مسلح اوباش Antagonizing معترضان را دریافت استقبال گرم از پلیس

سابق آلبوکرک شورای شهر نامزد چه کسی زد, در یک رابطه جنسی خشن-در-جنایت پلت فرم شات یک معترض در تظاهرات ضد خشونت پلیس تظاهرات در روز دوشنبه و دستگیر شد و در کنار اعضای جناح راست گروه شبه نظامی. تیراندازی یک نمونه افراطی از یک روند که بازی های برگزار شده است در سراسر کشور به عنوان اوباش مسلح متعهد به محافظت از اموال خود نشان داده اند تا در تظاهرات — در بسیاری از موارد با تشویق و یا حتی صریح همکاری از اجرای قانون است.

تیرانداز استیون ری باکا شده بود تهدید آمیز معترضان برنامه ریزی برای سرنگونی مجسمه ي اسپانیایی فاتح Juan de Oñate خارج از Albuquerque Museum. او پیوست و در این تلاش توسط اعضای جدید مکزیک مدنی گارد یک گروه شبه نظامی پدید آمده است که در پی coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

باکا که اخیرا نام یک عضو هیئت مدیره از آلبوکرک چای حزب ادعا می کند که خانواده در اجرای قانون و led pro-پلیس فعالیت در گذشته است. به درگیری میان نیروهای پلیس و قتل در سال 2014 او ایجاد یک Facebook صفحه در حمایت از آلبوکرک افسران و گفت: یک خبرنگار که او تا به حال دایی با گروه. مشخصات باکا از خود 2019 اجرا برای شورای شهر اشاره می کند که او پسر سابق Bernalillo County sheriff معاون. در یک صدای جیر جیر کلانتر دفتر گفت: “پدرش مشغول به کار برای این سازمان نزدیک به بیست سال پیش بود اما دیگر یک کارمند BCSO که در سال 2001 است.” اما باکا رفتار به عنوان اگر پدرش هنوز در اختیار داشت نفوذ به گفته نیکلاس Soto معترضی که شاهد تیراندازی. پس از شلیک سلاح های خود Soto گفت: باکا خواست اجرای قانون به تماس پدر خود را که او گفته بود با کلانتر ،

نزدیک به 200 ظاهر توسط اوباش و راست گرایان شمارش شده است در تظاهرات بیش از چند هفته گذشته.

قبل از باکا باز آتش معترضان کشیدن زنجیره ای لوپ در اطراف Oñate گردن, آماده به پاره کردن یک مجسمه به عنوان نمادی از نسل کشی و نژادپرستی. اعضای جدید مکزیک مدنی گارد ایستاده بود به تماشای حمل سلاح حمله ظاهرا برای حفاظت از این بنای تاریخی است. ناگهان به سلامتی راه داد به فریاد. باکا پرتاب یک زن به روی زمین آمدند و دور از جمعیت. هنگامی که معترضان تعقیب بعد از او یک درگیری آغاز شد. “او به دختران شما را بکشند!” اطرافیان فریاد زد قبل از شلیک چهار گلوله سوراخ هوا. چند تا از ضربه گلوله از معترضان اسکات ویلیامز در تنه.

با ویلیامز خونریزی در خیابان جدید مکزیک مدنی از اعضای گارد تشکیل یک محافظ دایره در اطراف Baca, سلاح های خود را آماده. زمانی که اجرای قانون وارد افسران ایجاد شده یک دوم حلقه در اطراف شبه نظامیان با توجه به تصویری ارائه شده توسط دیگر شاهد. پس از بازداشت تیرانداز و چند شبه نظامی اعضای افسران شلیک گاز اشک آور و فلش-انفجار نارنجک در پریشان جمعیت.

“پلیس به کار گرفته نیومکزیکو مدنی گارد و نجیب زاده بسیار کمرویی با مراقبت به مطمئن شوید که آنها نمی زخمی در حالی که آنها در طرف مقابل تلاش برای هدف, سیاه و بومی مردم گفت:” صوت. ویلیامز قربانی شد و در بحرانی اما با ثبات شرایط چهار شنبه شب با توجه به اخبار محلی ایستگاه KRQE.

به عنوان شورش است که به دنبال خبری از جورج فلوید در مینیاپولیس در سراسر کشور راست counterprotesters باید بسیج در شهرهای بزرگ مانند شیکاگو و همچنین شهرهای کوچک مثل بتل, Ohio. برخی از اعضای گروه مانند Boogaloo, سوگند پاسداران و سه Percenters. دیگران حامیان محلی از پلیس. گرم و پلیس دریافت آنها را دریافت می ایستد در تضاد کامل با خشونت درمان اجرای قانون پرداخته و سیاه زندگی موضوع شدند. دو هفته قبل از تیراندازی در آلبوکرک این شهر پلیس گرفتار شدند در فیلم تشویق مردان در دنده تاکتیکی آماده برای محافظت از اموال در برابر خشونت پلیس و معترضان.

موسسه آموزش و پژوهش حقوق بشر که آهنگ های سفید supremacist و راست گروه شمارش نزدیک به 200 ظاهر توسط اوباش و راست گرایان در, تظاهرات در ایالات متحده بیش از چند هفته گذشته. الکساندر رید راس یک محقق در مرکز برای تجزیه و تحلیل رادیکال راست و نویسنده “در برابر فاشیست خزش” به طور جداگانه شمارش نمرات از جمله حضور 12 نفر که درگیر با پلیس همکاری و یا پشتیبانی.

بسیاری از مقامات از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها سرزنش اعتراض خشونت در جنبش ضد فاشیستی شناخته شده به عنوان antifa و “چپ رادیکال است.” اما خشونت در آلبوکرک نیست اولین نمونه از جناح راست اوباش که با عنوان جرم جنایی متهم برای اقدامات طی تظاهرات اخیر. در ژوئن 2, دادستان فدرال در نوادا به اتهام سه نفر از اعضای Boogaloo جنبش که به دنبال سرعت بخشیدن به فروپاشی نظام سیاسی از طریق ناآرامی های مدنی با توطئه برای تخریب و نابود کردن با آتش و مواد منفجره است. ارتش ذخیره عضو و دو جانبازان نظامی گفته می شود رهبری به شهر لاس وگاس با کپسول های گاز و کوکتل مولوتف. در روز سه شنبه دادستان فدرال در کالیفرنیا به اتهام نیروی هوایی ایالات متحده گروهبان مرتبط Boogaloo با قتل برای کشتن فدرال مامور امنیتی در نزدیکی یک دادگاه در اوکلند. او همچنین متهم به طور جداگانه برای کشتن یک کلانتر معاون در شهرستان سانتا کروز.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات نژادپرستانه و ستایش از سفید supremacists در طول دوره ریاست جمهوری خود باید جسارت جناح راست گروه های افراطی با توجه به سازمان های که در مسیر خود را افزایش است. با اینحال کارشناسان شوکه شده اند در تعدادی از فشار حوادث و ارتجاعی counterprotests بیش از چند هفته گذشته. “من انتظار یک واکنش” راس گفت: “اما تا چه حد ذهن ترا درهم میشکنند.”

سابقه همکاری

ایالات متحده سابقه طولانی اوباش همکاری با پلیس و مقامات دولتی به ظلم و ستم و مردم بومی. اروپایی و آمریکایی با خشونت حل و فصل بومی سرزمین های دولت ایالات متحده ارائه پاداش برای موهای رنگ شده از کسانی که آنها را به دنبال جابجایی. در این Jim Crow جنوب اوباش خشونت بدون محاکمه اعدام هزاران نفر از آمریکایی های سیاه و سفید اغلب تبلیغات قتل در روزنامه جلوتر از زمان. پلیس گاهی اوقات حضور داشتند و بسیاری از قربانیان و فعالان سیاسی.

“وجود دارد یک ارتباط بسیار نزدیک تاریخی بین پلیس و اوباش در ایالات متحده گفت:” Noël Cazenave یک جامعه شناس در دانشگاه کالیفرنیا و نویسنده کتاب “کشتن آمریکایی های آفریقایی تبار: پلیس و لباس شخصی به خشونت به عنوان یک نژادی مکانیسم کنترل.” Vigilante اوباش تمایل به شعله ور در واکنش به درک افزایش قدرت برگزار می شود توسط سیاه و سفید, مردم, او گفت:. در این Jim Crow جنوبی باعث لغو شد; امروز این جنبش به صورت سیاه و سفید زندگی می کند. “چنین خشونت است یک راه برای نگه داشتن مردم سیاه و سفید در خود جای'” Cazenave اضافه شده است.

که رابطه نزدیک را تحمل کرده است. در پی رئیس جمهور باراک اوباما در انتخابات نظامی و ضد دولتی گروه گسترش. یکی از برجسته گروه سوگند پاسداران ساخته شده است تا کنونی و سابق نظامی و اجرای قانون کاربرانی که به اعتقاد آنها یک وظیفه برای حفاظت از شهروندان از استبدادی دولت آمریکا اقداماتی از قبیل مصادره اسلحه. یک سال 2017 بررسی رهگیری نشان داد طبقه بندی مبارزه با تروریسم FBI راهنمای آن اظهار داشت: “تروریسم داخلی تحقیقات متمرکز بر شبه نظامیان افراط گرایان سفید supremacist افراط گرایان و حاکمیت شهروند افراط گرایان اغلب شناسایی کرده و لینک فعال به مأموران اجرای قانون است.”

نقشه های تعاملی نشان دادن ظاهر توسط اوباش و راست گرایان در خشونت پلیس تظاهرات در ایالات متحده پس از کشتن جورج فلوید. نقشه: الکساندر راس رید

در آوریل و مه با مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق گروه های بسیاری شروع به سازماندهی در اطراف موضوع بازگشایی اقتصاد در میان مستندات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19. “این بازگشایی تظاهرات شد استخدام زمین برای این مردمی شروع به گرد هم آمدن و concocting بیشتر وحشتناک توطئه” گفت: Devin Burghart مدیر اجرایی موسسه آموزش و پژوهش حقوق بشر ، Burghart تساوی یک خط مستقیم بین مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت و ظاهر راست گروه و سفید اوباش در سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. “آنها در بسیاری از جهات با تکرار کلماتی است که آنها را بشنود که از رئیس جمهور,” او گفت:.

پس از یک افسر پلیس به قتل فلوید در روز یادبود تظاهرات شروع شد و در سراسر ایالات متحده و برخی مربوط به صدمه به اموال گسترده و غارت. در ساعات اولیه صبح از مه 29 مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” تماس مینیاپولیس معترضان را “اراذل و اوباش است.” به عنوان تظاهرات تحمل او مقصر هرج و مرج در antifa و “چپ رادیکال” و اظهار داشت که او خواهد بود تعیین antifa یک “سازمان تروریستی” مشکوک ادعا می کنند با توجه به اینکه antifa است نه یک سازمان و دولت ایالات متحده هیچ مکانیزمی برای تعیین داخلی گروه به عنوان “سازمان های تروریستی.”

با این وجود دادستان کل ویلیام بر chimed در. “گروه خارج رادیکال و آشوبگران در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جدا خشونت و افراطی دستور کار” او ادعا کرد. “خشونت تحریک و انجام شده توسط antifa و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم خواهد شد و بر این اساس درمان.”

در این روزها که به دنبال شایعات رونق گرفت در رسانه های اجتماعی که busloads از antifa بازیگران در راس بودند به جوامع کوچک در سراسر ایالات متحده شایعات بودند بارها و بارها ثابت شده باشد نادرست است. توییتر به حالت تعلیق یک حساب کاربری که ادعا می شود اجرا شده توسط antifa حامیان اما معلوم شد که در ارتباط با سفید supremacist هویت گروه Evropa.

اما این آسیب در حال حاضر انجام شد. “تقریبا در همه جا عمده counterprotests ظهور بیش از دو هفته گذشته آنها درگیر واکنش به شایعات و گمانه زنی ها در مورد antifa بر اساس دروغ گسترش از طریق رسانه های اجتماعی و دیگر سیستم عامل آنلاین” گفت: راس. در بسیاری از جوامع پلیس و مقامات دولتی را تشویق به مقاومت مواجه.

درمان ویژه برای سفید اوباش

یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد غارت و تیراندازی, پاسبان جان شرلی از Hood County, Texas, نوشته شده در “فراخوانی برای اقدام” در سوگند پاسداران Facebook, گروه دیده توسط موسسه آموزش و پژوهش حقوق بشر ، شرلی به نام برای پیروان به ارائه حفاظت در دالاس سالن à la Mode, که تا به حال به مبارزه طلبیده فرماندار منظور تعطیل در پاسخ به این گیر و تشویق فعلی و سابق اجرای قانون حمل اسلحه. “ما در حال حاضر در یک جنگ جهانی در Antifa,” شرلی اعلام کرد در دومین Facebook post.

در جوامع در شمال غربی اقیانوس آرام و در عین حال مقامات دولتی استقبال “پسران محلی” که به خیابانها خواهند ریخت برای دفاع در برابر شایعه busloads از antifa. در, Snohomish, واشنگتن, شهردار تحسین مردان مسلح که نگهبانی این شهر مرکز شهر در مه 31, برخی از تکان دادن مؤتلفه پرچم. بسیاری از مصرف الکل به عنوان آنها ایستاده بود و رئیس پلیس مشخص مسلح جمع آوری به عنوان یک جشن شب tailgating. پس از یک واکنش از اعضای جامعه رئیس شد تنزل مقام.

روز بعد, ژوئن 1, bystander فیلم برداری یک افسر در Salem Oregon نزدیک مسلح مردان سفید به درخواست که آنها اقامت در خارج از دید زمانی که مقررات منع رفت و آمد رسید به طوری که پلیس نمی خواهد نگاه بد برای دستگیری آنها. “من فرمان از من خواست برای صحبت با شما بچه ها و درخواست است که شما با احتیاط ماندن در داخل ساختمان و یا در وسایل نقلیه خود را در جایی که در آن نه نقض بنابراین ما نمی مانند ما در حال بازی مورد علاقه” افسر گفت. به عنوان در دالاس بودند حراست سالن که تبدیل شده بود در ارتباط با بازگشایی جنبش است. (همچنین پشتیبانی از راست Patriot نماز گروه.) در پاسخ به اعتراض بیش از این ویدئو Salem رئیس پلیس خود منتشر ویدئو پیام عذرخواهی برای درک رفتار نابرابر.

“من فرمان از من خواست برای صحبت با شما بچه ها و درخواست است که شما با احتیاط ماندن در داخل ساختمان و یا در وسایل نقلیه خود را در جایی که در آن نه نقض بنابراین ما نمی مانند ما در حال بازی مورد علاقه های شما.”

مشابه مثال از پلیس انفعال آمد که همان شب در فیلادلفیا Fishtown محله. Jill St. Clair بود با دوست پسر او را در راه رفتن سگ خود را هنگامی که او مواجه می شوند و اوباش از مردان سفید حمل خفاش بیل و nightsticks. هنگامی که سنت کلر از جیبش تلفن برای ضبط یکی از مردان lunged در او دارای حق اعمال یک بت و spewed یک رشته از profanities. “Pussy, کون, سگ ماده,” او فریاد زد. سپس او دوباره به دیگران و فرار کردن خیابان به سمت Fishtown 26 حوزه.

پریشان St. Clair به نام 911. با توجه به یک حساب دقیق او posted on Instagram بلافاصله پس از حادثه اپراتور اصرار داشت که وضعیت اضطراری. هنگامی که سنت کلر تحت فشار قرار دادند اپراتور انتقال او به 26th, حوزه, که در آن سنت کلر گفت: یک افسر به او گفت که او باید سپاسگزار است که این مردان بودند که حفاظت از محله خود است. “او نگه داشته و اصرار دارد که من بخشی از مشکل” او گفت:. دو نفر دیگر از ساکنان که به نام 911 که شب گزارش واکنش های مشابهی از اپراتورهای. اداره پلیس فیلادلفیا کاهش یافته است به سرعت روند right-to-know درخواست برای 911 سوابق تماس با استناد به تعطیلی متصل به Covid-19. یک افسر اطلاعات گفت که وزارت امور داخلی واحد در حال بررسی این حوادث در Fishtown و کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

در آن زمان مردان پراکنده آنها تا به حال مورد ضرب و شتم حداقل سه تماشاگران. یک ویدیو ارسال شده توسط لباس شخصی به نام جاستین Haskell نشان داد او صحبت کردن به یک افسر پلیس که به آرامی پرسید: Haskell را به رفتن به خانه به طوری که آنها می تواند دستگیری مردم در سراسر خیابان. فیلادلفیا کمیسر پلیس دانیل یاغی بعد گفت: “ما تایید نمی کنیم و یا چشم پوشی از هر نوع vigilante عدالت است.” اما مشابه صحنه بازی آخر هفته گذشته زمانی که اراذل و اوباش تشکیل شده در کریستف کلمب مجسمه در شهر. پلیس ایستاده بود به عنوان اوباش حمله کریس Schiano یک خبرنگار با ساز و برگ اسب شاخدار شورش. پلیس سروان. لوئیس Campione سپس پرسید مجروح Schiano به ترک او را متهم به تحریک یک شورش. این گروه پس از آن reassigned Campione. یک سخنگو گفت که خود را انتقال نمی شد مربوط به این حادثه در مجسمه اما اوباش با این وجود تظاهرات در اعتراض به گروه حرکت می کند.

“ما دیده ایم برخی از خودنمایی نمونه” از پلیس همکاری گفت: Burghart. “این مقایسه به راه آنها به کار گرفته Black Lives Matter فعالان. صلح آمیز سیاه زندگی توجه فعالان را به حال سلاح جنگ بر آنها.”

Albuquerque police detain members of the New Mexico Civil Guard, an armed civilian group, following the shooting of a man during a protest over a statue of Spanish conquerer Juan de Oñate on Monday, June 15, 2020, in Albuquerque, N.M. A confrontation erupted between protesters and a group of armed men who were trying to protect the statue before protesters wrapped a chain around it and began tugging on it while chanting: “Tear it down.” One protester repeatedly swung a pickax at the base of the statue. Moments later a few gunshots could be heard down the street and people started yelling that someone had been shot. (Adolphe Pierre-Louis/The Albuquerque Journal via AP)

آلبوکرک پلیس بازداشت اعضای جدید مکزیک مدنی گارد مسلح غیر نظامی گروه پس از تیراندازی یک مرد در طول یک تظاهرات در 15 ژوئن سال 2020

عکس: آدولف Pierre-Louis/The Albuquerque Journal طریق AP

پاسبان شرلی تگزاس نیست تنها افسر ترویج سوگند پاسداران در پی فلوید را قتل است. روز بعد از اوباش در زمان بیش از Fishtown یک کلانتر معاون پلیس جورج فلوید اعتراض در کوستا مسا کالیفرنیا بود گرفتار در دوربین پوشیدن متمایز پچ. متصل به خود را تاکتیکی جلیقه پچ به تصویر کشیده سه Percenters نماد و خواندن “سوگند حافظ.” ضد دولت سه Percenter گروه شبه نظامی به نام اشاره به این ایده است که آن را تنها در زمان 3 درصد از مهاجران استعماری به سرنگونی بریتانیا در طول جنگ و انقلاب. کلانتر محکوم کرد افسر عمل قرار داده و او را در ترک در حالی که این گروه خود را مورد بررسی قرار میدهند.

در شیکاگو در ژوئن 3, مردان حمل بیس بال خفاش ها و باشگاه های گلف محافظت مرز بين تاریخی سفید بریدج و تاریخی سیاه و سفید Bronzeville محله. افسران پلیس ایستاده بود نزدیک تلاش برای کنترل ترافیک به عنوان اعتراض در مقابل Bronzeville پلیس حوزه. ساکنان شکایت از درگیری با مردان است اما پس از آن کشف افسران معاشرت با این گروه است. Police scanner ضبط بررسی توسط یک خبرنگار با سمت جنوب هفتگی گزارش اسیر یک افسر گفت: این افراد بودند “محله مردم فقط سعی در محافظت از محله.” بریجپورت مانند بسیاری از جوامع در سراسر کشور دارای سابقه ای طولانی از مردان سفید با خشونت اعمال محله مرزهای به نگه داشتن مردم سیاه و سفید کردن.

این روند ادامه داشت به یک سوم هفته از تظاهرات علیه خشونت پلیس. در اوکلاهما در هفته گذشته یک کلانتر قرار دادن یک تماس به صورت داوطلب برای پیوستن به “کلانتر” به “کمک در حفظ جان و مال.” در آیداهو سابق شوشون شهرستان کلانتر و معاون با استفاده از private Facebook گروه برای ترویج یک گروه شبه نظامی به سبک پاسخ به اعتراضات در این منطقه است. و در یک تظاهرات در شهر بتل اوهایو این یکشنبه گذشته صدها نفر از مردان مسلح سوار بر موتور سیکلت با پوشیدن مؤتلفه پرچم و تهمت کلاه به ضرب و شتم شرکت کنندگان به پلیس گزارش ایستاده بود و تماشا می کردند. این بتل رئیس پلیس بعد از آن به خشونت و اضافه کرد که گروه او را شش افسران بیشتر است.

چند شبه نظامیان گروه ادعا کرده اند به همکاری مستقیم با پلیس است. در Facebook صفحه از سه Percenters – Original گفت که آن یوتا فصل هماهنگ با نمک دریاچه پلیس شهر به راه اندازی اورژانس محیط اطراف یک پست فرماندهی پلیس به درخواست افسران. یک افسر اطلاعات برای بخش گفت: رهگیری بود که هیچ گونه همکاری است. در جورج تاون و پالمر, آلاسکا, اعضای گروههای شبه نظامی ادعا کرد که مقامات دولتی تایید شده ارائه می دهد برای کمک به اجرای قانون است. در هر دو مورد مقامات رد این ادعا است.

“مسلح دوستانه” در آلبوکرک

در نیومکزیکو زودتر ظاهر جدید مکزیک مدنی گارد موجب کمی آشکار نگرانی در میان مقامات. در ژوئن 1, فیلم ظهور یک آلبوکرک افسر پلیس ارائه یک بحث پپ به مردان در لباس نظامی پیش از تظاهرات علیه خشونت پلیس. مردان ظاهرا کار با مبارزه نهایی قهرمان رزمی مختلط هنرمند Jon Jones برای جلوگیری از هر گونه تلاش برای آسیب ساختمان. “اگر شما چیزی را ببینید, holler, اما مراقبت از یکدیگر و مراقبت از مردم از آلبوکرک” افسر پلیس به آنها گفت. مکزیک جدید عمران گارد که شرح ماموریت خود را به عنوان ارائه “سریع محلی قانونی پاسخ به شرایط اضطراری و موقعیت های خطرناک” بود و در میان مردان مسلح خال خال مقابله با تظاهرکنندگان در این شهر که شب.

نیک Estes, یک استاد مطالعات آمریکا در دانشگاه نیومکزیکو راه رفتن بود به یک مرکز جامعه با دوستان و فعالان هنگامی که دو مرد مسلح پیچ و مهره ای نسبت به آنها. یکی رسیده در شلوار خود را. “گفتم هی چه تماشا میکنی ؟ شما در حال تلاش به جلو و یک تفنگ بر ما؟'” استس به یاد می آورد. او متوجه یک گروه بزرگتر از افراد مسلح جمع آوری شده در این نزدیکی هست.

مرد عذرخواهی کرد و توضیح داد که او فکر می کردند که شکستن در. استس اشاره کرد که او و دوستان او بودند “یک گروه از بومیان” در خارج از لری Casuse آزادی مرکز سازماندهی فضا برای آلبوکرک بومی جامعه است. مردم در داخل ساختمان معلوم بود خاموش تمام چراغ ها از ترس این که مردان مسلح را شکستن در و ساقه آنها را.

افسران شنید در یک اسکنر پلیس روز بعد توصیف “مسلح دوستانه” ارسال شده در پشت بام ها در نزدیکی اعتراض با توجه به گزارش های ایستگاه های رادیویی محلی KUNM. عضو جدید مکزیک Patriots یک گروه است که وعده به “رعایت قانون اساسی” گفت: این ایستگاه که آنها تا به حال هماهنگ با پلیس در مورد نظارت بر تظاهرات. “ما کار کرده ام با APD برای سال های بسیاری در حال حاضر,” او گفت:.

آلبوکرک اداره پلیس هرگونه هماهنگی با پرستان و با صدور بیانیه ای disavowing افسر کلمات از حمایت بیان کرد: “ما همچنین مانع از حضور مسلح غیر نظامیان در تظاهرات که دارای پتانسیل است که به تشدید خشونت جلوگیری از آن است.”

در پی روز دوشنبه تیراندازی آلبوکرک رئیس پلیس مایک با geier در بیانیه ای گفت: “ما در حال دریافت گزارش در مورد vigilante گروه احتمالا تحریک این خشونت است. اگر این درست است ما خواهد شد برگزاری آنها را پاسخگو به حد کمال از قانون از جمله فدرال نفرت گروه طراحی و دادستان است.”

این Bernalillo County دادستان متهم باکا با جنایت تشدید باتری برای پرتاب زن در روی زمین دو بزه فقره از باتری های قابل توجه دو نفر دیگر و غیر قانونی حمل پنهان اسلحه. منطقه وکیل رائول Torrez کاهش هزینه برای عکسبرداری با این حال با استناد ناقص تحقیق و اشتباه توسط آلبوکرک اداره پلیس از جمله شکست خود را به حفظ صحنه جرم. “وجود دارد تاکتیک استفاده می شد که توسط آلبوکرک اداره پلیس است که ساخته شده آن را غیر ممکن برای کلید شاهد این رویداد به واقع اظهارات” او اشاره کرد ارجاع “اقدامات برای بازگرداندن نظم” احتمالا شلیک گاز اشک آور و دیگر کنترل جمعیت سلاح و حضور یک افسر مخفی در میان جمعیت. او تبدیل تحقیقات به New Mexico State پلیس امیدوار است که اعضای عمومی خواهد بود راحت تر صحبت با خارج از سازمان.

Workers for the City of Albuquerque remove a sculpture of Spanish conquistador Juan de Onate on June 16, 2020 in Albuquerque, New Mexico. - A man was shot on June 15 as a heavily armed militia group attempted to defend the statue from US protestors in New Mexico, officials and media reports said. Albuquerque city protesters were demanding the removal of the statue of the state's 16th-century governor, Spanish conquistador Juan de Onate, according to local media. Pueblo and Chicano leaders have been trying for decades to have the statue removed. (Photo by Paul Ratje / AFP) (Photo by PAUL RATJE/AFP via Getty Images)

کارگران برای شهر آلبوکرک N. M. حذف یک مجسمه اسپانیایی فاتح Juan de Oñate در 16 ژوئن سال 2020 است.

عکس: پل Ratje/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Torrez گفت: او می خواهم کشف هیچ ارتباط بین باکا و جدید مکزیک مدنی از اعضای گارد که منتشر شد. این گروه همچنین گفت که او نه یک عضو اگر چه آنها در دفاع از او به عنوان یک “اسپانیایی قربانی” در Facebook صفحه سرزنش خشونت در antifa. باکا وکیل نشان داد که او ادعای دفاع از خود.

استس می بیند حضور اوباش در تظاهرات به عنوان یک ادامه از سابقه ای طولانی از خشونت نژادپرستی در ایالات متحده Juan de Oñate شد, فرماندار جدید مکزیک در قرن 16 بعد از وحشیانه انقیاد مردم بومی منطقه است. زمانی که اعضای Acoma پوبلو حاضر به پرداخت یک غذا مالیاتی و کشته Oñate برادرزاده در یک متعاقب آن درگیری, Oñate قتل عام صدها نفر قطع دست و پا از بسیاری از بازماندگان. دولت اسپانیا در نهایت تبعید Oñate از, New Mexico. اما آثار به خوار مستبد هنوز هم می تواند در بر داشت در سراسر کشور.

“این نیومکزیکو مدنی گارد مردم و همچنین به عنوان سفید این شبه نظامیان در سراسر کشور را در درک این, تاریخ, و آنها در حال حاضر به شلیک به مردم به دفاع از این تاریخ” استس گفت. “اهمیت این مجسمه این است که آن را فقط نشان می دهد که این استعمار خشونت در حال انجام است و که وجود دارد سرمایه گذاری عمیق در جلال فتح که منجر به حل و فصل این سرزمین است.”

در پی تیراندازی در آلبوکرک شهردار Tim کلر به سرعت حذف این بنای تاریخی است. او گفت که این شهر را “تعیین مراحل بعدی” و اضافه میکند: “این مجسمه در حال حاضر تبدیل به یک موضوع فوری از امنیت عمومی.”

استس شد unimpressed. شهردار باید عمل بسیار دیر است. “شده اند وجود دارد گزارش های متعدد در محلی اخبار رسانه های مردمی سازمان است که این فاشیست هستند که در اطراف و اذیت و آزار مردم است. شده اند وجود دارد تماس به پایین این Oñate مجسمه برای نسل.” ضد خشونت پلیس سازمان مرکزی تقاضا باقی می ماند مهم defunding از آلبوکرک اداره پلیس او اضافه شده است. کلر است و نه متعهد به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de