آیا شما یک Anti-Semite? این مسابقه دستی برای پیدا کردن

شما در حال منزجر های اخیر موجی از ضد سامی جنایات نفرت, اما شما نیز کمی نگران این است که رفتن به آن را مشکل تر به انتقاد از اسرائیل — که سزاوار بود انتقاد — بدون اینکه با برچسب anti-Semite.

شما نه تنها کسی را نا امید. بنابراین با اسرائیل یک بار دیگر در اخبار با یکی دیگر از انتخابات روز دوشنبه در من ایجاد یک مسابقه برای تعیین اگر شما واقعا یک anti-Semite یا فقط ضد اسرائیل است. درست/غلط پس از آن آسان است. تنها بخشی از مشکل: صادق بودن. برخی از سوالات خود را بپرسید اول احشایی پاسخ, پس نگاه کردن “احشایی” اگر شما کاملا مطمئن شوید که آنچه در آن به معنی و بیایید شروع کنیم:

 1. هنگامی که یهودیان مطرح کردن هولوکاست به عنوان یک توجیه برای اسرائیل خود را برای اولین بار احشایی واکنش است “در اینجا ما دوباره با هولوکاست!” زمانی که آمریکایی های آفریقایی تبار را lynchings و برده داری در زمینه اثرات نژادپرستی نیاز به اقدام مثبت و غيره خود را برای اولین بار احشایی واکنش است “در اینجا ما دوباره با lynchings و برده داری!”
 2. شما به عنوان خوانده شده در مورد یک ایرانی خانواده آمریکایی بازداشت و مورد سوال برای ساعت. قلب شما را می شکند برای آنها. شما به عنوان خوانده شده بیشتر و کشف خانواده مسلمان نیست اما یهودی. اول شما اشتباه (وجود دارد یهودیان ایرانی?). سپس شما امیدواریم که اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا است که صرفه جویی در منابع خود را برای واقعی (یعنی اسلام) ایران و آمریکا ،
 3. شما احساس خویشاوندی با اسرائیل به عنوان یک دموکراسی است که مانند ایالات متحده تا حد زیادی محافظت از حقوق همجنسگرایان و اقلیتهای اما می افتد کوتاه از واقعی برابری در عمل است.
 4. فقط خواندن عبارت “شما احساس خویشاوندی با اسرائیل” ساخته شده شما قلم. شما می توانید هرگز احساس خویشاوندی با اسرائیل!
 5. وقتی شما می شنوید که یک مرد یهودی بوده است مورد ضرب و شتم توسط مردم تماس او را در یک یهودی شما همان اول احشایی واکنش به عنوان شما انجام دهد زمانی که شما می شنوید که یک آمریکایی آفریقایی تبار است و مورد ضرب و شتم توسط مردم در تماس تلفنی با n -.
 6. هنگامی که جو بایدن جشن کار با segregationists بود که در آن وجود دارد هیچ excusing نژاد پرستی. هنگامی که شما کشف دهندگان از انقلاب بودند پیروان لوئیس فرخ شما توضیح داده شده به یهودیان (یا به رسانه های اجتماعی خود را دنبال و یا شما فکر می کنید به خودتان) که آنها نباید اجازه راست-کنار تقسیم. ایضا به همین دلیل آن را خوب برای سی لسبیین مارس به ممنوعیت ستاره داوود.
 7. شما ببینید یک بروشور تبلیغاتی یک یهودی در جشنواره فیلم. اول خود را كلیك كنید فکر است: “این احتمالا یک دسته از فیلم های جشن فلسطینی از ظلم و ستم.”
 8. زمانی که بی گناه یهودی اسرائیلی ها کشته شده توسط تروریست های خود را برای اولین بار احشایی واکنش “وجود دارد هیچ چیز مانند ‘بی گناه اسرائیلی یهودی.'” و من استفاده از “قتل عام” بود که ناخواسته برای.
 9. هنگامی که شما به عنوان خوانده شده لینک بالا شما آن را بخوانید با یک چشم به سمت پیدا کردن اسرائیل تقصیر بودند و بیشتر خشم اسرائیل قصد ارعاب و تهدید خانواده را از خانه و توسط این واقعیت است که تروریست ها را چاقو یک کودک از مرگ در بستر او (و آن را عادلانه به آنها را “تروریست”?).
 10. زمانی که من به شما بگویم که اسرائیل پذیرفته شده به طرح صلح توسط رئیس جمهور بیل کلینتون اما فلسطینی ها آن را رد کرد و کلینتون سرزنش طرف فلسطینی خود را برای اولین بار احشایی واکنش (علاوه بر این که من دروغ) است که کلینتون شده اند باید تحت تاثیر لابی یهودی.

پاسخ کلیدی

 1. درست است=1; نادرست=0
 2. درست است=1; نادرست=0
 3. درست=0; False=1
 4. درست است=1; نادرست=0
 5. درست=0; False=1
 6. درست است=1; نادرست=0
 7. درست است=1; نادرست=0
 8. درست است=1; نادرست=0
 9. درست است=1; نادرست=0
 10. درست است=1; نادرست=0

نمره

 • 0: نه ضد یهودی.
 • 1-2: کمی ضد یهودی.
 • 3 و بالاتر: شما نفرت یهودیان.

آیا شما منتقل می کند ؟ Mazel tov!

آیا شما ضد سامی? انجام ناامیدی نیست. من درک می کنم که چگونه از آن اتفاق می افتد: قطب بندی سیاسی به این معنی است که اگر حزب مخالف است “برای” چیزی — و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است همه چیز در مورد pro-اسرائیل — شما می توانید کاملا مطمئن شوید که شما باید در برابر آن. آیا شما نیاز به تحقیق هر موضوع ؟ این اصل به خصوص در Instagram که در آن همه شما ممکن است دیدن یک عکس و عنوان.

این است که در کار سیاسی در تظاهرات. در مارس آب و هوا من با حضور در دانشگاه راتگرز سخنران صحبت به اندازه و به عاشقانه در مورد “فلسطین ظلم و ستم” را به عنوان او در مورد تغییر آب و هوا. من تعجب که چگونه بسیاری از هموطنان معترضان هرگز داده بود پنج دقیقه از فکر به این خاص تضاد اما در حال حاضر به حال یک موضع قوی.

اگر شما در زمان امتحان شد صادق در پاسخ شما و ناراضی هستند و با نتیجه بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که تحقیقات خود را با یک ذهن باز و قلب است. جزئیات در مورد آنچه که جامعه اسرائیل است که واقعا برای یهودیان و اعراب. خواندن کلینتون حساب از روند صلح در زندگی من. و یا در مورد اسرائیل پزشکان درمان زخمی اعراب از کشورهای همسایه بدون تردید و یا سوال.

و سپس پست در مورد آن در Insta.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>