به عنوان یک ستاره در حال افزایش، جو کندی نمی خواست برای کمک به دموکرات ها ضرب و شتم جمهوری خواهان

در In the رقابت های پراهمیت سنا، گران قیمت بین رپر جو کندی و اد مارکی، کندی یک استدلال به خصوص مرکزی برای پیشنهاد خود ساخته است: که مارکی “اهرم” کرسی سنا ی خود را به طور موثر ی که می تواند برای بیشتر کردن اهداف حزب دموکرات است. دو مرد به طور گسترده در اولویت های سیاست لیبرال یال تراز همتراز هستند، اما کندی بارها تأکید کرده است که سناتور بودن بیشتر از آن است که فقط رای گیری و تشکیل پرونده داشته باشد، و او از کرسی سنا بهتر از مارکی استفاده کند یا خواهد داشت. 

کندی برای اشاره به نکته خود، به طور مرتب به نحوه اهرم کرسی خود در مجلس نمایندگان اشاره می کند، جایی که او از سال ۲۰۱۳ خدمت کرده است، به این ترتیب سفرهای جمع آوری کمک های مالی زیادی که او در طول چرخه میان ترم ۲۰۱۸ انجام داد، زمانی که او نزدیک به ۵ میلیون دلار برای دیگر نامزدهای دموکرات جمع آوری کرد و به حزب خود کمک کرد تا مجلس را به مجلس many fundraising trips بکند. در طول آن چرخه، کندی به عنوان یک رئیس معاون منطقه ای میان آتلانتیک و نیوانگلند برای کمیته کمپین کنگره دموکرات خدمت کرد و برای نامزدها در حداقل 15 ایالت و دی سی، از جمله مسابقات میدان نبرد در پنسیلوانیا، مینه سوتا، ویسکانسین، و آریزونا، به عنوان یک نامزد در حال اجرا.

در حالی acknowledges that که کندی اذعان می کند که او از پلت فرم خود استفاده نمی کند تا توجه ملی را به مسائل سیاست مانند Reps. الکساندریا Ocasio – Cortez یا Ayanna Pressley داشته اند ، او با افتخار از اهرم صندلی خود را “به روشی که طبیعی ترین برای من صحبت می کند.”

با این حال اشتیاق خود را به ادعای اعتبار برای تلنگر کرسی دو سال پیش در تضاد با کندی مورد استفاده قرار گرفته در مورد تلاش های حزبی مانند صحبت می کنند.

به دنبال یک چرخه میان دوره ای خشن ۲۰۱۴، که در آن دموکرات ها – که در حال حاضر اقلیتی در مجلس بودند – ۱۳ کرسی در آن اتاق از دست داده بودند، مقامات حزب شروع به بحث دربارهٔ چگونگی افزایش ستاره های جوان حزب کردند که ممکن است کلید برگشت بخت دموکرات ها در سال ۲۰۱۶ باشد. و گروه های فعال حزب به کندی و رپر جواکین کاسترو از تگزاس به عنوان نامزدهای برتر برای به دست گرفتن بالقوه DCCC و هدایت حزب به جلو روی کار می ایند. یکی از اهداف اولیه DCCC و همتای آن در اتاق بالا، کمیته کمپین سناتوری دموکرات، تلنگر کرسی های برگزار شده توسط جمهوری خواهان است.

کندی، پس از آن 34 ساله، فقط به پایان رساندن دوره اول خود را در کنگره بود و به عنوان یک مدعی به خصوص جذاب با توجه به استعداد خود را برای جمع آوری کمک مالی، توسط خط و نام خانوادگی خود را ندهد دیده می شود. صندلی DCCC در آن زمان نیویورک رپر استیو اسرائیل بود که قبلااعلام کرده بود که برای چرخه سال ۲۰۱۶ ادامه نمی دهد. کالیفرنیا Rep. نانسی پلوسی ، که انتظار می رفت به عنوان رهبر اقلیت مجلس انتخاب خواهد شد ، به صندلی بعدی DCCC را انتخاب کنید.

اما پس Politico reported made clear از اینکه سیاسی گزارش داد که رهبران حزب به کندی نگاه می کنند، نماینده ماساچوست به سرعت به رهبری مجلس دموکرات ها روشن کرد که او هیچ علاقه ای به نقشی که به معنی اختصاص انرژی خود به جمهوری خواهان بی جا باشد، نداشت.

کندی به told ستون نویس بوستون گلوب، خوآن ونوچی گفت: «این یک کار مهم است. اما اين چيزي نيست که به من علاقه مند باشه اگر کار مرا درست انجام بدهم، راه هایی برای کتک زدن آن افراد پیدا می کنم.»

از زمان پیوستن به کنگره، کندی به حال یک نقطه به خود را به عنوان بازتر به کار با جمهوری خواهان از بسیاری از همکاران دموکرات خود را. او عضو یک گروه کوچک ۶:۳۰ a study صبح تمرینی به رهبری جمهوری خواه رپر مارکوین موولین از اکلاهما بود و مطالعه ای از مرکز لوگار و دانشکده سیاست گذاری عمومی دانشگاه جرج تاون مک کورت او را به عنوان دوحزبی ترین عضو مجلس در تمام نیوانگلند رتبه بندی کرد.  

در سال ۲۰۱۳، including President Barack Obamaدر میان خاموشی دولت فدرال، کندی تیترهای دفاع از همکاران حزب چای خود را در زمانی به دست آورد که بسیاری از جمله رئیس جمهور باراک اوباما، آنها را به عنوان بسیار بیشتر از ارابه ارابه گرایان توصیف میکرد. کندی گفت: said, «آنها هم مردم هستند»، وقتی نظرش را درباره ٔ مهمانی چای پرسید. “همه اينجا انتخاب شدن” همه اينجا کسي رو دارن که بهشون راي بده همه واقعا ً در تلاش ند تا کار درست را برای کشور انجام دهد.” در آن زمان، افکار عمومی در سراسر کشور جمهوری خواهان حزب چای به طور بارش کاهش یافته بود..

کندی سپس اقدام به برکناری تصویر رسانه ها از تقسیمات کنگره کرد و گفت که او فهمیده است که جمهوری خواهان حزب چای فقط به دنبال نمایندگی از تشکیل دهنده خود هستند که جهان بینشی متفاوت از کسانی که در ماساچوست زندگی می کنند. کندی به روزنامه بوستون گلوب گفت: «ما درباره رد ساکس، بچه های آنها صحبت می کنیم و اینکه آیا آنها فرصتی برای دیدن آنها در آخر هفته را داشته باشد یا نه. “همكارهاي قديمي معمولي در موردش صحبت مي کردن”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>