ما آماده برای بیماری X ؟

چرا شما باید مراقبت از

وجود دارد 167 میلیون ویروس های ناشناخته. جهانی شکاف در حال ساخت آن را حتی سخت تر برای پیدا کردن یکی که به شما حمله بعدی.

  • به عنوان جهان چنگ زدن با یک بحران بهداشتی است که هنوز هم نمی رسید محققان دولتها و سازمان جهانی مانند که در تکاپوی آماده شدن برای آینده همه گیر.
  • این یک چالش دلهره آور وجود دارد: 167 میلیون ویروس های ناشناخته.
  • رشد بی اعتمادی را افزایش می دهد خطرات ناشی از یک عامل بیماری زا است که در غیر این صورت ممکن بود متوقف شد و از تبدیل شدن به بعدی جهانی ویروس قاتل.

تشخیص یک بیمار چوپان در چین مغولستان داخلی منطقه در هفته گذشته فرستاده است جهان را به tizzy. او ندارد COVID-19; او طاعون. اطلاع از این مورد سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: “در حال حاضر ما با توجه به آن در معرض خطر است, اما ما در حال تماشای آن نظارت بر آن را به دقت.”

که قریب به اتفاق احتیاط بیش از یک صد ساله بیماری خیانت عمیق تر خبري که تضعیف پزشکی برادری دولتها و سازمان جهانی مانند که. Coronavirus منحنی است که به دور از پهن — بیش از 550 ، 000 نفر فوت کرده اند و موارد به سرعت در حال افزایش در ایالات متحده آمریکا و برزیل و هندوستان بدترین سه متاثر از سازمان ملل. اما محققان در حال حاضر شروع به تمرکز بر روی آنچه که بعد از همه گیر ممکن است مانند نگاه کنید و چگونه آن را مبارزه با.

در اواخر ماه ژوئن دانشمندان اعلام کردند که تا به حال کشف یک گونه جدید از آنفولانزای H1N1 گونه گسترش در میان خوک مزرعه کارگران در چین و هشدار آن را می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر مگر اینکه کنترل می شود. این هفته که سفارت چین در قزاقستان هشدار داد اتباع خود در مورد ناشناخته “پنومونی” با میزان مرگ و میر بالاتر از COVID-19 كردن وجود دارد.

قزاقستان مقامات را رد کرد و ادعا می کند. اما دکتر Krutika Kuppalli, یک متخصص بیماری های عفونی, معاون رئیس IDSA جهانی کمیته بهداشت و امنیت زیستی همکار در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی می گوید: 40 سال گذشته را دیده اند چهار برابر افزایش در تعداد از ظهور عوامل بیماری زا که منجر به عمده شیوع بیماری — سارس H1N1, MERS, Nipah, Zika و ابولا در میان آنها است. وجود دارد 167 میلیون ویروس های ناشناخته در جهان امروز با برآورد 827,000 با ظرفیت انسان را آلوده سازد.

ما نمی توانیم همان اشتباهات را دوباره و دوباره.

T. یعقوب جان virologist مسیحی کالج پزشکی وللر هند

یکی از دلایل کلیدی برای ما در حال رشد آسیب پذیری به این بیماری پولیتزر برنده جایزه نویسنده لوری گرت می نویسد در کتاب خود آمدن طاعوناست که بشریت “خوشنودی متولد افتخار اکتشافات پزشکی و پیروزی” که ما را “آمادگی برای آمدن طاعون.”

Kuppalli concurs.

“این است که ظهور از آنچه ما تماس بگیرید ‘بیماری X’ است که باعث بیشترین نگرانی,” او می گوید. “بیماری X یک بیماری است که ما هنوز نمی دانند که در مورد…. این است که چرا در حال توسعه قوی نظارت و آزمایشگاه سیستم های با واکنش سریع شبکه های مهم است.”

چالش بزرگ? رشد بی اعتمادی در میان کشورها و جهانی بدن است undercutting این تلاش است.

دکتر Aneel Advani در یک دانشیار در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Bloomberg School of Public Health, می گوید: این مهم به “خنگ” و به یادگیری از اشتباهات ساخته شده در دست زدن به COVID-19. او می گوید: این مهم است برای یادگیری درس از کشورهایی مانند تایوان و ویتنام که تا به حال هیچ مرگ و میر ناشی از این ویروس ثبت شده است.

Dr. T. یعقوب جان, هند یکی از مهمترین virologists و استاد بازنشسته در مسیحی کالج پزشکی وللر می گوید: پاسخ به COVID-19 نشان می دهد که چرا این مهم برای دولت به کار در پشت سر هم با کارشناسان بهداشت عمومی و تصمیم گیری بر اساس ملاحظات سیاسی. یکی از میراث ماندگار از coronavirus بحران, او نشان می دهد خواهد بود که آسیب به اعتبار این که این حملات در آن موسسه از برخی از کشورها و در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به کار با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

حتی قبل از همه گیر ترک بودند ظاهر می شود در مشارکت جهانی است که باید کمک کرد تا جهانی مبارزه با اچ آی وی/ایدز و مبارزه با دیگر بحران اخیر مانند ابولا. در اواخر سال گذشته به خصوص در دولت شروع به باد کردن پیش بینی های اوباما-دوران برنامه که آمریکایی مستقر ویروس شکارچیان در چندین کشور از جمله چین برای پیگیری به طور بالقوه خطرناک و بیماری زا قبل از رسیدن به انسان است. برخی از کارشناسان بر این باورند که این حرکت ممکن است به خطر بیافتد امریکا توانایی برای به دست آوردن ارزشمند در اوایل اطلاعات در مورد کوروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 130,000 نفر در آمریکا

اما با تشدید mudslinging و سرزنش بازی بین دو کشور بیش از همه گیر کارشناسان آینده ای که در آن همکاری و یا شفافیت بین ملت ها تبدیل خواهد شد حتی سخت تر است. روشن است که افزایش خطرات ناشی از یک ویروس گسترش در سراسر جهان است. حداقل 16 کشور و تایوان هستند مظنون به داشتن سلاح های بیولوژیکی برنامه های. با رشد بی اعتمادی میان ملت ها شانس هر کشور داشتن به یک اتفاقی ویروس نشت در حال حاضر کم و کوچک و حتی بیشتر.

محققان و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند وجود دارد درس دیگر که زمان همه گیر به ما آموخته است. Kuppalli می گوید بحران نشان داده است که نیاز به افزایش سرمایه گذاری در آموزش کارکنان مراقبت های بهداشتی در زیرساخت ها و ایجاد ظرفیت بیشتر برای آزمایشگاه برای پیگیری و مبارزه با آینده بیماری های عفونی. کشور او می گوید: نیاز به همچنین ساخت سیستم های بهتر به مقیاس تولید تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر منابع ضروری برای خط مقدم حرفه ای و یا برای مراقبت از بیمار است.

“ما نمی توانیم همان اشتباهات را دوباره می گوید:” جان. Kuppalli همچنان نگران است. وجود شواهد کمی او می گوید که ما در حال یادگیری درس راست از بحران است. “اگر COVID-19 نشان داده ما هر چیزی را,” او می گوید آن است “که ما در حال آمادگی برای آینده همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im