به عنوان آفریقا غرق در زباله پلاستیکی کسب و کار پررونق نگه می دارد

Rosemary Nyambura صرف تعطیلات آخر هفته خود را جمع آوری پلاستیک با عمه مریم در Dandora کمپرسی در نایروبی. چرا که بطری های فروش آنها به دیگر پلاستیک معامله گران در مخلوط با دور انداخته سرنگ, شکسته, شیشه, feces, قطعات تلفن همراه, موارد, کنترل از راه دور کف کفش خرده ریز, toys, بوکس, clamshells کیسه و بی شماری غیر قابل تشخیص تیکه از پلاستیک نازک فیلم کار وقت گیر و خطرناک است. اما رزماری است که 11 است و امیدوار است که او تلاش خواهد پرداخت. چند تن از شش عموزاده او زندگی می کردند با پس از مرگ مادرش در حال حاضر کاهش یافته و از دبیرستان به خاطر عمه او نمی تواند به استطاعت خود هزینه های مدرسه. اگر رزماری باعث می شود آن را از طریق ابتدایی و دبیرستان و سپس دانشگاه و دانشکده پزشکی پس از آن او قول بازگشت به Dandora. “من می بینم که چگونه مردم مریض بسیاری در اینجا” رزماری گفت: در حملات روز شنبه به عنوان او ایستاده بود بالای یک تپه از فاسد سطل زباله. “اگر من تبدیل شدن به یک پزشک من حتی کمک به آنها را به صورت رایگان.”

آن را به یک زمان طولانی برای رزماری برای کسب درآمد به اندازه کافی برای پرداخت هزینه های مدرسه با او درآمد از دور انداخته پلاستیک. همه چیز است که ارزش هر چیزی در Dandora که امتداد بیش از 30 هکتار در بخش شرقی پایتخت کنیا است رقابت. گروه بازرگانان محلی کنترل که معاملات و جمع آوری زباله در تخلیه و حتی اتهام هزینه برای ورود به مناطق خاص. پرندگان و گاو و بز باید بنا را چرا لکه بر روی تپه. و ضایعات-وانت گاهی اوقات مبارزه با بیش از بهترین می یابد. دور انداخته هواپیما مواد غذایی می تواند جرقه برخی از شدیدترین دعوا. هر کس که برنده کاملا بلعد هر بیت از خشک رول گوشت سفت و پخته ماکارونی و حتی محتویات کوچک وان از کره قبل از حول بسته بندی پلاستیکی بر روی گسترده شمع.

Miriam Nyambura shows the cuts on her fingers from sifting through broken glass at the Dandora dump.

میریام Nyambura نشان می دهد که کاهش در انگشتان دست او از الک را از طریق شیشه های شکسته در Dandora روگرفت.

عکس: خدیجه فرح برای رهگیری

معامله گران که نشستن در امتداد لبه های کمپرسی خرید نوشابه و بطری های ساخته شده از PET یا پلی اتیلن ترفتالات که میریام جمع آوری و در هفت روز هفته کمتر از 5 سنت کیلوگرم — بیش از جعبه های مقوایی او همچنین میدارد کردن انبوه اما به مراتب کمتر از آنچه که آنها را برای پرداخت همان وزن قوطی فلزی. آن را می تواند ساعت ها و حتی روزها به جمع آوری یک کیلو از بطری های پلاستیکی. و کیسه های است که می تواند همه آنها را به نام diblasهستند بیش از حد بزرگ و سنگین برای کودکان به حمل.

محلی جوانان سازمان Dandora HipHop شهر آمد تا با یک راه برای بچه ها که در نزدیکی زندگی می کنند کمپرسی و اصلا قدرت و یا زمان به جمع آوری تمام کیلو پلاستیک هنوز چیزی برای بطری های فردی و سایر قطعات پلاستیکی آنها را جمع آوری. در این گروه “بانک” یک نمای یک بلوک از کمپرسی کودکان و نوجوانان می توانید با کسب امتیاز و حتی یک بطری پلاستیکی که آنها پس از آن می توانید از گرو در اوردن برای پخت و پز روغن و آرد و سبزیجات و سایر ملزومات. این سازمان که تاسیس شد توسط یک هنرمند هیپ هاپ که نزدیک نیز اجرا می شود یک برنامه جوانان در یک ساختمان در لبه روگرفت. Festooned با دست-هنر نقاشی و مبله با scavenged تکه است که به عنوان صندلی و مبل های ساختمان را فراهم می کند یک محل برای کودکان و نوجوانان به آهنگسازی در کامپیوتر, ارسال, بازی, بازی و فقط تصویب آن زمان است.

اما مقدار کمی از این گروه برای جمع آوری پلاستیک در بازار غیررسمی را پوشش نمی دهد مواد غذایی آن را می دهد از طریق آن بانک پس Dandora HipHop شهرستان شده است با استفاده از کمک های مالی از کارکنان خود و دوستان خود را به پرداخت هزینه برای برنامه های خود را. این گروه اقدام به دریافت کمک مالی از کوکا کولا که به نظر می رسید مانند یک شرکت کامل حمایت کنند. کک است که به ارزش بیش از $200 میلیارد می بیند آفریقا به عنوان “یکی از هسته موتورهای رشد برای این شرکت رفتن به جلو” را به عنوان مدیر عامل جیمز Quincey به تازگی آن قرار داده است. و فرزندان Dandora که از گرسنگی رنج می برند غفلت و انواع مشکلات سلامتی مربوط به تخلیه تمیز کردن بسیاری از شرکت بطری — گاهی اوقات جمع آوری آنها را زمانی که آنها باید در مدرسه است.

Dandora Hip Hop City sits at the edge of the Dandora Municipal Dump Site in Nairobi, Kenya. The youth-focused community-based organization serves as an an arts, technology and entrepreneurship space that combats unemployment in the area. Feb. 15, 2020. (Khadija Farah for The Intercept).
Ramsizo Burguda works on new music in the Dandora Hip Hop City studio. The youth-focused community-based organization which sits at the edge of the Dandora dump site serves as an an arts, technology and entrepreneurship space. Feb. 15, 2020. (Khadija Farah for The Intercept).

سمت چپ/بالا: Dandora HipHop شهر نشسته در لبه Dandora کمپرسی سایت در فوریه. از 15 سال 2020 است. جوانان متمرکز سازمان مبتنی بر جامعه به عنوان یک هنر و تکنولوژی و کارآفرینی فضایی که مبارزه با بیکاری در این منطقه است. سمت راست/پایین: Ramsizo Burguda آثار جدید موسیقی در Dandora HipHop شهرستان استودیو.عکس: خدیجه فرح برای رهگیری

در سپتامبر سال 2018 کک به ارمغان آورد یک هیئت به روگرفت برای دیدار با سازمان جوانان. چارلز Lukania, برنامه, مدیر Dandora HipHop شهر می گوید که پس از آن او با ارسال پیشنهاد و بودجه به برخی از کوکا کولا بازاریابی کارکنان که در حال بازدید ترسیم چگونه شرکت می تواند حمایت بانک پروژه. اما این سفر و پیشنهاد — نمی شود به هر بودجه. به جای “آنها ارائه شده به ما یک یخچال پر از کک بچه ها می خرید گفت:” Lukania که اشاره کرد که بسیاری از کودکان در تخلیه نمی توانیم نوشابه. “هر چه پول کمی آنها می رود به خرید مواد غذایی.”

بعد که ماه شرکت همکاری با سازمان جوانان در چند روز پاکسازی اما آن وقایع نمی شامل هر گونه حمایت مالی مستقیم یا. به جای کک سهم نسبت به کسانی که همکاری شد کولا نوشابه که به داوطلبان داده شد تنها پس از آنها تا به حال ساعت را صرف تمیز کردن زباله در آفتاب داغ. “و از همه پذیرایی شد و در بطری های پلاستیکی” گفت: Lukania.

در یک ایمیل و پاسخ به سوالات از رهگیری Camilla آزبورن سر از کوکا کولا ارتباطات برای جنوب و شرق آفریقا و اذعان کرد که “ما به بسته بندی مایعات جایگزین شریک کوکا کولا نوشیدنی آفریقا در کنیا ارائه هیدراتاسیون و سطل بازیافت” در یکی از Dandora HipHop شهرستان ، اما با توجه به Osborne “شرکت و ریختن همکاران در کنیا از آن آگاه نیست و یک درخواست خاص برای کمک مالی از این گروه است و به هر حال نمی مستقيم تعامل” با Dandora HipHop شهرستان.

آزبورن ایمیل همچنین اشاره کرد که “هیچ یک سازمان به تنهایی می تواند به حل این جهان پلاستیک مشکلات است.”

برای اینکه عادلانه کک است تنها یکی از بسیاری از شرکت های که foisted هزینه های تمیز کردن محصولات و بسته بندی بر روی مردم است. در حالی که کک بزرگترین منبع زباله های پلاستیکی در آفریقا و جهان, با توجه به یک 2019 نام تجاری جهانی حسابرسی از زباله های پلاستیکی در انواع شرکت ها که پلاستیکی و استفاده از آن برای بسته بندی را ترک کرده اند به مقابله با هزینه های مقابله و پیشگیری از آسیب های ناشی از محصولات خود را.

در ایالات متحده این ريز از شرکت های بزرگ هزینه های اتحاد چپ شهرداری shouldering مجموعه حمل و پردازش خود پلاستیک زباله. برای چندین دهه این بار پوشانده شده بود صادرات برخی از 70 درصد از زباله به چین است. اما از آنجا که چین درهای خود را بسته به ایالات متحده پلاستیک در سال 2018 برخی از شهرستانها را در بر داشت که آنها لازم نیست که پول برای بازیافت و رها عمل باعث گسترده ناراحتی و رشد آگاهی از تداوم پلاستیک.

در کشورهای فقیر که در حال حاضر تحمل نامتناسب بار جهانی پلاستیک بحران حساب متفاوت است. در حالی که محیط زیست خشم محدود بازار در بسیاری از کشورهای ثروتمند و پس از coronavirus همه گیر خواهد شد و احتمال کاهش بیشتر به مقبولیت پلاستیک وجود دارد استفاده از پلاستيك و محصولات بسته بندی شده در آن است که هنوز هم در حال رشد به سرعت در سراسر آفریقا و جاهای دیگر در جهان در حال توسعه. در ضمن از آنجا که چین سیاست تغییر در ضایعات پلاستیک آمریکا و استرالیا و بسیاری از کشورهای اروپایی صادر شده است زباله های خود را به کشورهای دیگر که به مراتب کمتر قادر به مقابله با آن. بدون زیرساخت برای پردازش زباله و یا وجوه به fob آن را بر دیگران پلاستیک است غرق این ملت پر کردن آبراه گرفتگی جاده ها و مزارع و تبدیل شدن به پیچیده مخلوط به خوراک حیوانات است. پلاستیک نمی تجزیه های زیستی بنابراین کوچک خرد باقی خواهد ماند در آب و خاک و هوا برای قرن ها.

در حالی که پلاستیک بحران تا حد زیادی به بازی کردن در سطح اداری در ایالات متحده مزاحمت برای دولت های محلی با رشد هزینه های لجستیک و مدیریت پلاستیک زباله در کشورهای در حال توسعه که هیچ دولتی جمع آوری زباله یا بازیافت سیستم های, این بار سقوط در افراد است. در کنیا که در آن برخی از 18 میلیون نفر زندگی می کنند در کمتر از $1.90 هر روز مسئولیت offloaded: برخی از سودآور ترین شرکت در جهان می افتد به برخی از فقیرترین افراد در جهان مانند رزماری و عمه اش. و کنیا است که تنها یکی از ده ها تن از کشورهای در حال توسعه که در آن پلاستیک است که باعث گسترده حقوق بشر و کودکان کار مشکلات علاوه بر ویرانی زیست محیطی.

Miriam Nyambura and her 11-year-old niece, Rosemary, collect discarded cardboard boxes, paper, and plastic bottles at the Dandora dump on Feb. 29, 2020. Miriam picks an average of 20kgs of waste each day.

میریام Nyambura و 11 ساله خواهر زاده, رزماری, جمع آوری دور انداخته جعبه های مقوایی و کاغذ و بطری های پلاستیکی در Dandora کمپرسی در فوریه. 29, 2020. Nyambura میدارد و به طور متوسط 20 کیلوگرم زباله در هر روز.

عکس: خدیجه فرح برای رهگیری

کمپرسی, کمپرسی, رایت

حتی تحت بهترین شرایط, بازیافت پلاستیک کار نمی کند خیلی خوب است. بر خلاف شیشه ای است که می تواند repurposed بی نهایت پلاستیک را می توان به طور قابل توجهی بدتر برای استفاده پس از بازیافت فقط یک بار. “در هر مرحله پس از استفاده از درمان تنزل عملکرد کیفیت پلیمر” کنت Geiser بازنشسته استاد دانشگاه ماساچوست در لوول, توضیح مولکول ها را تشکیل می دهند که پلاستیک مختلف. “پلیمرها به طور کلی از دست دادن قدرت و ثبات و moldability به عنوان خطی مولکولی اوراق قطع یا شکسته در فرآیندهای بازیافت” گفت: Geiser که تاسیس این مرکز به صورت سازگار با محیط زیست مواد مناسب است. تمام پلاستیکی حاوی مواد افزودنی شیمیایی که بر آن رنگ moldability و ویژگی های دیگر. و کسانی که مواد شیمیایی بیشتر پیچیده در فرایند بازیافت. “بنابراین حتی اگر در آزمایشگاه پلیمر می تواند remelted و اصلاح آن است تا به راحتی در عمل.”

کشورهای ثروتمند موفق به بازیافت اکثریت قریب به اتفاق آنها پلاستیک یک فرایند است که شامل تمیز کردن و مرتب سازی و آسیاب آن و سپس تبدیل زمین های پلاستیکی به بیت به نام پوسته پوسته شدن و در نهایت تبدیل ذرات به محصولات جدید. در ایالات متحده, بازیافت پلاستیک رای به اوج خود رسید و در 9.5 درصد در سال 2014. اما در کشورهای در حال توسعه که فاقد زیرساخت مراحل سخت تر و سخت تر به پرداخت هزینه برای. در سراسر جهان ارزش بازیافت پلاستیک تضعیف توسط “باکره” و یا به تازگی تولید پلاستیک است که ارزان هر دو به دلیل کم هزینه یارانه سوخت های فسیلی استفاده می شود و به این دلیل قیمت گذاری آن را منعکس نمی کند هزینه آن را تمیز کردن.

در نیجریه یک کیلو خالی قوطی فلزی بازخوانی 10 تا 15 بار چه ضایعات پلاستیک می کند. در زامبیا “هیچ کس نمی خواهد آن را خرید” گفت: Michael Musenga, مدیر بهداشت محیط کودکان پایه و اساس است. “مردم حرکت آن را از یک مکان به مکان دیگر و فقط سوزاندن آن است.”

در هند که در آن وجود دارد کمی انگیزه های مالی برای بازیابی پلاستیک زباله شمع تا به سرعت. 75-پا بلند پشته از مخلوط پلاستیک و آلی زباله شناخته شده به عنوان کوه Pirana افزایش یافته است در نزدیکی یک مدرسه در غرب شهر احمدآباد. هر روز 4000 تن جدید زباله های اضافه شده به محل های دفن زباله و کودکان که در نزدیکی آن زندگی می کنند دچار سردرد های عصبی و درد و مشکلات تنفسی و سرطان با توجه به ماهش Pandya, یک, محیط زیست و فعال حقوق بشر است که کار با آنها.

addis-2
addis-1

یک میدان در کنار Samit جاده در آدیس آبابا, اتیوپی که در آن یک گروه از پلاستیک معامله گران جمع آوری برای جمع آوری زباله به فروش برساند.عکس: شارون لرنر/رهگیری

در یک پچ از زمین در نزدیکی Samit جاده در آدیس آبابا, اتیوپی حالا Debeba و یک گروه از دوستان خود شده اند و زندگی در نازک حاشیه سود از جنس پلاستیک بازیافت شده برای طی 10 ماه. به عنوان ماشین با عجله و بز چرت زدن در جاده ی متوسط در این نزدیکی هست که معامله گران به خرید بطری های پلاستیکی از ضایعات-وانت عمدتا زنان که آنها را در حمل غول پیکر, کیسه متعادل در پشت خود و سر. Debeba و خدمه اش مرتب کردن آنها را به حتی کیسه های بزرگتر و فروش این بسته نرم افزاری به معامله گران دیگر که سبد خرید بطری های بازیافت در کامیون. در هر مرحله از اقتصاد غیررسمی به حاشیه سود فقط چند سنت بیشتر به ازای هر کیلو. کار 10 تا 12 ساعت در روز و هفت روز هفته جوان پلاستیک معامله گران که به نام کسب و کار خود را gwadenyochiاین امهری واژه برای دوستان کسب درآمد به اندازه کافی برای اجاره یک اتاق که در آن آنها خواب بین شیفت.

اما ارزش پلاستیکی انداختن است در اینجا بیش از حد. حتی با ارزش ترین رزین — ضخامت پلاستیک شناخته شده به عنوان “اوباما” — از دست دادن ارزش. در روز های پلاستیکی با دوام است که نگه داشته در یک ویژه قرمز گونی جدا از دیگران می تواند واکشی تنها بیش از $1 در هر کیلو. مانند رئیس جمهور سابق است که معشوق در اینجا برای آوردن مردم از نژادهای مختلف با هم, اوباما استفاده شده است که برای نگه داشتن بطری شش بسته هم دیده می شود به عنوان وحدت. اما هر دو در ایالات متحده و در سراسر جهان پلاستیک ایجاد استارک بخش بیش از که باید پاسخگو عظیم آلودگی آن باعث شده است.

شکاف بزرگ

دو لایحه به تازگی پیشنهادی در کنگره آمریکا خطر کردن و مجزا دیدگاه های مختلف در مورد نحوه رسیدگی به زباله های پلاستیکی بحران است. یکی از صرفه جویی های ما دریاها عمل 2.0 را با استفاده از دلار های مالیاتی برای بهبود سیستم های موجود از بازیافت و پیدا کردن استفاده های موجود برای زباله های پلاستیکی. این قانون همچنین بودجه پژوهش به امکان استفاده از پلاستیک بازیافت شده به ماشین ها و پل ها. این لایحه که معرفی شد در ماه ژوئن توسط جمهوری خواه ایالت دن سالیوان و به تصویب مجلس سنا در ماه ژانویه با حمایت آمریکا شیمی شورای گروه تجارت است که نشان دهنده تولید کنندگان از اجزای شیمیایی پلاستیک.

دیگر لایحه شکستن رایگان از پلاستیک آلودگی عمل می کنند که معرفی شد در سنای آمریکا در ماه فوریه, روش های پلاستیک از یک دیدگاه متفاوت است. و اعتقاد داشتند که “ما نمی توانیم بازیافت ما راه خروج از این بحران با استفاده از سیستم ما در محل” این لایحه دموکراتیک co-حامیان دیابت تام Udall و تشکر. آلن Lowenthal را به جای انتقال مسئولیت برای زباله های پلاستیکی را بر روی تولید کنندگان با ایجاد یک کشور ظرف بازپرداخت برنامه الزامی یک توقف موقت در ساخت و ساز جدید تولید پلاستیک از گیاهان و از بین بردن برخی از “غیر ضروری را تنها با استفاده از محصولات پلاستیکی” شروع در سال 2022. این لایحه شامل اقدامات به منظور بررسی که امریکا زباله های پلاستیکی نیست و در حال ارسال به کشورهای دیگر است.

حتی قبل از coronavirus بحران Udall لایحه — که نیویورک تایمز با عنوان “لانگ شات” در اوایل فوریه رو یک نبرد دشوار در واشنگتن است. پس از همه گیر آغاز شد این لایحه چشم انداز را در بسیاری از راه های تبدیل شدن به باریک به عنوان صنعت ضبط در اورژانس جهانی به عنوان یک فرصت برای ترویج محصولات خود را.

Rep. Alan Lowenthal speaks at a news conference for the Break Free From Plastic Pollution Act on Feb. 11, 2020, in Washington, D.C. Lawmakers, advocates, and concerned citizens spoke about the exploding crisis of plastic pollution in the United States.

تشکر. آلن Lowenthal صحبت می کند در یک کنفرانس خبری برای شکستن رایگان از پلاستیک آلودگی عمل آمده است. 11, 2020, در واشنگتن قانونگذاران طرفداران و شهروندان نگران صحبت در مورد انفجار بحران پلاستیکی آلودگی در ایالات متحده است.

عکس: سارا Silbiger/گتی ایماژ

صنعت پلاستیک انجمن گروه تجارت به نمایندگی از شرکت های درگیر در تمام سطوح پلاستیک و تولید و عرضه کرده است شرکت های عضو آن با فرم نامه درخواست که کسب و کار خود را تنها با استفاده از پلاستیک و سایر محصولات پلاستیکی بود معاف از اقامت در خانه سفارشات. “از مواد مخدر بسته بندی برای بسته بندی برای دستگاه های پزشکی و همچنین به عنوان بسیاری از دستگاه های پزشکی خود, پلاستیک ضروری است برای اطمینان از ایمنی بهداشت و درمان نیروی کار بیماران و مصرف کنندگان” فرم نامه خطاب به “[ایالتی یا محلی رسمی]” توضیح می دهد. “ما می پرسند که شما تعیین [شرکت] به عنوان ‘ضروری’ در طول این زمان بحرانی.”

در ماه مارس پلاستیک گروه تجارت نوشت: به الکس آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی درخواست او را به “ایجاد یک بیانیه عمومی در بهداشت و ایمنی مزایای دیده می شود در تک-استفاده از پلاستیک است.”

در ضمن مت Seaholm, مدیر اجرایی, آمریکا, بازیافت کیسه های پلاستیکی داد یک بخش از صنایع پلاستیک کشور است که با این نسخهها کار برای جلوگیری و عقب ممنوعیت پلاستیک, شده است, به tweeting, مقالات و سرمقاله از وال استریت ژورنال, فوربس, فاکس نیوز و دیگر رسانه های خبری این استدلال که کیسه های خرید قابل استفاده مجدد و یا “اشکال-پرورش قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی” را به عنوان نیویورک پست به تازگی قرار داده و آن را — در حال خطر سلامت در طول بیماری همه گیر. در حالی که coronavirus همچنین می توانید زنده روی پلاستیک, مقالات تمرکز بر روی کیسه های مواد غذایی به عنوان یک منبع عفونت است. بیشترین استناد مطالعات از یک پژوهشگر به نام Ryan سینکلر که در ارائه استشهاد صنعت پلاستیک انجمن ارسال به آذر شهادت به تهدید قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی.

سینکلر منتشر کرده است سه مطالعات در مورد این موضوع. یکی از 2011, بود, بودجه, آمریکا, شیمی شورا. دیگران منتشر شده در سال 2015 و 2018 شد پشتیبانی مبهم مستقر در کالیفرنیا به نام ایمنی محیط زیست داد که وزیر سابق لابی اسلحه که معتقد است که قوانین باید بر اساس کتاب مقدس است. سازمان حمایت در برابر استفاده از کیسه های خرید قابل استفاده مجدد پس از حداقل 2012. اگر چه 2018 مطالعه نتیجه می گیرد که هر گونه تهدید از عفونت ناشی از استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی می تواند مقابله با شستن دست و آموزش عمومی در مورد نیاز به شستن کیسه های قابل استفاده مجدد در طول همه گیر صنعت پلاستیک استفاده کرده است آن را به استدلال می کنند که کیسه ممنوعیت باید لغو. در صنعت پتروشیمی که باعث می شود اجزاء شیمیایی و پلاستیک و نیز بهره برداری از این بیماری همه گیر به درخواست برای عقبگرد از مقررات زیست محیطی — و در بسیاری از موارد ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست مطابق.

صنعت پلاستیک ارتباط نوشت: به سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر درخواست او را به “ایجاد یک بیانیه عمومی در بهداشت و ایمنی مزایای دیده می شود در تک-استفاده از پلاستیک است.”

برخی از صنعت مقاومت مواجه است نیز در اروپا دیده می شود که در آن یک پلاستیک انجمن تجارت به تازگی در نامه ای به کمیسیون اروپا درخواست آن را برای رفع تمام ممنوعیت تک-استفاده از اقلام پلاستیکی و تاخیر در اجرای یک قاره گسترده بان که قرار است به اثر را در ماه جولای 2021. صنعت ساخته شده است که مشابه درخواست در ترکیه, آلمان و ایتالیا.

با این وجود اخیرا به تصویب ممنوعیت تک-استفاده از پلاستیک در اروپا و کانادا باقی می ماند و در مسیر اثر را در سال آینده. و صنعت پلاستیک را فرصت طلبی انجام داده است کمی به عقب موج ضد پلاستیک قانون است که دست کم 127 کشور با نوعی از قانون محدود کردن واحد-استفاده از پلاستیک است. این سیاست است که انتظار می رود به ارائه اساسی ترین ضربه را به سراسر جهان پلاستیک تقاضا — چین ممنوعیت خاص تنها-استفاده از پلاستیک — قانون تبدیل شد در ماه ژانویه است و با توجه به اثر را در شهرستانها تا پایان این سال است.

در آفریقا که منجر جهان در پلاستیک ممنوعیت بیش از سه ده قانون در حال حاضر محدود کردن استفاده از پلاستیک است. سنگال به تازگی تصویب ممنوعیت تمام آب جوشاند و فنجان های پلاستیکی است که به علت اثر در آوریل 20. در کنیا یک کیسه پلاستیکی بان در محل باقی می ماند و به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک موفقیت است. پس از تصویب این لایحه در سال 2017 دور انداخته کیسه های که قبلا دمیده مورد در خیابان مسدود شدن جریان و از درختان آویزان کرده اند همه از بین رفته.

دولت کنیا نیز تصویب ممنوعیت تمام تک-استفاده از پلاستیک از جمله بطری در پارک های ملی و مناطق حفاظت شده است که با توجه به اثر را به در ماه ژوئن. اما مناطق حفاظت شده تنها حدود 11 درصد از کشور و گسترده تر ممنوعیت بطری های پلاستیکی مشکل تر خواهد بود با توجه به جیمز Wakibia یک شیلینگ عکاس و فعال که تحت فشار قرار دادند برای کیسه بان. Wakibia گفت ملاقات او با مخالفت کمی در این چهار سال او فعالیت به ممنوعیت کیسه های پلاستیکی اما انتظار ملی بطری بان استنباط خواهد شد یک پاسخ متفاوت از شرکت های آشامیدنی.

“صنعت خواهد آن را قبول نمی کند” گفت: Wakibia. “نوشیدنی در پلاستیک پر رونق کسب و کار در کنیا و تقریبا همه شرکت ها را متوقف کرده اند با استفاده از شیشه و پلاستیک. آنها را به هر میزان برای جلوگیری از چنین ایده رفتن به دادگاه پرداخت منتقدان انجام بازاریابی دیوانه و greenwashing به نام حفاظت از محیط زیست.”

در واقع در مدت کوتاهی پس از کنیا ملی مدیریت زیست محیطی سازمان مطرح شده چشم انداز از سراسر کشور ممنوعیت بطری های پلاستیکی در ژانویه 2018, Coca-Cola, Unilever و کنیا انجمن تولید کنندگان اعلام کرد تشکیل PETCO, یک شرکت توضیح داده است که خود را به عنوان یک تلاش کنیا صنعت پلاستیک به “خود تنظیم” بازیافت پت و پلاستیک. این شرکت متعهد مشابه تلاش با همین نام در سال 2010 هر چند آن را متوقف عملکرد سال آینده.

PETCO سبز یک لوگو با بدنام مثلث فلش برای نشان دادن پایداری و با استفاده از شعار “#do1thing. بازیافت.” اما سازمان محیط زیست. PETCO است دفاتر خود را در نایروبی ستاد مرکزی کوکا کولا یکی از بیش از یک دوجین شرکت های عضو. و اگر چه شکل گیری آن به نظر می رسد که آرام صحبت از سراسر کشور بطری های پلاستیکی بان در حال حاضر آن را به وضوح ثابت پلاستیک زباله مشکل است. بطری های PET استفاده می شود که برای نگهداری نوشابه و دیگر نوشیدنی ها هنوز هم می تواند دیده می شود آشغال در سراسر کشور و پروژه هایی که در نظر گرفته شده برای استفاده از بازیافت پت پلاستیک گزارش به اندازه کافی از مواد. که ممکن است به دلیل PETCO ارائه شده تنها $385,400 در یارانه برای بازیافت پلاستیک در بازار 2019 نه به اندازه کافی برای جمع آوری و پردازش زباله های پلاستیکی ارزشمند حتی برای برخی از فقیر خورد.

جویس Wanjiru, کشور, مدیر برای PETCO, کنیا گفت: این شرکت یارانه ها را “نسبتا بازیافت در بازار به طور قابل توجهی اجازه می دهد آنها را برای تولید پرک و گرانول است که اجازه می دهد تا محصول خود را به رقابتی بین المللی است.” Wanjiru همچنین اشاره کرد که در طول coronavirus بحران برخی از PETCO عضو شرکت ارائه شده اند ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و کوپن مواد غذایی به زباله-وانت در کنیا چه کسی او را به عنوان “wastepreneurs.”

Mwangi Mboya overlooks the hills of Dandora Municiple Dump Site in Nairobi, Kenya. "I grew up here. These people are my family." Feb. 29, 2020. (Khadija Farah for The Intercept).

Mwangi Mboya مشرف به تپه از Dandora کمپرسی در نایروبی, کنیا. “من در اینجا,” او گفت:. “این مردم خانواده من هستند.”

عکس: خدیجه فرح برای رهگیری

1 درصد راه حل

تصمیم به قرار دادن PETCO به جلو به عنوان یک نیروی برای محیط زیست خوب و داوطلبانه راه حل است که می تواند پیشدستی اتصال قانون — تشابه جهانی استراتژی صنعت پلاستیک گرفته است در پاسخ به رشد آگاهی از پلاستیک بحران است. در سال گذشته شرکت های بزرگ درگیر در پلاستیک تولید از جمله BASF شورون فیلیپس شیمیایی شرکت LLC Covestro داو شیمیایی اکسون موبیل و فورموسا پلاستیک تشکیل داد برای پایان دادن به زباله های پلاستیکی. این گروه متعهد شده است که 1.5 میلیارد دلار نسبت به پایان دادن به این جریان از زباله های پلاستیکی به محیط زیست یک مقدار قابل توجه تا زمانی که شما متوجه است که تعهد شرکت است که تنها 1 درصد از برآورد 150 میلیارد دلار آن را هزینه برای تمیز کردن پلاستیک از دریاها.

و که 150 میلیارد دلار فقط پوشش اقیانوس ها. در علاوه بر این به بیش از 8.3 میلیارد تن پلاستیک در حال حاضر تولید این صنعت در حال حاضر چرخ کردن اضافی 380 میلیون تن در سال — تقریبا وزن تمام بشریت — که به پایان می رسد تا در تمام انواع از راه های آبی و همچنین در هوا و خاک و بدن انسان. فرد به طور متوسط تغذیه داخلی ما پلاستیک بار با خوردن برخی از 2,000 کوچک microplastic قطعات در هر هفته است که با هم گرفته اند تقریبا همان وزن به عنوان یک کارت اعتباری است. در حالی که بسیاری باقی مانده است که باید یاد گرفته در مورد اثرات این پلاستیک در درون ما دوزهای پایین برخی از مواد شیمیایی موجود در پلاستیک می تواند بر رشد انسان, تولید مثل و سلامت.

اتحاد برای پایان دادن به پلاستیک زباله نیست, پاسخ به سوالات, از رهگیری برای این مقاله.

در ماه آوریل گذشته, Coca-Cola, نستله, Unilever و آشامیدنی شرکت Diageo راه اندازی یک آفریقا-خاص شرکت گروه برای مقابله با بحران است. آفریقا پلاستیک بازیافت داد که اعضای آن نیز شامل آفریقای جنوبی شرکت مواد غذایی Promisador با هدف “تبدیل چالش های کنونی از زباله های پلاستیکی در کشورهای جنوب صحرای آفریقا به یک فرصت برای ایجاد اشتغال و فعالیت های تجاری با بهبود جمع آوری و بازیافت پلاستیک” با توجه به آزادی مطبوعات. تماس با رسانه ها ذکر شده برای اتحاد نیست پاسخ به سوالات خاص از رهگیری در مورد چه مقدار پول شرکت های عضو بودند صرف به حمایت از آن و چه در پروژه های آنها انجام شد. اما شایان ذکر است که حتی قبل از غول مارک های پیوست نیروهای خود را قدرت مالی بسیار پیشی گرفته است که از محلی گروه های زیست محیطی و حتی دولت های کشورهایی که در آن فعالیت دارند. این ارزیابی از هر دو کوکاکولا و نستله دو تا از بزرگترین شرکت ها در اتحاد هستند به مراتب بیشتر از بودجه هر کشور آفریقایی.

“این پول سرمایه گذاری در حفظ مجوز به آلوده.”

تمسخر منتقدان صنعت پلاستیک کوچک سهم نسبت به تمیز کردن پلاستیک در حالی که در ادامه به مراتب بزرگتر از هزینه های خود را برای محافظت از کسب و کار. “این پول سرمایه گذاری در حفظ مجوز به آلوده” دیوید Azouley محیط زیست, بهداشت و سلامت مدیر برنامه در مرکز بین المللی حقوق محیط زیست گفت: اتحاد برای پایان دادن به زباله های پلاستیکی. “چه شما فکر می کنم کسی که گفت:” من به شما یک سکه برای تمیز کردن باغ خود را, و در عوض, من قصد دارم به صرف 250 دلار قرار دادن زباله ها به باغ خود را’? هیچ کس نمی خواهد برای آن بروید.”

طرفداران کار در پلاستیک در کشورهای فقیر می گویند که آنها چاره ای جز زندگی با دیکته مجموعه بزرگ شرکت های آشامیدنی. در حالی که حمایت از هر دو جهانی و اتحاد کوکا کولا اعلام کرد در مجمع جهانی اقتصاد در داووس در ژانویه که این شرکت ادامه خواهد داد به استفاده از بطری های پلاستیکی. اگر چه خشم در مورد این شرکت پلاستیک زباله فوران کرده است در سراسر جهان بیش از چند سال گذشته Bea پرز رئیس پایداری برای کک گفت که تعویض از پلاستیک می تواند بیگانه مشتریان بر فروش و رانندگی شرکت کربن. پرز ارائه هیچ مدرکی برای ادعای خود. و این که آیا آنها درست است یا نه با او اعلام که پرز ساخته شده در حالی که ابراز احترام خود را برای جوان های ضد پلاستیکی کلش فعالان کک به خود چراغ سبز به ادامه پمپاژ پلاستیک. با توجه به داده های خود را در این شرکت ساخته شده 117 میلیارد بطری های پلاستیکی در سال 2018 تقریبا 200,000 یک دقیقه.

Betterman Simidi Musasia اذعان کرد که به عنوان یک مرد کارگر است که زندگی در یک شهر کوچک در حدود 40 مایلی شمال نایروبی او شانس کمی موثر بر غول شرکت های بزرگ که ایجاد بسیاری از پلاستیک آلودگی است. “هنگامی که شما در حال رفتن در برابر سازمان هایی مانند کوکا کولا چیز در حال حاضر انباشته در برابر شما” گفت: Musasia که 39 و تاسیس یک سازمان به نام پاک کنیا در سال 2015. او را بدست آورده و هیچ چیز برای خود کار های زیست محیطی که بر خاست از انزجار خود را بیش از این “غیر قابل تصور” مقدار پلاستیک زباله در شهر خود می باشد. در واقع Musasia بودجه سازمان با درآمد متوسط از خود کسب و کار کوچک و بین این دو اغلب آثار بیش از 60 ساعت در هفته است.

در علاوه بر این به پیشرو زباله پاکسازی و آموزش کنیا کودکان چگونه مسئولانه برخورد با زباله های خود را تمیز کنیا گرفته است برخی از مشکل در مواضع پلاستیک دفاع ملی بطری ممنوعیت انتقاد از صنعت آب بطری به عنوان “کلاهبرداری” و خواستار توجه به این بی عدالتی از محل افسردگی در محله های فقیر. این گروه توصیه که شرکت های مسئولیت زباله خود را ثابت کرده است به خصوص آتش زا. Musasia و همکارانش به تازگی حمایت خود را از ملی واریز سیستم برای بطری های پلاستیکی زمانی که آنها ملاقات با نمایندگان چند شرکت های آشامیدنی. اما نمایندگان صنعت نه تنها رد ایده خود را چند پاسخ با محجبه تهدید.

“آنها به ما گفت که برای خود ما, ما نیاز به توقف کمپین ما” گفت: Musasia که با این وجود همچنان متعهد به نبرد دشوار در برابر پلاستیک. “بیشتر مردم در سراسر جهان می دانم که این بیشتر کوکا کولا و شرکت های دیگر خواهد بود مجبور به عمل مسئولانه است.”

A Coca-Cola ad on the wall of a restaurant in Northern Kenya.

یک کوکا کولا آگهی بر روی دیوار یک رستوران در شمال کنیا.

عکس: شارون لرنر/رهگیری

همان شرکت پلاستیک

در ماه فوریه در یک پایداری در کنفرانس بروکسل, Coca-Cola اجرایی Bruno ون Gompel ساخته تشویق ارائه در مورد پلاستیک. ون Gompel که با این نسخهها کار در شرکت های زنجیره تامین متعهد است که کک را جمع آوری تمام از بسته بندی آن در اروپای غربی است. اما کوکا کولا هنوز متعهد به جمع آوری تمام بسته بندی آن در کشورهای آفریقایی و یا هر بخش دیگری از جهان در حال توسعه. کک نه پاسخ به یک سوال در مورد اینکه چرا آن ساخته شده است همان وعده در دیگر نقاط جهان اما اشاره کرد که آن 2018 تعهد به جمع آوری و بازیافت معادل هر بطری یا می تواند مبادرت به فروش این شرکت در سطح جهان تا سال 2030 و همه را از آن بسته بندی قابل بازیافت توسط 2025 امر در همه کشورها است.

جمع آوری زباله است نه تنها پلاستیک های مرتبط با موضوع که چند ملیتی شرکت نوشیدنی دستگیره های متفاوت در نقاط مختلف جهان است. اگر چه کک دارای سابقه ای طولانی در مخالفت با بطری اسکناس ون Gompel گفت که آن را در حال حاضر پشتیبانی “به خوبی طراحی شده سپرده بازگشت طرح که در آن اثبات شده جایگزین وجود ندارد.” اما کک های مخالف ملی بطری بازگشت سیستم در کنیا و در هر نقطه دیگری در آفریقا است. در ایمیل آزبورن, کک سخنگو تایید کرد که این شرکت بر این باور است که ظرف سپرده سیستم مناسب برای کنیا و گفت که بر این باور است که PETCO است که مدل مناسب برای کشور است.

“همه کشورها حق دارند از قبل شرایط را برای موفق” ظرف سپرده طرح آزبورن نوشت. “ما باور داریم که در زیر اشتباه, شرایط سپرده طرح نه تنها می تواند تاثیر منفی بر محیط زیست خرده فروشی و مصرف کنندگان نا امید, اما همچنین به طور بالقوه تضعیف موجود بازیافت زنجیره ارزش با برداشتن اقلام با ارزش مثل بطری های PET و قوطی.” او همچنین اشاره کرد که “ما در حال حاضر شرکت در نمایشگاه صنعت به رهبری سپرده طرح در حدود 40 بازارهای سراسر جهان است.”

در حقیقت کک داده است تنها سوء نیت حمایت از قوانین که نیاز به شرکت های آشامیدنی به رویه شارژ بر روی قیمت نوشیدنی خود را به مسترد و پس از آن بازگشته است. در حالی که آزبورن با اشاره به شرکت پشتیبانی برای بطری اسکناس در “چند ایالات متحده” این شرکت با سابقه ای طولانی در مخالفت با آنها را در سراسر کشور است. کک تایید اسکاتلند بطری سپرده طرح در سال 2017, هر چند تنها پس از صلح سبز منتشر شد یک سند به بیرون درز نشان می دهد که این شرکت تا به حال به مبارزه علیه آن را برای سال.

در استرالیا, Coca-Cola در نهایت حمایت یک ظرف سپرده قانون در سرزمین های شمالی, اما اولین شکایت به آن را متوقف کند. ملی صنایع آشامیدنی گروه تجارت که کک متعلق همچنین لابی سخت در برابر برنامه های. در یکی از حس کک دهکدهای از دست داد جنگ علیه ظرف سپرده طرح که به تازگی راه اندازی شده است در, New South Wales, استرالیا australian Capital Territory و غربی استرالیا است. در حالی که اجرای غربی استرالیا ظرف سپرده طرح شده است به تعویق افتاد به دلیل coronavirus کوکا کولا در حال حاضر در حال اجرا تمام کسانی که برنامه های.

شرکت های آشامیدنی ممکن است مخالف به اجرای این سیستم در سطح جهانی به دلیل هزینه با توجه به هدر کارشناسان. “بسیاری از بطری های دروغ گفتن در اطراف است که اگر آنها برقرار واقعی بطری بازپرداخت آن خواهد بود تهی دست با مسئولیت” گفت: عثمان Valiante ارشد تحلیلگر سیاست در دایره اقتصاد آزمایشگاه در کانادا که رد ون Gompel تعهد به تغییر لحن در بطری اسکناس به عنوان “روابط عمومی هیاهو.” “اگر 5 درصد بازگشت ضرب که توسط میلیاردها و میلیاردها بطری و آن را فورا تبدیل به میلیاردها دلار است. آنها می گویند آنها می خواهند به دیدار با این اهداف اما اگر آنها واقعا به معنی تلاش آنها را مجبور به راه اندازی یک معکوس زنجیره تامین است که به معنی به کارگیری افراد و تاسیسات ساختمان و آنها را برای هر یک از آن.”

Valiante پیش بینی کرد که شرکت های آشامیدنی نمی خواهد ترک پلاستیکی مگر اینکه آنها مجبور به. “آن را بسیار ارزان برای تولید و استفاده از” او گفت:. برای کوکا کولا است که به طور سیستماتیک برچیده شبکه ای از شرکت های محلی استفاده می شود که برای دوباره پر کردن و توزیع بطری های شیشه ای به عنوان آن را مرحله به مرحله در تک-استفاده از پلاستیک گفت: این تغییر تا به حال یک مزیت اضافه شده. “به طور معمول این bottlers بودند نه تنها به بسته بندی مایعات جایگزین کک بلکه محلی نوشابه مارک” Valiante گفت. “زمانی که آنها رفت و از کسب و کار محلی مارک های آنها نیز حذف شده است. آنها خود را کشته رقابت است.”

آزبورن اصرار داشت که کک است و نه برچیده خود آفریقایی شبکه bottlers. در مقابل او نوشت: “بسیاری از شرکت کوکا کولا را (TCCC) بسته بندی مایعات جایگزین شرکای تثبیت شده اند به آفریقا بزرگترین bottler نوشابه-نوشابه نوشیدنی آفریقا (CCBA) هشت بزرگترین, Coca-Cola, بسته بندی مایعات جایگزین شریک در سراسر جهان است.”

اگر چه در سخنرانی خود در بروکسل ون Gompel وعده داده است که کک به زودی آغاز خواهد شد “کاوش” گزینه های قابل تعویض این شرکت در حال حاضر به خوبی می داند در مورد این گزینه ها داشتن پیشگام آنها. در بسیاری از مناطق روستایی کشورهای در حال توسعه, قدیمی امضا شیاردار شیشه ای بطری کک هنوز هم در حال استفاده است. در ایمیل کوکا کولا آزبورن گفت که قابل تعویض بطری در حال حاضر نیمی یا بیشتر از فروش در بیش از 25 کشور هر چند او شامل بطری های پلاستیکی از جمله کسانی که این شرکت به تازگی معرفی شده در آفریقای جنوبی در این رقم است.

در عین حال بدون مداخله Valiente هشدار داد این شرکت ممکن است موفق به خلاص شدن از شر قابل تعویض و بطری های شیشه ای. “اگر دولت نمی آورد و در برخی حکم به زودی برای استفاده قابل تعویض ظروف آنها تمام خواهد شد به راه دودو پرنده خیلی سریع,” او گفت:.

Plastic waste covers the banks of the Nairobi River on Feb. 15, 2020. Though the river is polluted, it is used by residents of low-income settlements as a source of water for cleaning, bathing, and watering crops.

زباله های پلاستیکی را پوشش می دهد بانک ها از رودخانه نایروبی در فوریه. از 15 سال 2020 است. هر چند رودخانه آلوده است, آن است که توسط ساکنان کم درآمد شهرک به عنوان یک منبع آب برای تمیز کردن حمام, حمام کردن, و آبیاری محصولات زراعی است.

عکس: خدیجه فرح برای رهگیری

آمریکا برای نجات

آنقدر بزرگ است که خشم عمومی بر جهانی پلاستیک مشکل است که حتی برگ برنده دولت برای بدنام اولویت کسب و کار بیش از محیط زیست به تازگی شروع به سعی کنید به آن آدرس. در ماه نوامبر در آخرین روز خود را به عنوان وزیر انرژی, Rick Perry اعلام کرد که ایالات متحده ابتکار برای مقابله با زباله های پلاستیکی. پری به پله پس از تلاش های خود را در اوکراین به سیمان معامله بیش از گاز طبیعی از سوخت اولیه استفاده می شود تا پلاستیک — نیرنگ او را در استیضاح تحقیق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او در فراق برنامه “پلاستیک نوآوری چالش” را فراهم می کند وزارت انرژی کمک های مالی به شرکت های آمریکایی است که دارای ایده های نوآورانه برای پرداختن به پلاستیک بحران است. اما اگر آمریکایی ها می تواند به حل این مشکل پری اصرار آنها نباید سرزنش شود برای آن است.

“من فکر می کنم وجود دارد مانند هشت رودخانه در جهان که در آن نزدیک به 90 درصد از زباله در حال رفتن به اقیانوس” پری گفت: در یک تماس را فشار دهید. “هیچ آمریکایی رودخانه.” او با اشاره به یک سال 2017 مطالعه است که تبدیل به یک مورد علاقه در صنعت پلاستیک. منتشر شده در محیط زیست, علم و تکنولوژی مطالعه در واقع نشان می دهد که فقط 10 رودخانه — هشت در آسیا و در آفریقا — حمل و نقل بین 88 و 95 درصد تولید جهانی پلاستیک بار به دریا.

اما آنچه پری موفق به یاد داشته باشید این است که خیلی از پلاستیک است که انباشته شده در این رودخانه سرچشمه در آمریکا و اروپا — آیا به عنوان محصولات که در روکشی از آن است. برخی از 172 تن پلاستیک و شیمیایی آن قطعات به ارزش $285 میلیارد وارد شد به 33 کشور آفریقایی بین سال های 1990 تا سال 2017 با توجه به مطالعه منتشر شده در سال گذشته در علوم محیط زیست اروپا است. و با نام تجاری ممیزی بارها و بارها در بر داشت کوکاکولا و پپسی, ناب آمریکایی مارک در میان آلوده در جهان است.

حتی مسیحی اشمیت نویسنده این مطالعه پری ذکر شده فکر نمی کند که تحقیقات خود را exonerates تولید پلاستیک. “شرکت های بزرگ نیست کردن قلاب” گفت: اشمیت که در آلمان بر اساس. در حالی که تحقیقات خود را در واقع پیدا کردن عظیم پلاستیک آلودگی در 10 رودخانه ها در آسیا و آفریقا از جمله مکونگ سند یانگ تسه زرد نیل و نیجر “آنها می گویند این فقط یک محلی مشکل بیش از وجود دارد” گفت: اشمیت که اضافه شده است که او احساس “باید وجود داشته باشد افزایش تولید مسئولیت” در آفریقا به عنوان وجود دارد به طور فزاینده ای در اروپا است.

صرف نظر از پلاستیک ریشه های این بخش از انرژی که در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر به وضوح می بیند این واقعیت است که این زخم در رودخانه ها و اقیانوس ها و محل های دفن زباله به عنوان یکی دیگر از فرصت های کسب و کار برای شرکت های آمریکایی. به عنوان یک گروه رسمی آن قرار داده است “در حالی که این مشکل تا حد زیادی نه از خلقت ما معتقدیم رهبری آمریکا می تواند نقش مهمی در راه حل.” برای پری توصیف گرانت برنامه به عنوان یک فرصت “را به کار با کشورهای دیگر در برخی از چالش های آنها.”

در ماه فوریه این گروه اعلام کرد که این امر می تواند همکاری با آمریکا شیمی شورای برنامه است. گروه تجارت نشان دهنده داو BASF شورون فیلیپس شیمیایی شرکت LLC اکسون موبیل شیمیایی شرکت می کنند و بسیاری از دیگر شرکت های چند ملیتی است که به کمک ایجاد پلاستیک مشکل این برنامه با هدف حل کند. در میان اهداف که دولت کمک های مالی می تواند مورد استفاده قرار گیرد تولید جدید برای پلاستیک. در حالی که بودجه اطلاعیه مشخص شده که انرژی بخش خواهد بود به دنبال طرح را به ایجاد جدید “قابل بازیافت” پلاستیک بسیار از آلودگی پلاستیکی در اقیانوس است که این گروه در تلاش است به آدرس — در تئوری اگر نه در عمل — نیز قابل بازیافت است.

برای ناظران جهانی پلاستیک بحران وجود دارد یک طنز تلخ به موقعیت هر دو کشورهای فقیر به عنوان علت پلاستیک بحران و ایالات متحده آمریکا به عنوان نجات دهنده خود را. “ما آنها را ارسال این زباله ها و پس از آن ما در حال رفتن به نوبه خود در اطراف و بگو:” نگاه کنید این افراد آنها حتی نمی تواند خود را مدیریت پلاستیکی,'” گفت: Azouley از مرکز بین المللی حقوق محیط زیست. “و در حال حاضر این مردم همان است که در آینده و گفت:” آه شما یک مشکل است ؟ اجازه دهید ما به شما یک راه حل تکنولوژیکی است که ما خود را که ما ثبت اختراع و که شما در حال رفتن به مجبور به قرض گرفتن پول به در محل قرار داده.'”

Scavengers working amidst a leak of methane gas at the Bantar Gebang landfill in Jakarta, Indonesia, on March 23, 2017.

رفتگران کار در میان نشت گاز متان در Bantar Gebang دفن زباله در جاکارتا اندونزی در 23 مارس 2017.

عکس: Edy Susanto/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

مشکل سوزش

در حالی که آمریکا و آمریکایی شیمی شورا باید با تمرکز بر بازیافت به عنوان راه حل repurposing و بازیافت پلاستیک می تواند بسیار خطرناک در جهان در حال توسعه. در کامرون پلاستیک زباله ذوب شده است به یک لجن است که پس از آن مخلوط با شن و ماسه و استفاده می شود برای هموار کردن جاده ها با توجه به گیلبرت Kuepouo هماهنگ کننده کامرونی محیط زیست, گروه آموزش و پژوهش مرکز برای توسعه است. در حالی که وزارت کامرونی محیط زیست ترویج عمل به عنوان سازگار با محیط زیست, پلاستیک ذوب شده در “فضای باز” و انتشار هر دو گازهای گلخانه ای و مواد شیمیایی سمی با توجه به Kuepouo.

Yuyun Ismawati یک مشاور ارشد در Nexus3 بنیاد تا به نگرانی های مشابه در مورد بازیافت پلاستیک در اندونزی. Ismawati بازدید چند پلاستیک بازیافت گیاهان در نزدیکی Bantar Gebang دفن زباله در جاکارتا و نگرانی در مورد آنچه که او به عنوان “شرایط بد” وجود دارد. “برخی از مردم کار با حداقل حمایت با توجه به چگونه بسیاری از مواد شیمیایی درگیر هستند. و برخی از زنان به من گفت که آنها با مشکلات سردرد و, قاعدگی نامنظم,” گفت: Ismawati. “وجود دارد بسیاری از گازهای که در کارخانه. من چشم و گلو درد نکنه زمانی که من وجود دارد.”

در ضمن آشکار سوزاندن پلاستیک در حالی که حتی خطرناک تر از ذوب شدن آن را برای بازیافت اولیه دفع روش در بسیاری از کشورها است. در حالی که برخی از 41 درصد از زباله است که آشکارا سوخته در سراسر جهان در برخی از شهرهای آفریقایی به عنوان بسیاری از 75 درصد از زباله دفع است در این راه. آب و هوای بین المللی گروه G20, تماس, تمرین, که تشدید تغییرات آب و هوایی و ایجاد سمی و سرطان زا, آلودگی هوا و خاکستر یک “بهداشت جهانی فاجعه است.”

آزمایشات انجام شده در Agbogbloshie یک محله در پایتخت غنا از آکرا به ما یک پنجره را به چگونه به راحتی مواد شیمیایی تولید شده توسط سوزاندن پلاستیک می تواند راه خود را به مواد غذایی است. Agbogbloshie است که مقصد نهایی برای بسیاری از حدود 40 میلیون تن زباله های الکترونیکی در جهان تولید در هر سال است. قطعات کامپیوتر که نشسته در کنار یک مرداب در نزدیکی مرکز شهرستان برگزار شده است به عنوان کامل بازار محور راه حل به هدر. و این درست است که معامله گران وجود دارد پیدا کردن راه هایی به repurpose منسوخ کامپیوتر و تلویزیون و دیگر لوازم الکترونیکی که در نظر گرفته سطل زباله در ایالات متحده و کابل سیم و دیگر پلاستیک بیت از این محصولات است که تلقی غیر قابل استفاده هستند سوخته در Agbogbloshie. و تخم مرغ گذاشته شده توسط جوجه که علوفه در نزدیکی موجود دوم بالاترین سطح brominated دیوکسین تا کنون اندازه گیری با توجه به بین المللی آلودگی حذف شبکه که انجام تست های سال گذشته است. این مواد شیمیایی می تواند آسیب در حال توسعه جنین مختل کند و عملکرد سیستم ایمنی بدن و غدد درون ریز سیستم و باعث سرطان می شود. IPEN نیز یافت می شود بسیار بالا در سطوح مقاوم در برابر شعله HBCD و PBDEs در تخم مرغ در Agbogbloshie و اندازه گیری این مواد شیمیایی موجود در تخم مرغ نمونه در نزدیکی پزشکی زباله زباله سوز در آکرا و Yaoundé پایتخت کامرون است.

Malaysian officials and journalists inspect containers filled with plastic waste shipment before sending back to the country of origin in Port Klang, west of Kuala Lumpur on May 28, 2019. (Photo by Mohd RASFAN / AFP) (Photo credit should read MOHD RASFAN/AFP via Getty Images)

مالزی مقامات و روزنامه نگاران بازرسی ظروف پر از زباله های پلاستیکی حمل و نقل در بندر کلانگ مالزی, on May 28, 2019, قبل از ظروف در حال بازگشت به کشور خود را از مبدا.

عکس: Mohd Rasfan/خبرگزاری گتی ایماژ

پلاستیک زباله “تجارت”

در حالی که کشورهای در حال توسعه در حال تلاش برای مقابله با خود را نصب زباله ایالات متحده در اضافه کردن به بار خود را با صادرات مقادیر عظیم پلاستیک زباله است که آن را نمی تواند فرایند به ملت که حتی کمتر توانایی به درستی از آن دور. در سال 2019 آمریکا صادر کنندگان حمل می شود تقریبا 1.5 میلیارد پوند از زباله های پلاستیکی به 95 کشور جهان از جمله مالزی دریافت کرده است که بیش از 133 میلیون پوند; تایلند که ارسال کردم تقریبا 60 میلیون پوند; و مکزیک که کردم 81 میلیون پوند با توجه به داده های اخیر. غنا و اوگاندا و تانزانیا و آفریقای جنوبی و اتیوپی و سنگال و کنیا در میان کشورهای آفریقایی نیز دریافت آمریکایی پلاستیک زباله که بیشتر آن بود که سخت ترین برای بازیافت و حداقل ارزش پلاستیک. ایالات متحده طبقه بندی همه از این صادر شده از پلاستیک به عنوان “بازیافت” حتی اگر گزارش گسترده و در محل تحقیقات نشان داده اند که بسیاری از آن یا ریخته یا سوخته.

بزرگ مقیاس حمل و نقل بین المللی پلاستیک زباله از کشورهای ثروتمند به کشورهای فقیر است که اغلب به عنوان “جهانی زباله تجارت” اما آن کار نمی کند مانند یک نوعی تجارت است. به دلیل ارزش از ضایعات پلاستیکی خیلی کم است این روزها بسیاری از کسب و کار است که دریافت آن را در حال پرداخت می شود به جای پرداخت به مسائل است. کوچک فرصت برای درآمد آن را فراهم می کند ساخته شده است آن را دشوار برای جلوگیری از واردات است. هند تصویب ممنوعیت واردات ضایعات پلاستیکی در سال 2018 به عنوان مثال. اما اجرای این ممنوعیت شده است دو بار به تاخیر افتاد. و در این میان ایالات متحده ارسال کرده است این کشور حداقل 188 میلیون پوند از آن پلاستیک زباله.

جامائیکا نیز دریافت آمریکایی زباله های پلاستیکی — بیش از 100 ، 000 پوند در سال گذشته است. و این فقط چیزی است که در ثبت رسمی. یک مقدار ناشناخته از ایالات متحده زباله وارد این کشور در راه های دیگر از جمله تحت پوشش کمک های بشردوستانه با توجه به Sherika Whitelocke-Ballingsingh است که بهداشت عمومی بازرس در جامائیکا و در حال حاضر با این نسخهها کار برای کارائیب سم اطلاعات شبکه. “خیریه گروه ارسال خواهد شد ظروف حمل و نقل مشخص شده به عنوان کمک, اما زمانی که شما برای باز کردن این ظروف گاهی اوقات شاید تنها 10 درصد از آنچه در داخل قابل استفاده است. بقیه از آن زباله است” گفت: Whitelocke-Ballingsingh. “من تا به حال به ترتیب به این چیزها برای تخلیه خودم.”

“اگر بازیافت است که چنین محیطی خوب چرا کشورهای توسعه یافته انجام آن وجود دارد؟”

بسیاری از کشورها تلاش کرده اند به ساقه جزر و مد از پلاستیک زباله که دارای عقاید پس از چین متوقف دریافت آن در سال 2018 است. در ماه سپتامبر کامبوج بازگشت 83 ظروف حمل و نقل پر از زباله به ایالات متحده و کانادا با یک پیام از نخست وزیر Hun Sen: “کامبوج است نه یک زباله دانی.” در ژانویه مالزی فرستاده شده بیش از 8 میلیون پوند از پلاستیک زباله بازگشت به ایالات متحده و 12 سایر کشورهای ثروتمند. و در اندونزی, یک آداب رسمی اعلام کرد در سال گذشته که صدها نفر از ظروف حمل و نقل, که بسیاری از آنها شده بود به اشتباه برچسب برای ماسک کردن این واقعیت است که آنها حاوی زباله های پلاستیکی بودند که برای بازگشت به “کشور مبداء” از جمله ایالات متحده آمریکا

اما بازگشت زباله به فرستنده معلوم می تواند فوق العاده دشوار است. یک نگاه دقیق تر نشان می دهد که به جای اینکه به بازگشت به ایالات متحده در بسیاری از ظروف حمل و نقل از اندونزی بودند به جای حمل به دیگر کشورهای فقیر از جمله هند و تایلند و ویتنام با توجه به گزارش Nexus3 بنیاد است که پیگیری این وضعیت است. و بیش از 1 ، 000 از کشف و ضبط ظروف حمل و نقل باقی می ماند در بندر جاکارتا با توجه به Nexus3 را Ismawati است که به ویژه نگران آن است که باقی مانده زباله نیز خواهد بود برای بازگرداندن و باد ممکن است در کشورهای فقیر. “کسی جایی را همیشه حاضر به قبول برخی از پول برای تلخه,” او گفت:.

به Ismawati همه زباله در حال حرکت به اندونزی و در سراسر جهان در حال توسعه belies این تصور که بازیافت می تواند به حل پلاستیک مشکل است. “اگر بازیافت است که چنین محیطی خوب چرا کشورهای توسعه یافته انجام آن وجود دارد؟” “اگر شما تا پیشرفته است که شما می توانید با ارسال موشک به ماه چرا می تواند به شما ساخت کارخانه بازیافت در خود کشور؟”

A neighborhood dumpsite in Kawangware, a low-income area of Nairobi, Kenya. Feb. 15, 2020. (Khadija Farah for The Intercept).

یک محله کمپرسی سایت در Kawangware یک کم درآمد محله در نایروبی, کنیا.

عکس: خدیجه فرح برای رهگیری

انفجار بالون

تا آنجا که پلاستیک در حال حاضر باعث زباله در سراسر جهان مبارزه واقعی نبرد هنوز به آمده است با توجه به جیم Puckett که آهنگ های این جنبش بین المللی از زباله به عنوان مدیر اجرایی بازل اقدام شبکه. “این یک بادکنک است که رفتن به منفجر شدن او گفت:” از تنش های بین المللی بیش از پلاستیک زباله. “همه کارگزاران در حال تلاش برای پیدا کردن آینده کشور که رفتن به این مسائل. ما در حال صحبت کردن در مورد حجم انبوهی از زباله, فقط کوه و کوه ها از مواد. و شما نمی توانید آن را نگه دارید در tarmacs برای همیشه.” در حالی که پلاستیک مانت تا بیش از حد فشار برای جلوگیری از واردات آن. “هنگامی که مردم شروع به دیدن و بوی آن و تحقق آن را سوزانده شدن در پشت حیاط خود را, آنها می گویند هیچ راه” Puckett گفت.

در ماه مه گذشته که فشار افزایش یافته که نمایندگان از 187 کشور جمع آوری شده در ژنو برای یک جلسه کنوانسیون بازل. ایالات متحده یکی از تعداد انگشت شماری کوچک از کشورهایی که نمی پیوست و یا امضا که پیمان بین المللی است که حاکم زباله های خطرناک اما یک هیئت آمریکایی با حضور در این جلسه به هر حال همراه با نمایندگان آمریکایی شیمی شورا. عمده اصلاح شد و در دستور کار است که می تواند به شدت محدود توانایی صادرات زباله های پلاستیکی به کشورهای عضو که بیشتر از جهان است. اگر آن را به تصویب آن می تواند پایان دادن به ظروف حمل و نقل پر از مخلوط پلاستیک آمریکا ارسال شده است در خارج از کشور برای چندین دهه است.

کنفرانس تمدید شد چند روز اجازه می دهد تا این کشور به مذاکره ستیز متمم. حتی با وقت اضافی بحث رفت به شب با آمریکا و آمریکایی شیمی شورای استدلال در برابر آن از طریق آرژانتینی هیئت و تقریبا تمام اعضای باقی مانده حمایت از آن است. پیمان مذاکرات معمولا یادآوری امور که در آن سیاست اظهارات در حال ملاقات با احترام سکوت. اما زمانی که رئیس جمهور از کنفرانس ابراهیم Zivayi Matiza اعلام کرد که به اتفاق آرا تصویب پلاستیک اصلاح و پس از چند روز از نزدیکی بدون توقف مذاکرات “اتاق پر شده بود با صاعقه وار تشویق حضار گفت:” جو DiGangi ارشد علوم مشاور IPEN که در جلسه حضور داشتند.

نه همه خوشحال بود. پس از رای DiGangi زخم سوار آسانسور با یک وکیل بود که به نمایندگی از صنعت پلاستیک در این نشست است. “او به من نگاه کرد سرش را تکان داد و گفت:” شما بچه ها فقط بازسازی کل پلاستیک تجارت است.'”

در حالی که آن را هنوز مشخص نیست چه عواقب شرکت های ایالات متحده را رنج می برند اگر آنها را انتخاب کنید به ادامه ارسال خود پلاستیک زباله در خارج از کشور عبور سریع از بازل اصلاح سیگنال است که ما به یک مرحله جدید در جنگ بین المللی بیش از پلاستیک است که در آن بسیاری از کشورها نیاز به اقدام فوری. معمولا طول می کشد بسیاری از سال و گاهی چند دهه به چکش زیست محیطی بین المللی معاهدات اما بازل متمم در پلاستیکی که اثر را در ژانویه 2021 گذشت کمتر از یک سال پس از آن اولین بار ارائه شده است. “من هرگز دیده می شود هر توافق بین المللی حرکت به عنوان سریع که متمم” گفت: Puckett.

A goat walks on broken glass in Dandora Municiple Dump Site, one of Africa's largest landfills and Nairobi's main dumping ground. Feb. 15, 2020. (Khadija Farah for The Intercept).

یک بز پیاده روی در شیشه های شکسته در Dandora کمپرسی در نایروبی در فوریه. از 15 سال 2020 است.

عکس: خدیجه فرح برای رهگیری

ضرورت است که سوخت اقدام سریع در این پیمان در حال حاضر المل لی با بی سابقه اقتصادی اختلال ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. و برخی از پیش بینی ترکیب خواهد شد پایان دادن به شیب افزایش تولید پلاستیک. در حالی که دارد رشد رفته است, برای چند دهه, قبل از همه گیری این صنعت برنامه ریزی شده بود به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا معمول خود را گسترش. در ماه فوریه آمریکایی شیمی شورا اعلام کرد بیش از 200 میلیارد دلار سرمایه گذاری در زیرساخت های جدید برای تولید پلاستیک و پتروشیمی. در آفریقا میزان پلاستیک و پلیمر است که تبدیل به پلاستیک محصولات وارداتی از ایالات متحده و کشورهای دیگر به تازگی پیش بینی شده برای دو سال 2030.

اما این مسیر تغییر کرده است با توجه به کارول Muffett, رئيس جمهور و مدیر عامل مرکز بین الملل محیط زیست. “صنعت در حال حاضر به رسمیت شناخته شده است که آن مفروضات در مورد چگونه پلاستیکی خواهد رشد wildly خوش” گفت: Muffett که با اشاره به کروناویروس مربوط به تاخیر در ساخت و ساز جدید از پلاستیک و مواد شیمیایی و گیاهان, افزایش ورشکستگی در میان fracking شرکت ها و بی سابقه ای قطره در سوخت های فسیلی تولید می کنند که این صنعت در حال حاضر رهبری برای دردسر بیشتر.

حتی صنعت را ارتقاء پلاستیک به عنوان یک ابزار برای مبارزه با این بیماری همه گیر نخواهد جلوگیری از آن اجتناب ناپذیر انقباض با توجه به Muffett. “آیا آنها بهره برداری از این زمین گسترش بیشتری تحت پوشش مصرف کننده بهداشت? قطعا. اما خواهد بود که به اندازه کافی برای جبران کاهش پذیرش پلاستیکی همراه با بی ثباتی از کل نفت بخش? من فکر نمی کنم.”

آن را بیش از حد به زودی به دانستن این که آیا Muffett مناسب است. و در هر صورت اگر از آن می آید به تصویب یک انقباض پلاستیک صنعت بازی خواهد کرد در طول سال ها و دهه. در این میان آفریقا و نیروبخش است برای coronavirus که مانند پلاستیک بحران را تحت تاثیر قرار دهد که قاره متفاوت از آن را به بقیه جهان است. در کنیا که تا به حال کمتر از 300 تایید coronavirus عفونت از مطبوعات زمان بسیاری لازم نیست این ذخایر برای زنده ماندن در حالی که روی زمین افتاده. وحشت در مورد مواد غذایی در حال حاضر منجر به رم در یک نایروبی زاغه. هفته گذشته تعداد موارد علامت رو به بالا در این کشور به حالت تعلیق سفر خارجی و مدارس. هنوز هم در Dandora کمپرسی مردان و زنان و کودکان دیده می شود می تواند چتری بیش گسترده انبوهی از زباله در هفته گذشته مرتب سازی از طریق سطل زباله با دست برهنه خود را. اگر چه دولت ساخته شده ماسک صورت اجباری بسیاری از زباله-وانت پوشیده نیست آنها. آیا چرا که آنها نمی تواند آنها را پیدا کنید و یا نمی تواند به استطاعت خرید آنها را به خطر می اندازند هر دو بازداشت و سرایت به طوری که آنها می تواند کسب درآمد به اندازه کافی برای زنده ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>