به عنوان سیاه و سفید هوشیاری می شود مسلح Vigilantism پاسخگویی از دست داده است در آتلانتا در خیابان

ATLANTA, GA - JUNE 14: (EDITORS NOTE: Image contains profanity) A man stands in front of the Wendy's restaurant set ablaze overnight on June 14, 2020 in Atlanta, Georgia. Rayshard Brooks, 27, was shot and killed on June 12th by police in a struggle following a field sobriety test at the Wendy's. (Photo by Dustin Chambers/Getty Images)

یک مرد می ایستد در مقابل وندی رستوران به آتش کشیده شد شبانه در 14 ژوئن سال 2020 در آتلانتا.

عکس: داستین اتاق/گتی ایماژ

شنبه شب موانع مسدود خیابان در یک طرف سوخته خرابه های وندی drive-thru که در آن یک آتلانتا افسر پلیس کشته Rayshard بروکس یک هفته پیش در ژوئن 12. ماشین های محاصره طرف دیگر. وجود دارد یک مرد سیاه پوست با آر-15 ایستاده بود و گارد توقف سفید مردم از ورود به سایت.

آنچه در هفته گذشته آغاز شد به عنوان یک طعمه بروکس حال تبدیل به چیزی بیشتر شد. در میان selfie-مصرف نوجوانان و مردم هاوکینگ, سیاه, زندگی, ماده, تی شرت در شلوغ فروشگاه در نزدیکی یک گروه مسلح جوان مردان سیاه آسیاب شده مورد. آنها با مته سوراخ تپانچه و اسلحه های طولانی با پر زرق و برق لوازم جانبی redolent مدرن ارتش خدمه: تمدید هفت تیر magazine, اینجا, ارزان دامنه وجود دارد.

پلیس به آرامی نورد با گوشه ای از پریر و خیابان و دانشگاه و درایو هر پنج یا 10 دقیقه با احتیاط رعایت. پلیس بسیاری از آنها را خواستار شده است در بیمار به طور موثر در اعتصاب است.

“ما در حال کشته شدن هستند و چیزی است که در مورد آن انجام شود. هنگامی که یک شخص تیراندازی است که شما را یک اعلام جنگ” مرد با تفنگ گفت. “ما باید برای انجام این کار است.” او نام خود را نمی دهد.

مردم در حال تیراندازی در آنها — به احتمال زیاد سفید counterprotesters تیراندازی از اتومبیل های خود را. و آنها در حال تیراندازی به. اگر فعالان اجازه چنین militance به ادامه آن خواهد شد به احتمال زیاد درایو افکار عمومی به یک تماس برای مداخله پلیس و بی اعتبار ساختن حرکت به سوی اصلاح نظام.

قبلی بعد از ظهر معترضان در tech-سنگین midtown آتلانتا به حال تعطیل ترافیک تقاطع زمانی که یک مرد سفید پوست با یک “بازگشت آبی” پلاک در زمان صدور. پس از بازیابی یک AR-15 از تنه خود الکساندر Fawaz خمرهای شکل از طریق یک معترض مسدود کردن راه خود را. یک ویدئو نشان می دهد که تظاهرکنندگان نقاشی خود را با اسلحه و تیراندازی او را به عنوان درایو دور. پلیس گفت که Fawaz به آنها گفت که او می ترسید برای زندگی خود را. پلیس حتی استناد به راننده. یکی از معترضان دستگیر شد و به اتهام رفتار آشوبگرانه.

بعد از آن روز 24 ساله ای به ضرب گلوله کشته شد در پا در خیابان خارج از شلوغ شب زنده داری. او به نظر می رسد گرفتار شده اند در تیراندازی است. بدون شک شناسایی شد. مردم در حال صحبت کردن در به پلیس.

سپس در اوایل شب شنبه دوم شخص رو در یک درایو وجود دارد. 35-سال-مرد قربانی نیز به ضرب گلوله در پا.

مرد با تفنگ امنیت مانع گفت که او تا به حال دیده می شود که آخرین تیر اندازی, فقط ساعت قبل از. او یک مهندس شبکه که هیچ اجرای قانون و یا تجربه نظامی. قربانی شده بود به طور منظم در اعتراض و تیرانداز بود یک مرد سفید پوست رانندگی یک نقره دوج چلنجر SRT, او گفت:.

“پلیس شد در اینجا وقتی که مرد شدم, شات,” او به من گفت. “آنها را دیدم آن مرد است ، آنها را دیدم ماشین بود که تیراندازی در ما و آنها نیست به دنبال او. … این است که در میان یک جنایت است. کسی رو شات شما می دانید آنچه که من میگویم و آنها می آیند و می گویند: “همه OK? و نه صبح که مرد به ضرب گلوله در آمریکا. پس من به خانه رفت و من تفنگ.”

در ژوئن 12, آتلانتا افسر پلیس گرت Rolfe شات بروکس سه بار در را به عقب به عنوان بروکس دور زد. بروکس حمل Rolfe تیزر را پس از یک درگیری و به نظر می رسد در تصویری به اشاره آن را در دو پلیس به دنبال زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد.

پنج روز بعد Fulton County district وکیل Howard, Paul Jr., شارژ Rolfe قتل است. آن شب پلیس شروع به امتناع از پاسخ به تماس. شروع حدود 7 بعد از ظهر رادیو پلیس رفت و امتداد از نیم ساعت در یک زمان بدون یک افسر پاسخ. Dispatchers التماس کرد برای کمک به. پلیس را خواستار شده است در بیمار مبتلا به “آبی آنفولانزا” بوده است.

پلیس باید یک نقطه: یا یک تیزر یک سلاح کشنده است یا نیست. شما نمی توانید آن را هر دو راه.

اگر یک تیزر یک سلاح مرگبار و سپس اتهامات قبلی علیه شش افسر با استفاده از نیروی مرگبار علیه دو تن از دانشجویان رانندگی در گذشته مقررات منع رفت و آمد سه هفته پیش مشروع هستند. این همچنین بدان معنی افسران پلیس نباید تخلیه اسلحه تیزر در افرادی که در حال حاضر یک nonlethal تهدید. و این بدان معنی است که Rolfe توجیه بود در تیراندازی بروکس.

به عنوان آن می ایستد افسران به طور گسترده ای بر این باورند که “هوارد” است که تصمیم گیری در مورد اتهامات بر اساس هر آنچه که خواهد شد در نتیجه در اکثر مجازات پلیس با استفاده از زور و که او انجام این کار به دلیل آن را تنها راه او برای انتخاب مجدد داده ادعاهای خود در آوریم. هوارد آمد و در دوم در ژوئن اولیه به معاون سابق دادستان منطقه Fani Willis; انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه اوت 11.

در ژوئن 17, یادداشت منتشر شده از عمده کلی کلیر گردش گفتن افسران به خودداری از “فعال” policing. “من فکر می کردم این پیام بود که در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به هر کس” آن را می خواند. “اگر نه بلافاصله موثر ما را به کار گیرند به عنوان افسران پلیس و پاسخ خواهد داد که خشونت رخ می دهد یک افسر حضور و پاسخ به قربانیان خشونت است. ما نمی خواهد بیش از حد فعال در هر شکل و فرم یا مد. ما نگران نگه داشتن افسران ما امن و سالم است. ما بخش زیادی خواهد شد و از این طریق دریافت کنید. من قدردانی از رهبری خود را در طول این بار تلاش.”

فعال پلیس در تعقیب مجرم از یک درایو توسط تیراندازی.

سایت بروکس تیراندازی در Peoplestown نسبتا فقیر بخشی از آتلانتا با برخی بسیار طولانی مدت ساکنان. رهبران جامعه باید ملاقات با افراد مسلح ایستاده و نمی دانید که هر یک از آنها.

“من نمی بینم کسی که من می دانم” گفت: Columbus Ward, صندلی آتلانتا در محله واحد برنامه ریزی برای این منطقه است. بخش است که در اواسط دهه 60; هر چند بخش دارای سابقه ای طولانی و طبقه شخصی اعتراض در آتلانتا و همه گیر باعث می شود آن را خطرناک برای او به افشای خود را به شلوغ اعتراض منطقه است. “هشت نفر از ما تصمیم به رفتن به پایین وجود دارد و با آنها صحبت کنید. … آنها گفت که آنها زندگی می کنند در جایی دیگر.”

محله گروه ارائه یک لیست از جامعه خواسته به شهر دو هفته پیش در میان آنها یک تماس برای جامعه محور و محدودیت در استفاده از زور. بخش دقت فاصله خود را از اعمال خشونت آمیز در اعتراض. او همچنین گفت که مردم در این شب زنده داری بودند اقدام به نمایندگی از جامعه است. “این است که بزرگتر از ما,” او گفت:.

تمایز کشیده شده باید بین نور روز تظاهرات که عمدتا مسالمت آمیز و آنچه که من دیدم در روز شنبه که من فقط می تواند توصیف به عنوان هرج و مرج و آشفته.

من نمی دانم قبل از من وارد شد که پیش از آن روز مردم به حال شکست یک پنجره ماشین و پانچ سفید شده بود که رانندگی را از طریق این منطقه است. من هم نمی دانم که آنها تا به حال شده است اذیت و آزار و حمله livestreamers.

در حدود 10 p. m. کسی شروع به تیراندازی. من نمی دانم آنچه را که آنها تیراندازی در. وقتی کسی پس از آن شروع به بازگشت به آتش مردم در زمان پوشش به عنوان بهترین آنها می تواند و رفت و دیگران به دفاعی شلیک موقعیت. هیچ یک از اعمال فرماندهی و کنترل. وجود دارد پس از عمل بررسی است.

جمعیت 500 کاهش یافته به جمعیت حدود 50. من راه می رفت تا به یک گروه از مردان جوان با اسلحه بود که کمرویی خلع سلاح کسی آنها را نمی دانند. یک زن در این گروه با عصبانیت من را متهم به بودن با مرموز مرد مسلح. من تا به حال معرفی شده خودم را به او به عنوان یک روزنامه نگار پیش از آن که شب است.

او و سه مرد من مواجه زمانی که آنها را دیدم یک تلفن همراه در دست من نگران آن است که من گرفته بود تصاویر خود را. من تا به حال نه. آنها خواستار گوشی من. من نمی خواهد دست گوشی خود را به یک افسر پلیس و من که قرار بود به آن را به آنها بدهد. زمانی که من حاضر یک مرد مسلح گفت: او می خواهد مرا بکشد.

او شروع به شمارش معکوس از 10 با دست خود در تپانچه. در پنج من گفت: من می روم و راه می رفت دور. من پانچ حدود نیم دوجین بار توسط حداقل سه نفر قبل از من موفق به فرار. من غیر مسلح. من نه مبارزه با عقب. و من اجرا نشد. با نگاهی به گذشته, من مطمئن هستم که چرا من نمی.

من شروع کردم حرفه ای در روزنامه نگاری به عنوان یک سرباز جنگی خبرنگار در ارتش ایالات متحده از 25 سال پیش — و نوشته اند در مورد جرم و جنایت و پلیس برای سال های بسیاری است. من ناآشنا با خشونت و این اولین بار نیست من پانچ با کسی قهر من سوال پرسیدن.

اما این آسیب زا است. من تا به حال به مبارزه با چند حمله و قطعا نه در حالی که احاطه شده توسط مردان مسلح خواستار من قتل. تا به حال من مبارزه من فقط می توانم فرض کنیم من می خواهم که ضرب گلوله کشته شده است.

20200622_190308

نویسنده George R. پس از برخورد جمعه شب با معترضان.

عکس: George R.

آن را نیز نشان می دهد که خطرات بالقوه مواجه سیاه زندگی توجه فعالان به دنبال اصلاحات به عنوان ما هنجارهای تغییر در نور از نفرت در چه پلیس با استفاده از زور. ما باید به تقاضای مردم با اسلحه که ورزش قدرت را به نگه داشتن خود را به استانداردهای بالا; این است که درست است از خیابان اوباش به عنوان آن را از پلیس. ما باید انتظار آنها را پاسخگو باشد. ما انتظار داریم آنها را به پایبندی به قانون اساسی است.

از یک طرف این است که یک گروه از مردم در یک جامعه است که تجربه خشونت شدید. من باید unsurprised که آنها کمی حساس در حال حاضر. من واقعا اعتقاد من انجام داده بود به اندازه کافی legwork پیش از آن در هفته به رسمیت شناخته شود و فرض یک نگاه سریع در هر چیزی من تا به حال نوشته شده را نشان می دهد که من در نظر گرفته شده به صورت عادلانه است. یک اشتباه سادگی. از سوی دیگر در تجربه من, مردم, انجام درست خواهید شهود. حمله به مطبوعات به عنوان در سه بچه گرفتن نوبت نوسانی در یک خبرنگار بدون مداخله — معمولا نشانه آن است که آنها را در کنار فرشتگان است.

معترضان شده بود صمیمی برای اعضای جامعه Ward گفت. اما وقتی از او پرسیدم از خود از نظر مردم در این مراسم پس از توصیف این حمله او پاسخ داد: “چه پلیس می گویند؟” (من مشورت نیست و اگر آنها آگاه هستند از این حادثه آنها گفته اند که هیچ چیزی از آن را.) “آنها نباید پریدن از روی هیچ کس پایین وجود دارد. … معترضان باید متحدان خود را.”

خیابان عدالت اجرا توسط افرادی که نمی خواهید کسی به می دانم که آنها این است که نه یک جایگزین برای پلیس. راه حل پیدا کنیم و به حمایت ما ارزش های مشترک مانند کسانی که از مطبوعات آزاد و آزادی بیان. آن را پاسخگو باشد. آنچه که من دیدم و تجربه کرده است, پاسخ به سوالات مطرح شده در تظاهرات امروز است. اگر همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده است که شامل سیاه و روزنامه نگاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>