به عنوان یکی دیگر از کودک سوری غرق در دریای یونان و ترکیه تجارت سرزنش در رسانه های اجتماعی

تقریبا پنج سال بعد از اروپا وجدان بود گزیدگی توسط تصویر یک جوان سوری پناهنده به بدن مرده شسته شده در ساحل, دیگر ارتش سوریه غرق در دوشنبه هنگامی که یک قایق پر از پناهندگان و پناه جویان فرار ترکیه برای ایمنی از یونان واژگون در دریای اژه.

بر خلاف 2015 در زمانی که تصاویر هولناک از سه سال Aylan Kurdi چهره را در شن و ماسه باعث فوری غلیان احساسات همدردی برای وضع اسفناک پناهندگان سوری از غرق شدن شش سال خاموش یونانی جزیره Lesvos این هفته به خود جذب کرده است توجه کمی شده است.

یک دلیل این است که فضای سیاسی در اروپا و ایالات متحده به طور چشمگیری تغییر کرده از آن به عنوان رهبران سیاسی که به ارائه سرپناه به سوریه فرار هرج و مرج در خانه شده اند یا جایگزین یا cowed به بستن مرزهای خود را توسط یک بیگانه, پوپولیستی میکند.

یکی دیگر از عوامل است که هیچ عکس قربانی پدید آمده اند. به جای پوشش دهها بین یونان و ترکیه بیش از کدام طرف مقصر است هولناک برای درمان پناهندگان و مهاجران در زمین و دریا و مرزهای شده است و نشان داده شده توسط انتخابی ویرایش کلیپ های ویدئویی منتشر شده توسط این دو دولت است.

روز دوشنبه به عنوان اخبار از مرگ گزارش شده است مقامات یونانی منتشر شد تصویری از خود گارد ساحلی افسران فریاد “برو عقب!” در یک قایق پر از مهاجران و پناهندگان در شرق دریای اژه.

یونانی اخبار سایت ترجمه شده گزارش داد که گارد ساحلی گفته است که این قایق دیده می شود در این فیلم همین بود که بعد از واژگون در سواحل Lesvos قتل پسر جوان.

با توجه به یونان, در این ویدئو نشان داد که در نزدیکی ترکیه گشت قایق دیده می شود در پس زمینه تا به حال “همراهی” مهاجر صنایع دستی به یونانی آب در کنسرت با مردم قاچاقچیان.

مقامات ترکیه در پاسخ با ارسال اخبار سازمان های خود و تصویری که نشان داد که گارد ساحلی یونان کشتی و گشت قایق دفع مختلف مهاجر قایق وادار به آن را به عقب با قطب و شلیک هشدار دهنده عکس به دریا.

با وجود برخی از سردرگمی بیش از دو رایگان کلیپ های ویدیوئی روشن بود که نشان داد هر یک متفاوت قایق از قایق دیده می شود در فیلم تا به حال سیاه و سفید نشانه گذاری بر روی آن در حالی که یک دیده می شود که در یونانی فیلم نیست.

جدید یونان جناح راست نخست وزیر, Kyriakos Mitsotakis در بیانیه ای گفت: پس از تماس تلفنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که رهبر آمریکا تا به حال حمایت خود را از تصمیم دولت برای تعطیل آن مرز و توقف پذیرش ادعای پناهندگی از هر کسی که وارد قلمرو خود به طور غیر قانونی با وجود افزایش در سوریه در حال فرار از خانه های خود در طول دولت های توهین آمیز در تهران برگزار می شود خاک یمن است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نخست وزیر ترکیه گفت: “به رسمیت شناخته شده حق از یونان به اجرای قانون در مرزهای خود است.”

از ماه دسامبر تاکنون نزدیک به یک میلیون سوری آواره شده اند توسط دولت سوریه حمله نهایی جیب تحت کنترل شورشیان خاک در ادلب. ترکیه که در حال حاضر پناهگاه میلیون ها نفر از مردم سوریه است تحت فشار اروپا برای کمک به اشتراک گذاری بار با باز کردن مرزهای خود با یونان به پناهندگان و پناه جویان.

پس از بازدید از رهبران اروپایی به کشور مرز مشترک با ترکیه در روز سه شنبه Mitsotakis متهم ترکیه از تلاش برای باج خواهی اروپا است. “وظیفه من این است که برای محافظت از حاکمیت کشور خود من” نخست وزیر در بیانیه ای گفت توییتی توسط دفتر او. “در همان زمان یونان نیز انجام اروپا یک سرویس بزرگ. مرزهای یونان در مرزهای خارجی اتحادیه اروپا است. ما را به حفاظت از آنها است.”

به عنوان کمیته بین المللی نجات اشاره کرد و در بیانیه ای در بحران شده است وجود دارد افزایش در خشونت به تازگی در جزایر یونانی از Lesvos ساموس و Chios “با پناهجویان و کارگران کمک حال هدفمند توسط جمعیت های محلی که تا به حال به اندازه کافی از تحمل فشار از مهاجرت به اروپا سیاست.”

“برای تقریبا پنج سال در یونان تلاش کرده است برای مدیریت ورود پناهندگان در جزیره; پذیرش مراکز در شش برابر ظرفیت خود را با تقریبا 40,000 زندگی مردم در مراکز با فضا برای 6,000,” ایمجین Sudbery از IRC گفت. “این شرم آور” او افزود که سوریه در حال فرار از خشونت “وارد در سواحل اروپا را تنها به تهدید اروپا به نیروهای که آنها به دنبال ایمنی است.”

“روشن است که مردم آسیب پذیر استفاده می شود به عنوان آلت در یک بزرگتر سیاسی زمینه” Sudbery گفت. “این است که فراتر از دسترس ثروتمند و ثبات در منطقه مانند اروپا به استقبال مردم به دنبال حفاظت در یک نمایشگاه و با وقار راه است. E. U. عضو نیاز به گام با یک راه حل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>