به عنوان دادستان ctq رفت و پس از سومالی کاربران از خط های گیاهی محرک

برخی از دو دهه پیش سوتا Hennepin County وکیل در حال حاضر-سن. ctq, تحت تعقیب قرار داشتن خط های گیاهی محرک رشد در شمال شرق آفریقا و شبه جزیره عربستان. آن است که به طور گسترده ای در گردهمایی های اجتماعی به عنوان یک معادل برای نوشیدن قهوه یا چای و نیز استفاده شده است به عنوان یک بومی قبیله ای پزشکی.

هر چند خط یک مواد مخدر غیر قانونی در ایالات متحده با آن فعال ترین شیمیایی ممنوع شده توسط اداره مبارزه با مواد مخدر در کنار هروئین و LSD وجود دارد یک درک گسترده در میان جوامع با استفاده از خط اجتماعی, عدالت کیفری طرفداران اصلاحات و دانشمندان که در آن, مضرات بالقوه شبیه به کسانی که از توتون و تنباکو ،

در زمانی که خط مربوط به تعقیب بودند نادر مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد در سال 1999 که به عنوان شهرستان دادستان Klobuchar دفاع از شارژ مردم برای استفاده از آن “با وجود فرهنگ استفاده از خط و وضعیت حقوقی آن در مجرم’ بومی کشور است.” یک وکیل برای شش سومالی متهمان او تحت پیگرد قانونی گفت: از آن ساخته شده حس کمی برای اجرای قانون به صرف منابع بر روی مواد مخدر است که اثرات آن شبیه به “اسکاندیناوی فنجان قهوه است.”

“شهرستان است زمان زیادی را صرف پول و تلاش در آنچه که یک گردهمایی اجتماعی در سومالی جامعه مانند جلسه برای یک فنجان قهوه” وکیل رنه Clemenson گفته آسوشیتد پرس ، “چرا که آن را به طور جدی تحت تاثیر سومالی جامعه که در تجربه من این است کوشا و زحمتکش.”

Klobuchar که در حال حاضر در حال اجرا برای رئیس جمهور شد, شهرستان Hennepin بالا دادستان از سال 1999 تا 2006 سال او انتخاب شد به آمریکا. او مواجه شده است و انتقادات در کمپین بلیزرز به شدت به دنبال مواد مخدر تعقیب که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه و قهوه ای جوامع و کاهش به تعقیب تعدادی از بحث برانگیز پلیس تیراندازی. در سال 2002 به عنوان مثال Klobuchar کاهش یافته و به محاکمه شش تن از افسران پلیس که به ضرب گلوله یک بیمار روانی سومالی که در حال قدم زدن در خیابان و دارای حق اعمال یک کارد بزرگ و سنگین و دیلم. اخیرا سناتور متهم شده است که توسط کارکنان سابق از جسمی و روحی ،

رکورد او آمد و تحت خاص موشکافی در هفته گذشته به عنوان آسوشیتد پرس منتشر شده yearlong تحقیقات نشان می دهد که در تعقیب یک مورد یک دختر کوچک که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط یک گلوله ولگرد Klobuchar ارسال یک گناه از 16 سال به زندان برای زندگی است. Klobuchar افتخار در مورد میونگ بارل اعتقاد در یک آگهی برای او 2006 سنا مبارزات انتخاباتی. در پاسخ به AP را گزارش Klobuchar کمپین گفت که بارل محاکمه شد و محکوم به دو بار برای قتل و دوم خود را محاکمه صورت گرفت و پس از Klobuchar چپ دفتر سنا. “اگر وجود دارد شواهد جدید او گفت: آن را باید بلافاصله بررسی توسط دادگاه” AP گزارش شده است. پس AP را بررسی مباشر هیات داوران در این مورد گفت: او تاسف رای خود را به محکوم کردن.

AP_20028489161953-burrell-1580754160

مجموعه ای از روزنامه بریده پس از پیشرفت در قتل دنباله برابر میونگ بارل در ولگرد گلوله به قتل Tyesha ادواردز, عکس در اکتبر. 24, 2019 در مینیاپولیس.

عکس: جان Minchillo/AP

AP گزارش منجر به برجسته مینه سوتا فعالان از جمله شهرهای دوقلو Black Lives Matter فصل مینیاپولیس NAACP و جوامع متحد علیه خشونت پلیس و خواستار سناتور به رها کردن از انتخابات ریاست جمهوری. Klobuchar وارد دوشنبه آیووا انجمن با تک رقمی های رای گیری. او تا به حال 8 درصد حمایت در آخرین سینا/نیویورک تایمز بررسی احتمال زیاد آیووا حزبی را برانگیخت نسبت به 4 درصد در ماه اکتبر. او همچنین بیش از دو برابر حمایت او از ماه دسامبر در آخرین WBUR نظرسنجی ها از احتمال نیوهمپشایر حزبی را برانگیخت. (یک نامزد باید دریافت پشتیبانی از 15 درصد از حزبی شرکت کنندگان به طور قابل دوام.)

Klobuchar است رای گیری در کمتر از یک درصد در میان سیاه و سفید رای دهندگان در سراسر کشور. در مبارزات انتخاباتی او تبلیغ خود را حمایت از مینه سوتا سومالی جامعه بزرگترین جامعه سومالی در کشور است. در آیووا سیاه و سفید و قهوه ای فروم با دموکرات نامزد ریاست جمهوری در ژانویه 20, مارتین لوتر کینگ جونیور روز Klobuchar در پاسخ به یک سوال در مورد سیاست های مهاجرتی توسط بیان کرد که او تنها نامزد “در حال اجرا در این میانه در یک دولت است که نمی باید به عنوان بزرگ اسپانیایی جمعیت اما دارای بزرگترین جمعیت سومالی که من یک مقدار زیادی از حمایت زیرا من برای آنها کار می کرد برای مدت طولانی است.”

در این سوال تعقیب خط موارد Klobuchar انتخاباتی ارائه رهگیری با گزارش های خبری از زمان است که تاکید می کند که خط بود نه یک نگرانی برای دادستانی و دفتر او تحت پیگرد قانونی قرار تعداد نسبتا کمی از این گونه موارد است. این کمپین همچنین تبلیغ سناتور کار با سومالی جامعه با استناد به کار او برای تمدید موقت محافظ وضعیت و کاهش صدور ویزا تاخیر برای سومالی شهروندان و لغو قانون منع ارسالی به سومالی.

سناتور می کند که حمایت از اعضای سوتا سومالی جامعه گفت: عبدی Barkat, یک سازمان و مدیر برنامه های کا Joog غیر انتفاعی در خدمت سومالی جوانان آمریکایی در مینه سوتا است. “ما در حال حمایت از او” Barkat گفت و اشاره کرد که Klobuchar ایستاده بود تا برای جامعه در مورد مسائل مهاجرت و مسکن. “همین دلیل است که آنها caucusing در مینه سوتا است.” Barkat گفت که او نمی تواند صحبت می کنند به رکورد او را به عنوان دادستان اما او می خواهم شناخته شده او بیش از 10 سال گذشته است. “من نمی دانم چه شد که قبل از آن” او گفت:.

مقامات فدرال باید ramped تا دادستان از آنچه آنها توصیف به عنوان خط قاچاق حلقه بیش از دو دهه گذشته. اما در آن زمان Klobuchar تحت پیگرد قانونی قرار 1999 مورد وجود نداشته است کمی فعالیت پلیس در اطراف ماده است.

به عنوان شهرستان دادستان Klobuchar شد یک مدافع سرسخت تعقیب خط در یک مورد مربوط به شش سومالی ساکنان در شهرستان Hennepin که شامل مینیاپولیس و غربی و جنوبی حومه شهر. “این است که مواد مخدر غیر قانونی در کشور ما است. این کار ما به تعقیب موارد” Klobuchar گفت: در آن زمان اشاره کرد که خط استفاده است نه محدود به استفاده در سومالی جامعه است. تریبون گزارش داد که مقامات در اطراف St. Paul, Anoka, داکوتای شهرستان ها گفت: “آنها را دیده اند و یا هیچ خط استفاده کنید.” Klobuchar گفت: آسوشیتد پرس در سال 1999 که چند khat موارد مورد پیگرد قانونی قرار گیرند.

در حالی که Klobuchar گفته است که خط نبود دفتر او تمرکز او هنوز محاکمه حدود ده مورد در سال سنت پل پایونیر پرس گزارش داد در سال 1999. کسانی که به طور معمول در اختیار داشتن درجه پنجم اتهامات که آیا به زندان اما هنوز هم جنایات. Klobuchar را khat موارد تا حد زیادی منجر به مشروط شدن و یا انحراف و مواد مخدر برنامه های درمانی است که می تواند کمک به کاهش صدور حکم است. “این کاربر در مواردی که درمان و یا مشروط است معمول” Klobuchar گفت: AP در سال 1999.

در سال 2000 مینه سوتا دادگاه تجدید نظر ساخته شده آن را آسان تر به تعقیب خط در اختیار حاکم است که دادستان می تواند حرکت رو به جلو با اتهام بدون اثبات مقدار ماده فعال cathinone در حال حاضر در خط در سوال. در سال 2002 یک سخنگوی Klobuchar دفتر گفت: AP خط مربوط به اتهامات علیه “10 به 20 نفر در سال گذشته است.”

چنین تعقیب کرده اند ادامه داد: در مینه سوتا و در جای دیگر در سال های اخیر است. ایالت نیویورک فرستاده مردان برای اولین بار در تاریخ ایالتی به زندان khat در سال 2015. مقامات ایالات متحده به تازگی اتهامات علیه khat قاچاق و استفاده در نیویورک و ویرجینیا و تگزاس و کشورهای دیگر. در سال 2016 دو سومالی مردان محکوم شدند McLean County, Illinois در ارتباط با قاچاق 150 پوند شده است.

اجماع میان عدالت کیفری دانشمندان و طرفداران است که khat ماده ای است که ارزش تعقیب. اریک استرلینگ که منجر غیرانتفاعی عدالت کیفری سیاست بنیاد گفت: NBC در سال 2007 که خود را “درک استفاده از خط است که باید آن را بسیار کم اولویت برای اجرای قانون فدرال” گفت: او فکر کرد که چنین “موارد تا حد زیادی از اتلاف بسیار گرانبها فدرال عدالت کیفری منابع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de