به عنوان یک فدرال در نیمه راه خانه را تایید آن Covid-19 مورد Resident که مطرح آلارم دوباره به زندان فرستاده

روز پس از ریچارد Carrillo توصیف ناکافی حمایت از coronavirus توسط ایالات متحده اداره زندانها و داکوتای شمالی در نیمه راه خانه ساکن در مرکز آزمایش مثبت برای Covid-19 — و Carrillo بازداشت شد و در زندان هستند.

Carrillo, 42 بود نگرانی در یک حساب کاربری منتشر شده توسط رهگیری در 15 آوریل. او بازداشت شد و اواخر صبح روز پنج شنبه در خارج از خانه نیمه راه در فارگو است که اجرا شده توسط سازمان های غیر انتفاعی مرکز Inc. دوست دختر خود را که در حال حاضر بود گفت که دو مارشال آمریکا در زمان Carrillo به زندان در حالی که او در یک استراحت از کار خود را در نزدیکی یک فروشگاه مواد غذایی است. آنها گفت که او تا به حال مرتکب نقض اما نداد. “هر دو من و او چه خواسته شد نقض و آنها نمی خواهد به ما بگویید,” او گفت که “او نقض چیزی در جایی که او اقامت داشت.”

کاریلو گرفته شد دو ساعت در شمال فارگو به دریاچه منطقه اجرای قانون مرکز در Devils Lake, North Dakota. کاریلو مادر دنیس جانسون که تا به حال برای رفتن به مرکز Inc. تسهیلات برای جمع آوری وسایل خود گفت: او پسر او گفت تا به حال باعث “اخلال” در نیمه راه خانه. اما هم او و Carrillo بر این باورند که او بازداشت شده بود در اقدامی تلافی جویانه برای صحبت با رسانه ها. در یک تماس تلفنی از زندان پنج شنبه شب Carrillo گفت مادرش که او فکر نیمه راه خانه بود “ساخت یک نمونه از او.”

در یک سری از پیام های فرستاده شده از زندان در جمعه Carrillo گفت: رهگیری که او منتقل شد و همراه با سه نفر دیگر در یک ون به شیاطین دریاچه و پس از آن گفت که او قرار می گیرد در 23 ساعت lockdown برای 14 روز. او اتهام نشده و یا اینکه هیچ گونه توضیحی به غیر از آنچه مادرش گفته بود که “کسی که تصمیم به من برداشته شده چون من یک مزاحم.” کاریلو همچنین گفت که او احساس نمی شد خوب توصیف نور سرفه و گلو درد که در او ترس ممکن است نشانه ای از Covid-19. ماسک در حال ارائه در زندان اما کارکنان در نظر گرفتن درجه حرارت.

جانسون برای اولین بار با نزدیک شدن به رهگیری با ترس بیش از BOP دست زدن به coronavirus چرا که او دارای دو پسر در زندان فدرال. کاریلو منتشر شده از فدرال تادیبی موسسه Otisville در نیویورک در مارس 24, زمان تازی اتوبوس به فارگو. در گفتگو با رهگیری وی با بیان زنگ بیش از عدم اقدامات احتیاطی پس از ورود او در نیمه راه خانه به خصوص آنجا که از زمان او صرف در بندر مقام در شهر نیویورک مرکز ویروس. او گفت: به او گفته شد او را قرنطینه می شود و به محض ورود خود را در مرکز Inc. امکانات اما به جای آن قرار داده شده بود در یک اتاق با یک مرد که او را از دیگر زندان فدرال و مجاز به مخلوط با ساکنان و کارکنان. او همچنین نیاز به دنبال کار که به معنای رفتن به مصاحبه های استخدامی و بدون هر گونه حمایت می کند.

چند روز پس از رهگیری منتشر شده داستان آن ساکن در مرکز Inc. در نیمه راه خانه آزمایش مثبت برای Covid-19. مدیر اجرایی جاش Helmer تایید مورد در یک ایمیل در آوریل 21, نوشتن که نتیجه آزمون کشف شده در مارس 19. روز بعد ساکن منتقل شد به “مختلف جامعه محل سکونت خود به قرنطینه مطابق با CDC و وزارت بهداشت توصیه.” که مرد رهگیری آموخته است قرار دارد در یک هتل در فارگو. به گفته یک منبع آشنا با این وضعیت مرد وارد در نیمه راه خانه در اواخر ماه مارس و به اشتراک گذاشتن یک اتاق با چهار نفر دیگر. او نیز مشغول به کار در آشپزخانه و بسته بندی ناهار برای ساکنان خارج از مرکز برای کار در حالی که با پوشیدن ماسک. مرد برداشته شد از اتاق خود را پس از تست مثبت کشف شد. Helmer گفت: تسهیلات غافل شد او تا به حال تست شده تا یادگیری نتایج. “فرد مورد آزمایش قرار گرفت و به عنوان یک نتیجه از دیگر برنامه ریزی های پزشکی,” او نوشت.

این Covid-19 مورد انجام Carrillo بدترین نگرانی در مورد احتمال این که ویروس را به مرکز. پس از اقامت آزمایش مثبت Carrillo محدود خود را به خوابگاه خود را به عنوان آنجا که ممکن است شروع با استفاده از یک دستمال گلدار به عنوان یک ماسک و ارائه مدارک درخواست انتقال به خانه حبس خواهد بود که به خصوص عملی از او در حال حاضر می پوشد بند مچ پا و یک خانه فقط چند دقیقه دور. روز قبل از او بازداشت شد, Carrillo گفت: رهگیری که او و یکی دیگر از ساکنان شده بود آوردن وعده های غذایی خود را به خوابگاه خود به منظور جلوگیری از جمعی غذاخوری تنها گفته می شود که این ممنوع بود. “من می دانم که من خیلی دوست داشتم در حال حاضر توسط کارکنان,” او گفت:.

کاریلو همچنین گفت که مدیر مورد صحبت کرده و به او در مورد اظهارات خود به رهگیری و گفت که او را به اطلاع BOP. “من به ‘من در مشکل ؟ من انجام کاری اشتباه است؟'” او گفت:. “و او می رود” خوب, من نمی گویم که. من نمی دانم اگر تو هر گونه مشکل در مورد آن.”

همانطور که از جمعه شب Carrillo نمی دانم چرا او برگزار می شد در زندان است. هیچ هزینه جدید آورده شده است در برابر او. “آنها به من هیچ شنوایی و یا هیچ چیز در همه,” او نوشت. کارکنان فقط گفت که او در یک “BOP نگه دارید.” در واقع Carrillo است که هنوز هم از لحاظ فنی در BOP بازداشت و نه مشروط. او منتشر شد به نیمه راه خانه به پایان دوران محکومیت خود را بر اساس در بخشی از رفتار خوب خود را در طول زمان در زندان است. این به این معنی اداره می تواند از لحاظ فنی انتقال Carrillo به هر آنچه که تسهیلات آن را بداند لازم است — و یک دریاچه منطقه کارمند گفت که BOP انتقال مردم در حضانت از فارگو به شیاطین دریاچه به دلیل سابق Covid-19 “نقطه داغ.” “به طوری که آنها با ارسال آنها را در این راه به عنوان یک احتیاط به آنها را امن نگه دارید,” او گفت:.

با این وجود Carrillo خاصی است که او نقل مکان کرد و به عنوان مجازات برای ساختن نگرانی های خود را ، و او هنوز هم نمی فهمم که چرا اگر این است که واقعا یک ماده ایمنی عمومی او را نمی توان منتقل به انجام بقیه وقت خود را در زیر خانه حبس. با BOP ادعا می شود کاهش, زندان, نقل و انتقالات systemwide در میان همه گیر به نظر می رسد معکوس در بهترین حالت به حرکت می کند که ممکن است در معرض ویروس در یکی از تاسیسات جدید زندان که در آن ویروس می تواند به طور بالقوه را نگه دارید.

Helmer گفت: او فرستاده رهگیری سوالات به “ما ارجاع منبع/قرارداد نظارت تماس با پرسنل” اما تا به حال پاسخ دریافت نکرده. در یک ایمیل BOP سخنگوی امری نلسون جواب نداد هر گونه سوال در مورد Carrillo بازداشت اما همان به اشتراک گذاشته شده است که اطلاعات را می توان در دفتر اهل بیت یاب. “برای ایمنی و امنیت, دلایل,” او نوشت: “ما نمی بحث در مورد شرایط حبس برای هر خاص اهل بیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>