Arizonans: به اشتراک گذاری داستان خود را در مورد معلولیت های فکری و توسعه در رویداد مجازی

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

آریزونا دیلی استار و ProPublica می خواهید به شنیدن در مورد تجارب خود را با معلولیت های فکری و توسعه خدمات. به ما بپیوندید برای یک مجازی داستان سرایی رویداد در جولای 8 در 4 بعدازظهر. برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه ما است. ما در حال همکاری با Detour شرکت تئاتر یک گروه است که با این نسخهها کار با افرادی که معلولیت.

اگر چه ما باید ماموریت های مختلف سازمان بر این باورند عمومی داستان سرایی مهم است. رویداد ما خواهد شد از ویژگی های:

  • هنرمندان معلول انجام شخصی تک گویی های توسعه یافته در پنج هفته تابستان کارگاه قصه گویی با مسیر انحرافی را طی.
  • روزنامه نگار مستقل سارا کیم گفتن داستان خود را در مورد تبدیل شدن به یک روزنامه نگار مبتلا به فلج مغزی و بحث در مورد چگونه او با استفاده از داستان سرایی در کار او.
  • آریزونا دیلی استار روزنامه نگار امی سیلورمن و انحراف مدیر Becca Monteleone توضیح های مختلف قصه گویی روش در عملکرد و روزنامه نگاری برای شرکت کنندگان به تلاش خود.

این رویداد شامل زیرنویسها و گواهی آمریکا مترجم زبان اشاره.

ما خواهید بود با در دست به زمینه تماس ها و پرسش های شرکت کنندگان که علاقه مند در به اشتراک گذاری داستان های خود را به مرور از کار افتادگی و خدمات. شما را ترک می کند با ابزار برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و شما کمک کند مطمئن شوید که ما در حال پوشش مسائل مهم برای افراد مبتلا به معلولیت های فکری و توسعه در آریزونا.

نحوه پاسخ دهید:

  • ثبت نام در اینجا.
  • دانلود زوم بر روی تلفن خود و یا کامپیوتر. (ایمیل [email protected] برای کمک.)
  • این رویداد بخشی از یک گزارش و وردپرس تلاش است. ما سازمان های خبری در حال همکاری برای بررسی این مسائل در طول سال. نگاهی به سوالات زیر برای به اشتراک گذاشتن افکار و ایده های خود را قبل از این رویداد.

سوال ؟ فقط به ما یک ایمیل ارسال. ما امیدواریم که برای دیدن شما ژوئیه 8!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>