به عنوان آمازون خارج شده و دیگران سود میان Coronavirus بحران ضروری خود کارگران طرح بی سابقه اعتصاب

یک ائتلاف بی سابقه ای از کارگران از برخی از بزرگترین شرکت های اعتصاب در روز جمعه. کارگران از آمازون Instacart, Whole Foods, Walmart, Target, و, فدرال اکسپرس, میله میله به راه رفتن در کار با استناد به آنچه آنها می گویند این است که کارفرمایان خود رکورد سود در هزینه کارگران بهداشت و ایمنی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کارکنان را از تماس بیمار و یا راه رفتن کردن کار در طول ناهار خود را با توجه به آزادی مطبوعات را منتشر شده توسط سازمان در روز چهارشنبه. در برخی از مکان های رتبه-و-فایل اعضای اتحادیه ملحق خواهد شد کارگران خارج از انبارها و مغازه ها به حمایت از تظاهرات.

“ما در حال اقدام در رابطه با کارگران در آمازون, هدف, Instacart و دیگر شرکت های بین المللی برای کارگر روز همبستگی با دیگر کارگران ضروری در مبارزه ما برای حمایت بهتر و مزایای این بیماری همه گیر” گفت: Daniel Steinbrook کل غذاهای کارمند و اعتصاب سازمان.

“این کارگران شده است پس از بهره برداری بی شرمانه برای مدت طولانی توسط این شرکت ها در حالی که انجام فوق العاده مهم است اما تا حد زیادی نامرئی در کار است.”

کار به عمل می آید به عنوان کارگران و سازمان دهندگان می گویند آمازون به ویژه آینده در مورد تعداد Covid-19 موارد در آن بیش از 175 تحقق مراکز در سطح جهان است.

جانا Jumpp, یک, ایندیانا, آمازون, کارمند, همراه با تیم کوچک از همکار آمازون کارگران در طول ماه گذشته اندکی Covid-19 موارد در آمازون انبارها در آمریکا با توجه به Jumpp وجود داشته است حداقل 500 coronavirus موارد در حداقل 125 آمازون امکانات.

Jumpp مظنون است که این تعداد بسیار بالاتر است اما می گوید این چیزی است که او و تیم او شده اند قادر به به طور مستقیم تایید از طریق منابع خود را که شامل تصاویری از داخلی شرکت متون و پست های صوتی به کارکنان هنگامی که موارد بوجود آمده اند, در علاوه بر این به پیام های دریافت شده از آمازون کارگران در خصوصی Facebook شدند. اعداد آن شده اند که قبلا گزارش شده ترین و جامع به این نقطه است.

آمازون کاهش یافته است به نظر تعداد بیمار کارگران وارد شده توسط سازمان. “در حالی که ما احترام به حق مردم برای بیان خود ما در اعتراض به اقدامات غیر مسئولانه از گروه های کارگری در گسترش اطلاعات غلط و ادعاهای دروغین در مورد آمازون در طول این بی سابقه سلامت و بحران اقتصادی” گفت: آمازون سخنگو راشل Lighty. او افزود: “ما به اقدامات شدید برای درک و مقابله با این بیماری همه گیر.”

مه 1 اعتصاب آخرین موج از اقدامات رهبری اتحادیه و nonunion کارگران خط مقدم. ماه گذشته آمازون کارگران در شهر نیویورک و بیش از 10 ، 000 Instacart کارگران در سراسر کشور برگزار اعتصاب. غذاهای کل کارکنان led ملی sickout در مارس 31, در حالی که بیش از 800 کارگران صرفنظر از تغییرات خود را در یک کلرادو کارخانه بسته بندی گوشت می آمد به عنوان coronavirus موارد تایید شده در میان کارکنان. کارگران بهداشت در پیتسبورگ و رانندگان اتوبوس در دیترویت هر دو صحنه wildcat اعتصاب.

“این کارگران شده است پس از بهره برداری بی شرمانه برای مدت طولانی توسط این شرکت ها در حالی که انجام فوق العاده مهم است اما تا حد زیادی نامرئی کار” گفت: Stephen نوعی درخت خلنگ یا خاربن یک کار مورخ و استاد در CUNY مدرسه کار و مطالعات شهری. “ناگهان همه آنها ضروری کارگران در یک بیماری همه گیر دادن به آنها فوق العاده ای اهرم و قدرت اگر آنها سازماندهی دسته جمعی.”

کارگران ائتلاف را به پرده مجموعه ای از خواسته ها. در میان آنها عبارتند از: پرداخت غرامت برای همه پرداخت نشده زمان استفاده پس از آغاز Covid-19 بحران در مارس; خطر پرداخت و یا پرداخت مرخصی استعلاجی ارائه می شود برای مدت زمان از همه گیر; تجهیزات حفاظتی و تمام لوازم تمیز کردن ارائه می شود در همه زمان ها توسط این شرکت و تقاضا به صورت کامل, شرکت, شفافیت در تعدادی از موارد در امکانات.

کارگران انتخاب آوریل 1 بین المللی کارگران روز به عنوان یک سیگنال برای کارگران در همه جا است که در مجموع آنها را می توانید در شرکت عظیم گفت: Christian Smalls یک رهبری سازمان از اعتصاب. آمازون اخراج Smalls در مارس 30, تنها چند ساعت بعد از او به رهبری همکاران خود را در یک انبار شرکت در استاتن آیلند نیویورک در یک اعتصاب در اعتراض آمازون پاسخ به همه گیر. آمازون گفت: Smalls اخراج شد برای نقض یک شرکت اجرا شده است.

شلیک گالوانیزه کارگران خط مقدم همه جا که با ارسال ده ها تن از پیام های روزانه به Smalls درخواست چگونه آنها بیش از حد می تواند سازماندهی توقف کار در اعتراض به محل کار خود را شرایط. Smalls نیروهای با حقوق کارگران و گروه Amazonians ایالات هدف کارگران متحد کردن کل کارگران و فرفره کارگران جمعی, در میان دیگران.

ائتلاف سازماندهی اعتصاب بیش از چند هفته گذشته در زوم تماس و رمزگذاری برنامه های پیام رسانی مانند تلگراف و سیگنال. حقوق مدنی آیکون کشیش جسی جکسون پیوست در روی یکی زوم تماس به طور خلاصه آدرس سازمان ارائه پشتیبانی کامل از رنگین کمان فشار شبکه. “من با شما هستم در مبارزه” جکسون گفت: تماس با شرکت کنندگان.

رهگیری صحبت به 20 سازمان از بیش از نیم دوجین متحده بازتاب گسترده طبیعت از اعتصاب. از غذاهای کل کارگران در بوستون به Instacart فرفره کارگران در دره سیلیکون به آمازون انبار سازمان در کنتاکی و میشیگان, داستان های خود را و خواسته های متنوع اما با هم نشان داده شده یک الگوی از شرکت غفلت نسبت به کارگران در حال حاضر به عنوان ضروری — در کنار پزشکان و پرستاران و EMT کارگران — در طول شیوع کروناویروس مجبور است که بسیاری از ملت به صفحه اصلی مستند.

“همه از این کارگران هستند که با هم و ساختمان قدرت” گفت: ونسا Bain یک Instacart کارگر و از بنیانگذاران فرفره کارگران جمعی که به تعداد بیش از 17,000 اعضا و طرفداران فرفره حقوق کارگران. “روز اول ماه مه است و نه فقط یک بار اقدام نمادین بلکه در مورد ساختمان املاک وسیع و گسترده و فراگیر در شبکه های قدرت است.”

شرکت ها انجام نمی دهد به اندازه کافی

Amazon workers at Amazon's Staten Island warehouse strike in demand that the facility be shut down and cleaned after one staffer tested positive for the coronavirus on March 30, 2020 in New York. - Amazon employees at a New York City warehouse walk off the job March 30, 2020, as a growing number of delivery and warehouse workers demand better pay and protections in the midst of the COVID-19 pandemic. (Photo by Angela Weiss / AFP) (Photo by ANGELA WEISS/AFP via Getty Images)

آمازون کارگران در آمازون Staten Island, New York انبار اعتصاب در تقاضا که از این مرکز تعطیل شود و تمیز پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای coronavirus در تاریخ 30 مارس سال 2020 است.

آنجلا Weiss/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این شرکت که مواجه شده است و بیشتر پایدار انتقاد در طول شیوع بیماری بوده است آمازون که مدیر عامل شرکت جف بزوس شخصا تبدیل به 24 میلیارد دلار ثروتمندتر در طول بیماری همه گیر.

هفته گذشته آمازون اعلام کرد که آن را پایان دادن به آن به طور موقت سیاست, نامحدود, زمان پرداخت نشده در مارس 30. در پاسخ, در اوایل صبح روز یکشنبه بیش از 50 آمازون کارگران در مینه سوتا رفت از انبار شرکت در حومه شهر مینیاپولیس در اعتراض به حرکت می کند و نگرانی خود را از شرایط کاری.

در ماه مارس آمازون اعلام کرد قصد دارد به استخدام 100,000 کارگران برای دیدار با افزایش تقاضا و به پوشش برای کارگران که تا به حال گرفته شده از مرخصی بدون حقوق بیش از ترس از قرار گرفتن در معرض ویروس در محل کار خود را. در این ماه شرکت اعلام برنامه های اضافی 75,000 استخدام. برای آن بخش Instacart استخدام 300,000 خریداران جدید در ماه مارس به تنهایی بیش از کل آن موجود نیروی کار به این نقطه و در هفته گذشته اعلام کرد که می خواهد استخدام اضافی 250,000 کارگران برای دیدار با تقاضا تاریخی.

استخدام شراب خواری توسط آمازون و Instacart در معرض برندگان و بازندگان در این بیماری همه گیر به عنوان کسب و کار تلقی نمی ضروری توسط دولت مبارزه با اخراج های دسته جمعی گفت: نوعی درخت خلنگ یا خاربن.

منتقدان می گویند این فرصت را به “پول” در همه گیر آمده اند و بدون ریسک. تحت فشار توسط کارگر تظاهرات و مقامات منتخب شرکت های اعطا شده به برخی از امتیازات به کارگران است. آمازون خارج شده و با هدف افزایش ساعتی پرداخت $2. آمازون در حال حاضر فراهم می کند تجهیزات حفاظت شخصی در آن امکانات و فعال تر پاک سازی فضای کاری در حالی که هدف موظف است کارگران خود را به پوشیدن ماسک پس از هفته گزارش می دهد که آنها مواخذه برای انجام این کار است.

رهگیری رسیده به شش شرکت های هدفمند در روز جمعه اعتصاب. فدرال اکسپرس خارج شده و تمام مواد غذایی ارائه نمی دهد ، Instacart گفت: این شرکت باقی مانده است “فوق العاده با تمرکز بر بهداشت و ایمنی Instacart جامعه است.” در بیانیه ای گفت: هدف از آن گرفته شده بود بسیاری از اقدامات برای اطمینان از ایمنی کارکنان خود و مشتریان. از ماه مه روز اعتصاب این شرکت گفت: “در حالی که ما آنها را به طور جدی به نگرانی های مطرح شده از یک اقلیت بسیار کوچک. اکثریت قریب به اتفاق ما بیش از 340,000 خط مقدم اعضای تیم ابراز غرور و افتخار در نقش آنها در کمک به ارائه برای خانواده ها در سراسر کشور در طول این زمان نیاز است.”

یک جزیره استاتن کارگر که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه از آمازون شده است در مرخصی بدون حقوق بیش از یک ماه است. به عنوان کسی که با یک تعداد از شرایط بهداشتی اساسی کارگر گفت: قرارداد این ویروس خواهد بود “حکم اعدام.” آنها بازمانده خاموش ناچیز پس انداز و مجبور به حرکت به یک خانه چرا که آنها دیگر نمی تواند پرداخت اجاره.

“آنها نیاز به انبار و انجام کامل و عمیق برای تمیز کردن آن را به امن” کارگر گفت: رهگیری. “اگر کسی می میرد آنها خون در دست خود.”

“اگر من از دست یکی چک, این امر به معنی از دست دادن وسیله نقلیه من من من از دست دادن محل زندگی می کنند. من از دست دادن همه چیز است.”

آمازون کارگر در دیترویت که برنامه ای برای تماس بیمار در جمعه توصیف یک انبار که در آن برای هفته وجود نداشت و اجرا اجتماعی فاصله و بدون دستکش و ماسک و ضد عفونی کننده دست ارائه شده به کارگران حتی به عنوان شهر شد ملی coronavirus نقطه داغ. متعدد همکاران تایید کارگر ادعای رهگیری.

“شما هم به کار می آیند و یا مرخصی بدون حقوق از غیبت” گفت: این کارگر که جدی و اساسی بهداشت و درمان بیماری است. “اگر من از دست یکی چک, این امر به معنی از دست دادن وسیله نقلیه من من من از دست دادن محل زندگی می کنند. من از دست دادن همه چیز است.”

تمام غذاهای کارگر در جنوب کالیفرنیا هفته را صرف سازماندهی همکاران به اعتصاب در مارس 1 به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش یافته و در فروشگاه ها. کارگر گفت که مدیران — حتی کسانی که دلسوز به خواسته های خود را — در حال درمانده در برابر آمازون تابعه شرکت ، اعتصاب مانند sickout ماه گذشته تنها راهی است که کارکنان می توانید از امتیازات این شرکت گفت: کارگر: “هیچ چیز اتفاق می افتد مگر اینکه آنها را خط پایین خود را تحت تاثیر قرار.”

کل کارگران این گروه که طرفداران برای تمام غذاهای حقوق کارگران تا وارد لیست خود را از مثبت coronavirus موارد در تمام فروشگاه های مواد غذایی در یک سند مشترک با رهگیری. با توجه به این گروه شده اند وجود دارد در مجموع 249 موارد در حداقل 131 فروشگاه.

آدم رایان هدف کارگر در جنوب ویرجینیا و ارتباط با هدف اتحاد کارگران گفت: ممکن است 1 اعتصاب اولین اقدام جمعی با هدف کارکنان در این شرکت نزدیک به 60 سال سابقه.

رایان گفت: “آن را به ما به مبارزه برای خودمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>