آریانا گراند و مایک پرورش ‘هستند, دوستیابی,’ راه رفتن بازو در بازو در دیزنی لند: عکس

دیزنی لند رسمی! Ariana Grande and Mikey پرورش — که قدم از طریق پارک تفریحی بازو در بازو در شنبه فوریه 1 — آشنایی هستند یک منبع می گوید ما هفتگی.

“آنها آشنایی شده اند و پس از [اطراف] ژوئن” منبع می افزاید.

عکس از تفرج در آناهایم, کالیفرنیا نشان می دهد گراند, 26, ارتباط اسلحه با Foster, 32, به عنوان آنها لذت می برد و شب خود را با دوستان.

گراند و پرورش موجب آشنایی حدس و گمان در ماه اوت سال 2019 با انتشار آنها مشترک “دوست پسر” موزیک ویدیو که ویژگی های یک تحریک makeout صحنه بین این دو.

بعد که ماه آنها پیوست یک گروه از بگیرید و یاد دهید در شیکاگو رستوران سینا میخانه دو شب در یک ردیف. “آریانا و Mikey بودند دست در دست در یک نقطه و در حالی که آنها وجود دارد” یک منبع منحصرا گفت: ما پس دوم خود را رویت در ایتالیایی رستوران.

زیر ماه آریانا برادر فرانکی گراندستایش پرورش. “من دوست دارم Mikey. من فکر می کنم او واقعا شیرین بود. بنابراین با استعداد است. بنابراین نوع و بنابراین مراقبت از” او بوده به ما در زمان. “او یک مرد بزرگ.”

این برادر بزرگ آلوم همچنین توصیف “دو تاریخ” او و پسر حال لئون تا به حال با این جفت ارز است. “این واقعا سرگرم کننده بود,” او گفت:. “شب بازی! هیئت مدیره بازی! به طوری سرگرم کننده است.”

فرانکی, 37, روشن نظرات خود را در روز بعد. “خواهر من است در یک رابطه,” او هنوز توییتی. “همه آرامش. او بسیار تنها.”

او شفافی به ما در زمان. “آریانا و Mikey پرورش نیست, در یک رابطه,” او گفت:. “او تنها است. و نظر من در مورد اخیر ما قطع به عنوان دوستان نمی شد به معنای واقعی کلمه گرفته شده است. حال من شد و در تاریخ به همین دلیل است که من به آن اشاره به عنوان دو تاریخ زمانی که ما تا به حال قصد دارد با آنها بدون اینکه متوجه چه مدت insinuated در مورد رابطه خود را خارج از خود من است. آن را به معنای واقعی کلمه بود و چهار نفر جلسه به عنوان دوستان و من هرگز اظهار نظر در مورد چیزی بسیار شخصی در مورد زندگی او به هر حال.”

بدون در نظر گرفتن عاشقانه, وضعیت, آریانا و پرورش در حال نزدیک همکاران. خود پاپ duo, اجتماعی, خانه, co-produced او ضربه تک آهنگ “Thank U بعدی” و “7 حلقه” پیوست و او را به عنوان یک عمل باز در سال گذشته شیرین کننده تور جهانی.

ما رسیده به خیلی تشکر برای نظر.

پایین برای عکس های بیشتر از آریانا و پرورش خود را در دیزنی لند تفرج.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>