هنرمندان اختصاص داده شده که کل آلبوم ها به صورت قابل توجهی دیگران و یا Exes

عشق و دل شکستگی. در طول تاریخ بی شماری از هنرمندان موسیقی اختصاص داده اند کل آلبوم را برای خود قابل توجه دیگران و یا exes و به عنوان نتیجه ایجاد برخی از بزرگترین آثار در تمام دوران است.

یکی از اولین و مشهور ترین نمونه های موسیقی محبوب است که فرانک سیناترا را در سال 1958 آلبوم تنها تنهاییاست که او منتشر شد پس از طولانی خود را طلاق از Ava Gardner. موضوع ادامه داد: از طریق ’60s و 70s زمانی که Fleetwood Mac ساخته شده است یکی از مهمترین و روده-غم انگیز — و پرفروشترین — آلبوم همیشه با شایعاتبا الهام از اعضای آن’ star-crossed عشق زندگی می کند.

در بیشتر سال های اخیر نوازندگان مانند جان مایر و Robin Thicke تبدیل شخصی خود heartbreaks به هنر مربوطه خود را با آلبوم های سال 2009 نبرد مطالعات و 2014 را پائولا. مایر برای بخشی خود را الهام گرفته شده بود با فروپاشی با جنیفر آنیستون.

“من آن را برای او به عنوان رکورد ساخته شده بود” مرده و شرکت های عضو گفت: از دوستان آلوم در سال 2010 مصاحبه با Playboy. “هنگامی که او شنیده نبرد مطالعات او فقط می خواست می شود قادر به می گویند” من می خواهم به می دانم که شما به من نگه به درستی در قلب خود را.'”

خوشبختانه همه چیز به نظر می رسید به نوبه خود برای بهتر در اواخر 2010s. عشق در هوا برای Ed Sheeran و تیلور سویفتهر دو از آنها را به نادر نگاه اجمالی به روابط خود را در قالب موسیقی است.

حرکت را از طریق گالری زیر برای دیدن آلبوم بیشتر شده است که اختصاص داده شده به دوستداران گذشته و حال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im