دادستان کل در سال 2018 تایید Bunkeddeko در ماه ژانویه است. Bunkeddeko دیگر تاییدیه شامل Empire State تفکیک نیویورک مترقی اقدام شبکه Lambda مستقل دموکرات از بروکلین جیم Owles لیبرال دموکراتیک باشگاه استون وال دموکرات بزرگترین شعبه در دولت و عرصه PAC بخشی از یک دره سیلیکون مبتنی بر سازمان آموزش مترقی نامزدها.

او مطرح $321,446 تا کنون به کلارک $705,454. بیش از 72 درصد از کلارک مسافت این چرخه آمد از شرکت های بزرگ کارگری و فعال PACs از جمله کسانی که برای mcdonald’s Corporation, مورگان استنلی, AT&T, تحقیقات دارویی و تولید کنندگان امریکا, آمریکا, بیمارستان, انجمن آمریکایی, انجمن پرستاران آمریکا فدراسیون از دولت شهرستان و شهرداری و کارکنان انجمن آمریکایی برای عدالت و JStreet.

کلارک رئیس سابق کارکنان LaDavia Drane, پیوست آمازون به عنوان یک لابی با تمرکز بر کنگره, سیاه حزبی و همچنین اسپانیایی و آمریکایی قفقاز پس از نوامبر 2018 انتخابات است. پس از سال 2017 کلارک گرفته است پول بیشتری از آمازون بیش از هر عضو دیگر در نیویورک هیئت نمایندگان کنگره و ده ها تن از مقامات منتخب امضا کنندگان نامه درخواست آمازون برای آمدن به شهر.

زمانی که جیمز ملاقات با او به عنوان یک مؤسسان مخالفت با جابجایی او گفت: کلارک فاصله خودش از نامه ای که ادعا می خواستم هرگز آمازون برای آمدن به این منطقه است. جیمز بود بنابراین او گفت: او تصمیم گرفت برای اجرا در برابر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im