آریزونا در سنای نامزد علامت کلی شانه خالی شرکت های بزرگ, پول نقد, اما به ایراد سخنرانی پرداخت شده شرکت به عنوان یک شهروند خصوصی

در آگهی این هفته آریزونا دموکرات سنا نامزد Mark Kelly ناودان سیاستمداران واشنگتن برای گرفتن پول از شرکت های دارویی. در حالی که کلی عمدتا اجتناب شرکت های بزرگ, پول نقد, به عنوان یک سیاستمدار او دارای سابقه مصرف شرکت های بزرگ و صنایع دارویی — پول قبل از او خود را راه اندازی سنا پیشنهاد در ماه فوریه گذشته.

“تک نسخه ای می تواند هزینه هزاران” Kelly می گوید در آگهی سه شنبه منتشر شد. “اما سیاستمداران واشنگتن آنها دنبال راه های دیگر پس از مصرف میلیون ها نفر از شرکت های دارویی.”

قبل از فعالیت سیاسی خود را, کلی, یک فضانورد سابق نیروی دریایی و مبارزه با جانباز به سخنرانی پرداخت متنوع به مخاطبان خود کمپین گفت. “به زودی پس از خروج از نیروی دریایی و ناسا مانند بسیاری دیگر از فضانوردان سابق ناسا علامت تا به حال این فرصت را به صحبت در مورد تجارب خود را به انواع گروه گفت:” کمپین سخنگوی یعقوب پیترز. “علامت گذاری به صحبت در مورد تجارب خود را در فضا نیروی دریایی و غلبه بر فاجعه و او سهام بسیاری از کسانی که تجربه مشابه اغلب با Arizonans در کمپین بلیزرز.”

بخش عمده ای از کلی پرداخت می شود درگیری های زبان ساخته شد قبل از او یک سیاستمدار.

او پرداخت می شود سخنرانی کلی کمپین گفت: “نمی تمرکز سیاسی و یا سیاست مهم است. هر چند کلی اغلب صحبت از حافظه مبارزات انتخاباتی خود را منتشر خشن رونوشت به نفع شفافیت به آریزونا جمهوری از آنچه گفته شد نمونه سخنرانی پرداخت.

کلی سابقه با شرکت های بزرگ, پول نقد, اجرا می شود ، قبل از ورود به مسابقه را از او دریافت $50,000 در جبران خسارت از شیکاگو شرکت سرمایه گذاری برای خدمت در تخته از دو پزشکی شرکت های حمل و آریزونا جمهوری گزارش شده است.

بخش عمده ای از کلی پرداخت می شود درگیری های زبان ساخته شد قبل از او یک سیاستمدار. از سال 2012 تا 2018 به عنوان یک شهروند خصوصی کلی به یک قایق از سخنرانی پرداخت به صنایع دارویی و بهداشتی صنایع شرکت ها از جمله Optum, UnitedHealth سریعترین رشد تابعه; AmerisourceBergen بود که در زیر اخیر تحقیقات فدرال را به دلیل دخالت در بحران مواد مخدر; اسکریپت اکسپرس یک شرکت است که مدیریت نسخه آنلاین; Innovatix یک گروه مراقبت های بهداشتی خرید سازمان و پارادایم یک بیمارستان و بهداشت و درمان شرکت با تمرکز بر جبران خسارت کارگران.

رهگیری که قبلا گزارش شده است که از سال 2011 تا 2017, کلی ساخته شده برخی از پرداخت 19 شرکت و سخنرانی کردند. کسانی که در اوایل سخنرانی نیز شامل مذاکرات به گلدمن ساکس و کیمن سرمایه گذاری جایگزین نشست.

بین ماه های ژانویه 2018 و ژوئن 2019 — یک دوره را پوشش می دهد که کلی سال گذشته به عنوان یک شهروند خصوصی و چهار ماه از سنا نژاد — او کشیده در حداقل 1.8 میلیون دلار از پرداخت شرکت و سخنرانی کردند.

از آنجا که مجلس سنا آغاز شد کلی داده است حداقل 11 سخنرانی پرداخت به انواع پایه های تحصیلی موسسات و انجمن های کسب و کار در مجموع $256,275.

مبارزات انتخاباتی خود گفت: سخنرانی بودند به انجام تعهدات او تا به حال ساخته شده قبل از راه اندازی خود را در مجلس سنا پیشنهاد داد. یکی از سخنرانی پرداخت پس از مبارزات انتخاباتی لگد کردن بود به Wasatch سخنران سری بود که به میزبانی برجسته سری گروه و حمایت شده توسط Intermountain Healthcare.

کلی ترویج خود آگهی راه اندازی این هفته در محلی CBS وابسته است. “بزرگ شرکت های دارویی قادر به محافظت از این سود توسط درگیر شدن در مبارزات برای کمک به مردمی انتخاب کنید,” او گفت: محلی لنگر. “این یکی از دلایل من را ندارد هر شرکت PAC پول است.”

ضد شرکت های بزرگ PAC تعهد شده است یک موضوع کلی مبارزات انتخاباتی. او شروع به خود را در مجلس سنا پیشنهاد سال گذشته افشاگری شرکت های بزرگ PAC پول — تعهد او reprised در آخرین, آگهی, با تمرکز بر روی دارویی پول است.

“شرکت های دارویی محافظت از سود خود را و کسانی که سیاستمداران آنها محافظت از خود استخدام” کلی می گوید: در تبلیغ جدید. “اما نمی کنگره را برای محافظت از ما؟”

در آن زمان کلی شرکت صحبت تاریخچه برای اولین بار در گزارش مبارزات انتخاباتی خود گفت: سخنرانی یک راه برای پوشش هزینه های در پی ترور همسرش, Gabby Giffords, یک عضو سابق کنگره از ایالت آریزونا. این کمپین گفت: پذیرش هر گونه اضافی سخنرانی پرداخت. بعد که ماه یک لابی شرکت به نمایندگی از تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از آمریکا و جی پی مورگان چیس و سوخت های فسیلی غول های اکسون موبیل و شورون به میزبانی جمع آوری کمک کلی در واشنگتن است.

هر چند کلی گرفته است پول نقد به طور مستقیم از شرکت های بزرگ PACs خود را $20.2 میلیون مجموع مسافت تا کنون شامل حداقل $306,343 از PACs به طور کلی از جمله برخی که به تجارت پول است. کلی گرفته شده حداقل $7,500 از کیستون امریکا تایید شده است که وابسته به سن. باب کیسی D-پن., و دریافت کمک از شرکت های بیمه سلامت هومانا و کاردینال سلامت.

زیر گزارش در این مراسم توسط سی ان ان کلی کمپین بازگشت $55,000 به Keppler Speakers یک زبان عمومی آژانس برای ژوئن 2018 سخنرانی او در امارات متحده عربی. این سخنرانی بخشی از یک سری سخنرانی اسپانسر شده از طرف ابوظبی تاج شاهزاده محمد بن زاید که با حضور و سخنرانی.

در حالی که تعدادی از دموکرات سنا و نامزد ریاست جمهوری زد شبیه وعده های بسیاری از آنها را به نقض تعهدات خود و یا راه می رفت و آنها را به عنوان مبارزات انتخاباتی خود را پیشرفت. در زمانی که رد شرکت های بزرگ پول است به دست آوردن محبوبیت در حزب تعدادی از تیره-پول گروه ها پشتوانه دموکراتیک تلاش های کلید در چندین رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im