در حال جذابیت جنوبی را کاترین دنیس و توماس Ravenel پشت در ؟

جذابیت جنوبی‘s کاترین دنیس صحبت کردن در یکشنبه, فوریه 22 مورد گزارش می دهد که او و توماس Ravenel آشتی کرده اند.

نظر او آمد و پس از یک Instagram فن حساب ارسال شده یک عکس از exes با هم همراه با عنوان “هنگامی که شما دریافت می کنید خبر خوب این است که جذابیت جنوبی آغاز شده است در نهایت فیلمبرداری اما خبر بد این است که این دو به طور رسمی با هم.”

“درست نیست” دنیس 28 ساله اظهار نظر در عکس.

“خدا را شکر” یک فن در پاسخ به بیانیه.

“من می خواهم در اینجا به آن هر چند اگر این چیزی است که شما تصمیم می گیرید که بهترین برای شما و خانواده” دیگر نوشت.

شایعات swirled که قبلا متخاصم exes که مبارزه در دادگاه حضانت دو فرزند خود Kensie, 5, و, سنت, 4 بود و بعد فورا رفت واز پشت هم پس از پیوست به عنوان یک خانواده در روز کریسمس.

دنیس مشترک عکس ها و ویدئوها در Instagram در این زمان است که او نشان داد و سابق سیاستمدار 57, unwrapping ارائه با بچه های خود را. “این بهترین کریسمس همیشه” سنت می گویند در یکی از کلیپ ها.

شاد, تعطیلات, جشن, در آمد یک ماه پس از سابق زن و شوهر نهایی بازداشت خود قرارداد. این جفت ارز که تقسیم در سال 2016 پس از پر سر و صدا سه سال در ارتباط بوده است این استدلال بیش از فرزندان خود را از اکتبر سال 2018 است. Ravenel درخواست دنیس باید از دست او حقوق والدین. (او به طور خلاصه از دست حضانت کودکان در سال 2016 در حالی که مبارزه با سوء مصرف مواد به دست آورد اما آنها پس از به دنبال درمان نوتوانی.)

در ضمن او واصل به تغییر آرایش بازداشت و پس از او سابق دستگیر شد تجاوز جنسی. او بعد التماس کرد گناه را به اتهام سوم-حمله درجه. یک قاضی حکم داد سال گذشته که در حال رشد ادامه خواهد داد به حضانت مشترک از بچه ها.

جفت خال خال شد در یک شب با هم در ماه ژانویه که منجر به طرفداران فکر می کنم آنها آشنایی دوباره. اما Ravenel روشن وضعیت خود را به tweeting, “هیچ, ما در حال انجام برخی از چیزهایی که هم به دلیل آن باعث می شود بچه ها بسیار خوشحال برای دیدن ما همراه شدن. و در این زمینه منافع ما کاملا تراز وسط قرار دارد.”

دنیس و Ravenel نیز کشف در یک بازی چوگان در فلوریدا در اوایل این ماه همراه با کودکان خود. “او به نظر می رسید بسیار خوشحال بود وجود دارد حمایت از توماس و ارسال فیلم ها در Instagram داستان” یک ناظر گفت: ما هفتگی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>